فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,289
لایک لایک:  12,728
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 562 از 693 نخستنخست ... 62 462 512 552560561562563564 572 612 662 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 5,611 به 5,620 از 6930
    کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    سلام دوستان چندروزه مرتب با کاسکوم تمرین میکنم ولی اصلا پیشرفتی نداشتم حتی حس میکنم پسرفت داشتم چون امروز به زور فقط چنتا تخمه اومدو گرفت اونم با ترس دیروز هم همینطوری بود هیچکاری هم نکردم ک بترسه ولی پیشرفت خاصی نمیکنم حتی بدتر داره میشه به نظر شما دوستان چکار کنم؟صبح قبل اینکه چیزی بهش بدم تمرین میکنم عصر تمرین میکنم و شب قبل اینکه غذاشو قبل خواب بدم ولی هیچ پیشرفتی حس نمیکنم حتی بدتر داره میشه.

به نظر شما دوستان کیلیکر تهیه کنم و با کیلیکر تمرین کنم بهتر جواب میگیرم؟

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    سلام دوستان چندروزه مرتب با کاسکوم تمرین میکنم ولی اصلا پیشرفتی نداشتم حتی حس میکنم پسرفت داشتم چون امروز به زور فقط چنتا تخمه اومدو گرفت اونم با ترس دیروز هم همینطوری بود هیچکاری هم نکردم ک بترسه ولی پیشرفت خاصی نمیکنم حتی بدتر داره میشه به نظر شما دوستان چکار کنم؟صبح قبل اینکه چیزی بهش بدم تمرین میکنم عصر تمرین میکنم و شب قبل اینکه غذاشو قبل خواب بدم ولی هیچ پیشرفتی حس نمیکنم حتی بدتر داره میشه.

سلام . با چوب نشانگر تمرین میکنید ؟ از چی می ترسه ؟ از دست شما یا چوب ؟ بیشتر توضیح بدین که چطور باهاش تمرین کردین ..
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر اخراج شده

تخصص
    لیسانس نرم افزار و دانشجوی ارشد نرم افزار
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، خروس لاری ، عروس هلندی ، غاز ، بوقلمون
    شماره عضویت
    14385
    میانگین پست در روز
    1.52
    تعداد ارسال ها
    1,802

سلام دوست عزیز.
    مشکلی نداره ، بعضی وقتها اینطوری میشند کاسکو ها.
    ولی تا بهت عادت کنه زمان میبره. شما هم به نظر من تمریناتو ادامه بده و دلسرد نشو. مطمئن باش جواب میده.

مثلا خود من اصلا فکرشو نمیکردم که به همین زودی ها کاسکوم بهم سر بده اما الان هروقت منو میبینه سریع سرشو خم میکنه.

شما باید ببینی چه غذایی رو بیشتر از همه دوست داره و اون غذا رو به عنوان جایزه در نظر بگیری ،

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . با چوب نشانگر تمرین میکنید ؟ از چی می ترسه ؟ از دست شما یا چوب ؟ بیشتر توضیح بدین که چطور باهاش تمرین کردین ..
    سلام نه هنوز با دست بهش میدم همون روش دنبال کردن دست کاسکوی من هم از خودم میترسه هم دستم و قار نمیکشه غرغر بعضی وقتا میکنه ولی ن زیاد و شدت کم.

من دارم سعی میکنم کیلیکر تهیه کنم چون فک کنم با تهیه کردنش بتونم خیلی بیشتر پیشرفت کنم نظر شما چیه؟

کاربر اخراج شده

تخصص
    لیسانس نرم افزار و دانشجوی ارشد نرم افزار
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، خروس لاری ، عروس هلندی ، غاز ، بوقلمون
    شماره عضویت
    14385
    میانگین پست در روز
    1.52
    تعداد ارسال ها
    1,802
    سلام نه هنوز با دست بهش میدم همون روش دنبال کردن دست کاسکوی من هم از خودم میترسه هم دستم و قار نمیکشه غرغر بعضی وقتا میکنه ولی ن زیاد و شدت کم.

من دارم سعی میکنم کیلیکر تهیه کنم چون فک کنم با تهیه کردنش بتونم خیلی بیشتر پیشرفت کنم نظر شما چیه؟

بستگی به کاسکوت داره.
    مثلاً کاسکوی من از کیلیکر میترسه و کلا با خودم راحته.
    شما همونطور که گفتم سعی کن اول ببین از چی خوشش میاد و اونو به عنوان جایزه در نظر بگیر و هرکاری که میخوای بکنی اول
    چند تا بهش بده بعد اونکارو باهاش کن ، اگه انجام داد بهش بهش اگه انجام نداد بهش نده.
    همین کارو کنی به مرور به نتیجه میرسی.
    موفق باشید

کاربرفعال

تخصص
    کامپیوتر و شبکه
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    16819
    میانگین پست در روز
    0.07
    تعداد ارسال ها
    51
    سلام دوستان
    میخواستم بدونم پرنده هایی که بیرون از قفس میزارین ، هر جا باشن مدفوع میکنن یا فقط جای خاصی رو برای مدفوع کردن انتخاب میکنن و همیشه اونجا کارشون رو میکنن ؟؟؟
    دیگه اینکه اون گردی که از پرهاشون پخش میشه اگه توی قفس باشن تا چه فاصله ای ممکنه پخش بشه ؟ و آیا روی مبل و قالی پیدا هستن ؟؟

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    نقل قول نوشته اصلی توسط behnam99 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم بدونم پرنده هایی که بیرون از قفس میزارین ، هر جا باشن مدفوع میکنن یا فقط جای خاصی رو برای مدفوع کردن انتخاب میکنن و همیشه اونجا کارشون رو میکنن ؟؟؟
    دیگه اینکه اون گردی که از پرهاشون پخش میشه اگه توی قفس باشن تا چه فاصله ای ممکنه پخش بشه ؟ و آیا روی مبل و قالی پیدا هستن ؟؟
    سلام . بله هرجایی ممکنه مدفوع کنن . میشه بهشون آموزش داده بشه که محل خاصی مدفوع کنن ( که البته این آموزش بهتره که انجام نشه به دلیل مشکلاتی که ممکنه برای طوطی ایجاد کنه .. اگه به محل همیشگی برای مدفوع کردن دسترسی نداشته باشه بهش فشار میاد و حتی عصبی بشه .. ) بهترین کار اینه که اگه جایی طوطی رو قرار میدین ( خارج از قفس ) زیرش روزنامه بذارید

وقتی طوطی یه مدت در کنار شما باشه میتونید متوجه بشید که چه زمانی میخواد مدفوع کنه .. یعنی حالت قبل از مدفوع کردنش کاملا مشخصه .. و اگه جایی دور از قفس باشید میتونید سریع یه روزنامه زیرش قرار بدین .. البته موقع ترس و استرس و یا قبل از پرواز خیلی سریعتر مدفوع میکنن .

این گردها و پرهای ریز سبک هستن .. خیلی راحت تو خونه پخش میشه .. جدا از حرکاتی که یه جریان هوای ملایم ممکنه ایجاد کنه و باعث حرکت این گردها بشه ، با بال زدن طوطی هم این گردها به راحتی تو خونه پخش میشه ..
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر ساده

تخصص
    دانش اموز
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16802
    میانگین پست در روز
    0.03
    تعداد ارسال ها
    24

کاسکو

سلام.همون طوری که بهم گفتید من تا الان با کاسکوم کاری نداشتم.
    میخواستم بدونم بعد از تموم شدن این هفته که میشه 3 هفته که خریدمش باید چیکار کنم؟
    اگه توضیح و راهنمایی کنید ممنون میشم

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    نقل قول نوشته اصلی توسط salar M نمایش پست ها
    سلام.همون طوری که بهم گفتید من تا الان با کاسکوم کاری نداشتم.
    میخواستم بدونم بعد از تموم شدن این هفته که میشه 3 هفته که خریدمش باید چیکار کنم؟
    اگه توضیح و راهنمایی کنید ممنون میشم
    سلام . حالا شما باید کاری کنید که وقتی به سمتش میرید طوطی قار نزنه یا فرار نکنه . تا بتونید با دست بهش غذا بدین . برای اینکار هر زمان که می تونید تو فاصله ی مناسب از طوطی ( جایی که قار نمیزنه و نمی ترسه ) بشینید .یا باهاش یک کلمه ساده رو تمرین کنید . یا تو همون فاصله کارهای خودتون رو انجام بدین ( بدون توجه و نگاه کردن مستقیم به طوطی ) طوری طوطی تو اون فاصله احساس خطر نکنه . بعد بتدریج طوری که طوطی متوجه نشه به سمت قفس نزدیک تر بشید . این نزدیک شدن به قفس ممکنه تا چند روز طول بکشه اما به طوطی می فهمونه که نزدیک شدن شما خطری براش ایجاد نمیکنه و کم کم به حضورتون کنار قفسش عادت میکنه .. هر وقت تونستید تا حدی نزدیک قفس بشید که طوطی قار نزنه و فرار نکنه ، می تونید با دست غذا دادن رو شروع کنید . در قفس رو هم اصلا باز نکنید ..

کاربر ساده

تخصص
    دانش اموز
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16802
    میانگین پست در روز
    0.03
    تعداد ارسال ها
    24

کاسکو

سلامببخشید کاسکوی من زمانی که بهش نزدیک میشم و سلام میکنم قار میکشه.(اون طرز قار کشیدنش که یعنی میترسه نیست) یه جور دیگه قار میکشه.معنی این قار چیه؟(یازم بگم زمانی که میترسه یه نوع دیگه قار میکشه ولی زمانی که بهش سلام میکنم یه جور دیگه قار میکشه)و این که بعضی اوقات خودشو از سقف قفس اویزون میکنه و حالت رقصیدن از خودش در میاره.(نوکشو میچسبونه به سقف و خودشو تکون میده) معنیش چیه؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)