صفحه 56 از 1238 نخستنخست ... 63738394041424344454647484950515253545556575859606162636465666768697071727374751061565561056 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 551 به 560 از 12376
    کاربر موثر

شماره عضویت
    72
    نقل قول نوشته اصلی توسط misha نمایش پست ها
    آقا این میشا همچنان نمیخواد از مغزش استفاده کنه من همه جوره دارم باهاش کار میکنم . الان تنها کارای که انجام میده سر دادن و امدن رو شونمه کاملا رامه اما چه فایده یه مدت سلام میکرد اما الان دیگه هیچی فقط یه چندتایی سوت و صداهای عجیب و غریب همین . فکر کنم میشا جزء اون دسته از کاسکوهایی که هیچوقت نمیخواد حرف بزنه و میخواد دله من و آب کنه دوست ندارم بفروشم یا عوضش کنم بنظر شما چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟
    اگه براتون ممکنه سعی کنید مباحث مربوط به سخن گو کردن رو در تاپیک خودش مطرح کنید در قسمت طوطی سانان اونجا هم توضیحات آقا کامل هست هم مطالب دوستان
    اما
    هوش کاسکو ها کاملا متفاوته
    اما در اکثریت از یه حدی پایین تر و بالا تر نیست
    یعنی جز عده کمی تقلید صدا برای همه ( به شرط آموزش درست) ممکنه
    شاید بعنوان مثال یکی 900 تا یکی 700 تا کلمه بتونه بگه
    در مقاله باهوش ترین طوطی سانان هم که قرار دادم اگه خوانده باشین مربی الکس که باهوش ترین خاکستری بود و مفهوم رو درک میکرد درست کار کردن رو بلد بود و با اصول اشنا بود
    شما مطمئن هستید که یه جای کار رو کم نذاشتید؟؟
    چه روش هایی رفتید که با این شدت دم از نا امیدی میزنید؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    123
    آقا این میشا همچنان نمیخواد از مغزش استفاده کنه من همه جوره دارم باهاش کار میکنم . الان تنها کارای که انجام میده سر دادن و امدن رو شونمه کاملا رامه اما چه فایده یه مدت سلام میکرد اما الان دیگه هیچی فقط یه چندتایی سوت و صداهای عجیب و غریب همین . فکر کنم میشا جزء اون دسته از کاسکوهایی که هیچوقت نمیخواد حرف بزنه و میخواد دله من و آب کنه دوست ندارم بفروشم یا عوضش کنم بنظر شما چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟

واقعا شما 1سال دارید باهاش کار می کنید هنوز حرف نمی زنه؟من فکر می کردم همشون حرف می زنن .واقعا ادم میمونه چی کار کنه از یه طرف حرف نمی زنه از یه طرف اگه بخوای بفروشیش عذاب وجدان می گیری دلت نمی یاد

کاربر موثر

شماره عضویت
    72
    دوستان یه مجموعه آهنگ قرار میدم که برای طوطی لذت بخش و خوشحال کنندست
    براش پخش کنید مطمئنا لذت میبره
    موفق باشید

آهنگ اول
    آهنگ دوم
    آهنگ سوم

آهنگ چهارم
    آهنگ پنجم

آهنگ ششم
    آهنگ هفتم
    آهنگ هشتم
    ویرایش توسط EMPEROR : 30th June 2010 در ساعت 12:43 AM

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    [quote=aram;3278]
    انواع كاسكو : كنگو ، تيمنه ، پرنسيس

1. كنگو : پر و بال خاكستري ، دم سرخ ، دم در كمتر از يك سال سرخ با لبه هاي سياه ،*منقار كاملاً*سياه ، بسيار باهوش است ، در حد يك كودك چهار ساله مي فهمد ، قدرت زيادي براي تقليد صداي آدم ندارد ولي خوب ارتباط برقرار مي كنند . كم جيغ مي زند و بسيار حساس است .

این درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟ نوشته شده کنگو قدرت تقلید صدا ندارددددددددددددددددددددد ددددد

بعضی از خاکستری ها صدا رو دقیقا مثل صاحبشون تقلید میکنن!!!خاکستری عموی من با صدای تک تک اعضای خانواده صحبت میکنه جوری که نمیشه تشخیص داد واقعا زن عمومه یا کاسکو!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط پرنده ی غریب نمایش پست ها
    مهم نیست که چه ساعتی میخوابن .... مهم اینه که هر جوری که عادتش دادید همونجور ادامه بدید....اگر همیشه ساعت 3 شب میخوابه مهم نیست...مهم اینه که همیشه 3 بخوابه نه اینکه یه شب 1 و شب دیگه 5 !!!!

بابک آژیده
    سلام آقا بابک
    سر ساعت خوابیدن درسته ولی به نظر من دیر خوابیدن درست نیست چون اینا باید ده دوازده ساعت خوب بخوابن و مثل ما آدما هم صبح یه پتو نمیکشن رو سرشون تا لنگ ظهر بخوابن صبح زود به طور غریضی بلند میشن اگه شب ساعت 3 بخوابن و 6 صبح بلند بشن به نظر شما مشکلی نداره شاید بگین تو روز میخوابن ولی خواب و چرت روز نمیتونه خستگی اونا رو در بیاره و استراحت کاملی نیست برای همین کسل میشن و به مرور بیمار میشن پس بهتره که هم سر ساعت بخوابن هم دیر تر از 11 شب نشه

برای اینکه سیستم بدنشون عادت میکنه سر یه ساعت بخوابه یعنی اگه چند شب ساعت 10 بخوابه فرداش سر ساعت 10 خمیازه میکشه و خوابش میاد و اگه نتونه بخوابه کسل میشه و به مرور این اختلاف زمان خواب باعث بیماری میشه خود ما هم اگه هر شب سر یه ساعت بخوابیم و یه شب دیرتر فرداش کسلو عصبی و خسته میشیم و بی خوابی در ما و اونها دراز مدت باعث کوتاهی عمر و خیلی بیماریها میشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط aram نمایش پست ها
    نه دوست عزیز مگه میشه همچین چیزی مگه آلکس باهوش ترین کاسکو جهان کنگو نبود احتمالا اشتباه لپیه یا کلا اشتباهه شما خودتو ناراحت نکن

نظر من با شما فرق میکنه
    کاسکو تو طول روز چندین و چند بار چرت میزنه و گهگاه میخوابه.تعداد دفعات این چرت زدن ها تو طوطی ها مختلف متفاوته دقیقا به میزان خوابشون تو طول روز بستگی داره.مهم ثابت بودن ساعات خواب و بیداریه پرندست

بابک اژیده

کاربر ساده

شماره عضویت
    360
    تقریبا 5 ماه میشه دارمش الان تازه وقتی با دست بهش غذا میدم یه چیزی مثل غر غر از خودش در میاره شاید هفته ای یه دونه جیغ بزنه یا سوت .صبح زود اصلا ساعت 11-12 شاید.........یه صدایی ازش در بیاد البته از وقتی که سر داده اوضاعش خیلی بهتره
    ویرایش توسط رازی_طوطی : 30th June 2010 در ساعت 02:15 AM

کاربر موثر

شماره عضویت
    72
    نقل قول نوشته اصلی توسط رازی_طوطی نمایش پست ها
    تقریبا 5 ماه میشه دارمش الان تازه وقتی با دست بهش غذا میدم یه چیزی مثل غر غر از خودش در میاره شاید هفته ای یه دونه جیغ بزنه یا سوت .صبح زود اصلا ساعت 11-12 شاید.........یه صدایی ازش در بیاد البته از وقتی که سر داده اوضاعش خیلی بهتره
    5ماهه با غر غذا میگیره؟؟؟؟
    چرا؟
    سنش زیاده که اینهمه کند پیشرفت کرد یا شما وقت ندارید؟
    الان باید رو دست و شونتون بودو باهاتون مکالمه میکر د!!

کاربر ساده

شماره عضویت
    360
    نقل قول نوشته اصلی توسط emperor نمایش پست ها
    5ماهه با غر غذا میگیره؟؟؟؟
    چرا؟
    سنش زیاده که اینهمه کند پیشرفت کرد یا شما وقت ندارید؟
    الان باید رو دست و شونتون بودو باهاتون مکالمه میکر د!!
    سنش زیاده قبلا گفته بودم چشماش زرده غرغر از اونا نه یه صداهایی در میاد ازش قدقد جیک جیک احتمالا چند وقت دیگه برام تخم میزاره ...................

کاربر موثر

شماره عضویت
    229
    نقل قول نوشته اصلی توسط ardi1234 نمایش پست ها
    میشه یکی از دوستان لطف کنه شماره بیمارستان کامرانیه به من بگه؟
    مسیر غرب به شرق بزرگراه صدر ، خروجی کامرانیه ، 50 متر جلوتر از پل زیرگذر ، ابتدای خیابان منظریه ، بیمارستان شبانه روزی کامرانیه 22675151

کاربر ساده

شماره عضویت
    117
    نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    سلام
    چند وقته دارينش؟
    چقدر طول كشيد تا اين چيزا رو ياد گرفت؟
    سلام
    من 5-6 ماهه که کاسکوم رو دارم ،حدود 2 ماه بعد با میل خودش و بدون مخالفت سرش رو خاروندم و بعد از 2 هفته سر خاروندن شروع به تمرین رو دست اوردن کردم و بعد از یه هفته موفق شدم بیارمش رو دست و الان دستم رو میبرم جلو میاد رو دستم و اجازه میده به کل بدنش دست بزنم و خوششم میاد .

کاربرفعال

شماره عضویت
    522
    سلام.
    مي*تونم به كاسكو آب سيب بدم گاهگداري؟

صفحه 56 از 1238 نخستنخست ... 63738394041424344454647484950515253545556575859606162636465666768697071727374751061565561056 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)