صفحه 61 از 1238 نخستنخست ... 114243444546474849505152535455565758596061626364656667686970717273747576777879801111615611061 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 601 به 610 از 12376
    مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط m!g mig نمایش پست ها
    سلام کاسکو من یه سری حرکت غیر عادی انجام میده هی گردنشو میبره بالا هی میاره پایین ببینین ببرمش دکتر؟
    سلام .کاسکوی من هر وقت باهاش بازی می کنم و خیلی خوشحاله اینکارو انجام میده .ولی یه بار وقتی کوچیک بود همین حرکتو انجام داد و غذاشو بالا آورد .البته تقصیر خودم بود.همون یه بار بود.به نظر مریض نمی یاد انگار خوشحاله شما دارین بهش سلام می کنید.یه جا خوندم بالا آوردن یا قی کردن نشونه ی ناراحتیه چینه دان و عاشق شدن پرندست.بالا که نمیاره فقط اداشو در میاره..حالا بچه های دیگه هم نظر میدن .

کاربر ساده

شماره عضویت
    179
    نقل قول نوشته اصلی توسط ardi1234 نمایش پست ها
    آقا دیدم فقط وقتی سلام بهش میدی سرشو این جوری میکنه؟
    نه عزیز وقتی کسی بهش کار نداشته باشه این کارو نمیکنه فقط وقتی باهاش حرف میزنی و نازش می کنی اینجوری میکنه

کاربر موثر

شماره عضویت
    187
    نقل قول نوشته اصلی توسط aram نمایش پست ها
    من قبلا 3کلمه آرام...بگو.....سلام....رو با آرام کار می کردم.ولی به گفته اقا بگو رو خذف کردم..به جاش بابا رو جایگزین کردم...
    الان 3کلمه آرام...بابا.....سلام.....رو باهاش کار می کنم. اما احساس می کنم کلمه .(آرام)و(بابا)اهنگشون مثله همه. حالا می خوام بدونم ممکنه این کلمات به دلیله این که اهنگشون مثله همه طوطی من نتونه یعنی گیج بشه نتونه بگه؟اگه این طور هست حذف کنم.؟
    نه به آهنگشون ربطی نداره اما نظر شخصی من اینه که تا وقتی که طوطی راه نیوفتاده فقط یک کلمه باهاش کار بشه ..به صورت مداوم که تمرکزش روی یک کلمه باشه.

کاربر موثر

شماره عضویت
    187
    نه عزیز وقتی کسی بهش کار نداشته باشه این کارو نمیکنه فقط وقتی باهاش حرف میزنی و نازش می کنی اینجوری میکنه
    والا نمیدونم چی بگم اما فکر نمیکنم مشکل جدی باشه به آقا بگید ببینین ایشون چی میگه.

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    سلام. نه منم فكر ميكنم كرم باشه. ولي يه عكس ديكه ميزارم بي زحمت يه نكاهي بكنيد.. ممنون.. به غذاهاي ديكه لب نميزنه.. حاضر بميره ولي نخوره..
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    بله كرمه ولي طوطي خوبيه.
    شما اينقدر اون غذا رو بذاريد تا بخوره اگه نخورد از مقدار تخمش كم كنيد.(من اين كارو كردم تا سيبو خورد)
    ویرایش توسط F&P77 : 1st July 2010 در ساعت 08:56 PM

کاربر موثر

شماره عضویت
    72
    نقل قول نوشته اصلی توسط كاكاسو نمایش پست ها
    سلام. كمكم كنيد دوستان. طوطي من اسهالش بيشتر شده و سر و صداش كم تر. البته جنب و جوش خيلي معمولي داره و غذا و آبش رو هم مي* خوره. هر كاري كردم آب سيب گير بيارم نشد. خودم هم تو خونه آبميوه گيري ندارم. بعد هم آقاي آژيده گفته آب سيب درمان نيست. عسل خوب هم گير نياوردم. همه عسلها از اين شركتي* ها و بازاري ها است. نمي دونم از كجا بايد عسل خوب گير بيارم. حتماً با آقاي دكتر برهاني كيا تماس مي* گيرم و مي برمش پيش اون ولي تا اون موقع نمي دونم بايد چي كار كنم.
    دوت عزیزمضطرب نشو!
    اسهال که بیماری نیست !!
    میتونه نشانه بیماری باشه !
    و وقتی میگید همه رفتارش خوبه ولی فقط اسهال داره یعنی ( پف نمیکنه کف نمیشینه غذا میخوره آبریزش بینی نداره) دیگه جای نگرانی نیست
    در ضمن کی از آب سیب بیرون حرف زد؟؟؟
    شما خودت آب سیبو بگیر آب سیب هایی که بصورت آبمیوه باشه بخاطر دو آنزیم نگهدارنده بشدت روی سیستم عصبی پرنده تاثیر میزاره!!

سلام کاسکو من یه سری حرکت غیر عادی انجام میده هی گردنشو میبره بالا هی میاره پایین ببینین ببرمش دکتر؟
    طبیعیه اما اگه خیلی زیاد و در دو سه روز تکرار کرد به متخصص مراجعه کن!

نقل قول نوشته اصلی توسط aram نمایش پست ها
    من قبلا 3کلمه آرام...بگو.....سلام....رو با آرام کار می کردم.ولی به گفته اقا بگو رو خذف کردم..به جاش بابا رو جایگزین کردم...
    الان 3کلمه آرام...بابا.....سلام.....رو باهاش کار می کنم. اما احساس می کنم کلمه .(آرام)و(بابا)اهنگشون مثله همه. حالا می خوام بدونم ممکنه این کلمات به دلیله این که اهنگشون مثله همه طوطی من نتونه یعنی گیج بشه نتونه بگه؟اگه این طور هست حذف کنم.؟
    از این بابات اصلا نگران نباشید
    فقط کافیه شما واضح تلفظ کنید کاسکو مثل ضبط صوت عمل میکنه اگه شما درست تلفظ کنید مشکلی نیست!
    نکته بعدی اگه مقله ای که گذاشتم راجع به سخنگویی رو خونده باشید مفصل گفته چیزی که باعث میشه کاسکو خسته یا سر درگم بشه و کلمات رو یکی فرض کنه رعایت نکردن حداقل 5 ثانیه مکث بین اونهاست که آقا هم بارها گفتند.

این نشون میده که حرکت طبیعیه و مشکلی نیست!

کاربر ساده

شماره عضویت
    360

فکر میکنم بخاطر استرس باشه غذایی متنوعی بهش بده سر شار از سبزیجات
    و شاه دانه اگه نمیخوره خیس بده وقتی بعد دو روز میخواد جوانه بزنه بده بخوره نتیجشم بگو ( آرام جان برای طوطی شما هم توصیه میکنم اگه می خواید فعالتر بشه اما زیاده روی هم نه نوعی مستی و شادی در طوطی به وجود میاره)

فکر نمی کنید تابستون گرمه شاهدونه خوب نیست برای پرنده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چون من یادمه پدرم به قناریاشم تابستونا شاهدونه نمی داد

البته شما استادید جسارت منو ببخشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    123
    [quote=رازی_طوطی;3570]

فکر میکنم بخاطر استرس باشه غذایی متنوعی بهش بده سر شار از سبزیجات
    و شاه دانه اگه نمیخوره خیس بده وقتی بعد دو روز میخواد جوانه بزنه بده بخوره نتیجشم بگو ( آرام جان برای طوطی شما هم توصیه میکنم اگه می خواید فعالتر بشه اما زیاده روی هم نه نوعی مستی و شادی در طوطی به وجود میاره)

فکر نمی کنید تابستون گرمه شاهدونه خوب نیست برای پرنده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چون من یادمه پدرم به قناریاشم تابستونا شاهدونه نمی داد

بله درسته شاهدانه در تابستان باید کم داده بشه....خیلی کممممممممممم....

کاربر ساده

شماره عضویت
    117
    کسی میدونه از کجا میتونم showerfun تهیه کنم؟

کاربر ساده

شماره عضویت
    472
    از همه دوستايي كه كمكم ميكنن ممنونم. هاني من بالاخره از ديروز ميوه و فندق و اجيل يه ذره خورد. بيرون بودن دايمم اصلا خوب نيست واسه كاسكو... اوردمش تو قفس به حرفم هم خوب كوش ميده نسبت به اولاش......... داره را ميوفته..... ممنون از همه عزيزان....

صفحه 61 از 1238 نخستنخست ... 114243444546474849505152535455565758596061626364656667686970717273747576777879801111615611061 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)