فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,289
لایک لایک:  12,728
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 593 از 693 نخستنخست ... 93 493 543 583591592593594595 603 643 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 5,921 به 5,930 از 6930
    مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    سلام دوستان فردا یک هفته میشه که کاسکوم اومده تو این مدت حتی یکبارم قار نکشیده و از حضورم نترسیده چه وقتی کف سینه رو عوض کردم چه وقتی اب غذاشو دادم چه وقتی که در قفسو باز کردم و ظرف تخمه رو برداشتم یا گذاشتم نه قار زده نه غر غر کرده حتی وقتی که کاور رو گذاشتم یا برداشتم عکس العملی نداشته خوب میخوره روزی 7 تا 8 مشت تخمه بهش میدم از غذاهای جدید سیب و نخود و عدس رو یکخورده مزه کرده کلا پرنده ارومی هستش سرصدا نداره وقتی سوت میزنه برخلاف کاسکو قبلی ارومه سوت هاش قفس نوردی هم کم میکنه خوابیدنشم کمتر از روز های اول شده به نظرتون میتونم باهاش کار کنم با شرایطی که گفتم نمیترسه و قار نمیزنه حس میکنم رام هستش یا حداقلش نیمه رام ترس از انسان نداره نه فقط من بلکه از هیچکس نمیترسه و قار نمیزنه یا یک هفته دیگه صبر کنم؟

الانم میخواستم ظزف تخمشو عوض کنم یادم رفت در قفسشو ببندم دیدم بدو بدو از قفس اومد بیرون الانم بالا قفس ایستاده داره بال بال میزنه موندم چطوری حالا ببرمش تو قفس
    طوطی هایی که سنشون کمتره بی دفاع تر هستن و وقتی بهشون نزدیک میشید ممکنه به اندازه یه طوطی بالغ قار نزنن و واکنش نشون ندن ولی بهشون استرس وارد میشه . همیشه یادتون باشه که در قفس رو ببندین .

ببخشید یک پست دیگه زدم چون ویرایش نشد اول به طوطی مولتی ویتامین بدم یا کلسیم و چطوری بهش بدم چه مقدار ؟

شرمنده بابت تاخیر ، درباره کار کردن باهاش با توجه به اینکه امروز بیرون اومده بود و بردمش تو قفس هم من اذیت شدم هم خودش ترجیح میدم یک هفته دیگه بهش وقت بدم و هفته اینده شروع کنم باهاش تمرین کردنو
    خیلی ممنون اقای وکیلی عزیز چشم از فردا مصرف تخمه رو به حداقل میرسونم و از انواع میوه جات و حبوبات استفاده میکنم باتوجه به اینکه میوه جات و سبزی جات رو چه اینجا چه تو مغازه استفاده نکرده براش مولتی ویتامین توتال تابرنیل و کلسیم گرفتم فقط اگه لطف کنید بگید چطوری از مولتی ویتامین استفاده کنم ممنون میشم تا جایی که من متوجه شدم 8 قطره تو یک لیتر استفاده کنم و بهش بدم درسته ؟

خیلی ممنون بابت راهنمایی مفیدتون
    درباره مصرف مولتی ویتامین و کلسیم ما با دامپزشک صحبت کردیم و ایشون گفتن اگه مولتی ویتامین و کلسیم ترکیبات مشترک نداشته باشن میتونید طبق دوز تعیین شده همرمان با هم تو آب حل کنید

توتال رو شما باید دو بار در ماه استفاده کنید . هربار 5 روز که می تونید همراه با کلسیم مصرف کنید . بین این دو دوره 10 روز استراحت بدید و آب بدون مکمل بهش بدین

برای توتال 8 قطره و برای کلسیم 5 قطره در در 40 میلی لیتر آب . اگه 80 لیتر باشه مقدارش 2 برابر میشه .
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    طوطی هایی که سنشون کمتره بی دفاع تر هستن و وقتی بهشون نزدیک میشید ممکنه به اندازه یه طوطی بالغ قار نزنن و واکنش نشون ندن ولی بهشون استرس وارد میشه . همیشه یادتون باشه که در قفس رو ببندین .

درباره مصرف مولتی ویتامین و کلسیم ما با دامپزشک صحبت کردیم و ایشون گفتن اگه مولتی ویتامین و کلسیم ترکیبات مشترک نداشته باشن میتونید طبق دوز تعیین شده همرمان با هم تو آب حل کنید

توتال رو شما باید دو بار در ماه استفاده کنید . هربار 5 روز که می تونید همراه با کلسیم مصرف کنید . بین این دو دوره 10 روز استراحت بدید و آب بدون مکمل بهش بدین

برای توتال 8 قطره و برای کلسیم 5 قطره در در 40 میلی لیتر آب . اگه 80 لیتر باشه مقدارش 2 برابر میشه .
    سلام ممنون همینکارو کردم ولی نشد 40 میلی لیتر رو بدونم چقد میشه واسه همین 200 میلی لیتر رو حساب کردم و طبق گفته های شما دو برابر میشه تو 200 میلی لیتر 40 قطره توتال و 25 قطره کلسیم ریختم ابش خیلی زرد و بو دار شد موردی نداره حس میکنم خیلی زیاده.

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    سلام ممنون همینکارو کردم ولی نشد 40 میلی لیتر رو بدونم چقد میشه واسه همین 200 میلی لیتر رو حساب کردم و طبق گفته های شما دو برابر میشه تو 200 میلی لیتر 40 قطره توتال و 25 قطره کلسیم ریختم ابش خیلی زرد و بو دار شد موردی نداره حس میکنم خیلی زیاده.

موقع استفاده از مکمل ، نیازی نیست که ظرف آب رو کاملا پر کنید . 80 میلی لیتر هم کافیه چون یه نکته رو فراموش کردم وقتی از مکمل استفاده میکنید آب رو باید دو بار در روز عوض کنید .
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    موقع استفاده از مکمل ، نیازی نیست که ظرف آب رو کاملا پر کنید . 80 میلی لیتر هم کافیه چون یه نکته رو فراموش کردم وقتی از مکمل استفاده میکنید آب رو باید دو بار در روز عوض کنید .

منم همینکارو کردم ظرف ابشو پر نکردم شاید به اندازه 50 میلی لیتر واسش گذاشتم و بقیه رو نگه داشتم که بعدا بهش بدم همون شب بقیه رو بهش میدم و فردا دوباره واسش درست میکنم ولی خوب رنگ اب خیلی زرد شده و خیلی بو میده امیدوار بخوره از شما هم یک دنیا ممنونم

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    منم همینکارو کردم ظرف ابشو پر نکردم شاید به اندازه 50 میلی لیتر واسش گذاشتم و بقیه رو نگه داشتم که بعدا بهش بدم همون شب بقیه رو بهش میدم و فردا دوباره واسش درست میکنم ولی خوب رنگ اب خیلی زرد شده و خیلی بو میده امیدوار بخوره از شما هم یک دنیا ممنونم
    من متوجه نشدم شما 200 میلی لیتر اول توش مکمل ریختید و بعد 50 میلی لیترش رو برای طوطی گذاشتید که بقیش رو بعدا به طوطی بدین ؟

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    من متوجه نشدم شما 200 میلی لیتر اول توش مکمل ریختید و بعد 50 میلی لیترش رو برای طوطی گذاشتید که بقیش رو بعدا به طوطی بدین ؟
    منظورم این بود من نتونستم بفهمم 80 میلی لیتر دقیقا چقدره بخاطر همین از اب پاش استفاده کردم که از 200 میلی لیتر شروع میشه منم طبق 200 میلی لیتر اب مکمل استفاده کردم و یکمشو به طوطی دادم و بقیه رو گذاشتم یا بعدا به طوطی بدم یا برای کبوتر ها که درحال تخم گذاری هستند استفاده کنم ولی فکر کنم این مکمل باید هروقت ک مورد استفاده قرار میگیره ساخته شه و اضافه دور انداخته شه درست متوجه شدم؟این درست متوجه شدم بقیه رو برای پرنده های دیگه استفاده میکنم

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    منظورم این بود من نتونستم بفهمم 80 میلی لیتر دقیقا چقدره بخاطر همین از اب پاش استفاده کردم که از 200 میلی لیتر شروع میشه منم طبق 200 میلی لیتر اب مکمل استفاده کردم و یکمشو به طوطی دادم و بقیه رو گذاشتم یا بعدا به طوطی بدم یا برای کبوتر ها که درحال تخم گذاری هستند استفاده کنم ولی فکر کنم این مکمل باید هروقت ک مورد استفاده قرار میگیره ساخته شه و اضافه دور انداخته شه درست متوجه شدم؟این درست متوجه شدم بقیه رو برای پرنده های دیگه استفاده میکنم
    بله نباید باقی بمونه اصلا یکی از دلایلی که باید آب رو در طول روز تعویض کنید همون مکمل هاست چون وجود مکمل در آب باعث رشد باکتری میشه . شما میتونید از سرنگ یا شیشه شیر بچه ها استفاده کنید که درجه دار هستن .

برای کبوتر ها هم بهتره تو بخش کبوتر از آقای فلاح بپرسید که آیا این میتونید تو این دوره از این مکمل استفاده کنید یا نه .

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    بله نباید باقی بمونه اصلا یکی از دلایلی که باید آب رو در طول روز تعویض کنید همون مکمل هاست چون وجود مکمل در آب باعث رشد باکتری میشه . شما میتونید از سرنگ یا شیشه شیر بچه ها استفاده کنید که درجه دار هستن .

برای کبوتر ها هم بهتره تو بخش کبوتر از آقای فلاح بپرسید که آیا این میتونید تو این دوره از این مکمل استفاده کنید یا نه .
    خیلی خیلی ممنون وگرنه یک اشتباه بزرگی رو مرتکب میشدم

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    سلام دوستان امروز کاسکویه من دو دفعه سرشو برد عقب و خوابید نمیدونم این حالت خوابیدن اونم در حضور من طبیعی هستش یا اینکه خیلی احساس راحتی میکنه که اینجوری خوابیده البته دو روزه تحرکش و قفس نوردیش بیشتر شده سرصداش هم بیشتر شده ولی چونکه من تو طوطی قبلیم این مدل خوابیدنو در حضور خودم ندیدم و تو پست های خیلی قدیمی کاسکویه جدید یکی از دوستان این مدلی در حضورش خوابیده بود و چند روز بعدش مریض شدو و مرد یکخورده نگران شدم تخمه طوطی رو کم کردم و غذاهای جدید رو هر دو ساعت یکبار واسش عوض میکنم که بدونم به کدوم بیشتر علاقه داره الانم ذرت میخوره یک سوال دیگه هم داشتم اینه تو پست های قبل تر گفتم پرهای طوطی من یکم مشکل دارن و احتمالا پرجویی خفیف داره یک دمش هم مشکل داره ولی تو این مدت که اومده من خیلی دقیق زیر نظرش گرفتم ندیدم به پرهاش اسیبی بزنه یا بجوه یا بکنه فقط پر ارایی کرده و هیچ پری زیر قفس نریخته چه با ریشه چه بی ریشه بجز پرهای قاصدکی که اونام زیاد نیستن احتمالا اینکارو دیگه نمیکنه یا پرهای سینه و دمش رو تو مغازه توسط فروشنده یا بقیه اینجوری شدن نمیدونم.

واقعا ببخشید انقد سوال میکنم و حساسیت نشون میدم درسته تجربه طولانی مدت تو نگهداری کاسکو داشتم ولی این کاسکو رفتار کارهاش زمین تا اسمون با کاسکویه قبلی من تفاوت داره

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    سلام دوستان امروز کاسکویه من دو دفعه سرشو برد عقب و خوابید نمیدونم این حالت خوابیدن اونم در حضور من طبیعی هستش یا اینکه خیلی احساس راحتی میکنه که اینجوری خوابیده البته دو روزه تحرکش و قفس نوردیش بیشتر شده سرصداش هم بیشتر شده ولی چونکه من تو طوطی قبلیم این مدل خوابیدنو در حضور خودم ندیدم و تو پست های خیلی قدیمی کاسکویه جدید یکی از دوستان این مدلی در حضورش خوابیده بود و چند روز بعدش مریض شدو و مرد یکخورده نگران شدم تخمه طوطی رو کم کردم و غذاهای جدید رو هر دو ساعت یکبار واسش عوض میکنم که بدونم به کدوم بیشتر علاقه داره الانم ذرت میخوره یک سوال دیگه هم داشتم اینه تو پست های قبل تر گفتم پرهای طوطی من یکم مشکل دارن و احتمالا پرجویی خفیف داره یک دمش هم مشکل داره ولی تو این مدت که اومده من خیلی دقیق زیر نظرش گرفتم ندیدم به پرهاش اسیبی بزنه یا بجوه یا بکنه فقط پر ارایی کرده و هیچ پری زیر قفس نریخته چه با ریشه چه بی ریشه بجز پرهای قاصدکی که اونام زیاد نیستن احتمالا اینکارو دیگه نمیکنه یا پرهای سینه و دمش رو تو مغازه توسط فروشنده یا بقیه اینجوری شدن نمیدونم.

واقعا ببخشید انقد سوال میکنم و حساسیت نشون میدم درسته تجربه طولانی مدت تو نگهداری کاسکو داشتم ولی این کاسکو رفتار کارهاش زمین تا اسمون با کاسکویه قبلی من تفاوت داره

سلام . خواهش میکنم . همین سوالات شما به کاربرای دیگه هم کمک میکنه . هر سوالی داشتید بپرسید

فکر نمیکنم این چند روز استرس خاصی بهش وارد شده باشه و این کارش میتونه نشون دهنده این باشه که محیط رو امن دیده . مخصوصا اگه یک پاشو هم بیاره بالا که نشونه ی خوبیه . نگران نباشید هرچند نمیشه فقط با یک بار سر گذاشتن روی بال و این مدل خوابیدن نظر داد که حتما از راحتی بیش از حد هست یا بیماری . بیشتر بهش دقت کنید و ببینید همیشه روی دو پاش میخوابه یا گاهی اوقات یه پا رو بالا میاره ؟ به مدفوعش و کلا حالات دیگه هم دقت کنید که نشونه بیماری نداشته باشه ..

کار خوبی کردین در مورد غذا ... در مورد پرش متوجه سوالتون نشدم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)