فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,285
لایک لایک:  12,724
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 584 از 693 نخستنخست ... 84484534574582583584585586594634684 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 5,831 به 5,840 از 6929
    کاربر موثر

تخصص
    ورزشکار - در حال تحصیل
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231
    میانگین پست در روز
    0.28
    تعداد ارسال ها
    245
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    سلام
    من همین طور که میدونین دیگه از رام شدن کاسکوم نا امید شدم و تصمیم به تعویض اون داشتم
    البته فعلن تو شرایط مالی نیستم که تعویضش کنم واس همین فعلن دارمش
    یه مدتیه پر ریزی داره که با قلاف میافته میترسم پر کنی باشه لطفا کمککنید چه جوری بفهمم پر کنی نیست .
    ممنون
    البته پر های قاصدگی روی سینه اش یا زیر کتفش نیست

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    نقل قول نوشته اصلی توسط negin.b نمایش پست ها
    ممنون سپیده ی عزیز.
    فروردین ماه خریدمش.به هیچ عنوان قار نمیزد.با راهکار هایی که بهم گفتن کم کم بهش نزدیک شدم.آروم آروم بهم دست داد،سر داد، اومد رو شوم...
    حدودا دوسالست.قفس اصلیش بزرگ و از زمین ارتفاع داره.تو این مدت که قار میکشه، تو قفس مسافرتی میذارمش و میارمش تو اتاقم.
    چون از اول بهم گفتن زیاد بیرون نیارمش، هفته ای یکی دوبار به مدت نیم ساعت الی یک ساعت بیرون میارمش.(البته این مدت کم و زیاد هم میشه)
    ربطی به کسی نداره.همین جوری بی هوا و یهو قار میکشه.بعضی اوقات تاب می خوره و قار میکشه.
    به فاصله هم ربطی نداره.اوایل 9 شب به بعد شروع می کرد ولی الان ساعت خاصی نداره.
    پرنده فروشا بهم گفتن فصلی ولی من بعید می دونم حرفشون صحت داشته باشه.
    دوست من فونت رو تغییر ندین لطفا

خواهش میکنم . اینی که شما میگید قار از ترس نیست . طوری که اول توضیح دادین به نظر میومد تو این 3 ماهی که دست شما بوده هنوز نتونستید از قار بندازینش . پس هدفش ، دور کردن شما از خودش هم نیست ..

اینکه موقع بازی قار میزنه کاملا طبیعیه . اصلا مانع اینکارش نشید . طوطی شما داره با اینکار انرژیش رو تخلیه میکنه . داره قدرتشو نشون میده .. اینا لازمه اگه جلوش رو بگیرید به مشکلات روحی دچار میشه ..

http://www.parsipet.ir/thread16155.html

جدا از قار زدن موقع بازی کردن با اسباب بازی ها یا تاب بازی که کاملا طبیعیه ، جیغ زدن دلایل مختلفی میتونه داشته باشه ، نارضایتی از شرایطی که داره ، از مکان قفس ، از کمبود اسباب بازی و نبود سرگرمی که باید این موارد رو بررسی کنید و رفع کنید یا برای جلب توجه شما ممکنه اینکار رو انجام بده که شما نباید هیچ واکنشی نشون بدین . باید با مدیریت این رفتارش رو از بین ببرید . تنها موندن ، زیاد از حد تو قفس موندن ، تنبیه کردن و جابجا کردنش ، توجه کردن ، غذا دادن ( جایزه دادن ) در واکنش به این رفتار ، این حالتها رو تشدید میکنه .

سعی کنید عادتش بدین که یه ساعت مشخص بخوابه (مثلا من هر طوطی که داشتم ساعت 9 دیگه وقتی خوابشون بود) و برای خوابش از کاور استفاده کنید . موقع خوابش سر و صدا رو به حداقل برسونید و چراغ رو خاموش کنید .

گاهی اوقات پر سرو صدا بودن خونه هم باعث میشه طوطی به جیغ زدن و ایجاد سر و صدا تشویق بشه . چون طوطی دوست داره صداها رو از همه بلندتر اجرا کنه . مثلا بلند بودن صدای تلویزیون یا بلند حرف زدن اشخاص .. اگه فکر میکنید این موارد اتفاق میفته بهتره جای قفس رو تغییر بدین ( قفس بزرگش ) بذارید اتاق خودتون . که یکم آرامش بیشتری داشته باشه ..

طوطی هایی رو میگن بیرون نیارید که رام نیستن . برای اینکه بیرون آوردنشون از قفس هم استرس خودشون رو زیاد میکنه هم روند رام شدن رو کندتر میکنه . ولی طوطی شما تقریبا رام هست .. میتونید در روز حدود 2 الی 3 ساعت (با توجه به زمانی که خودتون هر روز امکانش رو دارید ) بیاریدش بیرون . موندن بیش از حد داخل قفس اونم تو قفس مسافرتی اصلا برای طوطی شما که اینقدر پر انرژی هست مناسب نیست . اگه از قفس اصلیش که بزرگه نمیترسه بذارید داخل همون قفس بمونه براش اسباب بازی های مختلف بذارید و شرایط سرگرمی رو براش فراهم کنید . طوری که بتونه انرژیشو تخلیه کنه . زمانی هم که داخل قفس هست ساعت هایی که ساکته و جیغ نمیزنه کنارش باشید باهاش بازی کنید . ترفند های مختلف بهش یاد بدید. زمانی که جیع میزنه اصلا بهش نزدیک نشید چون با اینکار فقط رفتارش رو تقویت میکنید . آموزش کلمات هم خیلی میتونه موثر باشه

بهتره وقتی طوطی رو خریدین و آوردین خونه ، دیگه فروشنده ها رو فراموش کنید .. نظرات عجیب و غریب زیاد میدن . مکمل های آرام بخش هم ندین بهش چون طوطی شما استرس نداره که ، هرچند که نمیدونم چه مکملی داده و اسمش چیه .

حالا این مواردی بود که با توجه به توضیحات شما به ذهنم رسید . اگه فکر میکنید دلیلش هیچکدوم از اینها نیست باید جزئیات بیشتری دربارش بگید .
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

مدیر ارشد انجمن طوطی سانان

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    میانگین پست در روز
    1.85
    تعداد ارسال ها
    3,040
    نقل قول نوشته اصلی توسط فریماه نمایش پست ها
    سلام
    من همین طور که میدونین دیگه از رام شدن کاسکوم نا امید شدم و تصمیم به تعویض اون داشتم
    البته فعلن تو شرایط مالی نیستم که تعویضش کنم واس همین فعلن دارمش
    یه مدتیه پر ریزی داره که با قلاف میافته میترسم پر کنی باشه لطفا کمککنید چه جوری بفهمم پر کنی نیست .
    ممنون
    البته پر های قاصدگی روی سینه اش یا زیر کتفش نیست
    سلام
    پر ریزی جایی از بدن پرنده لخت نمیشه
    ولی در پرکنی ممکنه قسمتی از پرهاشو جوری بکنه که بدنش دیده شه در پرکنی پرها جوری نامرتب میشه که کاملن مشخصه
    اگه امکانش هست عکس بذارید تا بهتر بشه راهنمایی کرد

کاربر موثر

تخصص
    ورزشکار - در حال تحصیل
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231
    میانگین پست در روز
    0.28
    تعداد ارسال ها
    245
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl نمایش پست ها
    سلام
    پر ریزی جایی از بدن پرنده لخت نمیشه
    ولی در پرکنی ممکنه قسمتی از پرهاشو جوری بکنه که بدنش دیده شه در پرکنی پرها جوری نامرتب میشه که کاملن مشخصه
    اگه امکانش هست عکس بذارید تا بهتر بشه راهنمایی کرد
    البته این علاعم رو نداره حالا خودتون ببینید بهتره
    این عکس خوبهه یا واضح تر بگیرم ؟

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    میانگین پست در روز
    1.85
    تعداد ارسال ها
    3,040
    البته این علاعم رو نداره حالا خودتون ببینید بهتره
    این عکس خوبهه یا واضح تر بگیرم ؟
    نه به نظر من مشکلی نداره

کاربر موثر

تخصص
    ورزشکار - در حال تحصیل
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231
    میانگین پست در روز
    0.28
    تعداد ارسال ها
    245
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl نمایش پست ها
    نه به نظر من مشکلی نداره
    پس پرریزی داره ممنون
    فقط سوال دیگه ای که دارم پرهای کاسکوم خیلی پخش میشه منظورم همون پرهای قاصدگی معمولیه که هر روز خودش میکنه دلیلش میتونه این باشه که حموم نداشته ؟
    یا اینکه پخش شدنش برای همه ی کاسکو ها همین طوره ؟

کاربر ساده

تخصص
    کنکوری
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    17193
    میانگین پست در روز
    0.02
    تعداد ارسال ها
    16
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    دوست من فونت رو تغییر ندین لطفا

خواهش میکنم . اینی که شما میگید قار از ترس نیست . طوری که اول توضیح دادین به نظر میومد تو این 3 ماهی که دست شما بوده هنوز نتونستید از قار بندازینش . پس هدفش ، دور کردن شما از خودش هم نیست ..

اینکه موقع بازی قار میزنه کاملا طبیعیه . اصلا مانع اینکارش نشید . طوطی شما داره با اینکار انرژیش رو تخلیه میکنه . داره قدرتشو نشون میده .. اینا لازمه اگه جلوش رو بگیرید به مشکلات روحی دچار میشه ..

http://www.parsipet.ir/thread16155.html

جدا از قار زدن موقع بازی کردن با اسباب بازی ها یا تاب بازی که کاملا طبیعیه ، جیغ زدن دلایل مختلفی میتونه داشته باشه ، نارضایتی از شرایطی که داره ، از مکان قفس ، از کمبود اسباب بازی و نبود سرگرمی که باید این موارد رو بررسی کنید و رفع کنید یا برای جلب توجه شما ممکنه اینکار رو انجام بده که شما نباید هیچ واکنشی نشون بدین . باید با مدیریت این رفتارش رو از بین ببرید . تنها موندن ، زیاد از حد تو قفس موندن ، تنبیه کردن و جابجا کردنش ، توجه کردن ، غذا دادن ( جایزه دادن ) در واکنش به این رفتار ، این حالتها رو تشدید میکنه .

سعی کنید عادتش بدین که یه ساعت مشخص بخوابه (مثلا من هر طوطی که داشتم ساعت 9 دیگه وقتی خوابشون بود) و برای خوابش از کاور استفاده کنید . موقع خوابش سر و صدا رو به حداقل برسونید و چراغ رو خاموش کنید .

گاهی اوقات پر سرو صدا بودن خونه هم باعث میشه طوطی به جیغ زدن و ایجاد سر و صدا تشویق بشه . چون طوطی دوست داره صداها رو از همه بلندتر اجرا کنه . مثلا بلند بودن صدای تلویزیون یا بلند حرف زدن اشخاص .. اگه فکر میکنید این موارد اتفاق میفته بهتره جای قفس رو تغییر بدین ( قفس بزرگش ) بذارید اتاق خودتون . که یکم آرامش بیشتری داشته باشه ..

طوطی هایی رو میگن بیرون نیارید که رام نیستن . برای اینکه بیرون آوردنشون از قفس هم استرس خودشون رو زیاد میکنه هم روند رام شدن رو کندتر میکنه . ولی طوطی شما تقریبا رام هست .. میتونید در روز حدود 2 الی 3 ساعت (با توجه به زمانی که خودتون هر روز امکانش رو دارید ) بیاریدش بیرون . موندن بیش از حد داخل قفس اونم تو قفس مسافرتی اصلا برای طوطی شما که اینقدر پر انرژی هست مناسب نیست . اگه از قفس اصلیش که بزرگه نمیترسه بذارید داخل همون قفس بمونه براش اسباب بازی های مختلف بذارید و شرایط سرگرمی رو براش فراهم کنید . طوری که بتونه انرژیشو تخلیه کنه . زمانی هم که داخل قفس هست ساعت هایی که ساکته و جیغ نمیزنه کنارش باشید باهاش بازی کنید . ترفند های مختلف بهش یاد بدید. زمانی که جیع میزنه اصلا بهش نزدیک نشید چون با اینکار فقط رفتارش رو تقویت میکنید . آموزش کلمات هم خیلی میتونه موثر باشه

بهتره وقتی طوطی رو خریدین و آوردین خونه ، دیگه فروشنده ها رو فراموش کنید .. نظرات عجیب و غریب زیاد میدن . مکمل های آرام بخش هم ندین بهش چون طوطی شما استرس نداره که ، هرچند که نمیدونم چه مکملی داده و اسمش چیه .

حالا این مواردی بود که با توجه به توضیحات شما به ذهنم رسید . اگه فکر میکنید دلیلش هیچکدوم از اینها نیست باید جزئیات بیشتری دربارش بگید .
    حتما...
    اسباب بازی زیاد داره.
    قطره ای هم که بهش میدم مینرال...من نمی دونم این قطره چطور می تونه باعث آرامش بشه!!
    آخه از اول قار نمیزد.تا مهر _ آبان خیلی خوب بود.شاید در هفته دوتا جیغ میزد ولی از اون به بعد...جوری جیغ میزنه که اعصاب اهالی خونه خرد میشه!!
    مرسی از راهنماییتون.

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    میانگین پست در روز
    1.85
    تعداد ارسال ها
    3,040
    پس پرریزی داره ممنون
    فقط سوال دیگه ای که دارم پرهای کاسکوم خیلی پخش میشه منظورم همون پرهای قاصدگی معمولیه که هر روز خودش میکنه دلیلش میتونه این باشه که حموم نداشته ؟
    یا اینکه پخش شدنش برای همه ی کاسکو ها همین طوره ؟
    ممکنه پرربزی نباشه و ریختن پر معمولی باشه
    پخش شدن گرده پر ها طبیعیه با بخور -حمام کردم پرنده- اسپری روزانه اب اطراف قفس - تمیز کردن هر روز کف قفس میشه این گرده هارو کم کرد

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    نقل قول نوشته اصلی توسط negin.b نمایش پست ها
    حتما...
    اسباب بازی زیاد داره.
    قطره ای هم که بهش میدم مینرال...من نمی دونم این قطره چطور می تونه باعث آرامش بشه!!
    آخه از اول قار نمیزد.تا مهر _ آبان خیلی خوب بود.شاید در هفته دوتا جیغ میزد ولی از اون به بعد...جوری جیغ میزنه که اعصاب اهالی خونه خرد میشه!!
    مرسی از راهنماییتون.
    خواهش میکنم . خب این دلیل این جیغ رو باید تو شرایطی که داره بررسی کنید ما فقط یه سری دلایل کلی میتونیم بگیم . باید ببینید آیا محیط و شرایط قفس و محل نگهداریش باعث ایجاد این رفتار شده یا واکنش خاصی به این رفتارش نشون دادین و ... نکته بعدی اینکه حساسیتتون رو نسبت به این صدا باید از بین ببرید . هرچقدر حساس تر باشید و واکنش نشون بدین طوطی متوجه میشه و بدتر جیغ میزنه . کلا جیغ و سرو صدای طوطی رو اول باید بپذیرید و مثل یه لالایی بهش نگاه کنید . بعد دنبال دلیلش باشید و سعی کنید رفعش کنید . حالا شاید شما یا کسی که دوسش داره بتونه با این دید به جیغ طوطی نگاه کنه اما مطمئنا اعضای دیگه نمیتونن . پس بهتون پیشنهاد میکنم اگه تو محیطی نگهش میدارید که همه هستن مثلا سالن .. به یه مکان دیگه منتقلش کنید مثلا اتاق خودتون .

این قطره اسم نداره ؟ برند خاصی هست ؟
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر ساده

تخصص
    کنکوری
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    17193
    میانگین پست در روز
    0.02
    تعداد ارسال ها
    16
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    خواهش میکنم . خب این دلیل این جیغ رو باید تو شرایطی که داره بررسی کنید ما فقط یه سری دلایل کلی میتونیم بگیم . باید ببینید آیا محیط و شرایط قفس و محل نگهداریش باعث ایجاد این رفتار شده یا واکنش خاصی به این رفتارش نشون دادین و ... نکته بعدی اینکه حساسیتتون رو نسبت به این صدا باید از بین ببرید . هرچقدر حساس تر باشید و واکنش نشون بدین طوطی متوجه میشه و بدتر جیغ میزنه . کلا جیغ و سرو صدای طوطی رو اول باید بپذیرید و مثل یه لالایی بهش نگاه کنید . بعد دنبال دلیلش باشید و سعی کنید رفعش کنید . حالا شاید شما یا کسی که دوسش داره بتونه با این دید به جیغ طوطی نگاه کنه اما مطمئنا اعضای دیگه نمیتونن . پس بهتون پیشنهاد میکنم اگه تو محیطی نگهش میدارید که همه هستن مثلا سالن .. به یه مکان دیگه منتقلش کنید مثلا اتاق خودتون .

این قطره اسم نداره ؟ برند خاصی هست ؟
    اوایل دعواش می کردم ولی بعد دیدم هیچ اثری نداره چه بسا بدتر هم میشه.
    من دیگه باهاش مشکلی ندارم ولی اعضای خانواده نمی تونن جیغاشو بپذیرن و بهش عادت کنن.
    الآن هم پیش خودمه ولی من نگران گرم شدن هوام!!
    روشن کردن کولر باعث میشه باد مستقیم بهش بخوره و همین مسئله از الآن ذهن منو مشغول کرده.اتاقم کلا میشه یخچال که اصلا براش خوب نیست.
    اسم قطرش mineral...برندش هم prime...
    قطرش دارای مواد معدنی مثل فسفر، کلسیم و... است.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)