فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,285
لایک لایک:  12,724
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 595 از 693 نخستنخست ... 95495545585593594595596597605645 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 5,941 به 5,950 از 6928
    کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    خواهش میکنم . سنش کمه حدودا 6 7 ماهشه . در مورد این مدل خوابیدن هم وقتی یه پاشو بالا نگه میداره مشکلی نیست و کاملا طبیعیه.

تمرین رو هم هر زمان که فکر میکنید شرایطش مناسب هست شروع کنید . یه اسم هم براش انتخاب کنید

وقتی اینجوری میخوابه یک پاشو بالا نگه نمیداره با دو پا میخوابه البته کلا دو دفعه اینجوری خوابیده ولی در حالت عادی خوابیدن یا چرت زدن بعضی وقتا یک پا بالا نگه میداره بعضی وقتا با دو پا هستش

بازم ممنون
    ویرایش توسط منصور : 19th March 2015 در ساعت 09:21 PM

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    سلام دوستان خوبم امروز چنتا عکس از طوطیه خوشگلم گرفتم خواستم شما دوستان باتجربه نظر درباره شکل و قیافه و سلامتی پرندم نظر بدید

عکس از چشم بینی و پرهای سینه گرفتم از نظر من پرهای سینش خیلی مشکوک هستن ولی تو این مدت اصلا ندیدم پرهای سینشو بخواد خراب کنه بقیه پرهای بدنش هم سالم هستن دوستان نظر بدید خوشحال میشم ببخشید عکس بهتر از این نشد بگیرم چون ترسید منم نخواستم بترسه
    ویرایش توسط منصور : 22nd March 2015 در ساعت 03:07 PM

کاربرفعال

تخصص
    -
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    حیوان چیه ؟ عشقه منه ( کاسکو)
    شماره عضویت
    12338
    میانگین پست در روز
    0.06
    تعداد ارسال ها
    84
    سلام دوستان . سال نو بر شما مبارک . امیدوارم که سال خوبی رو با خانواده تون به خصوص کوچولو های دوست داشتنی تون داشته باشین

کاربر موثر

تخصص
    مهندس مكانيك
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    كاسكو - مرغ عشق انگليسى - طوطى برزيلى - عروس هلندى
    شماره عضویت
    16254
    میانگین پست در روز
    0.31
    تعداد ارسال ها
    269
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    سلام دوستان خوبم امروز چنتا عکس از طوطیه خوشگلم گرفتم خواستم شما دوستان باتجربه نظر درباره شکل و قیافه و سلامتی پرندم نظر بدید

عکس از چشم بینی و پرهای سینه گرفتم از نظر من پرهای سینش خیلی مشکوک هستن ولی تو این مدت اصلا ندیدم پرهای سینشو بخواد خراب کنه بقیه پرهای بدنش هم سالم هستن دوستان نظر بدید خوشحال میشم ببخشید عکس بهتر از این نشد بگیرم چون ترسید منم نخواستم بترسه
    سلام،
    اميدوارم سالم بمونه، صحيح و سالمه و بسيار خوشگله!!

ارسال با موبايل

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,485
    سلام دوستان عزیزم سال نو مبارک

سلام . عکس ها خیلی واضح نیست اما من مشکلی نمیبینم . فکر میکنم نامنظم بودن پرهای سینه هم به خاطر شرایط بد انتقالش بوده . حالا تو این عکسا که واضح نیست اما اگه تا الان ندیدین پرجوی کنه پس نگران نباشید و اصلا بهش فکر هم نکنید.
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    سلام یک سوال دارم میشه همه تمرینات و مراحل رام کردن رو تو قفس انجام داد مث تمرین رو دست اوردن و بقیه تمریناتو؟چون بیرون قفس که هستش هم ازم تخمه نمیگیره یعنی میگیره و پرت میکنه هم بردنش تو قفس مکافات شده واسم که بعد بردن تو قفس کلا با من قهر میکنه و تو قفسم تخمه رو میگیره پرت میکنه

پیشرفتم هم اینا بوده میتونم دست به منقارش بزنم و تخمه کف دستم بزارم میاد از کف دستم تخمه رو میگیره.

دو دفعه هم با ابپاش پرهاشو خیلی کم خیس کردم چون بی تابی میکنه اینور انور میپره غار میکشه زیاد اب بهش نپاشیدم ولی همین دو دفعه ک اب پاشیدم به پرهاش کلی از پرهای سینش بهتر و صاف تر و براق تر شده وقتی اب میپاشم به پرهای سینش مشخصه داغونه انکار پرهای سینش اویزونه نمیدونم چطور توصیف کنم ولی با شستنش خیلی بهتر شدن پرهاش

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,485
    سلام یک سوال دارم میشه همه تمرینات و مراحل رام کردن رو تو قفس انجام داد مث تمرین رو دست اوردن و بقیه تمریناتو؟چون بیرون قفس که هستش هم ازم تخمه نمیگیره یعنی میگیره و پرت میکنه هم بردنش تو قفس مکافات شده واسم که بعد بردن تو قفس کلا با من قهر میکنه و تو قفسم تخمه رو میگیره پرت میکنه

پیشرفتم هم اینا بوده میتونم دست به منقارش بزنم و تخمه کف دستم بزارم میاد از کف دستم تخمه رو میگیره.

دو دفعه هم با ابپاش پرهاشو خیلی کم خیس کردم چون بی تابی میکنه اینور انور میپره غار میکشه زیاد اب بهش نپاشیدم ولی همین دو دفعه ک اب پاشیدم به پرهاش کلی از پرهای سینش بهتر و صاف تر و براق تر شده وقتی اب میپاشم به پرهای سینش مشخصه داغونه انکار پرهای سینش اویزونه نمیدونم چطور توصیف کنم ولی با شستنش خیلی بهتر شدن پرهاش
    سلام . سختی کار فقط تو مراحل اولیه رام شدن طوطی هست . اگه طوطی روی دست بیاد ، بیرون آوردن و برگردوندن به قفس راحت میشه .

شما فعلا نیاریدش بیرون . اول باید از بین میله های قفس با دست غذا بدین بهش . هر وقت یاد گرفت بدون ترس از دست شما غذا بگیره و هرجا که دست رو میبرید ،دنبال دست بیاد اونوقت میتونید وارد مرحله بعد بشید . که غذا دادن از داخل قفس هست . تمرین روی دست اوردن رو داخل قفس هم میتونید انجام بدین . اما قبلش مطمئن بشید که از دست شما نمیترسه... فعلا حمومش نکنید
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . سختی کار فقط تو مراحل اولیه رام شدن طوطی هست . اگه طوطی روی دست بیاد ، بیرون آوردن و برگردوندن به قفس راحت میشه .

شما فعلا نیاریدش بیرون . اول باید از بین میله های قفس با دست غذا بدین بهش . هر وقت یاد گرفت بدون ترس از دست شما غذا بگیره و هرجا که دست رو میبرید ،دنبال دست بیاد اونوقت میتونید وارد مرحله بعد بشید . که غذا دادن از داخل قفس هست . تمرین روی دست اوردن رو داخل قفس هم میتونید انجام بدین . اما قبلش مطمئن بشید که از دست شما نمیترسه... فعلا حمومش نکنید

منم دقیقا به همین نتیجه رسیدم بیرون اوردنش کاره درستی نیست.من در قفسو باز میکنم بهش تخمه میدم میزاره دست به منقارشم بزنم دستمو تو قفس هم ببرم نمیترسه این طوطیه من برخلاف طوطی قبلیم ک خیلی ترسو بود این طوطی خیلی قلدره با هر اتفاق کوچیکی قهر میکنه الان چند روزه باهام قهره تو قفسم بیشتره وقتا تخمه رو پرت میکنه همه این موضوعات از وقتی شروع شد گذاشتم بیاد بیرون حالا تا ی هفته باهاش مهربون برخورد میکنم و تو قفس بهش تخمه میدم شاید اشتی کنه به نظرم تمرین رویه دست اوردنو هم تو قفس انجام بدم بهتره کاملا رام ک شد بیارمش بیرون

کاربرفعال

تخصص
    -
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    حیوان چیه ؟ عشقه منه ( کاسکو)
    شماره عضویت
    12338
    میانگین پست در روز
    0.06
    تعداد ارسال ها
    84
    منم دقیقا به همین نتیجه رسیدم بیرون اوردنش کاره درستی نیست.من در قفسو باز میکنم بهش تخمه میدم میزاره دست به منقارشم بزنم دستمو تو قفس هم ببرم نمیترسه این طوطیه من برخلاف طوطی قبلیم ک خیلی ترسو بود این طوطی خیلی قلدره با هر اتفاق کوچیکی قهر میکنه الان چند روزه باهام قهره تو قفسم بیشتره وقتا تخمه رو پرت میکنه همه این موضوعات از وقتی شروع شد گذاشتم بیاد بیرون حالا تا ی هفته باهاش مهربون برخورد میکنم و تو قفس بهش تخمه میدم شاید اشتی کنه به نظرم تمرین رویه دست اوردنو هم تو قفس انجام بدم بهتره کاملا رام ک شد بیارمش بیرون
    سلام
    ببخشید من جواب میدم . آقا منصور برای تربیت پرنده خودت زمان تعیین نکن . که مثلا یه هفته این کارو میکنم ببینم چه اتفاقی میوفته . تکرار و تکرار و تکرار اونم با روش درست جواب میده . کف دستتون به نظر من غذا نذارین . الان اگه باهاتون قهر هست باهاش مهربون باشین . روزی یه پسته رو ( یا هرچی که زیاد دوست داره ) دو قسمت کنین و هر دفعه سمتش میرین یه تکه اش رو بهش بدین . اما نه اینکه کف دستتون بذارین .
    الان که از شما ناراحت هست تمرین رو دست اومدن هم جواب نمیده . اول دلش رو بدست بیارین . پرنده من بعد شش ماه سر و کله زدن باهاش اومد رو دستم . اما دقیقا اون روز شد یه نقطه عطف . از اون روز به بعد انقدر رفتارش با من خوب شد که من باور نمیکردم . اونجا به من اعتماد کرد . نمیذاشت دست به منقارش بزنم . چنان جیغ و گازی میگرفت که باید میدیدین . اما الان آخرین باری که گازم گرفته رو به یاد نمیارم . به نظر من شما کمی صبور باشین . اول با دست بهش غذایی که دوست داره رو بدین . یه مدت اینطوری بگذره تا رابطه اش با شما خوب بشه . یا وقتی که دارین منقارشو لمس میکنین بعدش بهش پسته رو بدین یا هر چی که خیلی دوست داره . اما به هیچ وجه هوس نکنین به جای دیگه دست بزنین . خیلی خیلی آهسته باید پیش برین . یه حرکت عجولانه از سمت شما باعث پس رفت میشه . شما محبت کنین . تمرین ها رو هم انجام بدین . خود طوطی هم علاقه به معاشرت داره و باهاتون خوب میشه.
    و یه توصیه دوستانه : هیچوقت نا امید نشین . هیچوقت . فقط کمی دیر و زود داره .
    ببخشید

کاربر تازه وارد

تخصص
    azad
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    كاسكو
    شماره عضویت
    17388
    میانگین پست در روز
    0.01
    تعداد ارسال ها
    5
    سلام
    من يه كاسكو حدود ١ ساله خريدم
    كه هنوز حرفى ياد نگرفته
    خيلي هم تخمه و انواع مغز ميخوره يعنى تغذيه خوبى داره
    الان تغريبا ٣ هفته هست كه دارمش ولى خيلي بى صداست نه جيغ ميزنه نه سوت نه هيچ چيز ديگه اى
    فقط يه سرى چندتا سوت زد
    به نظرتون چكار كنم ؟ مشكلى داره؟
    روى دستمم نمياد البته وقتى دست ميبرم نزديك پاهاش ميخواد گاز بگيره

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)