کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad125 نمایش پست ها
    استاد ما یک سرما خوردگی شدید گرفتیم. امکانش هست چون این کاسکو تو اتاق منه به اون هم منتقل بشه؟ آب وغذاش می تونم عوض کنم یا کلا بهش نزدیک نشم؟ با سپاس
    دوست عزیز سرما خوردگی از انسان به طوطی منتقل نمیشه و از طوطی به انسان هم همینطور !* فقط رعایت هم بکنید مثال : برای سرفه و عطسه دستمال استفاده کنید و ... !

نقل قول نوشته اصلی توسط mafton نمایش پست ها
    ببخشید اما لبو هم میشه بهشون داد ؟
    من درباره لبو نظری نمیدم چون هیچ کجا توی لیست غذایی پرنده هم ندیدم ! بعدشم دوست عزیز توی غذا ها ریسک نکنید !* غذای های مفیدی که برای کاسکو معرفی شده و استاندارد هست انقدر متنوع و کافی هست و لازم نیست دیگه سراغ لبو برید ! به نظر من ندین بهش بهتره !

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14576
    سلام دوستان گرمای اتاق نگهداری کاسکو باید چه اندازه باشه؟ چون شمال تازه گیا خیلی سرد شده؟ علایم سرماخوردگی برای یک کاسکوی وحشی چی هست؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad125 نمایش پست ها
    سلام دوستان گرمای اتاق نگهداری کاسکو باید چه اندازه باشه؟ چون شمال تازه گیا خیلی سرد شده؟ علایم سرماخوردگی برای یک کاسکوی وحشی چی هست؟
    سلام.بهتره دما رو اجازه ندید کمتر از 25 درجه برسه.زیاد هم به قفس کاسکو نزدیک نشید اگر سرماخورده هستید.شایع ترین علایمش آب ریزش از بینی،قرمز شدن بینی،مرطوب شدن چشم ها،عطسه های زیاد و پف کردگی و چرت زدن زیاد هست.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14577
    سلام همه جا میگن باید تمرین دستی کردن و انجام داد بعد هم تمرین صحبت اما میشه یه لانک به این تمرینات و داد ؟ من چیزه خوبی پیدا نکردم

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    سلام همه جا میگن باید تمرین دستی کردن و انجام داد بعد هم تمرین صحبت اما میشه یه لانک به این تمرینات و داد ؟ من چیزه خوبی پیدا نکردم
    دوست عزیز برای شما یک مثال ساده میزنم تا قضیه براتون جا بیوفته
    بیشتر کاسکو هایی که مدتی در منزل هستند صداهای اعم از زنگ آیفون و زنگ تلفن رو تقلید میکنند حتی اگر اهلی نشده باشند،میدونید دلیلش چیه؟؟؟چون از روزی که وارد منزل شدند این صداها رو شنیدند و واسشون تکرار شده به همین دلیل یاد گرفتند که تقلید کنند
    تقلید کلمات هم دقیقا به همین نحوه و باید با تکرار زیاد بهشون آموزش داده بشه و ربطی نداره که حتما طوطی اهلی باشه تا بشه باهاش تمرین کرد
    شما همراه با تمرین اهلی کردن تمرین سخنگویی رو هم انجام بدید تا طوطی هر چه زودتر به حرف بیاد

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14577
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    دوست عزیز برای شما یک مثال ساده میزنم تا قضیه براتون جا بیوفته
    بیشتر کاسکو هایی که مدتی در منزل هستند صداهای اعم از زنگ آیفون و زنگ تلفن رو تقلید میکنند حتی اگر اهلی نشده باشند،میدونید دلیلش چیه؟؟؟چون از روزی که وارد منزل شدند این صداها رو شنیدند و واسشون تکرار شده به همین دلیل یاد گرفتند که تقلید کنند
    تقلید کلمات هم دقیقا به همین نحوه و باید با تکرار زیاد بهشون آموزش داده بشه و ربطی نداره که حتما طوطی اهلی باشه تا بشه باهاش تمرین کرد
    شما همراه با تمرین اهلی کردن تمرین سخنگویی رو هم انجام بدید تا طوطی هر چه زودتر به حرف بیاد
    ممنون از جوابتون اما سوال من همینه که نمیدونم این تمرین ها چطور است

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14577
    ببخشید اما من قبلا راجب حمام پرسیده بودم به این نتیجه رسیدم که با اب پاش حمامش کنم اما میشه یکم توضیح بدین که چطوری و چه مدت باید روش اب بپاشم ؟ چکار کنم رو سرش نریزه ؟ شنیدم نباید بریزه اگه بدش اومد چکار کنم ادامه بدم یا نه ؟ بعد حمامش تموم شد چطور خشکش کنم نمیزاره بهش دست بزنم اما نسبتا باهام دوسه فقط چون بیرونش نمیارم باهام قهر کرده

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو.باجریگار.عروس هلندی
    شماره عضویت
    12636
    ببخشید اما من قبلا راجب حمام پرسیده بودم به این نتیجه رسیدم که با اب پاش حمامش کنم اما میشه یکم توضیح بدین که چطوری و چه مدت باید روش اب بپاشم ؟ چکار کنم رو سرش نریزه ؟ شنیدم نباید بریزه اگه بدش اومد چکار کنم ادامه بدم یا نه ؟ بعد حمامش تموم شد چطور خشکش کنم نمیزاره بهش دست بزنم اما نسبتا باهام دوسه فقط چون بیرونش نمیارم باهام قهر کرده
    سلام اول کمی خودتون با آب بازی کنید تا ترسش از آب بریزه بعد آروم آروم کمی رو بالش بریزید نمیخواد صابون و شامپو استفاده کنید فقط آب رو بریزید و سعی کنید همه جاشو به جز سرش خیس کنید آب هم سرد نباشه و گرم باشه و دو بار در هفته کافیه...

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    سلام
    ابتدا یک بیوگرافی از کاسکوتون به ما بدید تا کامل بشه راهنماییتون کرد
    سنش؟رنگ چشم؟؟؟چند وقته خریدید؟؟؟چه تمریناتی باهاش انجام دادید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14577
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    سلام
    ابتدا یک بیوگرافی از کاسکوتون به ما بدید تا کامل بشه راهنماییتون کرد
    سنش؟رنگ چشم؟؟؟چند وقته خریدید؟؟؟چه تمریناتی باهاش انجام دادید
    ممنون تقریلا 1ماه و 3 روز خریدمش وقت خرید دامپزشک نشون دادم گفت 6 تا 7 ماهشه اولش قار میزد الان برا اعضای خونئاده قار نمیزنه یه اسباب بازی داره ازش نمیترسه تا الان 3 بار اوردمش بیرون خودش خیلی دوس داره بیاد بیرون اما وقتی میاد بیرون ماره بالای قفس رو چوب میشنه فکر میکنم نمیتونه بپره تصمیم دارم فعلا بیرونش نیارم تا کاملا اهلی بشه البته چیشنهاد دوستان بود دوهفته ای هست از دست غذا میگیره تمرین هیچی کار خاصی انجام ندادم نمیزاره بهش دست بزنم اگه نکته ای رو یادم رفت لطف کنین بگین تا بگم
    خیلی هم دوسش دارم غذا هم گردو و پسه و خرما و تخممرغ دوس نداره ذرت و انار خیلی دوس داره هویج و کرفس و لوبیا و سیب هم میخوره تخه افتابگردون هم که اره قفسش هم تا الان نتونستم بشورم فقط زیرش و عوض کردم

صفحه 625 از 1238 نخستنخست ... 1255255756066076086096106116126136146156166176186196206216226236246256266276286296306316326336346356366376386396406416426436446757251125 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)