فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,285
لایک لایک:  12,724
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 573 از 693 نخستنخست ... 73473523563571572573574575583623673 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 5,721 به 5,730 از 6928
    کاربر تازه وارد

تخصص
    كارمند
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    14750
    میانگین پست در روز
    0.00
    تعداد ارسال ها
    3
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl نمایش پست ها
    سلام
    راهنمایی شما کار من و دوستان نیست نیاز به دامپزشک داره پرندتون
    تا دیر نشده یکجوری به دامپزشکی ببریدش
    اگه اصلن نمیتونید بیاد تهران یا شهری که دامپزشک داره دوستان میتونن بهتون شماره دامپزشک بدن تماس بگیرید
    و شرایط رو بگید شاید تونستن کمک کنن
    دوستانی که شماره دامپزشکان متخصص رو دارن برا ایشون پیغام خصوصی کنن ممنون
    سلام ممنون از لطف صمیمانه شما

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.76
    تعداد ارسال ها
    1,028
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1388 نمایش پست ها
    سلام ممنون از لطف صمیمانه شما
    پرندتون رو حتما و به سرعت باید برید دکتر متخصص چک کنه
    حتما و حتما بهش غذا بدید تا ضعیفتر نشه,تو این سن طوطی خیلی زود خودشو میبازه
    ویرایش توسط بهزاد وکیلی : 30th December 2014 در ساعت 06:45 PM

کاربر موثر

تخصص
    کامپیوتر
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14577
    میانگین پست در روز
    0.11
    تعداد ارسال ها
    131
    سلام دوستان
    کاسکو من پرواز کردنش خوب شده جدیدا زیاد تو خونه پرواز میکنه و همه چیز و خراب میکنه
    هر جا هم باشم میپره رو شونم میشینه نمیزاره به هیچ کاری برسم
    کسی پیشنهاد یا کمکی داره
    اینم بگم که کلا ازاد هست و تو قفس نمیشینه
    یعنی از بچگی وقتی تو قفس میرفت به خودش اسیب میرسوند

واقیت اینه که از بس اذیت میکنه گاهی به فکر میوفتم که واگذارش کنم اما دوسش دارم دالک واسش میسوزه اولین صاحبش من بودم عید هم میشه 2 سالش از 8 ماهگی هم پیش من بوده

خیلی دلش میخواد هر کاری ما میکنیم انجام بده هر چیزی ما میخوریم بخوره و ....
    تو خونه هم فقط میزاره من نازیش کنم نه کس دیگه ای البته از بقیه اعضای خونواده نمیترسه
    ویرایش توسط mafton : 31st December 2014 در ساعت 08:37 PM

کاربر ثابت

تخصص
    تخصصم عمومیه
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    سگ شیتزو و فلاورکامفا
    شماره عضویت
    3829
    میانگین پست در روز
    0.94
    تعداد ارسال ها
    1,999
    نقل قول نوشته اصلی توسط mafton نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کاسکو من پرواز کردنش خوب شده جدیدا زیاد تو خونه پرواز میکنه و همه چیز و خراب میکنه
    کسی پیشنهاد یا کمکی داره

واقیت اینه که از بس اذیت میکنه گاهی به فکر میوفتم که واگذارش کنم اما دوسش دارم دالک واسش میسوزه اولین صاحبش من بودم عید هم میشه 2 سالش از 8 ماهگی هم پیش من بوده

تو خونه هم فقط میزاره من نازیش کنم نه کس دیگه ای البته از بقیه اعضای خونواده نمیترسه
    بدعادتش کردی. به همین راحتی هم نمیتونی رفتارش رو تغییر بدی.
    از ساعت 7 و 8 دیگه سعی کنی بزاریش توی قفس و جای تاریک خونه تا رفتارش درست بشه.
    توی ایران کاسکو ها صاحبشون رو تربیت میکنن
    اینجا اکثرا روش تربیتی طوطیشون اشتباهه بیش از حد بهش آزادی میدن و میزارن همه چیز رو خراب کنه تا اینکه طوطی میشه صاحب صاحبش.

همکار قدیمی (انجمن طوطی سانان و فنچ)

تخصص
    فوق لیسانس روانشناسی
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق،شریمپ،حلزون،ماهی
    شماره عضویت
    15340
    میانگین پست در روز
    0.73
    تعداد ارسال ها
    746
    سلام دوستان
    کسی پیشنهاد یا کمکی داره

سلام
    دوست عزیز آزاد گذاشتن کاسکوتون اصلا درست نیست جدا از آسب روندن به وسایل خونه واسه خودش خطرناک هست، روزی 5 ساعت برای بیرون از قفس بودنشون کافی هست ،به نظر من واسش توی قفس اسباب بازی های متنوع و بیشتری بذارید تا بیشتر داخل قفس سرگرم باشه و سعی کنید این عادت بد رو ترک کنه و بیشتر با اسباب بازی هاش سرگرم باشه،سعی کنید از لیست غذاهای مجاز برای تغذیش استفاده کنید و اصلا از غذاهای که خودتون میل میکنید بهش ندید البته بغیر از غذاهای مجاز که مانعی نداره،موفق باشید
    آکواریوم نخرید!!!
    اما اگر خریدید به بهترین نحوی به آن برسید که گویی دیگر عضوی از خانواده شما هستند❤️❤️❤️

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,485
    سلام دوستان
    کسی پیشنهاد یا کمکی داره

سلام . دوستان راهنمایی کردن اما نباید روشی که برای از بین بردن عادتش انتخاب میکنید حالت تنبیهی داشته باشه ..

شب تو قفس میخوابه ؟ آخرین باری که سوال پرسیدین گفتید ، موقع غذا خوردن ، میاریدش کنار خودتون .. چون میخواد که از غذای شما بخوره ، باز همین کار رو میکنید ؟
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر موثر

تخصص
    کامپیوتر
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14577
    میانگین پست در روز
    0.11
    تعداد ارسال ها
    131
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . دوستان راهنمایی کردن اما نباید روشی که برای از بین بردن عادتش انتخاب میکنید حالت تنبیهی داشته باشه ..

شب تو قفس میخوابه ؟ آخرین باری که سوال پرسیدین گفتید ، موقع غذا خوردن ، میاریدش کنار خودتون .. چون میخواد که از غذای شما بخوره ، باز همین کار رو میکنید ؟
    سلام
    والا فقط یه هفته شبا تو قفس خوابید از بعد از اون همیشه رو قفس میخوابه فقط زمان تخمه خوردن یا اب هست که میره تو قفس و به محظ اینکه کسی از کنارش رد شه میره بالا
    زمان غذا خوردن قفسش و میبرم تو حال تقریبا 1 متر بامیز غذا خوری فاصله داره اونجا یه برنجی نهدیگی استخوان مرغ یا .. بهش میدم میشینه میخوره اما الا 2 روزه که وقتی میاد میپره رو مبل نزدیک میز و من مجبور میشم برشگردونم تو اتاق در و هم ببندم که نتونه بپره بیا

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,485
    سلام
    والا فقط یه هفته شبا تو قفس خوابید از بعد از اون همیشه رو قفس میخوابه فقط زمان تخمه خوردن یا اب هست که میره تو قفس و به محظ اینکه کسی از کنارش رد شه میره بالا
    زمان غذا خوردن قفسش و میبرم تو حال تقریبا 1 متر بامیز غذا خوری فاصله داره اونجا یه برنجی نهدیگی استخوان مرغ یا .. بهش میدم میشینه میخوره اما الا 2 روزه که وقتی میاد میپره رو مبل نزدیک میز و من مجبور میشم برشگردونم تو اتاق در و هم ببندم که نتونه بپره بیا

سلام . پس کارتون سخته چون حتی شبا هم تو قفس نمی خوابه . میدونم خسته شدین و اینم میدونم که خیلی دوسش دارید ولی این اشباهه ماست که طوطی بد عادت میشه . پس باید برای ترک عادت بد هم صبور باشیم .

از این به بعد فقط تو اتاق باید بمونه .. فقط از هر چند باری که میاید تو حال .. یکی دو بار هم میتونید ببریدش با خودتون اونم به انتخاب شما نه به اصرار طوطی یعنی زمانی که میبینید داره اصرار میکنه و میخواد شما رو وادار کنه که ببریدش بیرون ، شما هیچ واکنشی نباید نشون بدین .. وقتی ساکت شد 5 6 دقیقه بعدش برید سمتش ، بهش یه آفرین بگید یا یه جایزه بدین و بعد اگه خواستید چند دقیقه بیرون ببریدش ...

و زمانی هم باشه که شما در حال غذا خوردن نباشید . وقتی از اتاق خارج میشید هم مطمئن باشید که چیزی توی اتاق نیست که براش خطرناک باشه . یا جایی باشه که در دسترس طوطی باشه .. اگه چیزی هست که نمیشه حرکتش داد روش یه پارچه بذارید که طوطی نبینه ( روی اون وسیله پارچه بذارید ) بعد با خیال راحت در رو ببندین .

منم طوطیم آزاد بوده کاملا، البته شبا تو قفس میخوابید ولی من همیشه این فرصت رو داشتم که بذارم بیرون قفس باشه و مشکلات شما رو نداشتم . البته خرابکاری رو که همه طوطی ها دارن ( اما باید جلو چشم ما باشن چون اتفاقات غیر منتظره ای ممکنه بیفته که باعث بشه برای همیشه از دستشون بدیم ) .. وقتی میخواستم کاری انجام بدم طوطیم همیشه میخواست همراه من باشه و دقیقا با وسایلی که باهاش سرو کار داشتم بازی کنه یا عمدا میرفت سمت اون وسایل که من بهش توجه کنم و بهش بگم نه . خودش میدونست قراره چه واکنشی از من ببینه اما همین که چند دقیقه بهش نگاه میکردم می فهمید که حواسم بهش هست و دارم بهش توجه میکنم . وقتی طوطی با صاحبش ارتباط خوبی داشته باشه مثل طوطی شما ، علاوه بر شیطنت هایی که خودش داره و میخواد تو همه کارا شریک بشه ، بیشتر از همه توجه شما رو میخواد و حتی یه سری خرابکاری ها هم ممکنه برای جلب توجه شما انجام بده .. این کارشون زیاد عجیب نیست

من هربار میخواستم از اتاق برم به حال، روی در می نشست یا جیغ میزد که اونم ببرم . اما فقط وقتی میبردمش که خودم بخوام و خودش اینو فهمیده بود . شما هم باید همین کار رو بکنید . باید متوجه بشه که با اصرار خودش کاری انجام نمیدین . آزادی طوطی خوبه چون آدم حس میکنه وقتی حق زندگی آزاد تو طبیعت رو ازش گرفتیم اینجوری جبران میکنیم . اما آزادی بیش از حد اونم تو محیط خونه علاوه بر دردسرایی که برای ما ممکنه پیش بیاره ، برای خودش هم خطرناکه . کاش روزای اول که میگفتید به خودش آسیب میزنه خیلی زود تصمیم نمیگرفتید .. اون روزا راحت تر میشد به قفس عادتش داد .

اینم اضافه کنم بد نیست بقیه اعضای خونواده هم باهاش ارتباط بیشتری برقرار کنن که فقط وابسته به شما نباشه .

یادم نمیاد چطور به خودش آسیب میزد .پستهای قبلی شما رو الان خوندم ولی چیزی پیدا نکردم .. تو قفس دقیقا چی کار میکنه ؟ با جزئیات بگید .
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر موثر

تخصص
    محصل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    ♡کاسکو♡مرغ و خروس سلطان❤
    شماره عضویت
    16310
    میانگین پست در روز
    0.40
    تعداد ارسال ها
    342
    سلام.الان کاسکوم کاملا اهلی شده.هم روی دست میاد و هم سر میده.سر دادنش خیلی غیر منتظره بود همینطوری وقتی بیرون قفس بود خودش کلشو خم کرد البته با اخم طوری که مردمک چشمش کاملا تنگ شده بود و منم سرشو خاروندم ولی برای روی دست اوردنش طبق راهنمایی های سپیده خانوم و بقیه دوستان عمل کردم و بالاخره هم روی دست اومدبسیار باهوشه طوری که هر کلمه رو درعرض 2روز یاد میگیرهغذاش هم مثله قبله دوهفته ای یه بارم حمومش میکنموروزی بین 1ساعت تا3ساعت بیرون قفسه و سعی می کنم هرروز بیارمش از قفس بیرونولی یه چیزی که خیلی نگرانم کرده اینه که 3روزه که پرهای دور گردنشو میکنه و میجوه الان طرفای 10تا15پر رو کنده جوری که یه طرفه گردنش کرکی شده.چیکار کنم که دیگه بیشتر از این نکنه.؟ جاشو عوض کردم اوردمش نزدیک خودمون ولی بازم فایده ای نداشت وقتی هم که دورش شلوغه بازم میکنه و میجوه.الان تقریبا 1ماهی میشه که براش اسباب بازی نذاشتم.نمی دونم شاید بخاطر نداشتن چیزی برای جویدنه که پرشو میجوه.لطفا راهنماییم کنید
    ویرایش توسط Roc : 1st January 2015 در ساعت 06:14 PM
    the past is in the past

کاربر اخراج شده

تخصص
    لیسانس نرم افزار و دانشجوی ارشد نرم افزار
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، خروس لاری ، عروس هلندی ، غاز ، بوقلمون
    شماره عضویت
    14385
    میانگین پست در روز
    1.53
    تعداد ارسال ها
    1,802
    نقل قول نوشته اصلی توسط Roc نمایش پست ها
    سلام.الان کاسکوم کاملا اهلی شده.هم روی دست میاد و هم سر میده.سر دادنش خیلی غیر منتظره بود همینطوری وقتی بیرون قفس بود خودش کلشو خم کرد البته با اخم طوری که مردمک چشمش کاملا تنگ شده بود و منم سرشو خاروندم ولی برای روی دست اوردنش طبق راهنمایی های سپیده خانوم و بقیه دوستان عمل کردم و بالاخره هم روی دست اومدبسیار باهوشه طوری که هر کلمه رو درعرض 2روز یاد میگیرهغذاش هم مثله قبله دوهفته ای یه بارم حمومش میکنموروزی بین 1ساعت تا3ساعت بیرون قفسه و سعی می کنم هرروز بیارمش از قفس بیرونولی یه چیزی که خیلی نگرانم کرده اینه که 3روزه که پرهای دور گردنشو میکنه و میجوه الان طرفای 10تا15پر رو کنده جوری که یه طرفه گردنش کرکی شده.چیکار کنم که دیگه بیشتر از این نکنه.؟ جاشو عوض کردم اوردمش نزدیک خودمون ولی بازم فایده ای نداشت وقتی هم که دورش شلوغه بازم میکنه و میجوه.الان تقریبا 1ماهی میشه که براش اسباب بازی نذاشتم.نمی دونم شاید بخاطر نداشتن چیزی برای جویدنه که پرشو میجوه.لطفا راهنماییم کنید
    سلام دوست عزیز.
    آیا خودتون باهاش کار کردید که رام شد و به حرف اومد یا کس دیگه ای ؟؟
    آیا قبلاً سابقه پرکنی داشته؟؟
    اگه ممکنه براتون یه عکس ازش بذارید ..

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)