فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,289
لایک لایک:  12,728
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 62 از 693 نخستنخست ... 12 526061626364 72 112 162 562 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 611 به 620 از 6930
    همکار قدیمی (مدیر انجمن بازارچه)

تخصص
    IT
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شیرین
    شماره عضویت
    11056
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    907
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    یه سوال دیگه واقعیتش 2 تا اسباب بازی خریدم که تو این چند روزه اونقدر بازی کرد(خوردش)الان دیگه داغون شده به علت اینکه شما هم خوب میدونین قیمت اسباب بازی ها گرونه من هر چقدر هم بخرم داغون میکنه.الان میخوام خودم اسباب بازی درست کنم با تخته رنگش میخوام ازرنگهای خوراکی استفاده کنم مشکلی که نداره از لحاظ شیمیایی؟

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    نقل قول نوشته اصلی توسط painkiller نمایش پست ها
    جسارت نباشد مدیر محترم من این روش را برای کاکاتو- و طوطی خاکستری و چند نوع پاراکیت و حتی یک اکلکتوس انجام داده ام و در بد ترین حالت 20روزه جواب گرفتم
    طوطی بالغ که از طوطی سرلاکی حساس تر به غذا نیست درست است ؟ مگر ما برای غذا دادن یک طوطی سرلاکی نیمه شب بلند میشویم ؟؟خیر میخوابیم تا فردا صبح .من اطمینان میدم موردی پیش نخواهد امد
    این روش در بین بزرگترین تعلیم دهندگان دنیا مرسوم است
    شما اگر کیش تشریف ببرید و مجموعه پارک دلفینها میتوانید از خانوم مهندس طاهری در باره نوع اموزش ان طوطیها در عرض 8ماه به دست متخصص روسی جویا شوید .

با روش تعلیم دهنده ها هم کم و بیش آشنا هستم. یکی از مدیران همین فروم مترجم یه مربی خارجی بود که از پشت پرده روش های این تعلیم ها فیلم هایی داشت که کاملا نشون میداد چقدر موفق هستن در کارشون

این همه عجله برای چیه؟ برای رام کردن طوطی صبر وحوصله باید داشته باشن .

طوطی های سرلاکی تو هر وعده بهشون غذا داده میشه ولی طوطی های وحشی که هنوز استرس دارن ممکنه به خاطر استرس غذا نخورن . طوطیهای رام هم ممکنه در روز به هر دلیلی غذا نخورن یا کم باشه مقدارش وشب بخوان غذا بخورن

گفتم که شما به نتیجه رسیدین ما اینجا به کسی توصیه نمیکنم.
    ویرایش توسط sepideh : 8th April 2013 در ساعت 08:12 PM
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر موثر

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    ......
    شماره عضویت
    6572
    میانگین پست در روز
    0.14
    تعداد ارسال ها
    249
    نقل قول نوشته اصلی توسط chaky نمایش پست ها
    یه سوال دیگه واقعیتش 2 تا اسباب بازی خریدم که تو این چند روزه اونقدر بازی کرد(خوردش)الان دیگه داغون شده به علت اینکه شما هم خوب میدونین قیمت اسباب بازی ها گرونه من هر چقدر هم بخرم داغون میکنه.الان میخوام خودم اسباب بازی درست کنم با تخته رنگش میخوام ازرنگهای خوراکی استفاده کنم مشکلی که نداره از لحاظ شیمیایی؟
    نخیر پریسا خانوم بهیچ وجه مشکلی پیش نمیاد نگران نباشید از شیرینی فروشیا رنگ خوراکی بخرید رنگشون کنید نگران شیمیایی بودنش هم نباشید

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.75
    تعداد ارسال ها
    1,028
    نقل قول نوشته اصلی توسط chaky نمایش پست ها
    بنده به شما پیشنهاد میکنم 2 تا دسته بیل بخرید و به قطعات 1.5-2.5 سانتی تکه کنید و از وسط سوراخ کنید و با رنگ خوراکی رنگش کنید و طناب کنفی یا پنبه ای از وسطش رد کنید
    با 10-15 هزار تومان میتونید 8-9 تا اسباب بازی بسازید

کاربر عالی

تخصص
    مغازه لوازم آرایشی
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو.عروس هلندی.سگ
    شماره عضویت
    9830
    میانگین پست در روز
    0.33
    تعداد ارسال ها
    518
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    بنده به شما پیشنهاد میکنم 2 تا دسته بیل بخرید و به قطعات 1.5-2.5 سانتی تکه کنید و از وسط سوراخ کنید و با رنگ خوراکی رنگش کنید و طناب کنفی یا پنبه ای از وسطش رد کنید
    با 10-15 هزار تومان میتونید 8-9 تا اسباب بازی بسازید
    دوست عزیز بهتره از چوب انگور استفاده کنی چون هم ضرری واسش نداره هم اینکه ناهمواری هاش بیشتره و هم اینکه زود تر میتونه خرابش کنه و براش جذاب تر هست
    ویرایش توسط اسکندری : 8th April 2013 در ساعت 11:24 PM

کاربرفعال

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    10003
    میانگین پست در روز
    0.04
    تعداد ارسال ها
    69
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . یه بار پرسیده بودم از شما که دیگه پر نمیکنه .گفته بودید نه . دوباره شروع کرد که

سعی کنید غذاهایی مثل تخمه وبادام و اینا رو کم کنید . ذرت خوبه حبوبات رو هم تکی براش درست کنید . قاطی نکنید باهم. میوه هم با دست بهش بدین . اگه انداخت اشکالی نداره . یه مدت بگذره میخوره

طوطی شما از اون دست طوطی هایی باید باشه که قفس روبه بیرون بودن ترجیح میده .همونطور که آقای اسکندری گفت داخل قفس باهاش کار کنید . اگه هم بیرون قفس کار میکنید باهاش باید دور از قفس باشه

وقتی تو قفس میاد روی دست شما ، سعی کردین بیارینش بیرون؟ با جایزه باهاش تمرین کردین ؟؟

پرکنیش بیشتر چه وقتاییه ؟ وقتی شما هستین ؟ موقع خواب یا وقتی کسی کنارش نیست؟ به پرکنیش واکنشی هم نشون دادین ؟یعنی وقتی پر میکنه شما اگه ببینید چی کار میکنید؟
    سلام سپیده خانم. ممنون از توجه و راهنمایتون.
    بله خیلی وقته پر کنی نمیکنه.فقط نمیدونم این دفعه خیلی دیر تر داره پراش در میاد. البته چند روز پیش که از مسافرت اومدیم 4 تا پرشو کند .اخرین بار که کند بعد از کوتاه کردن پراش بود که تو دیماه اتفاق افتاد.اون بارم بعد کوتاه کردن پراش رفتیم مسافرت. برگشتم رفتم سر کار و وقتی بر گشتم دیدم دوباره همه رو کنده.
    میوه با دست بهش میدم فقط سیب میخوره بقیه رو میندازه کف قفس. حبوباتم اولا براش جدا میدادم .نمیخورد الان قاطی میزارم براش نخود و ذرت رو بیشتر دوست داره بقیه رو مزمزه میکنه میریزه بیرون از ظرفش.
    بله بیرون که میارمش سریع با نوکش میله قفس و میگیره میره بالا و دیگه محل نمیزاره. کلی بال میزنه و میخونه و صدا در میاره.بله کلا باهاش با جایزه تمرین میکنم.
    پرکنیش موقعی بوده که نبودم.یکبار رسیدم دیدم از دستش گرفتم.همون بار اخری که 4 تا کنده بود. بقیه رو از قفسش در اوردم.
    همه چیش خوبه. خوراکش ،استراحتش. بازی کردنش.اما دلیل این پر کنیشو متوجه نمیشم.
    تشکر و سپاس به خاطر توجه و راهنماییتون

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    نقل قول نوشته اصلی توسط ardalan4biz نمایش پست ها
    سلام سپیده خانم. ممنون از توجه و راهنمایتون.
    بله خیلی وقته پر کنی نمیکنه.فقط نمیدونم این دفعه خیلی دیر تر داره پراش در میاد. البته چند روز پیش که از مسافرت اومدیم 4 تا پرشو کند .اخرین بار که کند بعد از کوتاه کردن پراش بود که تو دیماه اتفاق افتاد.اون بارم بعد کوتاه کردن پراش رفتیم مسافرت. برگشتم رفتم سر کار و وقتی بر گشتم دیدم دوباره همه رو کنده.
    میوه با دست بهش میدم فقط سیب میخوره بقیه رو میندازه کف قفس. حبوباتم اولا براش جدا میدادم .نمیخورد الان قاطی میزارم براش نخود و ذرت رو بیشتر دوست داره بقیه رو مزمزه میکنه میریزه بیرون از ظرفش.
    بله بیرون که میارمش سریع با نوکش میله قفس و میگیره میره بالا و دیگه محل نمیزاره. کلی بال میزنه و میخونه و صدا در میاره.بله کلا باهاش با جایزه تمرین میکنم.
    پرکنیش موقعی بوده که نبودم.یکبار رسیدم دیدم از دستش گرفتم.همون بار اخری که 4 تا کنده بود. بقیه رو از قفسش در اوردم.
    همه چیش خوبه. خوراکش ،استراحتش. بازی کردنش.اما دلیل این پر کنیشو متوجه نمیشم.
    تشکر و سپاس به خاطر توجه و راهنماییتون
    من متوجه نشدم شما وقتی طوطیتون پرکن بوده یا تازه دست از پرکنی کشیده بود ، پرش روکوتاه کردین ؟

مطمئنید الان تولک نرفته ؟؟ پرای جدیدی که افتاده بدون ریشه بوده ؟

طوطی منم دقیقا با بعضی میوه ها همین کارومیکنه سیب رو خوب میخوره .من معمولا 1/4 سیب رو به طوطیم میدم ولی میوه های دیگرو مقدار بیشتری میدم بهش که اولش فقط پرت میکنه ولی آخرشو یکم می خوره .

شما با دست بهش میوه بدین و اصلا توجه نکنید به اینکه پرت میکنه . تا آخرین لحظه براش نگهدارید . اونمیوه سهم طوطیه شماست.

اگه هم تو ظرف میریزید براش ،تکه تکه کنید میوه ها رو . 5 تا تکه بندازه یکی رو میخوره

برای روی دست آوردن بیرون قفس دو راه پیشنهاد میکنم اگه بلد باشه که برای گرفتن غذای مورد علاقش دنبال دستتون بیاد خیلی کارتون راحت تره .

1.وقتی بیرون قفس میاد ، در قفس روببندید و قفس رو بذاریدش زمین . خودتون یه صندلی بذارید نزدیکش وبشینید .جوری که ارتفاعتون از قفس بیشتر باشه .بعد با دست غذای مورد علاقشو بهش بدین .اگه براش عجیبه که قفس روجابجا کردین یکم بهش فرصت بدین که به اون حالت عادت کنه وبعد باهاش تمرین کنید . از اینروش استفاده کنید

Parrot Training - Step up دانلود ● آپلود سنتر تخصصی آپلود عکس حیوانات خانگی

2.اگه کلا دوست نداره وقتی روی قفس هست باهاش تمرین کنید ، با قفس ببریدش یه جای مسطح و قفس رو ازش دور کنید وبعد باهاش با این روش تمرین کنید .

iPod - iPod - DickShapeStepUp2 دانلود ● آپلود سنتر تخصصی آپلود عکس حیوانات خانگی

اگه مشکلی با این روش ها دارید یا فکر می کنید نکته ای درمورد طوطی خودتون نگفتید بگید که بهتر بتونیم راهنمایی کنیم .

دوستان دیگه ممکنه راه های دیگهای پیشنهاد بدن. هر کدوم که براتون راحت تره وحس میکنید طوطی عصبی نمیشه. همون رو باهاش تمرین کنید . چون طوطی شما پرکنه باید مراقب باشید که استرس بهش وارد نشه .
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربرفعال

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    10003
    میانگین پست در روز
    0.04
    تعداد ارسال ها
    69
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    من متوجه نشدم شما وقتی طوطیتون پرکن بوده یا تازه دست از پرکنی کشیده بود ، پرش روکوتاه کردین ؟

مطمئنید الان تولک نرفته ؟؟ پرای جدیدی که افتاده بدون ریشه بوده ؟

طوطی منم دقیقا با بعضی میوه ها همین کارومیکنه سیب رو خوب میخوره .من معمولا 1/4 سیب رو به طوطیم میدم ولی میوه های دیگرو مقدار بیشتری میدم بهش که اولش فقط پرت میکنه ولی آخرشو یکم می خوره .

شما با دست بهش میوه بدین و اصلا توجه نکنید به اینکه پرت میکنه . تا آخرین لحظه براش نگهدارید . اونمیوه سهم طوطیه شماست.

اگه هم تو ظرف میریزید براش ،تکه تکه کنید میوه ها رو . 5 تا تکه بندازه یکی رو میخوره

برای روی دست آوردن بیرون قفس دو راه پیشنهاد میکنم اگه بلد باشه که برای گرفتن غذای مورد علاقش دنبال دستتون بیاد خیلی کارتون راحت تره .

1.وقتی بیرون قفس میاد ، در قفس روببندید و قفس رو بذاریدش زمین . خودتون یه صندلی بذارید نزدیکش وبشینید .جوری که ارتفاعتون از قفس بیشتر باشه .بعد با دست غذای مورد علاقشو بهش بدین .اگه براش عجیبه که قفس روجابجا کردین یکم بهش فرصت بدین که به اون حالت عادت کنه وبعد باهاش تمرین کنید . از اینروش استفاده کنید

Parrot Training - Step up دانلود ● آپلود سنتر تخصصی آپلود عکس حیوانات خانگی

2.اگه کلا دوست نداره وقتی روی قفس هست باهاش تمرین کنید ، با قفس ببریدش یه جای مسطح و قفس رو ازش دور کنید وبعد باهاش با این روش تمرین کنید .

iPod - iPod - DickShapeStepUp2 دانلود ● آپلود سنتر تخصصی آپلود عکس حیوانات خانگی

اگه مشکلی با این روش ها دارید یا فکر می کنید نکته ای درمورد طوطی خودتون نگفتید بگید که بهتر بتونیم راهنمایی کنیم .

دوستان دیگه ممکنه راه های دیگهای پیشنهاد بدن. هر کدوم که براتون راحت تره وحس میکنید طوطی عصبی نمیشه. همون رو باهاش تمرین کنید . چون طوطی شما پرکنه باید مراقب باشید که استرس بهش وارد نشه .

سلام و ممنون از راهنماییتون.
    در مورد سوال اولتون باید بگم که پراش در اومده بود.بالاشم همین طور. اون موقع پر کنی نمیکرد دیگه. یعنی برا بار اول که پر کنی کرده بود تقریبا 3 تا 4 ماه گزشته بود.وقتی رو قفس میومد میپرید تو خونه 2 بار خورده بود به مبل و پارتیشن. مجبور بودم کوتاه کنم بالاشو.
    پراشو دقت نکردم که با ریشه بود یا نه تازه رسیده بودم خونه دیدم 1 پر دستشه و داره باهاش بازی میکنه.سریع ازش گرفتم و بقیه رو از تو قفسش در اوردم.
    در مرد تو لک رفتنش اطلاعی ندارم. حالت خواصی داره تو لک رفتن؟ الان که حالش عادی و و حسابی بازی میکنه.1 چیزای نامفهومی هم تو گلویی میگه. فکر کنم نزدیک صحبت کردنشه.
    راستش میوه رو تو ظرفش میریزم حالا این بار با دست بهش میدم
    ممنون از روشها. نه مشگل خواصی ندارم. سوال دارم.برای کوتاه کردن بالها و ناخن هر چند وقت یکبار باید ببرمش؟

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    نقل قول نوشته اصلی توسط ardalan4biz نمایش پست ها
    سلام و ممنون از راهنماییتون.
    در مورد سوال اولتون باید بگم که پراش در اومده بود.بالاشم همین طور. اون موقع پر کنی نمیکرد دیگه. یعنی برا بار اول که پر کنی کرده بود تقریبا 3 تا 4 ماه گزشته بود.وقتی رو قفس میومد میپرید تو خونه 2 بار خورده بود به مبل و پارتیشن. مجبور بودم کوتاه کنم بالاشو.
    پراشو دقت نکردم که با ریشه بود یا نه تازه رسیده بودم خونه دیدم 1 پر دستشه و داره باهاش بازی میکنه.سریع ازش گرفتم و بقیه رو از تو قفسش در اوردم.
    در مرد تو لک رفتنش اطلاعی ندارم. حالت خواصی داره تو لک رفتن؟ الان که حالش عادی و و حسابی بازی میکنه.1 چیزای نامفهومی هم تو گلویی میگه. فکر کنم نزدیک صحبت کردنشه.
    راستش میوه رو تو ظرفش میریزم حالا این بار با دست بهش میدم
    ممنون از روشها. نه مشگل خواصی ندارم. سوال دارم.برای کوتاه کردن بالها و ناخن هر چند وقت یکبار باید ببرمش؟
    نظر شخصیه من اینه که طوطه پرکنی که تازه 3 4 ماهه دست کشیده از پرکنی ،نباید کوتاه شه یا با خیلی با احتیاط . استرس بهش وارد می کنه که ممکنه دوباره شروع به پرکنی کنه.

تو لک رفتن یعنی پرای قدیمی طوطی میریزه و پرای جدید جاش در میان پرایی که تو زمان تو لکی ریخته میشه با ریشه هستن علاوه بر پرهای قسمت های مختلف بدن طوطی تو این زمان پرای کرکی بیشتری ممکنه کف قفس ببینید .

پرای با ریشه مثل این عکسا

بعضی وقتا وقتی دارن پر آرایی میکنن ممکنه با منقار بگیرن این پرا رو و ریشه اون پر رو خراب کنن . از این به بعد بیشتر دقت کنید ببینید با ریشه هستن یا نه .

الان طوطی منم تولکه .

شما دیگه فعلا به کوتاهی پر فکر نکنید .وقتی پر قیچی میشه دیگه رشد نمیکنه تا وقتی تولک بره و پرای جدید جاش در بیاد .

اگه ناخناش بلند نیست نیازی نیست کوتاه کنید. هر وقت حس کردید ناخنش بلند شده خودتون کوتاهش نکنید ببرید پیش دامپزشک.

کاربر تازه وارد

تخصص
    -
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    11889
    میانگین پست در روز
    0.00
    تعداد ارسال ها
    4
    خیلی ممنون از راهنماییتون این کار رو یکی دو بار امتحان کردم با اینکه گرسنه بود غذا نمیگرفت ولی به محض اینکه عقب می رفتم می خورد ولی دیگر ادامه ندادم به نظر شما ادامه بدم؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)