فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,285
لایک لایک:  12,724
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 609 از 693 نخستنخست ... 109509559599607608609610611619659 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 6,081 به 6,090 از 6928
    کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . ای بابا شانسه شماست انگار
    من کلا برای قفس بردن پیشنهاد میکنم که با هدایت کردن به قفس منتقل بشن ، یعنی تاکیدم روی این روشه اما اگه جواب نداد راه های دیگه رو پیشنهاد میکنم ، اگه قفسش 1033 هست پیشنهاد آقا ابولفضل رو هم انجام بدین ... اگه دیدین نمیره ، دیگه از قفس بیرون نیاریدش ، و تمرینات رو داخل قفس انجام بدین ..
    وقتی تخمه رو میندازه شما واکنشتون چیه ؟
    سلام هیچی واکنشی ندارم اصلا واسم عادی شده اینکارش بعضی وقتا چند تخمه میدم همشو میندازه بعضی ووقتا یکی میدم میندازه منم بیخیال میشم بعضی وقتا اصلا نمیگیره تو قفس رفتنش ماجرا پیش اورده واسم راه اقایه ابولفضل رو هم امتحان کردم جواب نداده رو چوب نمیره اگ هم فقط بالایه قفسو باز بزارم بیرون نمیاد حالا تا یک مدت دیگه همین منوال رو طی میکنم شاید رفت تو قفس و با منم اشتی کرد اگه درست نشد دیگه بیرون نمیارمش خودمم به این نتیجه رسیدم اگه تا هفته دیگه درست نشد و باز نمیرفت تو قفس بیخیال بیرون اوردنش میشم و تو قفس همیشه با دست بهش تخمه میدم تا سر بده بهم . امروز ظهر هم فقط یکم تخمه بهش دادم دیگه چیزی بهش ندادم الانم بیرون اوردمش گفتم شاید یکم گرسنه باشه بره تو قفس یک سوال دیگه داشتم این طوطی خوشگل و لجباز من انواع سبزی جات میخوره حبوبات میخوره ولی نمیدونم چرا اصلا میوه رو نمیخوره هر مدل میوه ای بهش دادن نخورده لی سبزی جات و حبوبات رو میخوره.

یک خبر هم برایه شما دارم سپیده خانم اون کاسکو قبلی من بلاخره دستی شد و رو دست میاد امروز دیدنش رفته بودم رو دست پسر داییم میرفت ولی بهش اجازه دست زدن به بدنش رو نمیده بخواد دست بزنه پرواز میکنه جالبش اینجاست همچنان رو دست من نمیاد ولی وقتی منو میبینه میپره میاد نزدیکم حرف نمیزنه ولی رام شد شما نشون دادید کاسکو چشم کرم هم میتونه رام بشه من که کلا از رام شدنش نا امید شده بودم این خبرو بخاطر این دادم شما خیلی زحمت کشیدید برایه رام شدنش و میدونم حتی بیشتر از من بابت این موضوع خوشحال میشید.
    ویرایش توسط منصور : 8th May 2015 در ساعت 09:05 PM

کاربرفعال

تخصص
    متحصل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    تانک دیسکس
    شماره عضویت
    17432
    میانگین پست در روز
    0.12
    تعداد ارسال ها
    72
    مواد غذایی ممنوع برای کاسکو و سایر طوطی سانان رو میشه نام ببرید؟

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    نقل قول نوشته اصلی توسط shayan2008 نمایش پست ها
    مواد غذایی ممنوع برای کاسکو و سایر طوطی سانان رو میشه نام ببرید؟
    هرچی اینجا نوشته به طوطیت بده هرچی که اسمش توش نیس نده طوطیت همیشه سرحال و شاد میمونه

http://www.parsipet.ir/thread22346.html

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    این کاسکویه ما امشب برایه اولین بار با پایه خودش رفت تو قفس بیچاره فک کنم نمیدونسته چطوری بره داخل قفس امشب چون ظهر بهش یکم تخمه دادم و ظرف غذاشو برداشتم و امشب واسش ذرت گذاشتم از گشنگی هی رفت بالا رفت پایین تا مسیر ورود به قفسو پیدا کرد و رفت داخل جالب اینجاست تو ظرفش یکم تخمه هم گذاشتم ولی داره ذرت رو میخوره تخمه رو نمیخوره فک کنم به ذرت بیشتر علاقه داره تا تخمه.

دوستان نظرتون چیه چند روز با همین روش ببرمش تو قفس ظهر کم بهش بدم تا غروب بهش چیزی ندم شب تو ظرف غذاش براش ذرت بزارم تا به این کار عادت کنه؟

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    سلام هیچی واکنشی ندارم اصلا واسم عادی شده اینکارش بعضی وقتا چند تخمه میدم همشو میندازه بعضی ووقتا یکی میدم میندازه منم بیخیال میشم بعضی وقتا اصلا نمیگیره تو قفس رفتنش ماجرا پیش اورده واسم راه اقایه ابولفضل رو هم امتحان کردم جواب نداده رو چوب نمیره اگ هم فقط بالایه قفسو باز بزارم بیرون نمیاد حالا تا یک مدت دیگه همین منوال رو طی میکنم شاید رفت تو قفس و با منم اشتی کرد اگه درست نشد دیگه بیرون نمیارمش خودمم به این نتیجه رسیدم اگه تا هفته دیگه درست نشد و باز نمیرفت تو قفس بیخیال بیرون اوردنش میشم و تو قفس همیشه با دست بهش تخمه میدم تا سر بده بهم . امروز ظهر هم فقط یکم تخمه بهش دادم دیگه چیزی بهش ندادم الانم بیرون اوردمش گفتم شاید یکم گرسنه باشه بره تو قفس یک سوال دیگه داشتم این طوطی خوشگل و لجباز من انواع سبزی جات میخوره حبوبات میخوره ولی نمیدونم چرا اصلا میوه رو نمیخوره هر مدل میوه ای بهش دادن نخورده لی سبزی جات و حبوبات رو میخوره.

یک خبر هم برایه شما دارم سپیده خانم اون کاسکو قبلی من بلاخره دستی شد و رو دست میاد امروز دیدنش رفته بودم رو دست پسر داییم میرفت ولی بهش اجازه دست زدن به بدنش رو نمیده بخواد دست بزنه پرواز میکنه جالبش اینجاست همچنان رو دست من نمیاد ولی وقتی منو میبینه میپره میاد نزدیکم حرف نمیزنه ولی رام شد شما نشون دادید کاسکو چشم کرم هم میتونه رام بشه من که کلا از رام شدنش نا امید شده بودم این خبرو بخاطر این دادم شما خیلی زحمت کشیدید برایه رام شدنش و میدونم حتی بیشتر از من بابت این موضوع خوشحال میشید.
    این کاسکویه ما امشب برایه اولین بار با پایه خودش رفت تو قفس بیچاره فک کنم نمیدونسته چطوری بره داخل قفس امشب چون ظهر بهش یکم تخمه دادم و ظرف غذاشو برداشتم و امشب واسش ذرت گذاشتم از گشنگی هی رفت بالا رفت پایین تا مسیر ورود به قفسو پیدا کرد و رفت داخل جالب اینجاست تو ظرفش یکم تخمه هم گذاشتم ولی داره ذرت رو میخوره تخمه رو نمیخوره فک کنم به ذرت بیشتر علاقه داره تا تخمه.

دوستان نظرتون چیه چند روز با همین روش ببرمش تو قفس ظهر کم بهش بدم تا غروب بهش چیزی ندم شب تو ظرف غذاش براش ذرت بزارم تا به این کار عادت کنه؟
    سلام اونقدر با دست بهش تخمه بدین که یکی بخوره ، یاد گرفته که با اینکار شما دیگه بیخیالش میشد .. میوه جات رو هم با دست نگه دارید . حتی اگه فقط خردش کنه ، کلا یه میوه رو سهم طوطی در نظر بگیرید ... مثلا یه سیب رو کلا براش نگه دارید و بذارید تا ته خرد کنه .. البته مراقب باشید که منقارش به دونه سیب نرسه .. کم کم از بین همین خرد کردن ها کمی امتحان میکنه . وقتی دیدین داره میوه رو یکم میخوره به صورت کلامی تشویقش کنید

ممنونم خبر خیلی خوبی بود خوشحالم که تو خونه جدیدش تونسته به یکی اعتماد کنه .. ایشالا همیشه سلامت و شاد باشه
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام اونقدر با دست بهش تخمه بدین که یکی بخوره ، یاد گرفته که با اینکار شما دیگه بیخیالش میشد .. میوه جات رو هم با دست نگه دارید . حتی اگه فقط خردش کنه ، کلا یه میوه رو سهم طوطی در نظر بگیرید ... مثلا یه سیب رو کلا براش نگه دارید و بذارید تا ته خرد کنه .. البته مراقب باشید که منقارش به دونه سیب نرسه .. کم کم از بین همین خرد کردن ها کمی امتحان میکنه . وقتی دیدین داره میوه رو یکم میخوره به صورت کلامی تشویقش کنید

ممنونم خبر خیلی خوبی بود خوشحالم که تو خونه جدیدش تونسته به یکی اعتماد کنه .. ایشالا همیشه سلامت و شاد باشه

کاسکویه قبلی من به لطف راهنمایی هایه شما دستی شد وگرنه حالا حالا ها وحشی بود درمورد میوه امتحان میکنه ولی هیچوقت نمیخوره یعنی یکخورده میخوره بقیه شو نمیخوره از سیب گرفته تا نارنگی پرتغال کیوی موز خرما هر میوه ای که بهش دادم امتحان کرده ولی نمیخوره فقط مزه میکنه بعد بیخیالش میشه درمورد تخمه انداختنش هم عرض کنم چندین بار پیش اومده تا سی یا حتی بیشتر تخمه هی بهش میدادم پرت میکرد میدادم پرت میکرد اندازه که کف زمین پر تخمه شده بود ولی نمیخورد تنها تو شرایطی که خیلی گرسنه باشه میخوره اگه یکخورده سیر بشه میندازه و نمیخوره از پشت میله ها هم چند وقته تخمه نمیگیره امروز در قفسو باز کردم بهش دادم خورد یکم سیر شد مینداخت همین الانم کاسکوم رفت تو قفس خودش بیرون قفس دو تا تخمه بهش دادم خورد وقتی رفت تو قفس بهش دادم انداخت

درکل فک کنم این روش ظهر بهش غذا کم بدم تا غروب غذاشو بزارم تو قفس جواب داده تا چند روزی این روش رو پیش میرم تا واسش عادی بشه و خیال من راحت بشه

کاربر عالی

تخصص
    ازاد.
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    .دیسکس.طوطی
    شماره عضویت
    9074
    میانگین پست در روز
    0.27
    تعداد ارسال ها
    433
    با درود فراوان
    من چند روزی هست که برای رو دست اوردن (کامی)اسم کاسکوم هست.دارم از روش چوب نشانگر استفاده میکنم.فقط توی قفس نمیشه باهاش تمرین کرد.تا در قفس رو باز کنم میاد بیرون و نمیشه مانعش شد.چون سپیده خانم فرموده بودن توی قفس باهاش تمرین کنم.میاد روی قفس و اونجا باهاش کار میکنم.فعلا یاد گرفته اول با منقار چوب رو لمس میکنه و من میگم افرین و بلافاصله غذای تشوقی با دست دیگه.این روش خوبه به نظر شما؟و یک سوال دیگه کاسکویی که بالغ هست ولی حرف میزنه چند کلمه.امکان داره که دیگه کلمه جدیدی یاد نگیره؟با سپاس فراوان از اقا ابولضل و سرکار خانم سپیده و سایر دوستان که راهنمایی مکنند
    دیسکس های من
    http://www.parsipet.ir/thread16702.html
    [SIGPIC]

کاربر ساده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    17628
    میانگین پست در روز
    0.04
    تعداد ارسال ها
    23
    سلام یه کاسکو دارم ک 7 ماهه خریدم و مدت 3 ماهه ک پرکن شده لطفا راهنماییم کنید

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    کاسکویه قبلی من به لطف راهنمایی هایه شما دستی شد وگرنه حالا حالا ها وحشی بود درمورد میوه امتحان میکنه ولی هیچوقت نمیخوره یعنی یکخورده میخوره بقیه شو نمیخوره از سیب گرفته تا نارنگی پرتغال کیوی موز خرما هر میوه ای که بهش دادم امتحان کرده ولی نمیخوره فقط مزه میکنه بعد بیخیالش میشه درمورد تخمه انداختنش هم عرض کنم چندین بار پیش اومده تا سی یا حتی بیشتر تخمه هی بهش میدادم پرت میکرد میدادم پرت میکرد اندازه که کف زمین پر تخمه شده بود ولی نمیخورد تنها تو شرایطی که خیلی گرسنه باشه میخوره اگه یکخورده سیر بشه میندازه و نمیخوره از پشت میله ها هم چند وقته تخمه نمیگیره امروز در قفسو باز کردم بهش دادم خورد یکم سیر شد مینداخت همین الانم کاسکوم رفت تو قفس خودش بیرون قفس دو تا تخمه بهش دادم خورد وقتی رفت تو قفس بهش دادم انداخت

درکل فک کنم این روش ظهر بهش غذا کم بدم تا غروب غذاشو بزارم تو قفس جواب داده تا چند روزی این روش رو پیش میرم تا واسش عادی بشه و خیال من راحت بشه
    سلام .. بله روش خوبیه .. فقط زیاد گرسنش نذارید ، غذاها رو وعده بندی کنید ..مثلا در 3 وعده .. میوه هم همون یکم که امتحان میکنه خوبه .. این جمله که تو یه مقاله درباره مرکبات برای طوطی نوشته شده بود هیچ وقت یادم نمیره که "مقدار کم از یه غذا برای طوطی به اندازه سر طوطی نیست ؛ به اندازه چشم طوطیه ".. پس همون یه مقدار کم هم میتونه مفید باشه ..

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi96 نمایش پست ها
    با درود فراوان
    من چند روزی هست که برای رو دست اوردن (کامی)اسم کاسکوم هست.دارم از روش چوب نشانگر استفاده میکنم.فقط توی قفس نمیشه باهاش تمرین کرد.تا در قفس رو باز کنم میاد بیرون و نمیشه مانعش شد.چون سپیده خانم فرموده بودن توی قفس باهاش تمرین کنم.میاد روی قفس و اونجا باهاش کار میکنم.فعلا یاد گرفته اول با منقار چوب رو لمس میکنه و من میگم افرین و بلافاصله غذای تشوقی با دست دیگه.این روش خوبه به نظر شما؟و یک سوال دیگه کاسکویی که بالغ هست ولی حرف میزنه چند کلمه.امکان داره که دیگه کلمه جدیدی یاد نگیره؟با سپاس فراوان از اقا ابولضل و سرکار خانم سپیده و سایر دوستان که راهنمایی مکنند
    سلام . من یادمه که شما گفتید طوطی میاد روی تخت و من گفتم "اگه طوطی شما روی تخت میاد مکان خوبی هست برای تمرین روی دست آوردن با این آموزش :

آموزش روی دست آوردن کاسکو

من نگفتم تو قفس تمرین کنید

ولی چوب نشانگر هم روش خوبیه . اگه این بازی رو یاد گرفته که با لمس چوب با منقارش میتونه جایزه بگیره همین روش رو ادامه بدین ..

برای سوال دومتون بله احتمال اینکه کلمات دیگه رو هم یاد بگیره زیاده

نقل قول نوشته اصلی توسط نرگس بهروزنژاد نمایش پست ها
    سلام یه کاسکو دارم ک 7 ماهه خریدم و مدت 3 ماهه ک پرکن شده لطفا راهنماییم کنید
    سلام دوست من . خوش اومدین به پارسی پت ..

لطفا توضیحات کامل بدین درمورد طوطی ، از روز اول ورود به خونه ، از تلاش و روش شما برای رام کردنش بگید ، اینکه الان تا چه حد به شما اعتماد ، ارتباطش با تک تک اعضای خونواده چطوره ؟ قفسش چه مدلیه ؟ تو چه ارتفاعی هست ، مکان قفس رو شرح بدین ، چند ساعت بیرون از قفسه ؟ حمومش میکنید ؟ چطوری ؟ بالش رو کوتاه کردین ؟ چه تغییراتی تو محیط خونه یا قفس طوطی داده شده تو این مدت ؟ اسباب بازی داره ؟ در طول روز چطور سرگرم میشه ... هر چی توضیحات شما بیشتر باشه بیشتر میشه شما رو راهنمایی کرد ، یه عکس هم از خودش و قفسش بذارید
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر ساده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    17628
    میانگین پست در روز
    0.04
    تعداد ارسال ها
    23
    سلام ممنونم. کاسکوم قفسش سایز متوسطه و اول مکانش طوری بود ک پشت قفس به دیوار بود و از دو طرفش کسی رد میشد بعد تغییر دادم گذاشتم نزدیک آشپزخونه بعد هم الان جای بهتری گذاشتم البته فندق ( اسم کاسکومه) قبل از این تغییرات مکانی پرکن شده بود، بالش رو هم کوتاه کردم و حموم هم میبرم شامپو فیروزه رو اسپری میکنم بهش زیاد از اسپری کردن خوشش نمیاد همش میچرخه آخر سر هم با دوش تو همون قفس نشسته آب کشی میکنم، رابطش با اعضای خانواده خوبه از دست همه غذا میگیره حتی غریبه ها، اسباب بازی هم زیاد واسش گرفتم اسمش رو هم یاد گرفته و تکرار میکنه ولی اصلا نمیذاره بهش دست بزنیم میترسه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)