صفحه 57 از 1238 نخستنخست ... 73839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475761071575571057 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 561 به 570 از 12376
    کاربر موثر

شماره عضویت
    229
    آقا طبق راهنمایی شما شب روی قفس کاسکوم ملحفه کشیدم تا بخوابد ولی انگار اصلاً خوشش نیامد چون با نوکش ملحفه را از لابلای قفسش کشید تو و شروع کرد به جویدن و پاره کردنش .

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط misha نمایش پست ها
    آقا این میشا همچنان نمیخواد از مغزش استفاده کنه من همه جوره دارم باهاش کار میکنم . الان تنها کارای که انجام میده سر دادن و امدن رو شونمه کاملا رامه اما چه فایده یه مدت سلام میکرد اما الان دیگه هیچی فقط یه چندتایی سوت و صداهای عجیب و غریب همین . فکر کنم میشا جزء اون دسته از کاسکوهایی که هیچوقت نمیخواد حرف بزنه و میخواد دله من و آب کنه دوست ندارم بفروشم یا عوضش کنم بنظر شما چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟
    سلام دوست عزیز
    یکی از دوستان بعد از یکسال تمرین مداوم نتیجه گرفت شما مطمعا باشید اون به حرف میاد طوطی لال وجود نداره فقط شما باید خوب باهاش تمرین کنید خسته نشید خجالت نکشید از اینکه مرتب جلوش وایسید کلمه کلمه تمرین کنید بزار همه بگن ما خلیم اگه میخوای حرف بزنه باید هر روز مرتب باهاش تمرین کنی هر وقتم نیستی صداتو ضبط کن براش بزار
    نقل قول نوشته اصلی توسط كاكاسو نمایش پست ها
    سلام.
    مي*تونم به كاسكو آب سيب بدم گاهگداري؟
    خود سیب بهتره

کاربرفعال

شماره عضویت
    522
    سلام. ممنون كه به سئوال من جواب دادين. ولي پرنده غريب جان اين كاسكوي ما ميلي به سيب ندارن. يه مقدار هم مدفوعش آبكي هستش. البته حال عموميش كاملاً خوبه. غذاشم خوب مي*خوره.

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    سلام. ممنون كه به سئوال من جواب دادين. ولي پرنده غريب جان اين كاسكوي ما ميلي به سيب ندارن. يه مقدار هم مدفوعش آبكي هستش. البته حال عموميش كاملاً خوبه. غذاشم خوب مي*خوره.
    دوست عزیز شما سیبو تیکه تیکه کن بده بهش معلومه که نمیخوره همشون همینطورین شما هی بهش بده تا با عصبانیت بگیره پرت کنه دوباره هی بهش بده تا خورد کنه دوباره بیست بار سی بار که دادی یواش یواش مزه مزه میکنه خوشش میاد دیگه میگیره میخوره مطمعن باش که میخوره ماله من و ماله همه همینجوری خوردن با یه بار و دو بار نمیگیره بخوره هر چیزیو همینطوری باید بهش بدین اگه مدفوعش زیاد آبکی شد سریع ببرش دکتر اگه اینکارا که گفتم کردی باز نخورد فعلا آبشو بده تا خوب بشه
    ویرایش توسط پرنده ی غریب : 30th June 2010 در ساعت 09:20 AM

کاربرفعال

شماره عضویت
    522
    نقل قول نوشته اصلی توسط پرنده ی غریب نمایش پست ها
    دوست عزیز شما سیبو تیکه تیکه کن بده بهش معلومه که نمیخوره همشون همینطورین شما هی بهش بده تا با عصبانیت بگیره پرت کنه دوباره هی بهش بده تا خورد کنه دوباره بیست بار سی بار که دادی یواش یواش مزه مزه میکنه خوشش میاد دیگه میگیره میخوره مطمعن باش که میخوره ماله من و ماله همه همینجوری خوردن با یه بار و دو بار نمیگیره بخوره هر چیزیو همینطوری باید بهش بدین اگه مدفوعش زیاد آبکی شد سریع ببرش دکتر اگه اینکارا که گفتم کردی باز نخورد فعلا آبشو بده تا خوب بشه
    ممنون. فكر كنم اگه سيب بخوره خوب شه و نيازي به دكتر نداشته باشه. آخه يه بار اين دكترها طوطي من رو كشتن حتي دكتري كه خيلي ادعا مي*كرد حاليشه و من از اون به بعد ديگه به هيچ دكتري اعتماد ندارم. عسل هم تو آبش بريزم؟

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    ممنون. فكر كنم اگه سيب بخوره خوب شه و نيازي به دكتر نداشته باشه. آخه يه بار اين دكترها طوطي من رو كشتن حتي دكتري كه خيلي ادعا مي*كرد حاليشه و من از اون به بعد ديگه به هيچ دكتري اعتماد ندارم. عسل هم تو آبش بريزم؟
    آره حتما بریز عسل خوبو خالص چند قطره تو آبش دوست عزیز هیچکی از دکتر خوشش نمیاد و درسته که شما خاطره بدی از دکتر دارید ولی نمیشه گفت که اصلا دکتر نمیبریدش یا نمیرید سعی کنید همیشه پیش یه دکتر خوب برید ولی ماله شما ایشاله هیچ مشکلی نداره و هیچ وقت احتیاج به دکتر نباشه اون از چیزی نترسیده یا جابجاش نکردین چند روزه روندگی داره و کارا و غذاهایی که قبلش بهش دادین چیا بوده؟

کاربرفعال

شماره عضویت
    522
    اين رو تازه 6 روزه كه خريدم. از اول هم بهش تخمه آفتابگردان خام دور سفيد، خيلي كم بادام زميني خام و بلال تازه مي*دم كه همه اينا رو مي*خوره از روز اول هم كه سيب رو تكه مي*كنم و براش مي*ذارم كه نمي**خوره و آب خالي. غير از اين چيزي ندادم. ممكنه از چيزي ترسيده باشه. شايدم جابجايي روز اول. چون اول بردمش توي اتاق و ديدم كه اونجا جاي مناسبي نداره. بعد آوردمش توي پذيرايي و يه جا ساكنش كردم. راستي پرنده فروش به من گفت توي آبش شربت پروزيدولن بريزم ولي من اين كار رو نكردم چون به نظرم درست نبود. حالا به نظر شما چي كار كنم؟

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    اين رو تازه 6 روزه كه خريدم. از اول هم بهش تخمه آفتابگردان خام دور سفيد، خيلي كم بادام زميني خام و بلال تازه مي*دم كه همه اينا رو مي*خوره از روز اول هم كه سيب رو تكه مي*كنم و براش مي*ذارم كه نمي**خوره و آب خالي. غير از اين چيزي ندادم. ممكنه از چيزي ترسيده باشه. شايدم جابجايي روز اول. چون اول بردمش توي اتاق و ديدم كه اونجا جاي مناسبي نداره. بعد آوردمش توي پذيرايي و يه جا ساكنش كردم. راستي پرنده فروش به من گفت توي آبش شربت پروزيدولن بريزم ولي من اين كار رو نكردم چون به نظرم درست نبود. حالا به نظر شما چي كار كنم؟
    اینا وقتی استرس بهشون وارد میشه جابجا میشن معمولا چند روز روندگی دارن حتی وقتی پرشونو کوتاه میکنی هم همینطور برای همین حتما عسل تو آبش بریز جاشو دیگه عوض نکن کنج دیوار سالن نشیمن خوبه بادوم زمینی روزی دو سه تا بیشتر نده اونم باید از داخلش مطمعن باشی که کپک نزده باشه تخمه همیشه جلوش باشه اونم نوع خوبشو بگیر سیبو جلوش بزاری نمیخوره ولی الان چون تازه آوردیش و تا 10 روز نباید کاری بهش داشته باشی اشکال نداره ولی بعدش همونطور که گفتم با دست بهش بده اون دارو رو نده فقط عسل به نظر من بادومم فعلا بهش نده تا خوب بشه اب سیب هم فکر نمیکنم فعلا بتونی بهش بدی مگه بریزی تو ظرفه آبش یه ساعت بعدم بردار ایشاله زود خوب میشه نگران نباش راستی بلال هم زیاد بهش بده خیلی خوبه

کاربرفعال

شماره عضویت
    522
    ممنونم. خيلي خيالم رو راحت كردي. واقعاً دكمه تشكر، براي سپاسگذاري كمه.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    123
    نقل قول نوشته اصلی توسط فراز نمایش پست ها
    سلام
    من دوباره اومدم خاکستری ما که اسهال گرفت مرد یه جوجه مینا گرفتم اونم اسهال سفید گرفت مثل خاکستری خوب نمیشه ی سوال به نظر شما کاسکو و مینا چون تو خونه می چرخیدن امکان داره این باکتری در خونه ما پخش شده دوباره کاسکو بگیرم مریض شه در ضم میگن دم شکلاتی کم تر پر کنی میکنند نظر شما چی مینا الان تو خونه هست به هم حسودی می کنند ی سوال دیگه یه دم قرمز چشم طوسی یه بابا میگه لوس هم هست میگه 550 این بگیرم یا جوجه دم شکلاتی چشم سیاه 300 چون من بعد از ظهر ها خونم خونم کسی نیست دم شکلاتی بهتر هست

وای فراز عزیز نمی دونی چقدر ناحت شدم که این طوطی خوشگلت مرده....من همیشه عکسهاشو در صفحه 9می دیدم ....جوجه خوشگلی بود...واقعا متاسفم.
    بیخود نیست که دوستانه باتجربه می گن چشم دودی نخرین.مگه این که تجربشو داشته باشیم...

صفحه 57 از 1238 نخستنخست ... 73839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475761071575571057 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)