فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,285
لایک لایک:  12,724
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 6 از 693 نخستنخست ... 456781656106506 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 6928
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو کنگو
    شماره عضویت
    8141
    میانگین پست در روز
    0.00
    تعداد ارسال ها
    4
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    سلام دوستان
    من حدودا 3 هفته پیش کاسکوم رو بردم برای کوتاهی پر پیش دکتر برهانی کیا . از اون روز به بعد هرکار می کنم پشمک از قفس بیرون نمیاد ، احتمالا ترسیده حتی روزی 3-4 ساعت هم در قفسش بازه اما اصلا بیرون نمیاد .
    حالا به نظر شما چیکار کنم که دوباره ترسش بریزه و بیاد بیرون ؟

کاربر ساده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو-ملنگو
    شماره عضویت
    8518
    میانگین پست در روز
    0.03
    تعداد ارسال ها
    44

4 کاسکوی تازه وارد من

سلام . بایت سایت خوبتون واقعا ممنونم . فکر کنم سوالمو اشتباهی جای دیگه ای پرسیدم واسه همین اینجا هم می پرسمش . دو روزه یه کاسکو کنگو خریدم فروشنده گفت تازه رام شده و 1.5 تا 2 سالشه البته من فکر می کنم بیش تره چون چشاش زرده . اصلا نزدیکش که می رم قار نمی کشه فقط گاهی می لرزه و یا نهایتا یه صدای خور خور ضعیف از خودش درمیاره . کلا خیلی آرومه و هیچ صدایی ازش درنمیاد جز یکی دوبار که سوت ضعیف کشید. وقتی دستمو به پاهاش نزدیک می کنم اول خوب نگاه می کنه بعد که می بینه از رو نرفتم یه گاز یواش می گیره و اگه بازم ادامه بدم محکم گازم میگیره . جز تخمه هیچی نمی خوره اونم تازه کم می خوره منم واسش حبوبات آب پز گذاشتم و دیگه نمی خوام تخمه بذارم تا مجبور شه بخوره البته خیلی کم غذا می خوره . وقتی با دست تخمه بهش می دادم با منقارش می گرفت بعد مینداختش و نمی خوردش به غذاهای غیر تخمه هم اصلا نگاه نمی کنه . همش پاش توی دهنشه انگار داره ناخناشو می خوره ( البته به نظرم ناخناش بلندم هستن ) . از در بالای قفس میاد بیرون و میشینه و بال بال می زنه انگار می خواد پرواز کنه ولی انگار قصد پروازم نداره . نوکشم همش مثل وقتی که چاقو رو به چاقو تیز کن میکشن ، به نشیمن گاهش می مالونه . امروز که قفسشو گذاشته بودم روی زمین که جاشو عوض کنم از بالای قفس اومد بیرون روی فرش یه کم قدم زد و دوباره برگشت توی قفس .راستی واسش چوب طبیعی درخت گذاشتیم چوبرو خرد میکنه و می جوه ولی انگار تا مدت ها تکه چوب توی دهنشه و داره باهاش ور میره . به نظرتون رفتاراش چطوریه ؟ افسردگی که نداره ؟از لحاظ مراحل رامی در چه مرحله ایه ؟ چی کار کنم غذا بخوره . مطالب مربوط به غذا خوردنو توی سایت خوندم ولی انگار این لجبازه گرسنگی واسش مهم نیست . اگرسنش از اینی که گفتم بالاتر باشه چقدر میتونم روی قدرت یادگیریش حساب کنم ؟ راستی بالای چشمش یه کم غلمبه است بدون هیچ ترشحی . فروشنده گفت چیزی نیست دونه درآورده . به نظرتون مریضه؟

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    نقل قول نوشته اصلی توسط voroojak90 نمایش پست ها
    سلام . بایت سایت خوبتون واقعا ممنونم . فکر کنم سوالمو اشتباهی جای دیگه ای پرسیدم واسه همین اینجا هم می پرسمش . دو روزه یه کاسکو کنگو خریدم فروشنده گفت تازه رام شده و 1.5 تا 2 سالشه البته من فکر می کنم بیش تره چون چشاش زرده . اصلا نزدیکش که می رم قار نمی کشه فقط گاهی می لرزه و یا نهایتا یه صدای خور خور ضعیف از خودش درمیاره . کلا خیلی آرومه و هیچ صدایی ازش درنمیاد جز یکی دوبار که سوت ضعیف کشید. وقتی دستمو به پاهاش نزدیک می کنم اول خوب نگاه می کنه بعد که می بینه از رو نرفتم یه گاز یواش می گیره و اگه بازم ادامه بدم محکم گازم میگیره . جز تخمه هیچی نمی خوره اونم تازه کم می خوره منم واسش حبوبات آب پز گذاشتم و دیگه نمی خوام تخمه بذارم تا مجبور شه بخوره البته خیلی کم غذا می خوره . وقتی با دست تخمه بهش می دادم با منقارش می گرفت بعد مینداختش و نمی خوردش به غذاهای غیر تخمه هم اصلا نگاه نمی کنه . همش پاش توی دهنشه انگار داره ناخناشو می خوره ( البته به نظرم ناخناش بلندم هستن ) . از در بالای قفس میاد بیرون و میشینه و بال بال می زنه انگار می خواد پرواز کنه ولی انگار قصد پروازم نداره . نوکشم همش مثل وقتی که چاقو رو به چاقو تیز کن میکشن ، به نشیمن گاهش می مالونه . امروز که قفسشو گذاشته بودم روی زمین که جاشو عوض کنم از بالای قفس اومد بیرون روی فرش یه کم قدم زد و دوباره برگشت توی قفس .راستی واسش چوب طبیعی درخت گذاشتیم چوبرو خرد میکنه و می جوه ولی انگار تا مدت ها تکه چوب توی دهنشه و داره باهاش ور میره . به نظرتون رفتاراش چطوریه ؟ افسردگی که نداره ؟از لحاظ مراحل رامی در چه مرحله ایه ؟ چی کار کنم غذا بخوره . مطالب مربوط به غذا خوردنو توی سایت خوندم ولی انگار این لجبازه گرسنگی واسش مهم نیست . اگرسنش از اینی که گفتم بالاتر باشه چقدر میتونم روی قدرت یادگیریش حساب کنم ؟ راستی بالای چشمش یه کم غلمبه است بدون هیچ ترشحی . فروشنده گفت چیزی نیست دونه درآورده . به نظرتون مریضه؟

سلام . دو روز زمان خیلی کمیه واسه اینکه بخوای راجع به رفتارش یا عادات غذاییش نظر بدی . روزای اول نباید روی غذا خوردنش اینقدر حساس باشی و تخمه بهش بده .اصلا سعی نکن با ندادن تخمه ، اونو به خوردن غذاهای دیگه مجبور کنی . در کنار تخمه غذاهای دیگه هم بهش بده . عجله نکن واسه اصلاح رژیم غذاییش . کم کم همه چی می خوره . ممکنه تا چندماه هم همینجور بمونه . شما فقط غذاهای جدید رو براش بذار . تخمه نباید یهو از رژیم غذاییش حذف شه . به هیچ وجــــه گرسنش نذار .

اگه ناخنش بلنده دلیل جویدنش می تونه همین باشه . معمولا برای پاک کردن ناخن هم با منقار می گیرنش ولی اگه خیلی اینکارو انجام میده پس بلنده . بعضی وقتا شرایط استرس زا هم می تونه باعث جویدن ناخن بشه . که تو شرایط طوطی شما ، چون تازه وارد هم هست ، استرس هم ممکنه دلیلش باشه .

منقار رو پاک می کنه با چوب نشیمن . مشکلی نیست .

شما اون دوهفته یا 15 روز رو رعایت کن و اینقدر بهش نزدیک نشو . گاز گرفتن رو از الان داری بهش یاد میدی . اینقدر دستت رو نبر سمتش . از قفس هم بیرونش نیار فعلا . پرش کوتاه شده ؟؟

از لحاظ رام بودن هم تو هیچ مرحله ای نیست . شما باید از 0 شروع کنی . اینکه قبلا رام بوده یا نه هم تاثیری روی مراحل رام شدنش نداره .

خدا نکنه مریض باشه ولی دونه درآورده چیه ؟ فروشنده می خواد بفروشتش براش این چیزا مهم نیست که . عکس بذار از چشمش حتما حتما .

نقل قول نوشته اصلی توسط کیارش نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من حدودا 3 هفته پیش کاسکوم رو بردم برای کوتاهی پر پیش دکتر برهانی کیا . از اون روز به بعد هرکار می کنم پشمک از قفس بیرون نمیاد ، احتمالا ترسیده حتی روزی 3-4 ساعت هم در قفسش بازه اما اصلا بیرون نمیاد .
    حالا به نظر شما چیکار کنم که دوباره ترسش بریزه و بیاد بیرون ؟
    روی دست شما میاد ؟؟ تا حالا سعی کردی با دست بیاریش بیرون ؟؟ برخوردش چطوره وقتی به قفس نزدیک میشی ؟؟ مشکلش فقط بیرون نیومدن از قفس هست یا ارتباطش با شما هم بد شده ؟یکم از حالتای الانش بیشتر بگو .
    ویرایش توسط sepideh : 7th May 2012 در ساعت 01:18 AM
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر عالی

تخصص
    IT
    نوع حیوان خانگی
    سامی
    شماره عضویت
    4409
    میانگین پست در روز
    0.26
    تعداد ارسال ها
    538
    چطوری حموم کنمش؟
    یه بار با اسپره بهش اب پاشیدم . ی 2 هفته ای هست خریدمش.

تو انجمن بود ولی نه کامل. یکم توضیح بدین.

کاربر ثابت

تخصص
    Linux Administrator
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    میانگین پست در روز
    2.30
    تعداد ارسال ها
    5,606
    نقل قول نوشته اصلی توسط sami_villa نمایش پست ها
    چطوری حموم کنمش؟
    یه بار با اسپره بهش اب پاشیدم . ی 2 هفته ای هست خریدمش.

تو انجمن بود ولی نه کامل. یکم توضیح بدین.

حمام کردن کاسکو و طوطی

http://www.parsipet.ir/forum/f755/%D...7%DB%8C-11109/

http://www.parsipet.ir/forum/f476/%D...AA%D9%88-9337/

http://www.parsipet.ir/forum/f496/%D...B7%DB%8C-6997/

http://www.parsipet.ir/forum/f513/%D...8C%D9%84-7040/

http://www.parsipet.ir/forum/f496/%D...85%D9%87-8332/

http://www.parsipet.ir/forum/f473/%D...9%D9%88-11357/

بگردی بازم هست!
    منّت خدای را عز و جل که طاعتش موجب قربتست و به شکر اندرش مزید نعمت هر نفسی که فرو می رود ممدّ حیاتست و چون بر می آید مفرّح ذات پس در هر نفسی دو نعمت موجودست و بر هر نعمت شکری واجب

من میدانم که ما آفریده شدیم تا به دیگران کمک کنیم..اما نمیدانم دیگران برای چه افریده شدند

کاربر عالی

تخصص
    IT
    نوع حیوان خانگی
    سامی
    شماره عضویت
    4409
    میانگین پست در روز
    0.26
    تعداد ارسال ها
    538
    با اپ باش شستمش . گذاشتم بیاد بیرون. خودشو خوش میکردو مثل جغد که هووو هوو میکنه این قووو قووو میکرد .2-3 بار بعد ساکت شد
    میرم طرفش یه قوره ای خفیف میکنه بعد ساکت میشه وقتی در قفسو باز میکنم یا تخمه میدم

همکار قدیمی ( مترجم انحمن )

تخصص
    کارمند
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو دم قرمز
    شماره عضویت
    5898
    میانگین پست در روز
    0.18
    تعداد ارسال ها
    328
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    میخواستم در مورد طریقه گرفتن کاسکو توی حوله سئوال کنم ؟ میخواستم بدونم بعد از اینکه کاسکوم کاملا با حوله اش آشنا شد و دیگه اصلا نمیترسید چطوری اونو به قول معروف حوله پیچش کنم ؟ چون مطمئنا از جلو که سعی کنم فرار میکنه و از بالای سر هم که خیلی باعث ترسش میشه ؟ البته بگم که شیلا کوچولوی من اصلا از دستم و خودم نمیترسه ولی هنوز رو دستم نمی آید (گفتم شاید در مورد استفاده از حوله این موضوع مهم باشه ).
    لطف میکنید راهنماییم کنید .
    مرسی

تیم مدیریت کل انجمن
    متخصص طوطی سانان

تخصص
    طراح گرافیک
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    میانگین پست در روز
    2.22
    تعداد ارسال ها
    4,596
    نقل قول نوشته اصلی توسط ZKARIMI نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    میخواستم در مورد طریقه گرفتن کاسکو توی حوله سئوال کنم ؟ میخواستم بدونم بعد از اینکه کاسکوم کاملا با حوله اش آشنا شد و دیگه اصلا نمیترسید چطوری اونو به قول معروف حوله پیچش کنم ؟ چون مطمئنا از جلو که سعی کنم فرار میکنه و از بالای سر هم که خیلی باعث ترسش میشه ؟ البته بگم که شیلا کوچولوی من اصلا از دستم و خودم نمیترسه ولی هنوز رو دستم نمی آید (گفتم شاید در مورد استفاده از حوله این موضوع مهم باشه ).
    لطف میکنید راهنماییم کنید .
    مرسی

فکر میکنم زوده برای اینکه با حوله بگیریدش

وقتی با حوله آشنا بشه و دیگه نترسه توی حوله گرفتنش کاری نداره

اول باید حسابی رام بشه که از گرفتن نترسه

بعد به حوله پیچ شدن عادت کنه

از الف تا ی درباره بزرگ کردن جوجه گوشتی (مقاله)

از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید

فروشگاه طوطی سانان

کاربر موثر

تخصص
    همه کاره و هیچ کاره
    جنسیت کاربر
    مرد
    شماره عضویت
    740
    میانگین پست در روز
    0.05
    تعداد ارسال ها
    123
    درود
    چه گونه هایی از طوطی ها تکثیر میشن و از طبیعت صید نمی شن؟
    طوطی هایی که در کشور ما فروخته می شن، از کدوم دسته اند؟
    هشدار:
    از رها کردن حیوانات خانگی و ماهیان آکوآریومی در طبیعت خودداری فرمایید. در غیر این صورت با فجایع زیست محیطی غیر قابل پیش بینی رو به رو خواهیم شد.
    در صورتی که توانایی نگهداری از آن ها را ندارید به افراد یا سازمان های مربوط واگذارشان کنید
    .

تیم مدیریت کل انجمن
    متخصص طوطی سانان

تخصص
    طراح گرافیک
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    میانگین پست در روز
    2.22
    تعداد ارسال ها
    4,596
    نقل قول نوشته اصلی توسط BEYOND نمایش پست ها
    درود
    چه گونه هایی از طوطی ها تکثیر میشن و از طبیعت صید نمی شن؟
    طوطی هایی که در کشور ما فروخته می شن، از کدوم دسته اند؟

تا جایی که من میدونم عروس هلندی و کوتوله برزیلی و باجریگار در ایران و به روش خانگی تکثیر میشه

بقیه گونه ها اکثرا از طبیعت صید میشن مگر در موارد خاص

ولی در کشور های دیگه انواع طوطی سانان رو پرورش و تکثیر میکنن

از الف تا ی درباره بزرگ کردن جوجه گوشتی (مقاله)

از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید

فروشگاه طوطی سانان

صفحه 6 از 693 نخستنخست ... 456781656106506 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)