فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,285
لایک لایک:  12,724
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 613 از 693 نخستنخست ... 113513563603611612613614615623663 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 6,121 به 6,130 از 6928
    مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    سلام تو ظرفش تقریبا همه چیو میخوره هرچی باشه معمولا تا سیر میخوره ولی با دست نه اگه تو ظرفش سه مشت تخمه هم بریزم همشو میخوره ولی با دست نهایتا 15 تا 20 تا میخوره بقیه رو پرت میکنه حالا اگ همون موقع این تخمه هارو یا تخمه هایی ک پرت کرده تو ظرفش افتاده باشن رو میخوره ولی تخمه تو ظرفش نمیزارم معمولا با دست بهش میدم اگه تو ظرفش بریزم و بهش نزدیک کنم نمیخوره ولی اگ سرجاش باشه میخوره

میخوام این عادتشو از بین ببرم و قشنگ تخمه رو بگیره و پرت نکنه ولی نمیدونم چطوری از بین ببرمش تقریبا هرکاری کردم ولی نشد این عادت رو ول نمیکنه گفتم که اگ زیاد اصرار کنم و ول کن نشم فوقش پوست تخمه رو میکنه میندازه یا پوستشو میکنه و مغزشو با پوستش با هم میندازه و نمیخوره نمیدونم فکر میکنه دارم باهاش بازی میکنم یا به قول شما میخواد منو از خودش دور کنه یا خوشش نمیاد با دست بهش غذا بدم ولی راجب به ترسش اینو بگم وقتی بالا قفسه نزدیک من ایسته زیاد هم از دستم ترس نداره که بگم از دستم خیلی میترسه
    وقتی میخواید به عادت رو از بین ببرید نباید طوطی رو تو اون موقعیت قرار بدین . فردا امتحان کنید که ببینید تو ظرف براش نگه دارید بر میداره یا نه .. اصلا با دست غذا رو ندین فقط ظرف رو ببرید سمتش... تا شب خبرش رو بدین
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    وقتی میخواید به عادت رو از بین ببرید نباید طوطی رو تو اون موقعیت قرار بدین . فردا امتحان کنید که ببینید تو ظرف براش نگه دارید بر میداره یا نه .. اصلا با دست غذا رو ندین فقط ظرف رو ببرید سمتش... تا شب خبرش رو بدین

این روش هم امتحان کردم جواب نداده تو ظرفش تخمه گذاشتم نزدیکش کردم برنمیداره سرشو بالا میکنه یعنی فاصله میگیره از ظرفش ولی اگ سرجاش باشه و منم یکم فاصله بگیرم میخوره

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    این روش هم امتحان کردم جواب نداده تو ظرفش تخمه گذاشتم نزدیکش کردم برنمیداره سرشو بالا میکنه یعنی فاصله میگیره از ظرفش ولی اگ سرجاش باشه و منم یکم فاصله بگیرم میخوره
    خب پس نظر من اینه که چند مدت دیگه با دست غذا ندید و روش دیگه ای رو امتحان کنیم . البته اگه دوستان دیگه روش دیگه ای میدونن حتما بگن ..

اول شما بهم بگید تا چه حد به دست شما اعتماد داره ؟ چقدر میتونید دستتون رو نزدیکش ببرید بدون اینکه فرار کنه ؟

داخل قفس از شما نمیترسه ؟

تا حالا شده دست شما رو گاز بگیره ؟

امروز اینکار رو انجام بدین تا شب خبرشو بهم بدین

کل روز اصلا بهش تخمه ندین .. حتی بعد از این تمرینی که بهتون میگم .. بذارید فکر کنه فقط موقع تمرین تخمه گیرش میاد

قبل از یه وعده غذایی .. وقتی گرسنه هست تو یه فاصله مناسب که نمیترسه بشینید .. یه مشت تخمه بردارید ... ظرف تخمه خودش رو خالی کنید ... یه دونه تخمه بندازید تو ظرف ، منتظر بمونید برداره( طوری که ببینه تخمه رو ). ... ممکنه طول بکشه اما منتظر بمونید .. نگاش هم نکنید اصلا ، طوری که انگار حواستون بهش نیست .. وقتی تخمه رو برداشت فورا بهش بگید آفرین و یه دونه دیگه بندازید تو ظرف . باز منتظر بمونید که برداره و .... تا آخرین تخمه تو دستتون .. یا میتونید محدود کنید مثلا 10 تا تخمه ... میخوام اینو بفهمه که اگه تو از ظرف یه دونه تخمه برداره بازم تخمه گیرش میاد ...

گفتید اگه سرجاش باشه و یکم فاصله بگیرید غذاشو میخوره ... اگه میبینید وقتی نزدیک هستید اصلا نمیخوره یکم فاصله بگیرید . وقتی خورد برید سمتش و آفرین بگید و یه دونه دیگه بهش تخمه بدین

اگه کلا با سیستم جایزه نشه تمرین کرد میریم سراغ یه روش دیگه
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    خب پس نظر من اینه که چند مدت دیگه با دست غذا ندید و روش دیگه ای رو امتحان کنیم . البته اگه دوستان دیگه روش دیگه ای میدونن حتما بگن ..

اول شما بهم بگید تا چه حد به دست شما اعتماد داره ؟ چقدر میتونید دستتون رو نزدیکش ببرید بدون اینکه فرار کنه ؟

داخل قفس از شما نمیترسه ؟

تا حالا شده دست شما رو گاز بگیره ؟

امروز اینکار رو انجام بدین تا شب خبرشو بهم بدین

کل روز اصلا بهش تخمه ندین .. حتی بعد از این تمرینی که بهتون میگم .. بذارید فکر کنه فقط موقع تمرین تخمه گیرش میاد

قبل از یه وعده غذایی .. وقتی گرسنه هست تو یه فاصله مناسب که نمیترسه بشینید .. یه مشت تخمه بردارید ... ظرف تخمه خودش رو خالی کنید ... یه دونه تخمه بندازید تو ظرف ، منتظر بمونید برداره( طوری که ببینه تخمه رو ). ... ممکنه طول بکشه اما منتظر بمونید .. نگاش هم نکنید اصلا ، طوری که انگار حواستون بهش نیست .. وقتی تخمه رو برداشت فورا بهش بگید آفرین و یه دونه دیگه بندازید تو ظرف . باز منتظر بمونید که برداره و .... تا آخرین تخمه تو دستتون .. یا میتونید محدود کنید مثلا 10 تا تخمه ... میخوام اینو بفهمه که اگه تو از ظرف یه دونه تخمه برداره بازم تخمه گیرش میاد ...

گفتید اگه سرجاش باشه و یکم فاصله بگیرید غذاشو میخوره ... اگه میبینید وقتی نزدیک هستید اصلا نمیخوره یکم فاصله بگیرید . وقتی خورد برید سمتش و آفرین بگید و یه دونه دیگه بهش تخمه بدین

اگه کلا با سیستم جایزه نشه تمرین کرد میریم سراغ یه روش دیگه

سلام قبل اینکه پست شمارو بخونم من تخمه از پشت میله هایه قفس بهش دادم برخلاف روز هایه گذشته برداشت تعجب کردم صبح هم بهش فلفل دلمه دادم همشو خورده ظهر هم تخمه از دستم گرفت که فکر میکردم مث روز هایه دیگه نمیگیره خودمم تعجب کردم البته اینو بگم ظهر وقتی برگشتم و منو دید انقد اون سوتی ک ازم یاد گرفت زد گفتم شاید هوس تخمه کردم نزدیکش کردم برداشت البته زیاد بهش ندادم چون نخواستم باز تخمه پرت کنه بعد از گرفتن تشویقش میکردم

به دستم زیاد اعتماد نداره ولی کلا اهل فرار نیس ثابت سرجاش می ایسته و در نمیره فوقش عقب نشینی میکنه خیلی اروم.
    داخل و بیرون قفس یک نوع رفتار داره فقط فرقش اینه داخل قفس تخمه میگیره بیرون قفس نمیگیره.
    تاحالا منو گاز نگرفته چون کاری نکردم بخواد گاز بگیره فقط اوایل که میخواستم دست به منقارش بزنم دستمو گاز خیلی خیلی ریزی گرفت بعد سریع دستمو ول کرد دستمو زیاد بهش نزدیک کنم با منقار باز میاد سراغ دست ولی فک نکنم بخواد گاز بگیره از ترس اینکارو میکنه

از فردا هم روش شمارو امتحان میکنم امروز ک بهش تخمه دادم از همین الان تا فردا ظهر تخمه اصلا بهش نمیدم و این تمرینو باهاش شروع میکنم فقط یک سوال تا چند روز این تمرین رو ادامه بدم؟

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    سلام قبل اینکه پست شمارو بخونم من تخمه از پشت میله هایه قفس بهش دادم برخلاف روز هایه گذشته برداشت تعجب کردم صبح هم بهش فلفل دلمه دادم همشو خورده ظهر هم تخمه از دستم گرفت که فکر میکردم مث روز هایه دیگه نمیگیره خودمم تعجب کردم البته اینو بگم ظهر وقتی برگشتم و منو دید انقد اون سوتی ک ازم یاد گرفت زد گفتم شاید هوس تخمه کردم نزدیکش کردم برداشت البته زیاد بهش ندادم چون نخواستم باز تخمه پرت کنه بعد از گرفتن تشویقش میکردم

به دستم زیاد اعتماد نداره ولی کلا اهل فرار نیس ثابت سرجاش می ایسته و در نمیره فوقش عقب نشینی میکنه خیلی اروم.
    داخل و بیرون قفس یک نوع رفتار داره فقط فرقش اینه داخل قفس تخمه میگیره بیرون قفس نمیگیره.
    تاحالا منو گاز نگرفته چون کاری نکردم بخواد گاز بگیره فقط اوایل که میخواستم دست به منقارش بزنم دستمو گاز خیلی خیلی ریزی گرفت بعد سریع دستمو ول کرد دستمو زیاد بهش نزدیک کنم با منقار باز میاد سراغ دست ولی فک نکنم بخواد گاز بگیره از ترس اینکارو میکنه

از فردا هم روش شمارو امتحان میکنم امروز ک بهش تخمه دادم از همین الان تا فردا ظهر تخمه اصلا بهش نمیدم و این تمرینو باهاش شروع میکنم فقط یک سوال تا چند روز این تمرین رو ادامه بدم؟
    پس داخل قفس از دست غذا میگیره . من فکر کردم کلا از دست غذا نمیگیره چه داخل قفس و چه بیرون از قفس .. اگه داخل قفس از دست غذا میگیره نیازی نیست تمرینی که گفتم رو انجام بدین .. تمرین روی دست آوردن یا سرخاروندن رو داخل قفس انجام بدین ( هر کدوم که راحت تره براتون ) شما فقط تخمه رو به مقدار محدود بدین مثلا 10 تا .. وقتی متوجه شدین دیگه اشتیاقی به خوردن نداره دیگه با دست غذا ندین که نندازه ..

من اون روش رو پیشنهاد کردم که بتونید برای روی دست آوردن و سر خاروندنش ، از سیستم جایزه هر طور که شده استفاده کنید اما اگه از دست غذا میگیره نیازی نیست .. اگه نمیگیره تا دو روز فقط امتحان کنید .. تا وقتی که تخمه اول رو برنداشته تخمه ی دیگه ای بهش ندین ..

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    پس داخل قفس از دست غذا میگیره . من فکر کردم کلا از دست غذا نمیگیره چه داخل قفس و چه بیرون از قفس .. اگه داخل قفس از دست غذا میگیره نیازی نیست تمرینی که گفتم رو انجام بدین .. تمرین روی دست آوردن یا سرخاروندن رو داخل قفس انجام بدین ( هر کدوم که راحت تره براتون ) شما فقط تخمه رو به مقدار محدود بدین مثلا 10 تا .. وقتی متوجه شدین دیگه اشتیاقی به خوردن نداره دیگه با دست غذا ندین که نندازه ..

من اون روش رو پیشنهاد کردم که بتونید برای روی دست آوردن و سر خاروندنش ، از سیستم جایزه هر طور که شده استفاده کنید اما اگه از دست غذا میگیره نیازی نیست .. اگه نمیگیره تا دو روز فقط امتحان کنید .. تا وقتی که تخمه اول رو برنداشته تخمه ی دیگه ای بهش ندین ..
    از دست غذا رو میگیره ولی از پشت میله ها زمانی که خیلی گرسنش باشه ولی اگ در قفسو باز کنم و بهش نزدیک کنم راحت میگیره قبلا اینجوری نبود چند وقتیه تو تخمه گرفتن سختگیر شده و عادت بد پرت کردن تخمه از سرش بیرون نمیره بیرون قفس غذا نمیگیره همش پرت میکنه هرچی بهش بدم بیرون قفس پرت میکنه فقط چندباری پیش اومده ک خورده اونم در حد 2 دونه ک بعدش دوباره شروع کرده به پرت کردن مشکل من با پرت کردن تخمس میخوام این عادت از سرش بره

تا قبل امروز از پشت میله ها فقط زمانی غذا رو میگرفت که خیلی گرسنه باشه اونم در حد چند دونه مثلا 20 تا در غیر اینصورت نمیگرفت حتی اگ فاصله یک وعده غذایی باشه اون اوایل ک تازه از دست غذا میگیرفت اینجوری نبود از پشت میله ها خیلی راحت میگرفت دست رو دنبال میکرد واسه گرفتن جاییزه ولی چند وقته کلا عوض شده امروزم از پشت میله ها گرفت که بدون اینکه گرسنه باشه ک خودمم تعجب کردم ولی زیاد بهش ندادم چون نخواستم باز پرت کنه

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    از دست غذا رو میگیره ولی از پشت میله ها زمانی که خیلی گرسنش باشه ولی اگ در قفسو باز کنم و بهش نزدیک کنم راحت میگیره قبلا اینجوری نبود چند وقتیه تو تخمه گرفتن سختگیر شده و عادت بد پرت کردن تخمه از سرش بیرون نمیره بیرون قفس غذا نمیگیره همش پرت میکنه هرچی بهش بدم بیرون قفس پرت میکنه فقط چندباری پیش اومده ک خورده اونم در حد 2 دونه ک بعدش دوباره شروع کرده به پرت کردن مشکل من با پرت کردن تخمس میخوام این عادت از سرش بره

تا قبل امروز از پشت میله ها فقط زمانی غذا رو میگرفت که خیلی گرسنه باشه اونم در حد چند دونه مثلا 20 تا در غیر اینصورت نمیگرفت حتی اگ فاصله یک وعده غذایی باشه اون اوایل ک تازه از دست غذا میگیرفت اینجوری نبود از پشت میله ها خیلی راحت میگرفت دست رو دنبال میکرد واسه گرفتن جاییزه ولی چند وقته کلا عوض شده امروزم از پشت میله ها گرفت که بدون اینکه گرسنه باشه ک خودمم تعجب کردم ولی زیاد بهش ندادم چون نخواستم باز پرت کنه
    خب این خیلی عالیه که وقتی در قفسو باز میکنید و بهش نزدیک میکنه راحت از دست میگیره .. بیرون قفس با دست اصلا بهش غذا ندین ، مهم اینه که شما بتونید بیاریدش روی دست ... به این مرحله که رسیدین دیگه نیازی نیست با دست غذا بدین بهش ، فقط برای آموزش ترفند و بازی ...

تمرین روی دست آوردن رو داخل قفس شروع کنید .. فقط با 10 تا 15 دونه تخمه در روز

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    خب این خیلی عالیه که وقتی در قفسو باز میکنید و بهش نزدیک میکنه راحت از دست میگیره .. بیرون قفس با دست اصلا بهش غذا ندین ، مهم اینه که شما بتونید بیاریدش روی دست ... به این مرحله که رسیدین دیگه نیازی نیست با دست غذا بدین بهش ، فقط برای آموزش ترفند و بازی ...

تمرین روی دست آوردن رو داخل قفس شروع کنید .. فقط با 10 تا 15 دونه تخمه در روز

بیرون قفس نیازی نیس از دست غذا بگیره یا از پشت میله ها بعضی وقتا بگیره بعضی وقتا نگیره؟

بعد از چهار و بنج ساعت هروقت در قفسو باز کردم و تخمه به منقارش نزدیک کردم خورده حتی وقتی از پشت میله ها تخمه نگرفته در قفسو باز کردم و بهش نزدیک کردم گرفته خورده ولی همون در حد بیستا داخل قفس شما چه روشی رو پیشنهاد میکنید تمرین رویه دست اوردن باهاش تمرین کنم؟دست بدون جاییزه یواش یواش به پاهاش نزدیک کنم و با یک دست بهش تخمه بدم تا زمانی ک دست بدون جاییزه نزدیک پاهاش بیاد و تخمه با فاصله بگیرم و اونم پاشو بزاره رو دست این روش خوبیه واسه رویه دست اوردن تو قفس؟

بعید میدونم این طوطیه خوشگل لجباز ما انقد شکمو باشه بخاطر تخمه پاشو رویه دست بزاره ولی اگ همین روش خوبیه از فردا امتحانش میکنم شاید جواب بده.

یادمه قبلا هم روش رویه دست اوردن تو قفس رو از شما پرسیده بودم و شما همین روش رو پیشنهاد کردید فقط گفتید دست بدون جاییزه رو مدتی رو چوبش بزارم تا به دست بدون جاییزه کنار خودش عادت کنه چند بار اول تخمه پرت میکرد تا دستمو از چوبش برمیداشتم تخمه رو میخورد بعد چند روز پرت نکرد و میخورد دستمم رو چوبش بود ولی استرس داشت ولی اون تمرین رو قطع کردم چون هم میخواستم بیشتر بهم اعتماد کنه هم رفت و اومد داخل قفسشو درست کنم فکر کنم وقتشه این تمرین رو شروع کنم نتیجه تمرین رو چند روز دگ اعلام میکنم خیلی ممنون

کاربر تازه وارد

تخصص
    خانه دار
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    17688
    میانگین پست در روز
    0.00
    تعداد ارسال ها
    2
    سلام سپیده جون
    راهنمایی دیروزتون جواب داد
    ممنونم از لطفتون
    امیدوارم عکس رو درست آپلود کرده باشم

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    بیرون قفس نیازی نیس از دست غذا بگیره یا از پشت میله ها بعضی وقتا بگیره بعضی وقتا نگیره؟

بعد از چهار و بنج ساعت هروقت در قفسو باز کردم و تخمه به منقارش نزدیک کردم خورده حتی وقتی از پشت میله ها تخمه نگرفته در قفسو باز کردم و بهش نزدیک کردم گرفته خورده ولی همون در حد بیستا داخل قفس شما چه روشی رو پیشنهاد میکنید تمرین رویه دست اوردن باهاش تمرین کنم؟دست بدون جاییزه یواش یواش به پاهاش نزدیک کنم و با یک دست بهش تخمه بدم تا زمانی ک دست بدون جاییزه نزدیک پاهاش بیاد و تخمه با فاصله بگیرم و اونم پاشو بزاره رو دست این روش خوبیه واسه رویه دست اوردن تو قفس؟

بعید میدونم این طوطیه خوشگل لجباز ما انقد شکمو باشه بخاطر تخمه پاشو رویه دست بزاره ولی اگ همین روش خوبیه از فردا امتحانش میکنم شاید جواب بده.

یادمه قبلا هم روش رویه دست اوردن تو قفس رو از شما پرسیده بودم و شما همین روش رو پیشنهاد کردید فقط گفتید دست بدون جاییزه رو مدتی رو چوبش بزارم تا به دست بدون جاییزه کنار خودش عادت کنه چند بار اول تخمه پرت میکرد تا دستمو از چوبش برمیداشتم تخمه رو میخورد بعد چند روز پرت نکرد و میخورد دستمم رو چوبش بود ولی استرس داشت ولی اون تمرین رو قطع کردم چون هم میخواستم بیشتر بهم اعتماد کنه هم رفت و اومد داخل قفسشو درست کنم فکر کنم وقتشه این تمرین رو شروع کنم نتیجه تمرین رو چند روز دگ اعلام میکنم خیلی ممنون
    سلام . اگه بیرون قفس لجبازی میکنه نه نیازی نیست . چون داخل قفس هم میتونید تمرین کنید .. میگم مرحله مهم روی دست اومدنه .. وقتی روی دست بیاد تقریبا 70 80 درصد مراحل رام شدن رو پشت سر میذارید و رابطه خیلی بهتری بین شما برقرار میشه .. این جایزه دادن و با دست غذا دادن در واقع به عنوان محرک طوطی هست ، چند سال دیگه از خداتون میشه که از ظرفش غذا بخوره

از پشت میله ها اگه غذا میگیره خوبه اما مهم اینه که وقتی در قفس رو باز میکنید از دست غذا بگیره چون قرار تمرین موقعی انجام بشه که در قفس بازه .. ولی آره همون 20 تا یا کمتر باشه که به مرحله پرت کردن تخمه نرسه

بهتره دست روی چوب نشیمن باقی بمونه مثل این روش :

http://www.parsipet.ir/thread12052.html

البته تو این کلیپ خیلی سریع به مرحله روی دست آوردن میرسه شما سعی کنید آهسته تر پیش برید . یه ثانیه نگه دارید اگه حرکت نکرد جایزه بدین .. و تشویقش کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط ماه بانو نمایش پست ها
    سلام سپیده جون
    راهنمایی دیروزتون جواب داد
    ممنونم از لطفتون
    امیدوارم عکس رو درست آپلود کرده باشم

سلام . تبریک میگم خیلی عالیه چقدر پیشرفتتون خوب بوده .. علاقش به تخمه خیلی به شما کمک کرد تو این تمرین ..

یه چند روز بذارید فقط همینجا روی دست شما بشینه ... بعد بهش یاد بدین روی ساعد و تیغه دست بشینه .. فقط دستتون رو حرکت ندین اصلا هرچند که فکر کنم با این علاقش به تخمه هرجا باشه میشینه ..

بعد که فهمید دستتون نشیمنگاه خوبیه و میتونه تعادلش رو حفظ کنه .. وقتی روی دست شما نشسته ، آروم اما محکم باثبات ، دستتون رو یکم بیارید بالاتر و یه ثانیه نگه دارید ، بعد بیارید پایین و بهش بگید آفریــــــــــــن و بذ ارید یه تخمه از تو ظرف برداره .. اینحوری هم میفهمه اگه دست شما حرکت کنه تعدلش بهم نمیخوره، هم میفهمه که روی دست نشستن و حرکت کردن باهاش چیز خوبیه چون جایزش تخمه هست ..

البته من نمیدونم پیشرفتتون تا چه حد بوده ، اگه در حد نشستن روی دست هست و هنوز حرکتی ندادین ، این روش که گفتم رو انحام بدین .. مارو هم از پیشرفتش با خبر کنید

تو بخش معرفی طوطی های اعضا هم این دوست کوچولومون رو هم معرفی کنید که دوستان پارسی پتی بیشتر با ایشون آشنا بشن

معرفی طوطی های اعضای پارسی پت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)