مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط MJAVAD30 نمایش پست ها
    ببخشید من می خوام طوطی بخرم ولی راستش نمی دونم جوجه ی ده ماهه بگیرم و خودم هم اهلیش بکنم هم بزرگش بکنم.یا این که یه طوطی یک سال و نیمه بگیرم که آماده ی به حرف اومدن باشه.
    به نظر شما چی کار کنم؟؟
    طوطی یک و نیم سال سن خوبیه و به راحتی میشه اهلیش کرد (البته به صاحب طوطی هم بستگی داره ). اگه واقعا سنش رو درست گفته باشن بهتون .

تا سن 3 4 سالگی کاسکو رو میشه راحت رام کرد بعد اون هم فقط یکم به تلاش بیشتر نیاز داره . پس نگران این نباشید که اگه یکم سنش بره بالا دیگه نمیشه اهلیش کرد و بهش حرف زدن یاد داد .

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    سلام دوستان امروز ساعت 1 که برگشتم منزل متوجه شدم چشم چپ کاسکو ام خون افتاده .از ناحیه پایین چشم یه لکه کوچیک خونی و همینوطر که بالا میایم قرمزیش کمتر میشه . لخته خون توی چشمش نیست اما پایین چشمش اندازه سر چاقو یکم خون افتاده و کلا چشمش نسبت به چشم راستش قرمزه . دلیل خاصی داره یا احتمال داره نخنش به چشمش خورده باشه ؟
    این عکس زیر هم کامل واضح نیست اما دقت کنید میبینید پایین چشمش یکم تیره تر از بالاست که این همون قرمزیه هست که تو عکس سیاه افتاده !
    در ضمن دیشب تا آخر شب هیچ مشکلی نداشت ...

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها
    سلام دوستان امروز ساعت 1 که برگشتم منزل متوجه شدم چشم چپ کاسکو ام خون افتاده .از ناحیه پایین چشم یه لکه کوچیک خونی و همینوطر که بالا میایم قرمزیش کمتر میشه . لخته خون توی چشمش نیست اما پایین چشمش اندازه سر چاقو یکم خون افتاده و کلا چشمش نسبت به چشم راستش قرمزه . دلیل خاصی داره یا احتمال داره نخنش به چشمش خورده باشه ؟
    این عکس زیر هم کامل واضح نیست اما دقت کنید میبینید پایین چشمش یکم تیره تر از بالاست که این همون قرمزیه هست که تو عکس سیاه افتاده !
    در ضمن دیشب تا آخر شب هیچ مشکلی نداشت ...
    سلام.فکرمیکنم موقع خاروندن چشمش با ناخن آسیب دیده باشه اما اگر لخته ی خون افتاده و ظرف 24 ساعت از بین نرفت یا کم نشد به دامپزشک مراجعه کنید تا چشم عفونت نکنه.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو.باجریگار.عروس هلندی
    شماره عضویت
    12636
    سلام وای بچه ها امروز روز خوبی بود برای من برای اولین بار کاسکو از نزدیک دیدم(مسخره نکنید)خیلی خوب بود برای اولین بار ملنگو و عروس هلندی رو از فاصله 20سانتی دیدم خیلی کیف داد ب نظر شما طوطی مورد نظرم رو از..... بگیرم؟
    ویرایش توسط اسکندری : 5th October 2013 در ساعت 10:15 PM

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14451
    آقا مبارکه
    مسخره کردن نداره مگه ما از اول که به دنیا اومدیم وسط طویها بودیم؟ :دی
    فقط سوالت را متوجه نشدم بیشتر توضیح میدی؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط kasku نمایش پست ها
    سلام وای بچه ها امروز روز خوبی بود برای من برای اولین بار کاسکو از نزدیک دیدم(مسخره نکنید)خیلی خوب بود برای اولین بار ملنگو و عروس هلندی رو از فاصله 20سانتی دیدم خیلی کیف داد ب نظر شما طوطی مورد نظرم رو از.... بگیرم؟
    دوست عزیز شما چه اصراری داری برای فروشنده ی مورد نظرت تبلیغ بکنی؟این همه داستان نوشتید که آخرش بگید از فلانی طوطی مورد نظرم رو بخرم؟یک نگاه به جمله ی خودت بندازی متوجه اصل ماجرا میشی.در مورد طوطی مورد نظر شما که کسی ندیده فقط صرفا بخاطر اسم بردن فروشنده کی میتونه نظر بده؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    با سلام خدمت شما و همگی اساتید و دوستان و....
    من یه کاسکو حدودا یک سال تا سک سال و نیم دارم (چشم سفید با علائمی از طوسی کمرنگ ).
    تقریبا یک ماه یا یک ماه و نیمه که پیشمه . از بدو ورود کاملا وحشی بود که پایان هفته اول از دستم غذا گرفت و ... .
    پرنده کاملا سره حال هست روز و شب حدودا سه بار اونم چند ساعت بازی میکنه تو قفس و سرو صدا .
    از نظر جسه هم بعید میدونم مشکلی داشته باشه !
    دوتا مورد ازش دیدم که برام جای سوال بود !

1)))) توی کل روز خیلی سره حال قفس رو بالا پایین میکنه و بازی میکنه . اما گاهی اوقات (غالبا بعد از غروب ) یکم گیج میزنه . یعنی انگار مست شده . حرکتش روی میله ها کند میشه . گیج میزه . انگار به زور بالا پایین میره . البته باز هم بازیشو میکنه با همون حال ولی خب ترسیدم مشکلی باشه . تا اونجایی که یادمه از زمانیکه به ما عادت کرده اینطوری بود !*حالا به نظرتون مشکل خاصی داره این مورد ؟

2)))) یه حرکت دیگه هم انجام میده اینکه . وقتی روی میله ایستاده گردنشو عینه طناب تاب میده و جمع میکنه و دراز میکنه ! بعد آخرش جمع مبکنه و به زور یه چیزی رو برمیگردونه تو دهنش و خارج میکنه !* چند بار دقت کردم تخمه کامل رو با همراه کمی مایه کش دار بیرون میریزه . البته همش اینطوری نیست و اغلب صبح و شب ها یا موقع هایی هست که داره بالا پایین میکنه قفسش رو و بازی میکنه ! علت اینکارش چیه ؟

از نظر خوراک هم همه چی میخوره . میوه جات و غذا های مجاز بهش داده میشه ...اما فقط تخمه رو بر میگردونه اونم موقع عایی که گفتم ! فیلم کوتاهی که پایین گذاشتم همین حرکتو تاب دادن گردنش رو انجام میده ! لطفا راهنمایی کنید ممنون از همگی
    ببخشید زیاد شد شرمنده !
    بابت حجم 15 مگ و کیفیت هم ببخشید !

Download Laky.3gp

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    راستی یه مایعی رو روی میله الان دیدم . فکر کنم همون مایعی باشه که از دهنش بچسبیده به تخمه میاد بیرون اما الان خیلی بیشتر . اولین باره این حجم رو از دهانش خارج میکنه ! علتش چیه ؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    با سلام خدمت شما و همگی اساتید و دوستان و....
    من یه کاسکو حدودا یک سال تا سک سال و نیم دارم (چشم سفید با علائمی از طوسی کمرنگ ).
    تقریبا یک ماه یا یک ماه و نیمه که پیشمه . از بدو ورود کاملا وحشی بود که پایان هفته اول از دستم غذا گرفت و ... .
    پرنده کاملا سره حال هست روز و شب حدودا سه بار اونم چند ساعت بازی میکنه تو قفس و سرو صدا .
    از نظر جسه هم بعید میدونم مشکلی داشته باشه !
    دوتا مورد ازش دیدم که برام جای سوال بود !

1)))) توی کل روز خیلی سره حال قفس رو بالا پایین میکنه و بازی میکنه . اما گاهی اوقات (غالبا بعد از غروب ) یکم گیج میزنه . یعنی انگار مست شده . حرکتش روی میله ها کند میشه . گیج میزه . انگار به زور بالا پایین میره . البته باز هم بازیشو میکنه با همون حال ولی خب ترسیدم مشکلی باشه . تا اونجایی که یادمه از زمانیکه به ما عادت کرده اینطوری بود !*حالا به نظرتون مشکل خاصی داره این مورد ؟

2)))) یه حرکت دیگه هم انجام میده اینکه . وقتی روی میله ایستاده گردنشو عینه طناب تاب میده و جمع میکنه و دراز میکنه ! بعد آخرش جمع مبکنه و به زور یه چیزی رو برمیگردونه تو دهنش و خارج میکنه !* چند بار دقت کردم تخمه کامل رو با همراه کمی مایه کش دار بیرون میریزه . البته همش اینطوری نیست و اغلب صبح و شب ها یا موقع هایی هست که داره بالا پایین میکنه قفسش رو و بازی میکنه ! علت اینکارش چیه ؟

از نظر خوراک هم همه چی میخوره . میوه جات و غذا های مجاز بهش داده میشه ...اما فقط تخمه رو بر میگردونه اونم موقع عایی که گفتم ! فیلم کوتاهی که پایین گذاشتم همین حرکتو تاب دادن گردنش رو انجام میده ! لطفا راهنمایی کنید ممنون از همگی
    ببخشید زیاد شد شرمنده !
    بابت حجم 15 مگ و کیفیت هم ببخشید !

Download Laky.3gp
    راستی یه مایعی رو روی میله الان دیدم . فکر کنم همون مایعی باشه که از دهنش بچسبیده به تخمه میاد بیرون اما الان خیلی بیشتر . اولین باره این حجم رو از دهانش خارج میکنه ! علتش چیه ؟

سلام .پست اولتون رو که دیدم میخواستم بگم اگه فقط یه ساعات خاصی غذاشو بالا میاره و کلا سرحال هست و مدفوعش عادیه ، مشکلی نیست ولی پست دوم رو که دیدم بهتون پیشنهاد میکنم ببریدش دکتر . تا جایی که میدونم برگردوندن یه مایع کف آلود نشونه خوبی نیست . شاید هم مشکلی نباشه . در هر صورت دکتر بهتر میتونه تشخیص بده . خبرشو به ما هم بدین

دکتر برهانی کیا
    آدرس : خیابان کبیری (دزاشیب)، خیابان رمضانی ، نبش کوچه بنفشه ، پلاک 53 (کلینیک دامپزشکی آوین)
    تلفن : 22205998-22209543
    ویرایش توسط sepideh : 10th October 2013 در ساعت 03:08 PM

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14576
    با سلام یک پزنده فروشی در رشت که کاسکو داشته باشه کجاست؟ و یک دکتر خوب که مخصوص پرندگان باشه در رشت.

صفحه 613 از 1238 نخستنخست ... 1135135635945955965975985996006016026036046056066076086096106116126136146156166176186196206216226236246256266276286296306316326637131113 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)