فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,289
لایک لایک:  12,728
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 622 از 693 نخستنخست ... 122 522 572 612620621622623624 632 672 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 6,211 به 6,220 از 6930
    کاربر ساده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    17628
    میانگین پست در روز
    0.04
    تعداد ارسال ها
    23
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    راستی منظوزتون از 15 روز بعد آب خالص بدم ینی کی ینی بعد از 15 روزی ک قطره هارو شروع کردم بعد دیگ بهش ینی قطره ندم

کاربر ساده

تخصص
    ???? ??
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    ?????
    شماره عضویت
    17884
    میانگین پست در روز
    0.07
    تعداد ارسال ها
    40
    سلام من یه کاسکو دارم که رام هست و کله میده ولی روی دستم نمیاد اگه میشه راهنمایی کنید تا بتونم این کاسکو رو بیارم رو دستم و دستی اش بکنم

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    نقل قول نوشته اصلی توسط نرگس بهروزنژاد نمایش پست ها
    اسم قطره ی پرکنیش ک اسپری میکنم سری پیکا هست، جایزشو دوس داره ذرت واسش میارم بعد در قفسو باز میکنم نردبامشو وصل میکنم تا چفت بشه بعد ذرتو میذارم روی پام ولی فندق از رو همون نردبام کش میاد و ذرتو از روی پام برمیداره پاشپ نمیذاره رو پام
    راستی منظوزتون از 15 روز بعد آب خالص بدم ینی کی ینی بعد از 15 روزی ک قطره هارو شروع کردم بعد دیگ بهش ینی قطره ندم
    خب حتما تاثیر داره که از قطره ضد پرکنی استفاده می کنید

در مورد روی دست آوردن . بهتره تمرین دور از قفس باشه .. چرا روی پا ؟ شما باید با دست تمرین کنید .. باید بهش یاد بدین روی دست شما پا بذاره نه روی پا .. کلیپی که براتون گذاشتم رو دیدین ؟

شما گفته بودین "میاد رو فرش کنار ما میشینه ذرت میخوره"

خب طوطی رو اول از قفسش دور کنید .. ذرت رو دور از قفس بذارید که از قفسش فاصله بگیره . ذرت رو دونه دونه با دست بهش بدین . چون جایزه باید طوری باشه که زود تموم شه .. بعد دقیقا مثل کلیپی که گذاشتم باهاش با دست تمرین کنید :

http://www.parsipet.ir/thread22853.html

مشکلی با این روش داشتید یا سوالی اگه داشتید حتما بپرسید .

بله از روزی که قطره رو شروع کردین ، 15 روز ادامه بدین .. روز 16 به مدت روز استراحت بدین و آب بدون مکمل بدین بهش . بعد 5 روز میتونید دوباره از مکمل استفاده کنید . موقعی هم که مکمل استفاده میکنید آب رو زود به زود تغییر بدین .

نقل قول نوشته اصلی توسط danialkeshani07.com نمایش پست ها
    سلام من یه کاسکو دارم که رام هست و کله میده ولی روی دستم نمیاد اگه میشه راهنمایی کنید تا بتونم این کاسکو رو بیارم رو دستم و دستی اش بکنم

سلام . یکم بیشتر در مورد طوطی تون توضیح بدین . چند وقته پیش شماست ؟ از قفس بیرون میاد ؟ ارتباطش با شما چطوره ؟ کجا باهاش تمرین میکنید .. تا حالا سعی کردین بیارینش روی دست ؟ واکنشش چی بوده ؟

هرچی بیشتر در مورد خودش و رفتارش توضیح بدین بهتر میشه راهنمایی کرد .
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر ساده

تخصص
    ???? ??
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    ?????
    شماره عضویت
    17884
    میانگین پست در روز
    0.07
    تعداد ارسال ها
    40
    کاسکو ام حدود یک سالش هست از قفس زیاد بیرون میاد حدود پنج ماه دارمش ارتباطش با من طوری هست که هر جایی باشه اگه استرس هم داشته باشه به من سر میده من کلا طی رام کردن کاسکو ام هیچ وقت کاری رو که نخواسته و خوشش. نیومده نکردم به همین دلیل تلاش زیادی برای روی دست اوردن نکردم ولی خب یه بار که خواستم دستم رو ببرم سمت پاش حالت دفاعی گرفت و میخواست گاز بگیره دستم رو اول گاز های اروم میگیره ولی خب اگه زیاد پیله کنم محکم هم میگیره

کاربر ساده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    17628
    میانگین پست در روز
    0.04
    تعداد ارسال ها
    23
    8 ماهه پیشمه پرکنی هم داره. از دستم غذا هم میگیره از قفس هم بیرون میاد ب خاطر پرکنیش هر وقت قاطی میکنه میارمش بیرون ارتباطش خوبه فقط غذا میگیره از دستم بعضی وقتام میرم جلوش نوکشو میاره منم بوسش میکنم ولی بعضی وقتا عصبی باشه نمیذاره

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    کاسکو ام حدود یک سالش هست از قفس زیاد بیرون میاد حدود پنج ماه دارمش ارتباطش با من طوری هست که هر جایی باشه اگه استرس هم داشته باشه به من سر میده من کلا طی رام کردن کاسکو ام هیچ وقت کاری رو که نخواسته و خوشش. نیومده نکردم به همین دلیل تلاش زیادی برای روی دست اوردن نکردم ولی خب یه بار که خواستم دستم رو ببرم سمت پاش حالت دفاعی گرفت و میخواست گاز بگیره دستم رو اول گاز های اروم میگیره ولی خب اگه زیاد پیله کنم محکم هم میگیره

سلام . اول از همه غذای مورد علاقش رو پیدا کنید ( بادوم زمینی نباشه ) مثلا تخمه یا پسته که به تیکه های کوچیک تقسیم شده ( خودش باید ببینه که پسته رو تیکه کردین وگرنه ممکنه نخوره ) و یا هر غذایی که زود تموم شه مثل دونه های ذرت ..از این غذا به عنوان جایزه باید استفاده کنید . مثلا اگه تخمه رو انتخاب کردین ، سعی کنید از رژیم غذاییش کم یا حذفش کنید و فقط به عنوان جایزه استفاده کنید ازش

وقتی دست رو میبرید سمتش حالت دفاعی میگیره به خودش ، تمرین کردن داخل قفس یا بیرون قفس هم این حالت تدافعی رو بیشتر میکنه چون قفس قلمروش هست . اگه بتونید برای تمرین از قفس دورش کنید بهتره .. مثلا وقتی داخل قفس هست قفس رو ببرید روی یه میز یا یه جای مسطح، و اجازه بدین بیاد بیرون قفس و بعد قفس رو دور کنید ازش .. و تمرین رو شروع کنید . تو این حالت میتونید از این روش استفاده کنید :

http://www.parsipet.ir/thread22853.html

اما اگه نمیتونید از قفس دورش کنید ، تمرین رو وقتی بیرون و روی قفس هست انجام بدین .. این روش مناسبه :

http://www.parsipet.ir/thread22828.html

سوالی اگه داشتید در مورد این روش ها ، حتما بپرسید . تو هر تاپیک هم توضیحات مربوط داده شده ..
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    8 ماهه پیشمه پرکنی هم داره. از دستم غذا هم میگیره از قفس هم بیرون میاد ب خاطر پرکنیش هر وقت قاطی میکنه میارمش بیرون ارتباطش خوبه فقط غذا میگیره از دستم بعضی وقتام میرم جلوش نوکشو میاره منم بوسش میکنم ولی بعضی وقتا عصبی باشه نمیذاره
    سلام . دوست من ، وقتی گفتم توضیحات بیشتر بدین منظورم به کاربر danialkeshani07.com بود ..

به سوالاتی که پرسیده بودین تو پست قبلم جواب دادم

اگه سوالی دارید بپرسید حتما ..

کاربر ساده

تخصص
    ???? ??
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    ?????
    شماره عضویت
    17884
    میانگین پست در روز
    0.07
    تعداد ارسال ها
    40
    از قفس دور که میشه میخواد پرواز کنه سریع طاقت نداره بمونه وقتی بیرون قفس حالت دفاعی نمیگره فقط همین طوری اروم اروم ازمیره عقب یه چیزه دیگه هم هست این کاسکو برای هیچ نوع غذایی حتی مورد علاقه ترین غذاشم راه نمیاد مخصوصا اگه دستم سر راهش باشه

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    از قفس دور که میشه میخواد پرواز کنه سریع طاقت نداره بمونه وقتی بیرون قفس حالت دفاعی نمیگره فقط همین طوری اروم اروم ازمیره عقب یه چیزه دیگه هم هست این کاسکو برای هیچ نوع غذایی حتی مورد علاقه ترین غذاشم راه نمیاد مخصوصا اگه دستم سر راهش باشه

اول از همه باید غذایی که خیلی دوست داره از رژیم غذاییش حذف شه مثل تخمه

دوم اینکه اول باید یه مدت با دست ( دست اول ) فقط بهش غذا بدین .. بعد از یه مدت که بدون ترس ازتون غذا گرفت و مطمئن شد که نمی خواید سو استفاده کنید باید غذا رو تو فاصله های مختلف نگه دارید که بیاد از دستتون غذا رو بگیره .. تا وقتی یاد نگرفته که دنبال دستتون بیاد ، دست دوم رو وارد تمرین نکنید و سر راهش قرار ندین .

سوم بهتره طوطی موقع تمرین گرسنه باشه . مثلا اگه در 3 وعده بهش غذا میدین . قبل از شروع وعده ها تمرین کنید. 4 5 دقیقه باهاش تمرین کنید و بعد غذای خودش رو بهش بدین .

کاربر ساده

تخصص
    ???? ??
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    ?????
    شماره عضویت
    17884
    میانگین پست در روز
    0.07
    تعداد ارسال ها
    40
    محبوب ترین غذاش میوه به هستش.منظورتون از دنبال دادن دست همون دنبال غذا اومدن؟؟ مگه شما به کاسکو تون وعده ای غذا میدید؟؟ کاسکو من همیشه غذا جلوشه تمرین دنبال دادن رو بیرون از قفس انجام بدم؟؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)