فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,285
لایک لایک:  12,724
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 568 از 693 نخستنخست ... 68468518558566567568569570578618668 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 5,671 به 5,680 از 6928
    کاربر موثر

تخصص
    ورزشکار - در حال تحصیل
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231
    میانگین پست در روز
    0.28
    تعداد ارسال ها
    245
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . توضیحاتتون که خیلی کم بود اما اگه درست متوجه شده باشم در هر صورت میخواید طوطی رو نگه دارید .. پس میشه بدون عجله تمرین کنید . خوبه . مهم نیست که در نهایت چه نتیجه ای میگیریم در هر صورت شما امیدوار باشید . فقط الان میخوایم اعتمادش به شما بیشتر بشه . قصد نداریم رام بشه ..

یه شخصی تو خونه باید به شما کمک کنه . چون قراره یه مدت شما کاری انجام ندین . از الان با یکی صحبت کنید . برنامه ریزی و اینکه چه کاری انجام بشه با شماست ( طبق چیزایی که میگیم اینجا ) اما اجرا شدنش با یکی دیگست .. شما فقط یه بخش کوچیک کار رو باید انجام بدین که بعد از گذاشتن عکس کاملتر میگم بهتون . به اون شخص هم بگید که زیاد مزاحمش نمیشید شما هم کمکش میکنید اما از دور .

تخمه باید در اولین فرصت کم بشه . خودم میگم از چه روشی اینکار رو انجام بدین بعد از تهیه این موارد : یا غذای ویتاکرافت تهیه کنید یا مخلوط دونه های مختلف رو بگیرید و خودتون قاطی کنید ( ترکیبش رو پایین میگم ) . مولتی ویتامین و کلسیم محلول در آب حتما باید داشته باشید . طوطی شما به شدت به اینا نیاز داره . پوست تخم مرغ آب پز رو هم پودر کنید . برای پاشیدن روی غذاش لازمه . سنگ مینرال هم میتونید بگیرید نه برای نصب تو قفسش . برای پودر کردن روی مخلوط دونه ها ( اگه خودتون تهیه کرده باشید )

این دستور رو یکی از دوستان من که قبلا تو همین سایت بوده نوشته . میتونید برای مخلوطی که می خواید درست کنید ، این ها رو تهیه کنید :

تخم آفتابگردان ریز سفید رنگ ( اگر نبود از همین تخمه قهو ه ای ها ) دو پیمانه
    تخم کتان یک سوم پیمانه
    جو دوسر ( اگر پیدا نکردی جو پوست دار و اگر پیدا نکردی جو پوست کنده ) یک دوم پیمانه
    گندم پوست دار یک دوم پیمانه
    ماش یک چهارم پیمانه
    پاپ کرن ( بدون نمک که خودت درست کردی) یک پیمانه
    ذرت خام یک پیمانه
    تخم کدو (تریحا تخم کدو حلوایی می تونی خودت بگیری تخمش را در بیاری بشوری خشک که شد بریزی ، یک پیمانه
    دانه جارو ( این یه قلم سخت پیدا میشه اگر پیدا نکردی مهم نیست می ترسم بری یه چیزی پیدا کنی اشتباه باشه هر کسی نمیشناسه ) نصف پیمانه
    انواه میوه های خشک شده یک پیمانه
    عناب و انجیر خشک شده نصف پیمانه

به این سوالا به ترتیب جواب بدین :

1. چندتا ظرف داره تو قفس ؟

2. پس الان چندتا اسباب بازی برای بازی کردن داره تو قفس ؟ اصلا باهاشون بازی میکنه ؟

3. کلا روزش چطور میگذره ؟ چی کار میکنه ؟ چطور خودش رو سرگرم میکنه . یکی از کارهایی که انجام میده اینه که وقتی شما نزدک میشید قار بزنه.. جز این چی کار میکنه وقتی شما ازش دور هستید ؟

4. تا حالا از قفس اومده بیرون ؟ اگه آره چطور رفته داخل قفس ؟ به سختی یا راحت ؟

5 .تا حالا حمومش کردین ؟ با چه روشی ؟ واکنشش به حموم کردن چیه ؟

6. چه غذاهای چربی رو جز تخمه و بادوم زمینی (که قرار بود دیگه بهش ندین ) دوست داره ؟ مثلا پسته گردو فندق و .. هر چندتا که هست . به ترتیب علاقه بگید ..

فعلا همین سوالات به ذهنم رسید.
    2 تا ظرف بیشتر نداره
    قبلا که دوتا داشت بعد از قفلش شلستش افتاد کف قفس کثیف شد دراوردمش شستمش الان یکی بیشتر نداره باهاش بازی میکنه
    میره کف قفس هر وقت هم خونه خلوت شه یکم از قفس بالا پایین میره و همون طور که گفتم به ملیه ها ضربه میرنه که چن سری درقفسو باز کرد
    نه از قفس بیرون نیاوردمش . تصمیم داشتم ولی سریع پشیمون شدم
    نه گفتم رام شه بعد حمومش کنم . الان نمیتونم حموم کنم ؟
    همون غذای مخلوت دانه ها رو میدادم بهش ولی فقط تخمه هاشو میدیم میخورد میوه هم چند بار سعی کردم بدم نخورد حتی ذرت اب پز شده
    بعد سنگ مینرال توی قفسش گذاشتم که سراغش نمیره
    سوال دیگه به نظرتون بهتره که با یه کاسکوی رام تعویضش کنم ؟

کاربر موثر

تخصص
    ورزشکار - در حال تحصیل
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231
    میانگین پست در روز
    0.28
    تعداد ارسال ها
    245
    اینم عکس کاسکوم

کاربر ساده

تخصص
    مدیریت بازرگانی
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16120
    میانگین پست در روز
    0.03
    تعداد ارسال ها
    30
    سلام.کاسکوی من چند ماهه که صدای جیغ بچه هارو یاد گرفته وبعضی وقتا همینجوری پشت سر هم جیغ میکشه اعصابه هممون رو خورد میکنه.حالا کارایی که تا الان انجام دادم که این عادت از سرش بیفته اینا بوده: اولین کار از انداختن پارچه رو قفسش شروع کردم مثلا پارچه سیاه مینداختم که قفسش تاریک شه بفهمه کار بدی کرده اما اون از این کار خوشش اومده وقتی روش پارچه میندازیم اروم میشه واروم حرف میزنه دیگه جیغ نمیزنه اما همیشه که نمیشه پارچه انداخت!!!دومین کار یه مدت تو قفس کوچیک میذاشتم بعد میبردم تو اتاق خلوت درم میبستم اما بازم فایده نداشت .یک روزم تصمیم گرفتم اب وغذاشو بردارم ولی بازم فایده نداشت.سومین کار این بود که وقتی جیغ میزد داخل قفسش چوبای باریک میزارم ولی وقتی برمیدارم بازم جیغ میکشه .چهارمین کارم این بود که یه مدت وقتی جیغ میزد میرفتم جلوش و صداهای مختلف درمی اوردم یا باهاش حرف میزدم اما بازم فایده نداشت!!!دیگه نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید؟؟؟؟؟با تشکر

همکار قدیمی

تخصص
    کارمند
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    میانگین پست در روز
    3.29
    تعداد ارسال ها
    6,284
    نقل قول نوشته اصلی توسط ناننی نمایش پست ها
    سلام.کاسکوی من چند ماهه که صدای جیغ بچه هارو یاد گرفته وبعضی وقتا همینجوری پشت سر هم جیغ میکشه اعصابه هممون رو خورد میکنه.حالا کارایی که تا الان انجام دادم که این عادت از سرش بیفته اینا بوده: اولین کار از انداختن پارچه رو قفسش شروع کردم مثلا پارچه سیاه مینداختم که قفسش تاریک شه بفهمه کار بدی کرده اما اون از این کار خوشش اومده وقتی روش پارچه میندازیم اروم میشه واروم حرف میزنه دیگه جیغ نمیزنه اما همیشه که نمیشه پارچه انداخت!!!دومین کار یه مدت تو قفس کوچیک میذاشتم بعد میبردم تو اتاق خلوت درم میبستم اما بازم فایده نداشت .یک روزم تصمیم گرفتم اب وغذاشو بردارم ولی بازم فایده نداشت.سومین کار این بود که وقتی جیغ میزد داخل قفسش چوبای باریک میزارم ولی وقتی برمیدارم بازم جیغ میکشه .چهارمین کارم این بود که یه مدت وقتی جیغ میزد میرفتم جلوش و صداهای مختلف درمی اوردم یا باهاش حرف میزدم اما بازم فایده نداشت!!!دیگه نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید؟؟؟؟؟با تشکر
    سلام. همه ی رفتاری که شما درقبال صدای جیغش داشتید به نوعی باعث سرگرمیش شده و با این کار احساس میکنه بیشتر جلب توجه میکنه پس بیشتر در کارش استمرار پیدا میکنه. ضمن اینکه اگر تا الان پرکن نشده با این کارها خیلی شانس آوردید. برداشتن غذا بعد از جیغ زدن میتونست واکنش خوبی باشه بشرط اینکه نسبت به جیغش کاملا بی تفاوت بودین و میفهمید با این کارجلب توجهی نمیکنه.

فرستاده شده از ALCATEL ONE TOUCH 6040Dِ من با Tapatalk

لطفا از مطرح کردن سوالات عمومی خود در پیام خصوصی جدا خودداری فرمایید.

همکار قدیمی

تخصص
    کارمند
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    میانگین پست در روز
    3.29
    تعداد ارسال ها
    6,284
    نقل قول نوشته اصلی توسط فریماه نمایش پست ها
    2 تا ظرف بیشتر نداره
    قبلا که دوتا داشت بعد از قفلش شلستش افتاد کف قفس کثیف شد دراوردمش شستمش الان یکی بیشتر نداره باهاش بازی میکنه
    میره کف قفس هر وقت هم خونه خلوت شه یکم از قفس بالا پایین میره و همون طور که گفتم به ملیه ها ضربه میرنه که چن سری درقفسو باز کرد
    همون غذای مخلوت دانه ها رو میدادم بهش ولی فقط تخمه هاشو میدیم میخورد میوه هم چند بار سعی کردم بدم نخورد حتی ذرت اب پز شده

اینم عکس کاسکوم
    سلام. همیشه جاش وسط اتاقه؟
    تغییر رژیم غذایی طوطی زمان میبره که باید حوصله بخرج داد.باتوجه به شناختی که از رفتارتون در نگهداری طوطی توی این چند وقت شما بسیارعلاقه مند به کاسکو وازطرفی عجول و کنجکاو هستید در تست راه های رام کردن. بهتره یک کاسکوی رام ودستی تهیه کنید تا این پرکن نشده.

کاربر ساده

تخصص
    دانش اموز
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16802
    میانگین پست در روز
    0.03
    تعداد ارسال ها
    24
    مثلا رو دستم میاد و سر میده.بعضی موقع ها که میخوام سرشو بخارونم گاز میگیره.منم میذارم گاز بگیره.اصلا عکس العمل نشون نمیدم

کاربر موثر

تخصص
    ورزشکار - در حال تحصیل
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231
    میانگین پست در روز
    0.28
    تعداد ارسال ها
    245
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام. همیشه جاش وسط اتاقه؟
    تغییر رژیم غذایی طوطی زمان میبره که باید حوصله بخرج داد.باتوجه به شناختی که از رفتارتون در نگهداری طوطی توی این چند وقت شما بسیارعلاقه مند به کاسکو وازطرفی عجول و کنجکاو هستید در تست راه های رام کردن. بهتره یک کاسکوی رام ودستی تهیه کنید تا این پرکن نشده.

بله جاش همون جاست سالن بزرگه مشکلی با جاش ندارم خودشم که مشکلی نداره البته قبلا عقب بود نزدیک پرده ولی کم کم اوردمش نزدیک تر که جیق هاش بهتر شد

همکار قدیمی

تخصص
    کارمند
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    میانگین پست در روز
    3.29
    تعداد ارسال ها
    6,284
    بله جاش همون جاست سالن بزرگه مشکلی با جاش ندارم خودشم که مشکلی نداره البته قبلا عقب بود نزدیک پرده ولی کم کم اوردمش نزدیک تر که جیق هاش بهتر شد
    اتفاقا تمام مشکل سر همین جاش بوده و هست!
    قفس کاسکو اونم از نوع وحشیش باید از دوطرف به دیوار محدود بشه و دریک جای کم رفت و آمد باشه اولش تا هم قار نکشه مدام اوایل ورود با دیدن هر انسانی و هم به محیط و قفسش اعتماد کنه. واسه همینه همیشه کف قفسه و نمیاد روچوب.
    اصلا جای خوبی براش انتخاب نکردین.

همکار قدیمی

تخصص
    کارمند
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    میانگین پست در روز
    3.29
    تعداد ارسال ها
    6,284
    نقل قول نوشته اصلی توسط salar M نمایش پست ها
    مثلا رو دستم میاد و سر میده.بعضی موقع ها که میخوام سرشو بخارونم گاز میگیره.منم میذارم گاز بگیره.اصلا عکس العمل نشون نمیدم
    محکم گاز میگیره یا فقط با منقارش انگشت شمارو لمس و رها میکنه؟

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    2 تا ظرف بیشتر نداره
    اینم عکس کاسکوم

سلام ، خوشحالم که هنوز تمرین شروع نشده گفتید . منم با آقای اسکندری کاملا موافقم . بهتره به فکر تعویضش باشید .. اگه رام پیدا کردید که کارتون راحت تره اما اگه کاسکوی وحشی بگیرید . هیچ وقت این روش ها رو روش امتحان نکنید . کاسکو یه طوطی حساسه و هر اشتباهی ممکنه باعث بی اعتمادیش بشه

فقس وسط اتاقه !!.. همین کاراست که باعث میشه طوطی به شما اعتماد نکنه . اینکه شما با جای طوطی مشکل داشته باشید یا نه اصلا مهم نیست .. طوطی مهمه ، چطور از طرف طوطی میگید مشکلی نداره ؟ از 4 طرف هر حرکتی بشه تهدید میدونه .. وقتی طوطی هنوز قار میزنه با نزدیک شدن شما پس بدونید این جا 100 % برای طوطی نا مناسبه.
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)