کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    tegh
    شماره عضویت
    12594
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها

تقریبا 1-1.5 سال سن داره که برای آموزش عالیه
    یک عکس از پرهای سینه میزارید؟؟؟به نظر پرهاش نامرتبه
    باتشکر از شما دوست عزیز
    حتما در اولین فرصت عکس پرسینه هاشو میزام
    اما 3تا سوال دیگه داشتم

1-باتوجه به سنی که فرمودید ، چرا پرهای دمش همش قرمز هستن؟چون تا اونجایی که مطالعه کرده بودم علاوه بر رنگ چشم ، رنگ دم هم در سن هم تاثیر گذار هست.
    2-تازه یک هفته هست که این کاسکو رو به منزل اوردم ولی تو این چند روز بیشتر اوقات تلاش می کنه از دیواره قفس بالا پائین بره و بعضی اوقات بالاهاشو نیمه باز می کنه.درکل خیلی تحرک داره. دلیلش چی می تونه باشه؟
    3-به نظر تون الان ببرم پیش دامپزشک برای کوتاه کردن بال یا اینکه دراینده اینکار رو کنم یعنی زمانی که کمی رامتر شد؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو.باجریگار.عروس هلندی
    شماره عضویت
    12636
    بهترین نژاد طوطی چی هست فقط کاسکو نباشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    (كاسكو ) ملنگو
    شماره عضویت
    4412
    نقل قول نوشته اصلی توسط kasku نمایش پست ها
    همونیکه بهش علاقه داشته باشید

بستگی داره که چه معیارهایی مد نظرشماباشه چون خیلی متنوع هستند

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12636

28

نقل قول نوشته اصلی توسط Roham نمایش پست ها
    همونیکه بهش علاقه داشته باشید

بستگی داره که چه معیارهایی مد نظرشماباشه چون خیلی متنوع هستند
    من خودم کاسکو میخوام بخرم ولی برای داداشم میخوام به نظر شما طوطی سبز خوبه؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط sogoli321 نمایش پست ها
    باتشکر از شما دوست عزیز
    حتما در اولین فرصت عکس پرسینه هاشو میزام
    اما 3تا سوال دیگه داشتم

1-باتوجه به سنی که فرمودید ، چرا پرهای دمش همش قرمز هستن؟چون تا اونجایی که مطالعه کرده بودم علاوه بر رنگ چشم ، رنگ دم هم در سن هم تاثیر گذار هست.
    2-تازه یک هفته هست که این کاسکو رو به منزل اوردم ولی تو این چند روز بیشتر اوقات تلاش می کنه از دیواره قفس بالا پائین بره و بعضی اوقات بالاهاشو نیمه باز می کنه.درکل خیلی تحرک داره. دلیلش چی می تونه باشه؟
    3-به نظر تون الان ببرم پیش دامپزشک برای کوتاه کردن بال یا اینکه دراینده اینکار رو کنم یعنی زمانی که کمی رامتر شد؟
    سلام .

1. معیار تعیین سن ، رنگ چشم کاسکو هست . دم معیار خوبی برای تعیین سن نیست . انتهای پر جوجه کاسکو مشکیه اما بعد پایان دوران پرریزی یا همون تو لکی پرهای جدید یه دست قرمز میشن . مشکی بودن یک یا چندتا از پرهای دم کاسکو هم نشونه جوجه بودنش نیست . طوطی من 4 سال داره ولی یکی از پرهای دمش نصف مشکی و نصف قرمز هست .

دو نمونه از مشکی بودن دم جوجه طوطی قبل از تو لک رفتن :

انتهای دم کاسکوی دوم من تو سن 7 ماهگی

انتهای دم کاسکوی سوم من تو سن 5 ماهگی

2.طوطی شما قبلا دست کسی بوده ؟ عادت داره بیرون از قفس باشه ؟ این کارش ممکنه به این دلیل باشه که دوست داره بیاد بیرون از قفس . تحرکش داخل قفس باعث میشه به نفس نفس بیفته و نیمه باز بودن پرش هم به این دلیله .

3. فعلا اجازه بدین به شما و محیط اعتماد کنه و ترسش بریزه بعد که استرسش کم شد میتونید پرش رو کوتاه کنید ( البته خود شما نباید پرش رو کوتاه کنید )

من خودم کاسکو میخوام بخرم ولی برای داداشم میخوام به نظر شما طوطی سبز خوبه؟
    همونطور که roham عزیز توضیح دادن بهترین طوطی برای هر فرد ، طوطی ای هست که ویژگی هاش به انتظارات اون شخص نزدیک تر باشه . سایز طوطی ، پر سرو صدا بودن ، توانایی صحبت کردن ، مدت زمانی که می تونه به طوطی رسیدگی کنه و ... اینا رو باید مشخص کنه برای خودش . با توجه به این اطلاعات طوطی مناسب رو انتخاب و خریداری کنه .

این تاپیک درباره کاسکو و مسایل مربوط به کاسکو هست . سوالات مربوط به انتخاب طوطی مناسب رو تو این تاپیک بپرسید :

پرسش و پاسخ متفرقه درمورد طوطی سانان

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12636
    با سلام به لطف خداوند بابام میخواد به مشهد بره و قصد داره برای من کاسکو و برای برادرم طوطی ملنگو بخره با این وضع هنگام برگشت چه باید بکنیم و آیا ملنگو استعداد سخنگویی اش چه قدر است و مدت رام کردنش چه قدر طول میدهد و سروصدایی که ایجاد میکند واندازه و جثه اش چقدراست ,وآیا برای بچه 9ساله پیشنهاد میشود و خلق و خو و شخصیتش چیست و قیمتش با تشکر فراوان

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو.عروس هلندی.سگ
    شماره عضویت
    9830
    با سلام به لطف خداوند بابام میخواد به مشهد بره و قصد داره برای من کاسکو و برای برادرم طوطی ملنگو بخره با این وضع هنگام برگشت چه باید بکنیم و آیا ملنگو استعداد سخنگویی اش چه قدر است و مدت رام کردنش چه قدر طول میدهد و سروصدایی که ایجاد میکند واندازه و جثه اش چقدراست ,وآیا برای بچه 9ساله پیشنهاد میشود و خلق و خو و شخصیتش چیست و قیمتش با تشکر فراوان

استعداد سخنگویی ملنگو خیلی بالا نیست که بخوای مثلا با کاسکو مقایسه کنی و نگقتی هم چه ملنگولی میخوات بابابت بخره جوجه جوان ... اگر میخواد یه چیزی بخره سره اون داداش کوچیکه رو گرم کنه انتخاب بدی نیست همه طوطی سانان به نوعی در مواقعی از روز سز و صدا میکنند که البته بعد از مدتی عادی میشه و صداهاش دیگه آزار دهنده نیست و یه چند تا حرکت و شیرین کاری و صحبت یاد میگیره دیگه بیشتر به دل میشینه
    به بابات بگو تا شیراز که 2 قدم بیشتر راه نیست بره اونجا بعد بره فلکه فخرآباد اونجا 2 تا پرنده فروشی هست که انواع طوطی و کاسکو رو دارند قیمتهاشون هم خوبه
    ویرایش توسط shellman2008 : 5th July 2013 در ساعت 05:22 PM دلیل: با نمک بازی

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12636
    نقل قول نوشته اصلی توسط skidrow22 نمایش پست ها

استعداد سخنگویی ملنگو خیلی بالا نیست که بخوای مثلا با کاسکو مقایسه کنی و نگقتی هم چه ملنگولی میخوات بابابت بخره جوجه جوان ... اگر میخواد یه چیزی بخره سره اون داداش کوچیکه رو گرم کنه انتخاب بدی نیست همه طوطی سانان به نوعی در مواقعی از روز سز و صدا میکنند که البته بعد از مدتی عادی میشه و صداهاش دیگه آزار دهنده نیست و یه چند تا حرکت و شیرین کاری و صحبت یاد میگیره دیگه بیشتر به دل میشینه
    به بابات بگو تا شیراز که 2 قدم بیشتر راه نیست بره اونجا بعد بره فلکه فخرآباد اونجا 2 تا پرنده فروشی هست که انواع طوطی و کاسکو رو دارند قیمتهاشون هم خوبه
    قصدش زیارت امام رضا علیه السلام هست که من هم بهش گفتم طوطی و کاسکو برایمان بخرد و جوابات هم کامل نیست به بقیه سوال ها هم لطفا جواب بده با شما تنها نیستم با همه کاربران هستم و کلیدی ترین سوالم اینه موقع برگشت چه کاری با کاسکو و طوطی کنیم که اذیت نشود؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    قصدش زیارت امام رضا علیه السلام هست که من هم بهش گفتم طوطی و کاسکو برایمان بخرد و جوابات هم کامل نیست به بقیه سوال ها هم لطفا جواب بده با شما تنها نیستم با همه کاربران هستم و کلیدی ترین سوالم اینه موقع برگشت چه کاری با کاسکو و طوطی کنیم که اذیت نشود؟
    سلام.دوست عزیز زیارت به کنار و ایشالا قبول باشه.اما پرنده سوغاتی نیست که بشه هر مغازه ای بری و بگی یه ملنگو و یک کاسکو بدید و بخرید.ممکنه یک کاسکوی پیر وحشی به جای جوان بهتون بفروشن یا منلگوی بالغ که حتی ارزش نگهداری واسه قشنگی هم نداره.ضمن اینکه فاصله ی مشهد تا بوشهر رو در نظر بگیرید.خیلی طولانیه.اگر میتونید حداقل از تهران خریداری کنید و برید چندین پرنده رو ببینید و انتخاب کنید.دارید اشتباه میرید راه رو.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12636

28

نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    سلام.دوست عزیز زیارت به کنار و ایشالا قبول باشه.اما پرنده سوغاتی نیست که بشه هر مغازه ای بری و بگی یه ملنگو و یک کاسکو بدید و بخرید.ممکنه یک کاسکوی پیر وحشی به جای جوان بهتون بفروشن یا منلگوی بالغ که حتی ارزش نگهداری واسه قشنگی هم نداره.ضمن اینکه فاصله ی مشهد تا بوشهر رو در نظر بگیرید.خیلی طولانیه.اگر میتونید حداقل از تهران خریداری کنید و برید چندین پرنده رو ببینید و انتخاب کنید.دارید اشتباه میرید راه رو.
    یعنی در هیچ صورتی نمیشه حتی اگر یک پارچه تیره رو قفسش بکشی حالا اگر آوردش شما پیش بینی تون درمورد اینکه وقتی به خانه برسه ممکن چه اتفاق هایی براشون میوفته؟

صفحه 581 از 1238 نخستنخست ... 814815315625635645655665675685695705715725735745755765775785795805815825835845855865875885895905915925935945955965975985996006316811081 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)