فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,285
لایک لایک:  12,724
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 597 از 693 نخستنخست ... 97497547587595596597598599607647 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 5,961 به 5,970 از 6928
    کاربر موثر

تخصص
    دانشجو دامپزشکی
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    10966
    میانگین پست در روز
    0.07
    تعداد ارسال ها
    102
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    سلام،هرکول من یه مدتیه خیلی جیغ میکشه،خیلی دوس داره سرشو بخارونن،توی عید هم چون من از صبح تا شب مدرسه بودم کسی زیاد نازش نمیکرد،الان چند روزه نازش که میکنم بالا میاره...مشکل چیه؟نباید نازش کنم؟

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    نقل قول نوشته اصلی توسط omid0070 نمایش پست ها
    شرمنده ولی من شنیده بودم چون هم کاسکو و هم مینا حسود هستند باعث عصبی شدن هر دو می شود؟ هدف من از خریدن مینا تقویت سخنگویی کاسکو ام هست نظر شما چیه؟
    مینا فکر نکنم حسود باشه ولی کاسکو به شدت حسوده منظوره سپیده خانوم این بودش کاسکو در یک اتاق و مینا در یک اتاق دیگه باشند و جفتشون اگه سخنگو باشن با شنیدن صدای هم ممکنه سعی در تقلید صداهای هم بکنند ولی نگهداری هر دو پرنده در یک اتاق به شدت کاسکو رو عصبی و پرکن میکنه

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    نقل قول نوشته اصلی توسط lindo نمایش پست ها
    سلام،هرکول من یه مدتیه خیلی جیغ میکشه،خیلی دوس داره سرشو بخارونن،توی عید هم چون من از صبح تا شب مدرسه بودم کسی زیاد نازش نمیکرد،الان چند روزه نازش که میکنم بالا میاره...مشکل چیه؟نباید نازش کنم؟
    من شنیدم این نوع بالا اوردن رو واسه جفت خود انجام میدن به احتمال زیاد شمارو جفت خودش میدونه و برای شما غذا بالا میاره ( اگه مشکلی در رفتار و خوردن و مدفوع پرنده دیده نمیشه ) بالا اوردن برای پرنده ضرر داره بقیه دوستان بیشتر راهنمایی میکنند

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    ممنون بابت پاسخ دادن منظور شما اینه اول سعی کنم دست به پاهاش بزنم با نزدیک کردن دستم به تدریج بعد اینکه راحت تونستم پاشو لمس کنم تمرین رویه دست اوردنو طبق تمرینات گذشته انجام بدم؟.
    نه منظورم این نبود که به پاهاش دست بزنید . منظورم این بود که به دست بدون جایزه کنار خودش عادت کنه . که اگه مثل تمرین روی دست آوردن طوطی قبل ، یه دست رو نزدیک پاهاش نگه دارید نترسه .

نقل قول نوشته اصلی توسط omid0070 نمایش پست ها
    شرمنده ولی من شنیده بودم چون هم کاسکو و هم مینا حسود هستند باعث عصبی شدن هر دو می شود؟ هدف من از خریدن مینا تقویت سخنگویی کاسکو ام هست نظر شما چیه؟
    همونطور که دوستمون آقا منصور گفتن من منظورم تو دو اتاق جداگانه بود ( طبق سوالتون ) ، اگه تو یه اتاق یکسان دو پرنده که یکیش کاسکو هست رو نگه دارید باید به هر دو به طور یکسان توجه و رسیدگی کنید ..

هدفتون اشتباهه . شما خودتون میتونید به بهترین نحو به کاسکو آموزش بدین و کلمات مختلف رو با تمرین و تکرار یادش بدین . برای اینکه کاسکو بتونه واضح و دقیق کلمات رو یاد بگیره باید خودتون مستقیما باهاش کار کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط patriot1 نمایش پست ها
    این گرد طبیعی هست نگران نباشید . تاپیک زیر رو مطالعه کنید:

پودر کرکی

نقل قول نوشته اصلی توسط lindo نمایش پست ها
    دوستمون آقا منصور توضیح دادن در مورد بالا آوردن طوطی . کم کم سعی کنید نوازش سر رو کم کنید و این عادت رو از سرش بندازید ( نباید به اینکار عادت کنه ) . به جیغ هاش هم توجه نکنید ، برای جلب توجه شما اینکار رو میکنه . وقتی ساکت شد 5 دقیقه بعد برید سمتش و سرش رو 1 ثانیه بخارونید به عنوان جایزه ..

اسباب بازی براش تهیه کنید که بیشتر سرگرم شه
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر تازه وارد

تخصص
    azad
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    كاسكو
    شماره عضویت
    17388
    میانگین پست در روز
    0.01
    تعداد ارسال ها
    5
    استاد من چ جورى بايد حرف زدن يا تكرار يه كلمه رو به كاسكو ياد بدم؟

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    نقل قول نوشته اصلی توسط patriot1 نمایش پست ها
    استاد من چ جورى بايد حرف زدن يا تكرار يه كلمه رو به كاسكو ياد بدم؟
    سلام . پیشنهاد میکنم تاپیک های این بخش رو مطالعه کنید ، هم مقاله هست در مورد این آموزش و هم تجربیات کاربران مختلف رو میتونید بخونید :

آموزش سخن گویی به طوطی سانان

و بهتر هست برای یاد دادن کلمات خودتون مستقیما براش تکرار کنید و از ضبط صوت استفاده کنید
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    سلام دوستان کسی اگه روش داخل قفس بردن یک کاسکویی که تاحالا بیرون قفس نیومده رو بلده بگه انجام بدم میخوام کاسکومو بیرون قفس بیارم و باهاش تمرین کنم اما میترسم تو قفس نره و به زور ببرمش باز باهام قهر کنه .

روش هدایت کردن با دست رو امتحان کردم اما حرکت نمیکنه اندازه ای که دفعه اول دستم به پشتش خورد ولی حرکتی نکرد چند بار دیگه امتحان کردم و باز تکون نخورد و دستمو اروم گاز میگرفت روش چوب رو هم امتحان کردم چوبو بهش نزدیک کردم ولی روش نمیفرفت هرکاری میکردم به جز اینا روش دیگه ای هم اگه هست بگید ممنون میشم

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی اگه روش داخل قفس بردن یک کاسکویی که تاحالا بیرون قفس نیومده رو بلده بگه انجام بدم میخوام کاسکومو بیرون قفس بیارم و باهاش تمرین کنم اما میترسم تو قفس نره و به زور ببرمش باز باهام قهر کنه .

روش هدایت کردن با دست رو امتحان کردم اما حرکت نمیکنه اندازه ای که دفعه اول دستم به پشتش خورد ولی حرکتی نکرد چند بار دیگه امتحان کردم و باز تکون نخورد و دستمو اروم گاز میگرفت روش چوب رو هم امتحان کردم چوبو بهش نزدیک کردم ولی روش نمیفرفت هرکاری میکردم به جز اینا روش دیگه ای هم اگه هست بگید ممنون میشم
    سلام . قبل از اینکه بیرون بیاد سقف قفس رو جدا کنید و طوری روی قفس بذارید که لق نباشه و وقتی طوطی روش وایمیسته تکون نخوره . وقتی میخواین ببریدش داخل قفس ، سقف قفس رو بردارید و کنار در قفس نگه دارید تا بره داخل قفس

روزای اول هر روشی که برای داخل قفس بردنش امتحان کنید ممکنه باعث ناراحتیش بشه اما کم کم راه رفتن به قفس رو یاد میگیره و کار شما راحت تر میشه

کاربر اخراج شده

تخصص
    لیسانس نرم افزار و دانشجوی ارشد نرم افزار
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، خروس لاری ، عروس هلندی ، غاز ، بوقلمون
    شماره عضویت
    14385
    میانگین پست در روز
    1.53
    تعداد ارسال ها
    1,802
    سلام خدمت دوستان
    من میخواستم به کاسکوم یا بدم که به پشت روی زمین بخوابه؟؟
    آموزش یاد دادنش چطوریه؟؟ اینو بگم که با راهنمایی های شما دوستان کاسکوی من خیلی باهوشه و همه چیزا را خیلی سریع یاد میگیره..

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    من میخواستم به کاسکوم یا بدم که به پشت روی زمین بخوابه؟؟
    آموزش یاد دادنش چطوریه؟؟ اینو بگم که با راهنمایی های شما دوستان کاسکوی من خیلی باهوشه و همه چیزا را خیلی سریع یاد میگیره..
    سلام . من پیشنهاد میکنم قبل از این آموزش ، ترفند خفاش وارونه رو بهش یاد بدین :

http://www.parsipet.ir/thread12958.html

که طوطی آمادگی این رو داشته باشه که به پشت بمونه و بعد میتونید خیلی راحت تر به پشت خوابیدن رو یادش بدین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)