صفحه 59 از 1238 نخستنخست ... 94041424344454647484950515253545556575859606162636465666768697071727374757677781091595591059 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 581 به 590 از 12376
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط كاكاسو نمایش پست ها
    سلام.
    مي*تونم به كاسكو آب سيب بدم گاهگداري؟
    سلام
    بله میتونید آب سیب بدید...از اون بهتر آب پرتقال و آب گریپ فروته.

نقل قول نوشته اصلی توسط gsoudabeh نمایش پست ها
    آقا طبق راهنمایی شما شب روی قفس کاسکوم ملحفه کشیدم تا بخوابد ولی انگار اصلاً خوشش نیامد چون با نوکش ملحفه را از لابلای قفسش کشید تو و شروع کرد به جویدن و پاره کردنش .
    خیلی زود عادت میکنه دوست عزیز

ممنون. فكر كنم اگه سيب بخوره خوب شه و نيازي به دكتر نداشته باشه. آخه يه بار اين دكترها طوطي من رو كشتن حتي دكتري كه خيلي ادعا مي*كرد حاليشه و من از اون به بعد ديگه به هيچ دكتري اعتماد ندارم. عسل هم تو آبش بريزم؟
    بستگی به دلیل اسهالش داره!!!سیب دارو نیست که هر بیماری رو درمان کنه.معمولا تو حالت هایی که پرنده در اثر استرس اسهال میشه سیب نسبتا موثره
    در مورد دکتر ها هم بیشترشون در مورد طوطی اطلاعات کمی دارن ولی واقعا دکتر با تجربه در زمینه طوطی وجود داره...دکتر برهانی کیا از نظر من بهترینشونه

نقل قول نوشته اصلی توسط فراز نمایش پست ها
    سلام
    من دوباره اومدم خاکستری ما که اسهال گرفت مرد یه جوجه مینا گرفتم اونم اسهال سفید گرفت مثل خاکستری خوب نمیشه ی سوال به نظر شما کاسکو و مینا چون تو خونه می چرخیدن امکان داره این باکتری در خونه ما پخش شده دوباره کاسکو بگیرم مریض شه در ضم میگن دم شکلاتی کم تر پر کنی میکنند نظر شما چی مینا الان تو خونه هست به هم حسودی می کنند ی سوال دیگه یه دم قرمز چشم طوسی یه بابا میگه لوس هم هست میگه 550 این بگیرم یا جوجه دم شکلاتی چشم سیاه 300 چون من بعد از ظهر ها خونم خونم کسی نیست دم شکلاتی بهتر هست
    احتمال وجود ویروس یا باکتری که هم مینا رو مبتلا کنه و هم کاسکو رو کمه ولی صفر نیست
    در ضمن دم شکلاتی خیلی بهتره و به نظر من از هر جهتی که حساب کنید صرف با خرید دم شکلاتیه.

نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    طلا از روز اول كه اومده خونه ما يكمي دستشوييش آبكيه.همش نگرانشم.يه دكترم بردم گفت مشكلي نيست.ولي خيلي نگرانم.بقيه چيزاش طبيعيه.
    دوستدارم نظر شمارم بدونم.
    خيلي ممنون

استرس اصلی ترین دلیلشه

موفق باشید
    بابک آژیده

کاربر ساده

شماره عضویت
    472
    نقل قول نوشته اصلی توسط emperor نمایش پست ها
    راجع به غذا هم خیالت راحت
    طوطی بنده هم تا فکرشو کنی بد غذا بود روش هایی می گم که شک نکن بهت کمک میکنه
    لازم هم نیست حیون گرسنگی بکشه
    اما شما یه لطف کن یه چرخی تو صفحات بزن و از رفتارش از اولبیشتر بگو
    از دست تخمه میگیره؟
    شدت ترسش در چه حدیه؟
    چقدر بیرونه در روز؟ و چه چیزایی دوست داره؟
    راجع به سن پرندت یکم تردید هست اگه ممکنه یه عکس در نور طبیعی و بدون فلاش بزار امیدوارم ...
    موفق باشی
    ممنون از شما... از دست راحت تخمه ميكيره.... يه كم از دست ميترسه ولي دست هم ميده اما رو دست نمياد....هميشه(24 ساعته) در قفسش بازه هر وقت بخاد مياد بيرون....
    ميوه كاج+تخمه+شاخه خزيدنشو....يه عكس هم ميزارم كه بدون فلاش كرفتم.....

نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    طوطي خوبيه.
    چشماش كرمه؟يا تو عكس اينجوريه؟
    غذاهايي هم كه نميخوره اينقدر براش بذاريد تا بخوره
    سلام. نه منم فكر ميكنم كرم باشه. ولي يه عكس ديكه ميزارم بي زحمت يه نكاهي بكنيد.. ممنون.. به غذاهاي ديكه لب نميزنه.. حاضر بميره ولي نخوره..
    نقل قول نوشته اصلی توسط پرنده ی غریب نمایش پست ها
    غذا رو که انقدر باید بدی تا بخوره سواله اولی رو من متوجه نمیشم توضیح بدید در ضمن شما طوطیتونو آزاد گذاشتین همیشه میتونید به اینصورت بزارینش
    سلام. خيلي خيلي ممنون از همه عزيزان. هميشه خدا ازاد ازاده...بله هميشه همينطور ميمونه...

کاربر ساده

شماره عضویت
    195
    نقل قول نوشته اصلی توسط emperor نمایش پست ها
    اگه براتون ممکنه سعی کنید مباحث مربوط به سخن گو کردن رو در تاپیک خودش مطرح کنید در قسمت طوطی سانان اونجا هم توضیحات آقا کامل هست هم مطالب دوستان
    اما
    هوش کاسکو ها کاملا متفاوته
    اما در اکثریت از یه حدی پایین تر و بالا تر نیست
    یعنی جز عده کمی تقلید صدا برای همه ( به شرط آموزش درست) ممکنه
    شاید بعنوان مثال یکی 900 تا یکی 700 تا کلمه بتونه بگه
    در مقاله باهوش ترین طوطی سانان هم که قرار دادم اگه خوانده باشین مربی الکس که باهوش ترین خاکستری بود و مفهوم رو درک میکرد درست کار کردن رو بلد بود و با اصول اشنا بود
    شما مطمئن هستید که یه جای کار رو کم نذاشتید؟؟
    چه روش هایی رفتید که با این شدت دم از نا امیدی میزنید؟
    سلام ممنون از جوابتون
    من همهء روشهای داخل تاپیک که گفتید رو رفتم حالا بماند که چقد تلفنی مزاحم اقا شدم و راجبش صحبت کردیم . خودم که مرتب باهاش کار میکنم صدامم براش ضبط کردم و .... اما اینطور که معلوم میشا همون 1 دونه استثنایی که تو هزارتا پیدا میشه و آک آک میخواد بمونه البته من اینقد دوسش دارم که اگه تا اخر عمرشم حرف نزنه بازم نگهش دارم . اما خوب اگه حرف میزد عالی میشد

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    123
    من یه سوال دارم که خیلی ذهنم رو مشغول کرده.
    همه می گن طوطی دم شکلاتی زودتر به حرف می یاد.شلوغ تر هستش.زودتر به ادم عادت می کنه.کمتر هم پرکن می شه..... پس چرا با وجود این همه برتری که داره همه می رن دم قرمزش رو می خرن....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    و یه چیز دیگه ایا دم قرمز به دم شکلاتی برتری داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
    خوشحال می شم یه نفر کامل به سواله من پاسخ بده...

کاربر موثر

شماره عضویت
    187
    نقل قول نوشته اصلی توسط misha نمایش پست ها
    سلام ممنون از جوابتون
    من همهء روشهای داخل تاپیک که گفتید رو رفتم حالا بماند که چقد تلفنی مزاحم اقا شدم و راجبش صحبت کردیم . خودم که مرتب باهاش کار میکنم صدامم براش ضبط کردم و .... اما اینطور که معلوم میشا همون 1 دونه استثنایی که تو هزارتا پیدا میشه و آک آک میخواد بمونه البته من اینقد دوسش دارم که اگه تا اخر عمرشم حرف نزنه بازم نگهش دارم . اما خوب اگه حرف میزد عالی میشد
    خانم شما بازم تمرین کن قول میدم راه میوفته که هیچ شعرم برات میخونه بالاخره هر طوطی یک شخصیت داره دیگه.

کاربر موثر

شماره عضویت
    187
    نقل قول نوشته اصلی توسط aram نمایش پست ها
    همه می گن طوطی دم شکلاتی زودتر به حرف می یاد.شلوغ تر هستش.زودتر به ادم عادت می کنه.کمتر هم پرکن می شه..... پس چرا با وجود این همه برتری که داره همه می رن دم قرمزش رو می خرن....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    خوب دوست عزیز اولا کاسکوی تیمنه خیلی کمتر گیر میاد و کم وارد میکنن...و معمولا کسانی که میرن فقط یک کاسکو بخرن چون زیبا تره کنگو انتخاب میکنن و یک سری از پرنده فروش ها هم میگن تیمنه اصلا ارزش نداره!(چون کنگو سودش بیشتره)
    برتری دم قرمز به دم شکلاتی فقط به زیبا بودنشه و خیلی احساسی که اینم برتری حساب نمیشه که!

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima.d نمایش پست ها
    ممنون از شما... از دست راحت تخمه ميكيره.... يه كم از دست ميترسه ولي دست هم ميده اما رو دست نمياد....هميشه(24 ساعته) در قفسش بازه هر وقت بخاد مياد بيرون....
    ميوه كاج+تخمه+شاخه خزيدنشو....يه عكس هم ميزارم كه بدون فلاش كرفتم.....

سلام. نه منم فكر ميكنم كرم باشه. ولي يه عكس ديكه ميزارم بي زحمت يه نكاهي بكنيد.. ممنون.. به غذاهاي ديكه لب نميزنه.. حاضر بميره ولي نخوره..

سلام. خيلي خيلي ممنون از همه عزيزان. هميشه خدا ازاد ازاده...بله هميشه همينطور ميمونه...
    سلام دوست عزیز
    بیرون گذاشتنشو با اینکه کاره اشتباهیه خودتون میدونید فقط بعدا پشیمون نشید ولی میوه کاج اگه میتونید از تو یه جنگل آکبند پیدا کنید بهش بدین ولی اینا که تو پارکو کوچه هاست ممکنه آلوده باشه خیلی از طوطی ها به خاطر همین چوبو میوه کاج های آلوده بیمار و .... شدن میتونید از یه دکتر بپرسید چوب درختو من خودم گیلاس گذاشتم ولی از پاک بودنش مطمعن بودم تازه تو آبم جوشوندم برای غذا هم اولش ناز میکنن بعدش میخورن نه اینکه بزاری جلوش اونم بخوره باید آنقدر با دست بهش بدی تا بخوره
    نقل قول نوشته اصلی توسط aram نمایش پست ها
    دوست عزیز به خاطر دم قرمزش هیکله درشت تر و زیبا تر خوش رنگ تر و بعضی ها میگن باهوش تر

کاربر موثر

شماره عضویت
    187
    آخیییییییییییییش! امروز بردمش پیش دکتر برهانی کیا گفت خیلی سرحال و سالمه و هیچ نشونه ای از پرکنی نداره....(((
    ناخناشم دادم کوتاه کرد..دیگه عالی شد

کاربر ساده

شماره عضویت
    117
    سلام. ممنون كه به سئوال من جواب دادين. ولي پرنده غريب جان اين كاسكوي ما ميلي به سيب ندارن. يه مقدار هم مدفوعش آبكي هستش. البته حال عموميش كاملاً خوبه. غذاشم خوب مي*خوره.
    سلام دوست عزیز
    سیبی که به کاسکوتون میدید چه رنگی؟
    به این خاطر پرسیدم که،کاسکو من سیب قرمز رو خیلی بیشتر تز بقیه سیب ها دوست داره.بنابراین سیبهای مختلف رو امتحان کن

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    188
    نقل قول نوشته اصلی توسط فراز نمایش پست ها
    مرسی
    الان تو بازار چشم سیاه هست چیکار کنم چشم سیاه خطرناک نیست چند جا چشم سیاه دم شکلاتی دیدم
    به یاد رافائل خاکستری که هیچ وقت فراموش نمی شود
    دوست عزیز تجربه از دست دادن چشم دودی رو تجربه کردی
    حالا میخوای بری چشم سیاه بخری؟

صفحه 59 از 1238 نخستنخست ... 94041424344454647484950515253545556575859606162636465666768697071727374757677781091595591059 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)