فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,289
لایک لایک:  12,728
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 596 از 693 نخستنخست ... 96 496 546 586594595596597598 606 646 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 5,951 به 5,960 از 6930
    مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,492
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط patriot1 نمایش پست ها
    سلام
    من يه كاسكو حدود ١ ساله خريدم
    كه هنوز حرفى ياد نگرفته
    خيلي هم تخمه و انواع مغز ميخوره يعنى تغذيه خوبى داره
    الان تغريبا ٣ هفته هست كه دارمش ولى خيلي بى صداست نه جيغ ميزنه نه سوت نه هيچ چيز ديگه اى
    فقط يه سرى چندتا سوت زد
    به نظرتون چكار كنم ؟ مشكلى داره؟
    روى دستمم نمياد البته وقتى دست ميبرم نزديك پاهاش ميخواد گاز بگيره
    سلام . خوش امدین به پارسی پت

اینکه از انواع مغزها میخوره نشونه تغذیه خوب طوطی نیست . وقتی تو رژیم غذاییش از میوه ها و سبزیجات و حبوبات و ... استفاده کنید میتونید بگید تغذیه خوبی داره . کم کم تخمه رو حذف و غذاهای دیگه رو جایگزین کنید . همین که چندباری سوت زد نشونه خوبیه . گاهی اوقات طوطی ها تا وقتی تو محیط جدید احساس امنیت نداشته باشن سر و صدا نمیکنن و یا اگه قبلا رام شدن و کلماتی رو یاد گرفتن ، این کلمات رو تکرار نمیکنن . یکم بهش فرصت بدین ..

روی دست اومدن جزئی از مراحل رام شدن طوطی هست که باید مرحله به مرحله انجام بشه . دستتون رو نزدیکش نبرید با اینکار عادت گاز گرفتن رو در طوطی تقویت میکنید .

طوطی رو فعلا از قفس بیرون نیارید . اگه زمانی که به قفسش نزدیک میشید قار نمیزنه ، اول باید از بین میله های قفس با دست بهش غذا بدین . وقتی بدون ترس از دست غذا بگیره میتونید تمرینات روی دست آوردن طوطی رو انجام بدین .
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر تازه وارد

تخصص
    azad
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    كاسكو
    شماره عضویت
    17388
    میانگین پست در روز
    0.01
    تعداد ارسال ها
    5
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . خوش امدین به پارسی پت

اینکه از انواع مغزها میخوره نشونه تغذیه خوب طوطی نیست . وقتی تو رژیم غذاییش از میوه ها و سبزیجات و حبوبات و ... استفاده کنید میتونید بگید تغذیه خوبی داره . کم کم تخمه رو حذف و غذاهای دیگه رو جایگزین کنید . همین که چندباری سوت زد نشونه خوبیه . گاهی اوقات طوطی ها تا وقتی تو محیط جدید احساس امنیت نداشته باشن سر و صدا نمیکنن و یا اگه قبلا رام شدن و کلماتی رو یاد گرفتن ، این کلمات رو تکرار نمیکنن . یکم بهش فرصت بدین ..

روی دست اومدن جزئی از مراحل رام شدن طوطی هست که باید مرحله به مرحله انجام بشه . دستتون رو نزدیکش نبرید با اینکار عادت گاز گرفتن رو در طوطی تقویت میکنید .

طوطی رو فعلا از قفس بیرون نیارید . اگه زمانی که به قفسش نزدیک میشید قار نمیزنه ، اول باید از بین میله های قفس با دست بهش غذا بدین . وقتی بدون ترس از دست غذا بگیره میتونید تمرینات روی دست آوردن طوطی رو انجام بدین .

ممنون از پاسخ خوب و سريعتون
    همون شب اولى كه اوردمش خونمون از دستم غذا گرفت
    الانم در قفس باز ميكنم و بهش غذا ميدم ،اونم از دستم ميگيره و ميخوره
    ولى اجازه نميده بهش دست بزنم يا اينكه سر صدا بكنه
    خيلي ارومه شايد روزى يه جيغ ميزنه

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,492
    ممنون از پاسخ خوب و سريعتون
    همون شب اولى كه اوردمش خونمون از دستم غذا گرفتم
    الانم در قفس باز ميكنم و بهش غذا ميدم ،اونم از دستم ميگيره و ميخوره
    ولى اجازه نميده بهش دست بزنم يا اينكه سر صدا بكنه
    خيلي ارومه شايد روزى يه جيغ ميزنه
    خواهش میکنم . آروم بودنش مشکلی نداره . از الان میتونید به کلمه خاص و کوتاه مثلا اسمش رو براش تکرار کنید .

مرحله بعد روی دست آوردن طوطی یا سرخاروندش هست که همه اینها هم باید با تمرین انجام بشه .. گاهی اوقات طوطی تا به دست اعتماد کامل نداشته باشه اجازه سرخاروندن نمیده ، که تو این حالت روی دست آوردن اول باید آموزش داده بشه .. برای اینکه روش مناسب برای روی دست آوردن و سر خاروندن رو با توجه به روحیات طوطی خودتون انتخاب کنید تاپیک های این بخش رو مطالعه کنید :

اهلی کردن و برقراری ارتباط با طوطی
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر تازه وارد

تخصص
    azad
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    كاسكو
    شماره عضویت
    17388
    میانگین پست در روز
    0.01
    تعداد ارسال ها
    5
    خواهش میکنم . آروم بودنش مشکلی نداره . از الان میتونید به کلمه خاص و کوتاه مثلا اسمش رو براش تکرار کنید .

مرحله بعد روی دست آوردن طوطی یا سرخاروندش هست که همه اینها هم باید با تمرین انجام بشه .. گاهی اوقات طوطی تا به دست اعتماد کامل نداشته باشه اجازه سرخاروندن نمیده ، که تو این حالت روی دست آوردن اول باید آموزش داده بشه .. برای اینکه روش مناسب برای روی دست آوردن و سر خاروندن رو با توجه به روحیات طوطی خودتون انتخاب کنید تاپیک های این بخش رو مطالعه کنید :

اهلی کردن و برقراری ارتباط با طوطی

ممنون
    راستى زيرى قفس پر ميشه از يه دانه هاي ريز و سفيد كه از پرهاش ميريزه
    به نظرتون چى هستن؟
    اگه ميشه شمارتون بدين تو واتس اپ باهاتون بيشتر صحبت كتم و عكس بفرستم

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    سلام دوستان به نظرتون هنوز با دست بهش غذا بدم ؟ الان خیلی راحت چه از بین میله ها از دستم غذا میگیره در قفسو هم باز کنم از دستم راحت غذا میگیره خیلی راحت هم میزاره دست به منقارش بزنم دستمو تو قفس کنم نمیترسه فرار نمیکنه البته اینکارو وقتی انجام میدم که تیکه های بزرگ چوب اسباب بازیش زیر قفس باشه بخاطر بیرون اوردن میله زیر قفس مجبورم چوبو بردارم یا برای نصب اسباب بازیش اینکارو میکنم که نمیترسه نه غرغر میکنه ن قار میکشه در قفسو هم بعضی وقتا باز میزارم و رو به روش میشینم باهاش حرف میزنم اونم گوش میکنه گه گاهی با ی سوت جوابمو میده حالا نظر شما دوستان چیه یک هفته دیگه تو همین مرحله بمونم یا جلوتر برم و رویه دست اوردنو باهاش کار کنم؟

واسه من رویه دست اومدن طوطی از همه چیز مهمتره

کاربر ساده

تخصص
    مهندس مکانیک
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    ماهی- بلبل خرما-مرغ عشق-کاسکو
    شماره عضویت
    17263
    میانگین پست در روز
    0.03
    تعداد ارسال ها
    19
    سلام می شه کاسکو و مینا را در 2 اتاق مجزا در یک خانه نگهداری کرد به طوری که صدای صحبت کردن هم را بشنوند؟

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,492
    ممنون
    راستى زيرى قفس پر ميشه از يه دانه هاي ريز و سفيد كه از پرهاش ميريزه
    به نظرتون چى هستن؟
    اگه ميشه شمارتون بدين تو واتس اپ باهاتون بيشتر صحبت كتم و عكس بفرستم
    سلام . خواهش میکنم . دوست من تمامی سوالات در فروم باید مطرح بشه .

اون دونه های سفید گرد طوطی هست و کاملا طبیعیه .

نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    سلام دوستان به نظرتون هنوز با دست بهش غذا بدم ؟ الان خیلی راحت چه از بین میله ها از دستم غذا میگیره در قفسو هم باز کنم از دستم راحت غذا میگیره خیلی راحت هم میزاره دست به منقارش بزنم دستمو تو قفس کنم نمیترسه فرار نمیکنه البته اینکارو وقتی انجام میدم که تیکه های بزرگ چوب اسباب بازیش زیر قفس باشه بخاطر بیرون اوردن میله زیر قفس مجبورم چوبو بردارم یا برای نصب اسباب بازیش اینکارو میکنم که نمیترسه نه غرغر میکنه ن قار میکشه در قفسو هم بعضی وقتا باز میزارم و رو به روش میشینم باهاش حرف میزنم اونم گوش میکنه گه گاهی با ی سوت جوابمو میده حالا نظر شما دوستان چیه یک هفته دیگه تو همین مرحله بمونم یا جلوتر برم و رویه دست اوردنو باهاش کار کنم؟

واسه من رویه دست اومدن طوطی از همه چیز مهمتره
    سلام . پیشرفت خوبیه . اگه در حدی هست که برای گرفتن غذا دنبال دستتون بیاد، میتونید تمرین روی دست آوردن رو شروع کنید .

اگه میخواید داخل قفس تمرین کنید ، برای شروع یکی از دست هاتون رو روی چوب نشیمن ( گوشه قفس ) قرار بدین و با دست دیگه بهش جایزه بدین و ببینید واکنشش چیه . دستتون رو کم کم به سمت طوطی حرکت بدین . امکان داره این تمرین سریع یا کند پیش بره.. بستگی به طوطی داره . بعد میتونید طبق تمرینی که با کاسکوی قبلی انجام میدادین یه دست رو نزدیک پا بذارید و با دست دیگه بهش غذا بدین ..تا برای گرفتن غذا پا رو روی دست شما بذاره ... این راهی هست که من پیشنهاد میکنم . میتونید کلیپ ها و آموزشهای بخش اهلی کردن و برقراری ارتباط با طوطی رو ببینید و روش دیگه ای با توجه به اخلاق و خصوصیات طوطی انتخاب کنید .

نقل قول نوشته اصلی توسط omid0070 نمایش پست ها
    سلام می شه کاسکو و مینا را در 2 اتاق مجزا در یک خانه نگهداری کرد به طوری که صدای صحبت کردن هم را بشنوند؟
    سلام . بله میشه و اگه اتاق ها نزدیک هم باشه بطوریکه صدای هم رو بشنون ، امکان داره صدای همدیگه رو تقلید کنید .

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    سلام . پیشرفت خوبیه . اگه در حدی هست که برای گرفتن غذا دنبال دستتون بیاد، میتونید تمرین روی دست آوردن رو شروع کنید .

اگه میخواید داخل قفس تمرین کنید ، برای شروع یکی از دست هاتون رو روی چوب نشیمن ( گوشه قفس ) قرار بدین و با دست دیگه بهش جایزه بدین و ببینید واکنشش چیه . دستتون رو کم کم به سمت طوطی حرکت بدین . امکان داره این تمرین سریع یا کند پیش بره.. بستگی به طوطی داره . بعد میتونید طبق تمرینی که با کاسکوی قبلی انجام میدادین یه دست رو نزدیک پا بذارید و با دست دیگه بهش غذا بدین ..تا برای گرفتن غذا پا رو روی دست شما بذاره ... این راهی هست که من پیشنهاد میکنم . میتونید کلیپ ها و آموزشهای بخش اهلی کردن و برقراری ارتباط با طوطی رو ببینید و روش دیگه ای با توجه به اخلاق و خصوصیات طوطی انتخاب کنید .

ممنون بابت پاسخ دادن منظور شما اینه اول سعی کنم دست به پاهاش بزنم با نزدیک کردن دستم به تدریج بعد اینکه راحت تونستم پاشو لمس کنم تمرین رویه دست اوردنو طبق تمرینات گذشته انجام بدم؟.
    ویرایش توسط منصور : 3rd April 2015 در ساعت 05:53 PM

کاربر ساده

تخصص
    مهندس مکانیک
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    ماهی- بلبل خرما-مرغ عشق-کاسکو
    شماره عضویت
    17263
    میانگین پست در روز
    0.03
    تعداد ارسال ها
    19
    شرمنده ولی من شنیده بودم چون هم کاسکو و هم مینا حسود هستند باعث عصبی شدن هر دو می شود؟ هدف من از خریدن مینا تقویت سخنگویی کاسکو ام هست نظر شما چیه؟

کاربر تازه وارد

تخصص
    azad
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    كاسكو
    شماره عضویت
    17388
    میانگین پست در روز
    0.01
    تعداد ارسال ها
    5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)