فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,288
لایک لایک:  12,727
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 586 از 693 نخستنخست ... 86486536576584585586587588596636686 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 5,851 به 5,860 از 6930
    مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,492
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    ممنون آموزش خوبیه، از امروز شروع کنم. ببینم نتیجه میگیرم.
    یاد گرفته از این چوب های گرد که شبیه توپند را (اسباب بازیشو خراب کرد) افتاده کف قفس و میره برمیداره میندازه تو ظرف آب یا غذاش بعد میاد بالا. بازی میکنه دوباره میندازه زمین و دوباره تکرار از اول.
    نماز خوندنم تقریبا داره یاد میگیره، به این صورت که وقتی میخواهیم نماز بخونیم پیش قفسش میخونیم و خودش میاد جلو و سرشو هی خم میکنه و میاره بالا،
    آیا این آموزش ها درسته؟؟
    سلام بهتره اون اسباب بازی ها رو از کف قفس بردارید و با زنجیر یا طناب براش یه اسباب بازی جدید درست کنید

منظور شما رو از درست بودن آموزش متوجه نشدم . اگه روش آموزش رو دارید میگید ، این هم یه ترفند نمایشی محسوب میشه. یه سری از ترفند ها هستن که روش های خاصی براشون نوشته شده ، اما یه سری دیگه مثل این آموزش نماز خوندن ، روش ثابتی نداره و شما از هر روشی که دوست دارید میتونید استفاده کنید .
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر اخراج شده

تخصص
    لیسانس نرم افزار و دانشجوی ارشد نرم افزار
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، خروس لاری ، عروس هلندی ، غاز ، بوقلمون
    شماره عضویت
    14385
    میانگین پست در روز
    1.52
    تعداد ارسال ها
    1,802
    سلام دوستان.
    من چطوری میتونم یه شعر ۸ کلمه ای را به کاسکوم یاد بدم؟؟
    ممنون

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,492
    سلام دوستان.
    من چطوری میتونم یه شعر ۸ کلمه ای را به کاسکوم یاد بدم؟؟
    ممنون
    سلام . ممکنه افراد مختلف تجربیات مختلفی از آموزش جملات یا بیت شعر به طوطی داشته باشن . اگه دارید شعری به طوطی یاد میدین بهتره خط به خط باشه و باید خیلی آروم و واضح این کلمات رو ادا کنید .

من به طوطی خودم " بنی آدم اعضای یکدیگرند که در آفرینش ز یک گوهرند " رو یاد دادم . کل این بیت رو با هم میگفتم اما آروم و واضح. مثلا کلمه بنی آدم رو تو دو ثانیه میگفتم و بعد ادامه بیت .. باید آروم باشه که طوطی گیج نشه و همینطور واضح باشه که طوطی وقتی میخواد کلمات رو تکرار کنه قشنگ بین این کلمات یه فاصله کوچیک ایجاد کنه .

وقتی طوطی شروع به یادگیری میکنه و سعی میکنه بیتی که بهش یاد دادین رو تکرار کنه ، ممکنه آهنگ اون بیت یا فقط کلمه ی اول همون بیت رو بگه . مثلا طوطی من با گفتن کلمه ی " بنی آدم " شروع کرد . این لحظه فورا و با هیجان زیاد تشویقش کنید و سریع به جایزه بدین . و خودتون دوباره اون بیت رو کامل ، آروم و واضح تکرار کنید . ممکنه چندین بار همون لحظه این کار رو انجام بده و شما هربار با همون هیجان ، بهش جایزه بدین و دوباره بیت رو تکرار کنید . حتی اگه فقط یک بار این آهنگ بیت یا کلمه ی اول بیت رو تکرار کرد و دیگه ساکت شد ، شما تا جایی که میتونید اون بیت رو براش کامل و آروم و واضح تکرار کنید مثلا 10 بار یا بیشتر . بین هر بیت یه 5 6 ثانیه ای فاصله بذارید .

هر پیشرفتی رو که میبینید تشویقش کنید حتی اگه کم باشه اما شما همیشه ییت رو کامل براش تکرار کنید .
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر اخراج شده

تخصص
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14385
    میانگین پست در روز
    1.52
    تعداد ارسال ها
    1,802
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . ممکنه افراد مختلف تجربیات مختلفی از آموزش جملات یا بیت شعر به طوطی داشته باشن . اگه دارید شعری به طوطی یاد میدین بهتره خط به خط باشه و باید خیلی آروم و واضح این کلمات رو ادا کنید .

من به طوطی خودم " بنی آدم اعضای یکدیگرند که در آفرینش ز یک گوهرند " رو یاد دادم . کل این بیت رو با هم میگفتم اما آروم و واضح. مثلا کلمه بنی آدم رو تو دو ثانیه میگفتم و بعد ادامه بیت .. باید آروم باشه که طوطی گیج نشه و همینطور واضح باشه که طوطی وقتی میخواد کلمات رو تکرار کنه قشنگ بین این کلمات یه فاصله کوچیک ایجاد کنه .

وقتی طوطی شروع به یادگیری میکنه و سعی میکنه بیتی که بهش یاد دادین رو تکرار کنه ، ممکنه آهنگ اون بیت یا فقط کلمه ی اول همون بیت رو بگه . مثلا طوطی من با گفتن کلمه ی " بنی آدم " شروع کرد . این لحظه فورا و با هیجان زیاد تشویقش کنید و سریع به جایزه بدین . و خودتون دوباره اون بیت رو کامل ، آروم و واضح تکرار کنید . ممکنه چندین بار همون لحظه این کار رو انجام بده و شما هربار با همون هیجان ، بهش جایزه بدین و دوباره بیت رو تکرار کنید . حتی اگه فقط یک بار این آهنگ بیت یا کلمه ی اول بیت رو تکرار کرد و دیگه ساکت شد ، شما تا جایی که میتونید اون بیت رو براش کامل و آروم و واضح تکرار کنید مثلا 10 بار یا بیشتر . بین هر بیت یه 5 6 ثانیه ای فاصله بذارید .

هر پیشرفتی رو که میبینید تشویقش کنید حتی اگه کم باشه اما شما همیشه ییت رو کامل براش تکرار کنید .

خیلی ممنون، روش بسیار خوبی بود.
    حتما استفاده میکنم و مطمینم نتیجه میگیرم با این کاسکوم.

کاربر اخراج شده

تخصص
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14385
    میانگین پست در روز
    1.52
    تعداد ارسال ها
    1,802
    شرمنده پست و نشد ویرایش کنم مجبورم یه سوال جدید بپرسم.
    طوطی شما همین شعر و تو چند مدت یاد گرفت؟؟

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,492
    شرمنده پست و نشد ویرایش کنم مجبورم یه سوال جدید بپرسم.
    طوطی شما همین شعر و تو چند مدت یاد گرفت؟؟
    دقیق یادم نیست فقط یادمه از اول تابستون شروع کردیم این شعر رو . تا آخر تابستون کامل بلد بود . طوطی من معمولا همه چی رو خیلی زود یاد میگرفت .

زمان یادگیری هر طوطی متفاوته . ممکنه زود یاد بگیره ممکنه این زمان طولانی تر بشه .

کاربرفعال

تخصص
    -
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    حیوان چیه ؟ عشقه منه ( کاسکو)
    شماره عضویت
    12338
    میانگین پست در روز
    0.06
    تعداد ارسال ها
    84
    سلام سپیده خانوم
    متاسفانه نفس دوباره شروع کرده . این دفعه به پشت و جلو رحم نمیکنه
    . دائم مراقبم اما تا میذارمش یه لحظه سر جاش شروع میکنه . نمیدونم چیکار کنم . آخه غصه هم نمیشه نخورد . حرص و جوش نمیشه نخورد . حتی روی شونه ی خودم شروع کرد به کندن که من بردم نذاشتم . الانم جلوم داره میکنه. واقعا نمیدونم چجوری جلوش رو بگیرم . خوب بود . هیچ اتفاقی هم نیافتاده . خودمو تو خونه حبس کردم . از جلو چشمش دور نمیشم که مبادا ناراحت بشه.

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,492
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.m2020 نمایش پست ها
    سلام سپیده خانوم
    متاسفانه نفس دوباره شروع کرده . این دفعه به پشت و جلو رحم نمیکنه
    . دائم مراقبم اما تا میذارمش یه لحظه سر جاش شروع میکنه . نمیدونم چیکار کنم . آخه غصه هم نمیشه نخورد . حرص و جوش نمیشه نخورد . حتی روی شونه ی خودم شروع کرد به کندن که من بردم نذاشتم . الانم جلوم داره میکنه. واقعا نمیدونم چجوری جلوش رو بگیرم . خوب بود . هیچ اتفاقی هم نیافتاده . خودمو تو خونه حبس کردم . از جلو چشمش دور نمیشم که مبادا ناراحت بشه.
    سلام . خیلی ناراحت شدم . یه امروز رو نذارید متوجه غصه خوردن و ناراحتی شما بشه . نذارید فکر کنه به این کارش حساسیت دارید و تا پر میکنه به سمتش میرید یا میاریدش پیش خودتون . شما چه حرص بخورید و چه حرص نخورید اون الان با همون شدت به کارش ادامه میده ، طوری که آدم حس میکنه اون پرا واقعا روی بدنش سنگینی میکنه و میخواد از دستشون خلاص شه . من دقیقا همین شرایط رو داشتم . مثلا وقتی پای سیستم بودم طوطیم رو باید نزدیک خودم نگه میداشتم و با یه دست هواشو داشتم که پر نکنه . به محض اینکه دستم رو دور میکردم میرفت سراغ پرش . خیلی لحظات عذاب آوریه . یعنی یه لحظه نمیتونستم و نمیخواستم که تنهاش بذارم . اما این کار من فقط بدترش کرد . هم حساسیت منو بیشتر کرد و هم طوطیم فهمید هر وقت به قصد کندن پرش حرکتی انجام میده من بهش توجه میکنم . پس از الان به شما میگم که این روش رو امتحان نکنید .

روزای اول پرکنی در حدی نیست که بخواد به خودش آسیب جدی وارد کنه پس برای از بین بردن ناراحتی خودتون با این دید به این قضیه نگاه کنید که از مدل پرهاش خسته شده و میخواد عوضش کنه

فقط سعی کنید فرصت کمی برای پر آرایی در اختیارش بذارید . روزاش رو با بازی و سرگرمی پر کنید ( نه در واکنش به پر کندن ، یعنی نه اینکه تا دیدین داره پر میکنه برید و باهاش بازی کنید ) قبلش طوطی حتما باید دست از پر کنی کشیده باشه . یعنی با یه صدایی یا با یه روشی اول حواسش رو پرت کنید از پرکنی و بعد کارهایی که باید رو انجام بدین . چون هر کاری در واکنش به پرکنی باشه به عنوان تشویق و توجه میبینه .

من حدسم اینه که به خاطر بلوغ هست . میتونید برای اطمینان با دکتر مشورت کنید و اگه نیاز بود حضوری ببرید که مطمئن بشید مشکل جسمانی نداره .

آوردن یه طوطی پر سر و صدای دیگه هم میتونه براش خوب باشه . ( البته حتما باید یه ماه قرنطینه باشه و از سلامتش مطمئن باشید و بعد به مکانی که طوطی خودتون هست منتقلش کنید )

کاربرفعال

تخصص
    -
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    حیوان چیه ؟ عشقه منه ( کاسکو)
    شماره عضویت
    12338
    میانگین پست در روز
    0.06
    تعداد ارسال ها
    84
    ممنون خانومی

این جمله شما کمی ابهام داره برام : روزای اول پرکنی در حدی نیست که بخواد به خودش آسیب جدی وارد کنه . یعنی بعدا چه اتفاقی میافته ؟ تازه رو سینه اش داره 15 ، 16 تا پر جدید میاد .

میدونم . خیلی تلاش میکنم خودم رو آروم نگه دارم . اما دارم توی خودم میریزم . به روی خودش نمیارم . اما تو تنهایی عذاب میکشم . سخته . شما میدونین وابستگی چه معنی میده .

دقیقا جوری رفتار میکنه انگار اون پر ها زیادی هستن .

پس من وقتی پر میکنه توجه نکنم . و بعد با یه صدایی حواسش رو پرت کنم . یا مثلا برم یه دوری تو خونه بزنم . 2 دقیقه بعد بیام تو اتاق و ببرمش بیرون .باهاش بازی کنم . خونه ما هم خلوته . فقط خودمم که میتونم باهاش سر و کله بزنم . سخته . 2 دقیقه غفلت کنم به سرعت برق و باد 2 ردیف رو نابود میکنه . دقیقا دو دقیقه
    ویرایش توسط m.m2020 : 27th February 2015 در ساعت 04:13 PM

کاربر ساده

تخصص
    فروشنده
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی و کاسکو
    شماره عضویت
    16134
    میانگین پست در روز
    0.04
    تعداد ارسال ها
    33
    سلام به همه دوستان خواستم بدونم دم کاسکوی دم قرمز تو چه سنی کاملا قرمز میشه چون یه جوجه کاسکو گرفتم چشماش مایل به زرد ولی ته دمش سیاه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)