فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,285
لایک لایک:  12,724
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 614 از 693 نخستنخست ... 114514564604612613614615616624664 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 6,131 به 6,140 از 6928
    کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . اگه بیرون قفس لجبازی میکنه نه نیازی نیست . چون داخل قفس هم میتونید تمرین کنید .. میگم مرحله مهم روی دست اومدنه .. وقتی روی دست بیاد تقریبا 70 80 درصد مراحل رام شدن رو پشت سر میذارید و رابطه خیلی بهتری بین شما برقرار میشه .. این جایزه دادن و با دست غذا دادن در واقع به عنوان محرک طوطی هست ، چند سال دیگه از خداتون میشه که از ظرفش غذا بخوره

از پشت میله ها اگه غذا میگیره خوبه اما مهم اینه که وقتی در قفس رو باز میکنید از دست غذا بگیره چون قرار تمرین موقعی انجام بشه که در قفس بازه .. ولی آره همون 20 تا یا کمتر باشه که به مرحله پرت کردن تخمه نرسه

بهتره دست روی چوب نشیمن باقی بمونه مثل این روش :

http://www.parsipet.ir/thread12052.html

البته تو این کلیپ خیلی سریع به مرحله روی دست آوردن میرسه شما سعی کنید آهسته تر پیش برید . یه ثانیه نگه دارید اگه حرکت نکرد جایزه بدین .. و تشویقش کنید
    خیلی ممنون بابت راهنمایی اتفاقا خیلی وقتا از پشت میله ها تخمه رو نمیگیره در قفسو باز میکنم تخمه بهش نزدیک میکنم میگیره و میخوره بخاطر همین یکسوال واسم پیش اومده خوردن تخمه از پشت میله ها باعث ترس کمتر طوطی میشه همیشه هم دوستان میگن اول تخمه رو از پشت میله ها باید به طوطی داد بعد در قفسو باز کنن و بهش بدن ولی طوطی من بیشتر وقتا از پشت میله ها نمیگیره ولی در قفس باز بشه میگیره دلیلش چی میتونه باشه؟

بعضی وقتا در قفس باز هم لجبازی میکنه و پرت میکنه کلا لجبازه کاریش نمیشه کرد.
    ویرایش توسط منصور : 20th May 2015 در ساعت 11:13 PM

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    خیلی ممنون بابت راهنمایی اتفاقا خیلی وقتا از پشت میله ها تخمه رو نمیگیره در قفسو باز میکنم تخمه بهش نزدیک میکنم میگیره و میخوره بخاطر همین یکسوال واسم پیش اومده خوردن تخمه از پشت میله ها باعث ترس کمتر طوطی میشه همیشه هم دوستان میگن اول تخمه رو از پشت میله ها باید به طوطی داد بعد در قفسو باز کنن و بهش بدن ولی طوطی من بیشتر وقتا از پشت میله ها نمیگیره ولی در قفس باز بشه میگیره دلیلش چی میتونه باشه؟

بعضی وقتا در قفس باز هم لجبازی میکنه و پرت میکنه کلا لجبازه کاریش نمیشه کرد.
    دلیلش رو نمیدونم که چرا لجبازی میکنه اما غذا دادن از پشت میله ها واسه روزهای اوله که طوطی از دست میترسه و نمیذاره که صاحبش دست رو خیلی نزدیک و داخل قفس ببره ..

شما با تعداد محدود جایزه سعی کنید زیاد خستش نکنید .. و تخمه رو حتما از رژیم غذایی حذف کنید
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر ساده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    17628
    میانگین پست در روز
    0.04
    تعداد ارسال ها
    23
    سلام سپیده خانم منم دوس دارن کاسکوم بیاد رو دستم چی کار کنم البته با توجه ب این که پرکنی داره فندق از دستم همه چی میگیره هم داخل قفس هم بیرون قفس حتی میاد رو فرش کنار ما میشینه ذرت میخوره ولی نمیذاره دس بزنیم زود در میره

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    نقل قول نوشته اصلی توسط نرگس بهروزنژاد نمایش پست ها
    سلام سپیده خانم منم دوس دارن کاسکوم بیاد رو دستم چی کار کنم البته با توجه ب این که پرکنی داره فندق از دستم همه چی میگیره هم داخل قفس هم بیرون قفس حتی میاد رو فرش کنار ما میشینه ذرت میخوره ولی نمیذاره دس بزنیم زود در میره
    سلام . اتفاقا طوطی شما که پرکنی داره حتما باید روی دست اومدن رو یاد بگیره که ارتباط بهتری با شما برقرار کنه روز اولی که سوال پرسیدین به شما گفتم..
    تمرین هرچی دورتر از قفس باشه بهتره ... اگه روی فرش میاد و وقتی روی زمین هست ترسی نداره همونجا تمرین کنید .. مثل دوست خوبمون ماه بانو که پست هاشون رو تو صفحه قبل میتونید ببینید اول باید غذا یا غذاهایی که خیلی دوست داره رو پیدا کنید . بعد از اون غذاها برای روی دست آوردن استفاده کنید . یعنی شرط گرفتن اون غذا باید این باشه که طوطی شما روی دست بیاد ، البته همه اینا مرحله داره و یهو نمیشه مجبورش کرد بیاد روی دست .. با توجه به اینکه با طوطی روی زمین میخواید کار کنید من به شما این روش رو پیشنهاد میکنم :

http://www.parsipet.ir/thread22853.html

توضیحاتش رو خوب بخونید ، کلیپ رو ببینید و حتما توجه کنید که این تمرین تا 3 هفته طول کشیده .. پس هیچ عجله ای نکنید و اجازه بدین طوطی خودش پی ببره که میتونه به دست شما اعتماد کنه ..

هر سوالی هم داشتید راجع به این روش قبل از اینکه تمرین رو شروع کنید بپرسید

پیشرفت طوطی خودتون رو هم اینجا اعلام کنید تا اگه نکته ای نیاز بود بهتون بگیم

موفق باشی دوست من
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر ساده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    طوطی - ماهی - قناری -
    شماره عضویت
    17670
    میانگین پست در روز
    0.08
    تعداد ارسال ها
    45
    سلام کاسکو من پرهاش به هم ریختست فکر میکنم واسه همون جریان گرفتن و انتقال اینا به ایران باشه وقتی کف قفس رو تمیز میکنم یک پرهای ریز داره چنتا پر میزنه اینا همه توی هوا پخش میشه این پر ریز ها طبیعی هست ؟ شاه پر ها و دم هم ریش ریش شده اینارو میندازه تا پر جدید در بیاره ؟

فکر میکنم نسبت به اول که تا نزدیک میشدم سر و صدا میکرد بهتر شده .

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    نقل قول نوشته اصلی توسط tetra.2010 نمایش پست ها
    سلام کاسکو من پرهاش به هم ریختست فکر میکنم واسه همون جریان گرفتن و انتقال اینا به ایران باشه وقتی کف قفس رو تمیز میکنم یک پرهای ریز داره چنتا پر میزنه اینا همه توی هوا پخش میشه این پر ریز ها طبیعی هست ؟ شاه پر ها و دم هم ریش ریش شده اینارو میندازه تا پر جدید در بیاره ؟

فکر میکنم نسبت به اول که تا نزدیک میشدم سر و صدا میکرد بهتر شده .
    سلام . اگه پرهای خاکستری با ریشه هست ، تو لک رفته که یه فرایند طبیعیه .. اگه پرهای کرکی هست که اینا هم به طور طبیعی در طول روز میریزن مشکلی نداره

اما برای اطمینان طوری که بهش استرس وارد نشه یه عکس از پرهاس سینش بذارید که ببینم پرجوی یا پرکنی داره یا نه

کاربر ساده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    طوطی - ماهی - قناری -
    شماره عضویت
    17670
    میانگین پست در روز
    0.08
    تعداد ارسال ها
    45
    سلام . اگه پرهای خاکستری با ریشه هست ، تو لک رفته که یه فرایند طبیعیه .. اگه پرهای کرکی هست که اینا هم به طور طبیعی در طول روز میریزن مشکلی نداره

اما برای اطمینان طوری که بهش استرس وارد نشه یه عکس از پرهاس سینش بذارید که ببینم پرجوی یا پرکنی داره یا نه

من تونستم 2 تا عکس بگیرم . دیگه دیدم عصبانی شد نرفتم نزدیکش بالهاشو داشت مرتب میکرد . دیدم تمام شاه پر هاش داره در میاد انگار که یکی کشیده باشه .

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    من تونستم 2 تا عکس بگیرم . دیگه دیدم عصبانی شد نرفتم نزدیکش بالهاشو داشت مرتب میکرد . دیدم تمام شاه پر هاش داره در میاد انگار که یکی کشیده باشه .

پشتش که مشکلی نداره .. ولی دمش عادی نیست ..اگه میبینید که گاهی اوقات سرش رو میبره پشت و دمش رو محکم میکشه .. نشونه ی خوبی نیست ..

تو اولین عکس هایی هم گذاشته بودین شاه پرش مشخص نبود ، قبل از اینکه بیاریدش خونه کسی پرش رو کوتاه کرده ؟

یه روز تمام از دور به رفتارش دقت کنید بدون اینکه استرسی بهش وارد کنید، ببینید چجوری پرآرایی میکنه و پرهاش چطور میریزه . اگه موقع پرآرایی روی یه بخش زیاد میمونه و خودتون به چشم ببینید که داره به زور میکشه پر رو ، اینم نشونه خوبی نیست اما اگه میبینید ملایم با پرهاش رفتار میکنه ، و بعضی از پرهاش خیلی راحت از بدنش جدا میشن و تو منقارش میان یا کف قفس میافتن ، یعنی تو لکه ..

فقط همونطور که گفتم این چند روز اصلا بهش نزدیک نشید جز برای تعویض آب و غذا و کف قفس، زود هم از قفس دور شید و توقف زیاد نکنید . دست به قفس نزنید ، دست رو داخل قفس نبرید .. چون وضعیت دمش نشون میده استرس زیادی رو تحمل کرده .. و مستعد پرکنی و پرجوی هست

کاربر ساده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    طوطی - ماهی - قناری -
    شماره عضویت
    17670
    میانگین پست در روز
    0.08
    تعداد ارسال ها
    45
    پشتش که مشکلی نداره .. ولی دمش عادی نیست ..اگه میبینید که گاهی اوقات سرش رو میبره پشت و دمش رو محکم میکشه .. نشونه ی خوبی نیست ..

تو اولین عکس هایی هم گذاشته بودین شاه پرش مشخص نبود ، قبل از اینکه بیاریدش خونه کسی پرش رو کوتاه کرده ؟

یه روز تمام از دور به رفتارش دقت کنید بدون اینکه استرسی بهش وارد کنید، ببینید چجوری پرآرایی میکنه و پرهاش چطور میریزه . اگه موقع پرآرایی روی یه بخش زیاد میمونه و خودتون به چشم ببینید که داره به زور میکشه پر رو ، اینم نشونه خوبی نیست اما اگه میبینید ملایم با پرهاش رفتار میکنه ، و بعضی از پرهاش خیلی راحت از بدنش جدا میشن و تو منقارش میان یا کف قفس میافتن ، یعنی تو لکه ..

فقط همونطور که گفتم این چند روز اصلا بهش نزدیک نشید جز برای تعویض آب و غذا و کف قفس، زود هم از قفس دور شید و توقف زیاد نکنید . دست به قفس نزنید ، دست رو داخل قفس نبرید .. چون وضعیت دمش نشون میده استرس زیادی رو تحمل کرده .. و مستعد پرکنی و پرجوی هست

پرهاشو مرتب میکنه از بین منقارش رد میکنه مثل اینکه شونه کنه . پرهای بالش خیلی کوتاه هست فکر میکنم 7 یا هشتای اولش کشیده شده شاید وقتی گرفتنش اینجور شده باشه . من فعلا فقط غذا میدم جاش توی مغازه منه

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    پرهاشو مرتب میکنه از بین منقارش رد میکنه مثل اینکه شونه کنه . پرهای بالش خیلی کوتاه هست فکر میکنم 7 یا هشتای اولش کشیده شده شاید وقتی گرفتنش اینجور شده باشه . من فعلا فقط غذا میدم جاش توی مغازه منه
    پس نباید مشکلی باشه فردا هم چک کنید ،

طوطی رو روزای تعطیل چیکار میکنید ؟ غذای طوطی حداقل روزی یه بار و آبش حداقل روزی 2 بار باید عوض شه ، روزای تعطیل کسی هست بهش رسیدگی کنه ؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)