فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,289
لایک لایک:  12,728
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 566 از 693 نخستنخست ... 66 466 516 556564565566567568 576 616 666 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 5,651 به 5,660 از 6930
    کاربر ثابت

تخصص
    تخصصم عمومیه
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    سگ شیتزو و فلاورکامفا
    شماره عضویت
    3829
    میانگین پست در روز
    0.94
    تعداد ارسال ها
    1,999
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط mrmaysen نمایش پست ها
    سلام به همگي و تشكر بابت پاسخگوييتون
    يه سوال اوژانسي داشتم، الان چند روزي ميشه كه كاسكوم پرهاي سفيد زير پرهاي اصلي اونايي كه بدنش رو پوشونده ميكنه، و صبح كه بيدار ميشيم خيلي از از اين پرهاي كوچك سفيد رنگ داخل قفس ريخته، اسباب بازي هم داره نه بي محلي بهش كرديم. نه اذيتش كرديم نه شرايط ديگه اي
    ميخواستم بدونم اين به حالت پركني افتاده يا پيش زمينه پركني هست!
    الان من دقيقا بايد چكار كنم؟!
    ممنون ميشم سريع جواب بديد
    مطمعنی خودش پرها رو میکنه؟ کاسکوی پر کن اول پرهای خاکستری رو میکنه بعدش میره سراغ پرهای کرکی.

پرجوی هم داره؟ یعنی پرهای تیکه تیکه شده روی بدنش هست؟(پرخاکستری)

اون پر کرکی ها که بهشون قاصدکی هم میگن معمولا زیاد میریزن . اما اگر کاسکوی شما پرکن بشه درمانش خیلی خیلی سخته.
    چون پرکنی یا پرجوی تنها دلیلش روحی نیست.
    عکس کاسکوت رو بزار

تیم مدیریت کل انجمن
    متخصص طوطی سانان

تخصص
    طراح گرافیک
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    میانگین پست در روز
    2.23
    تعداد ارسال ها
    4,604
    يه سوال اوژانسي داشتم، الان چند روزي ميشه كه كاسكوم پرهاي سفيد زير پرهاي اصلي اونايي كه بدنش رو پوشونده ميكنه، و صبح كه بيدار ميشيم خيلي از از اين پرهاي كوچك سفيد رنگ داخل قفس ريخته، اسباب بازي هم داره نه بي محلي بهش كرديم. نه اذيتش كرديم نه شرايط ديگه اي
    سلام. منظورتون از میکنه چیه؟ خودتون دیدید که بکنه؟

من فکر میکنم کاسکوی شما تو پرریزی هست و جای نگرانی نداره

از الف تا ی درباره بزرگ کردن جوجه گوشتی (مقاله)

از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید

فروشگاه طوطی سانان

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.75
    تعداد ارسال ها
    1,028
    سلام
    کاسکو جزو طوطی هاییه که پرهای قاصدکی روزانه تعداد زیادی ازش کنده میشه,اکثرا هم در حین پر آرایی این پرهای قاصدکی که سست شدند کنده میشه و به منقار طوطی میچسبه یا باهاشون بازی میکنه شما احتمالا همین موضوع رو مشاهده کردید که کاملا طبیعیه و اصلا جای نگرانی نداره
    یک موضوع هم در مورد پرکنی وجود داره و اون اینه که وقتی طوطی شروع میکنه به پرکنی پرهای اصلی(همون پرهای خاکستری) رو ددر یک نقطه از بدن میکنه تا زمانی که اون خالی از پر بشه و فقط پرهای قاصدکی بمونه بعد اون نقطه رو گسترش میده

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    سلام به دوستان گلم الان بیشتر از یک ماهه تمرین گرفتن و دنبال کردن خوراکی رو با کاسکوم تمرین میکنم و خارج از قفس هم اصلا نیاوردمش با چوپ نشانگر باهاش تمرینی نداشتم اما تو همین تمرین زیاد بیشرفت کردم و خیلی خب میاد خوراکی ازم میگیره فقط تو بعضی نقطه ها مشکل داره ک بعضی وقتا میاد میگیره بعضی وقتا میترسه نمیگیره تو اون نقطه های مشخص

حالا به نظر شما دوستان وقتش نیس روی دست اوردن باهاش تمرین کنم ؟

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,492
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    سلام به دوستان گلم الان بیشتر از یک ماهه تمرین گرفتن و دنبال کردن خوراکی رو با کاسکوم تمرین میکنم و خارج از قفس هم اصلا نیاوردمش با چوپ نشانگر باهاش تمرینی نداشتم اما تو همین تمرین زیاد بیشرفت کردم و خیلی خب میاد خوراکی ازم میگیره فقط تو بعضی نقطه ها مشکل داره ک بعضی وقتا میاد میگیره بعضی وقتا میترسه نمیگیره تو اون نقطه های مشخص

حالا به نظر شما دوستان وقتش نیس روی دست اوردن باهاش تمرین کنم ؟
    سلام . اون نقطه های مشخص رو دیگه فراموش کنید . با توجه به شناختی که ازش پیدا کردین . تمرین روی دست آوردن یا باید بیرون قفس باشه یا داخل قفس

من پیشنهادم اینه که بیرون از قفس باشه . چون طوطی داخل قفس ممکنه بیشتر از دست شما بترسه چون راه فراری هم نداره .. حالا باز تصمیم با شماست .

اگه خارج از قفس میخواید تمرین کنید فردا صبح غذاشو بردارید . تا ظهر بمونید و بعد در قفس رو باز کنید و اجازه بدین بیاد بیرون ، آروم بهش نزدیک بشید و غذایی که دوست داره رو بهش بدین . سعی کنید لباستون رنگی نباشه که طوطی شما ازش بترسه . همین تمرین دنبال کردن دست رو بیرون قفس هم انجام بدین .. تا کاملا بیرون قفس هم به دست شما اعتماد کنه ... و بعد میتونید تمرین روی دست آوردن رو شروع کنید
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر موثر

تخصص
    مهندس
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15715
    میانگین پست در روز
    0.11
    تعداد ارسال ها
    110
    نقل قول نوشته اصلی توسط StarFish نمایش پست ها
    مطمعنی خودش پرها رو میکنه؟ کاسکوی پر کن اول پرهای خاکستری رو میکنه بعدش میره سراغ پرهای کرکی.

پرجوی هم داره؟ یعنی پرهای تیکه تیکه شده روی بدنش هست؟(پرخاکستری)

اون پر کرکی ها که بهشون قاصدکی هم میگن معمولا زیاد میریزن . اما اگر کاسکوی شما پرکن بشه درمانش خیلی خیلی سخته.
    چون پرکنی یا پرجوی تنها دلیلش روحی نیست.
    عکس کاسکوت رو بزار
    در واقع اين كاسكو، متعلق به من نيست و من از طرف كسي ديگه صحبت كردم، طبق صحبت هاي ايشون پرجوي نداره ، متاسفانه دسترسي به عكسش هم ندارم ولي فكر ميكنم طبق صحبت هاي دوستان ديگه مشكل حادي نباشه و به پركني نيفتاده!
    بهرحال ممنونم از شما و ساير دوستان
    Everything is okay in the end
    If it's not okay,then it's not the end

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . اون نقطه های مشخص رو دیگه فراموش کنید . با توجه به شناختی که ازش پیدا کردین . تمرین روی دست آوردن یا باید بیرون قفس باشه یا داخل قفس

من پیشنهادم اینه که بیرون از قفس باشه . چون طوطی داخل قفس ممکنه بیشتر از دست شما بترسه چون راه فراری هم نداره .. حالا باز تصمیم با شماست .

اگه خارج از قفس میخواید تمرین کنید فردا صبح غذاشو بردارید . تا ظهر بمونید و بعد در قفس رو باز کنید و اجازه بدین بیاد بیرون ، آروم بهش نزدیک بشید و غذایی که دوست داره رو بهش بدین . سعی کنید لباستون رنگی نباشه که طوطی شما ازش بترسه . همین تمرین دنبال کردن دست رو بیرون قفس هم انجام بدین .. تا کاملا بیرون قفس هم به دست شما اعتماد کنه ... و بعد میتونید تمرین روی دست آوردن رو شروع کنید
    lسلام مثل همیشه با صبر و حوصله توضیح و راهنمایی کردید یک دنیا ممنون

با توجه به اینکه قبلا داخل قفس سعی کردم باهاش تمرین روی دست اوردن کنم و فقط فرار میکرد و بیرون قفس راحتر بود همون بیرون قفس باهاش تمرین کنم بهتره تو این مدت اصلا هم از قفس بیرون نیومده با توجه به توضیحات شما چنتا سوال برام پیش اومد

وقتی کاسکو رفت بالای قفس خوراکی ک دوست داره رو از فاصله های مختلف بگیرم تا بیاد دنبال خوراکی و بگیره ؟ مثلا وقتی بالا قفسه خوراکی رو یکم با فاصله بگیرم بعد از سمت راست بگیرم بیاد بگیره بعد چپ یعنی جهاد مختلف بگیرم خوراکی رو تا بیاد بگیره؟چند وقت این تمرین رو ادامه بدم و هروقت چه حالاتی داشت این تمرین رو متوقف کنم و روی دست اوردن باهاش تمرین کنم؟

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,492
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    lسلام مثل همیشه با صبر و حوصله توضیح و راهنمایی کردید یک دنیا ممنون

با توجه به اینکه قبلا داخل قفس سعی کردم باهاش تمرین روی دست اوردن کنم و فقط فرار میکرد و بیرون قفس راحتر بود همون بیرون قفس باهاش تمرین کنم بهتره تو این مدت اصلا هم از قفس بیرون نیومده با توجه به توضیحات شما چنتا سوال برام پیش اومد

وقتی کاسکو رفت بالای قفس خوراکی ک دوست داره رو از فاصله های مختلف بگیرم تا بیاد دنبال خوراکی و بگیره ؟ مثلا وقتی بالا قفسه خوراکی رو یکم با فاصله بگیرم بعد از سمت راست بگیرم بیاد بگیره بعد چپ یعنی جهاد مختلف بگیرم خوراکی رو تا بیاد بگیره؟چند وقت این تمرین رو ادامه بدم و هروقت چه حالاتی داشت این تمرین رو متوقف کنم و روی دست اوردن باهاش تمرین کنم؟
    سلام . خواهش میکنم . بله وقتی بالای قفس هست با دست غذا بدین بهش . غذا رو تا فاصله ای به طوطی نزدیک کنید که خیلی راحت بتونه بگیره . یعنی تو فاصله های مختلف نگه ندارید . دست رو کاملا بی حرکت نگه دارید . و اگه دور رفت با دست دنبالش نکنید . اگه دیدین دور شد یکم منتظر بمونید ببینید چه کار میکنه . اگه نزدیک نیومد دست رو خیلی آروم تو یه فاصله مناسب به طوطی حرکت بدین . ( یعنی حالت دنبال کردن نداشته باشه ) . سعی کنید خودتون هم حرکات اضافه ای نداشته باشید . بعد از هربار گرفتن غذا تشویق کلامی یادتون نره .

شما تمرین رو شروع کنید و واکنشش رو اینجا اعلام کنید که ببینیم تمرین رو باید چطور ادامه داد .
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر ساده

تخصص
    دانش اموز
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16802
    میانگین پست در روز
    0.03
    تعداد ارسال ها
    24

کاسکو

بازم سلام.
    کاسکوم سلام رو ناواضح میگه.
    تنها سوالم اینه که یکم بد اخلاق شده گاز میگیره.
    چیکار کنم بیشتر باهام رفیق شه؟

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,492
    نقل قول نوشته اصلی توسط salar M نمایش پست ها
    بازم سلام.
    کاسکوم سلام رو ناواضح میگه.
    تنها سوالم اینه که یکم بد اخلاق شده گاز میگیره.
    چیکار کنم بیشتر باهام رفیق شه؟
    سلام . الان تا چه حد رامه؟ چه مواقعی گاز میگیره ؟ .. واکنش شما چی بوده ؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)