همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط ardalan4biz نمایش پست ها
    سلام به همه اساتد محترم
    ایا درسته که اگه کاسکو رو دست بیاد دیگه حرف نمیزنه؟
    الان مانی ( کاسکو ) رو دستم میاد اما هنوز ب حرف نیفتاده.
    البته زیاد با هاش حرف نمیزنم ، زیاد خونه نیستم براش صدامو ضبط کردم از صبح براش پخش میکنم تا عصر که همسرم میاد خونه.اما هنوز هیچی نمیگه.
    الان 1 ماه هست که این کارو هر روز تکرار میکنم.
    اگه ممکته راهنمایی کنین ممنون میشم.
    سلام.خیر دوست عزیز اصلا همچین ادعایی صحت نداره و پرنده های بسیار زیادی هستن که هم خیلی کارها ازجمله روی دست اومدن و نوازش و غیره رو بلدن و هم سخنگو هستن و این دو مقوله هیچ مشکلی با هم ندارن.کاسکوی شما چند ماهش هست؟رام بوده؟تا الان چه تمرین هایی باهاش کردین؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    متاسفانه فعلا هیچ
    شماره عضویت
    11430
    سلام به همه اساتد محترم
    ایا درسته که اگه کاسکو رو دست بیاد دیگه حرف نمیزنه؟
    الان مانی ( کاسکو ) رو دستم میاد اما هنوز ب حرف نیفتاده.
    البته زیاد با هاش حرف نمیزنم ، زیاد خونه نیستم براش صدامو ضبط کردم از صبح براش پخش میکنم تا عصر که همسرم میاد خونه.اما هنوز هیچی نمیگه.
    الان 1 ماه هست که این کارو هر روز تکرار میکنم.
    اگه ممکته راهنمایی کنین ممنون میشم.
    اگر طوطی شما چشم پرتقالی و یا زرد نباشد بحرف خواهد امد
    دوست عزیز یکما زمان کمی است من خودم تا 3ماه برای اولین کلمه که واضح هم ادا کند وقت گذاشته ام بعد از ان هفته ای یک کلمه و زمانی که کلمات به 4-5 میرسد با وقت کافی در تمرین رو در رو میتواند در عرض3-4روز کلمات جدید بیاموزد
    شما یک کلمه را حداقل روزی 2-3بار در هر دوره نزدیک 100بار تو صورت پرنده تکرار کنید -سعی کنید پرنده داخل قفس باشد
    بعد دز زمان نبودن میتوانید ضبط شده قرار دهید صدای رکورد شده به تنهایی پیشرفت خاصی حاصل نمیکند اما میتواند محرک و مکمل تمرینات رو در روی شما باشد دوست عزیز
    بهترین نکته و مثبت ترین این است که در منزل خودتان است اگر جلو روی او با همسرتان هم بعد از تمرینات حدود 10-15بار کلمه را تکرار کنید تاثیر خوبی دارد و از ان بهتر میتوانم بگویم شما با کمک همسرتان میتوانید اموزشهای حرکتی و عالی به پرنده بدهید
    راز اصلی موفقیت طوطی اکلس در کار 2نفره برای تمرین بود به این ترتیب که جلو پرنده مثلا عمل معرفی رنگهارا انجام میدادند

در غذا دادن با دست هم میتوانید تمرین کنید زمانی که به او سیب میدهید سعی کنید قطعه کوچک تهیه کنید تا زود خورده شود در هر بار دادن نام میوه که میدهید را بگویید بعد تاثیر اینگونه تمرینات را در 3-4ماه اینده میبینید و لذتی خواهید برد وصف نشدنی
    شرمنده اعضای محترم طولانی شد همچنی مدیریت

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    10003
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    سلام.خیر دوست عزیز اصلا همچین ادعایی صحت نداره و پرنده های بسیار زیادی هستن که هم خیلی کارها ازجمله روی دست اومدن و نوازش و غیره رو بلدن و هم سخنگو هستن و این دو مقوله هیچ مشکلی با هم ندارن.کاسکوی شما چند ماهش هست؟رام بوده؟تا الان چه تمرین هایی باهاش کردین؟

مرسی از راهنماییتون.این عکسشه. سنشو دقیق نمیدونم فکر کنم 3 یا 4 سالش باشه. جثه کوچیکی داری نصبت به اونایی که ت پرتده فروشی دیدم.
    متاسفانه نمیشه عکس اپلود کنم.
    من شب ساعت 10 میرسم خونه. تقریبا تا 12 که بخوابم باهاش حرف میزنم و بازی میکنم. به من خیلی وابسته شده. از تو راه پله صدای غار و صوتش میاد( هنوزم غار مزنه) از صبح ساعت 6:30 که میرم بیرون صداو براش پخش میکنم. با چند ا لغت ساده مثل سلام و بابایی و ... تقریبا 4 یا 5 تا لغت که با فاصله براش تکرار میشه.
    تا ساعت 6 بعد از ظهر که همسرم میاد خونه براش تیوی روشن میکنه و با هاش حرف میزنه. البته میگه کلا هیچ عکس العملی نشون نمیده تا وقتی من میرسم خونه.
    اگه ممکن راهنمایی کنین

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    مرسی از راهنماییتون.این عکسشه. سنشو دقیق نمیدونم فکر کنم 3 یا 4 سالش باشه. جثه کوچیکی داری نصبت به اونایی که ت پرتده فروشی دیدم.
    متاسفانه نمیشه عکس اپلود کنم.
    من شب ساعت 10 میرسم خونه. تقریبا تا 12 که بخوابم باهاش حرف میزنم و بازی میکنم. به من خیلی وابسته شده. از تو راه پله صدای غار و صوتش میاد( هنوزم غار مزنه) از صبح ساعت 6:30 که میرم بیرون صداو براش پخش میکنم. با چند ا لغت ساده مثل سلام و بابایی و ... تقریبا 4 یا 5 تا لغت که با فاصله براش تکرار میشه.
    تا ساعت 6 بعد از ظهر که همسرم میاد خونه براش تیوی روشن میکنه و با هاش حرف میزنه. البته میگه کلا هیچ عکس العملی نشون نمیده تا وقتی من میرسم خونه.
    اگه ممکن راهنمایی کنین
    سلام.کوچیک بودن جثه ربطی به سن طوطی نداره . بعضی از کاسکو ها جثه کوچیکتری دارن

قار زدنش از ترس نیست پس مشکلی نداره

شما تمام تلاشتون رو دارید میکنید مطمئنا تاثیر داره . یاد دادن اولین کلمه به طوطی یکم طول می کشه . به محض اینکه اولین کلمه رو یاد گرفت کلمات بعدی روهم راحت تر یاد میگیره و تکرار میکنه

فقط وقتی خانمتون خونست بهتره بیشتر از اینکه براش تیوی روشن کنه رودررو باهاش یکی دو تا کلمه رو تکرار کنه

4 5 تا لغت زیاده . فعلا از دو تا کلمه ساده شروع کنید . اسمش یا سلام ..

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو.عروس هلندی.سگ
    شماره عضویت
    9830
    سلام به همه دوستان میخواستم بدونم بهترین دارو برای ضد عفونی کردن کاسکو چی هست و به چه مقدار و در چه زمانهایی میشه استفاده کرد؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط skidrow22 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان میخواستم بدونم بهترین دارو برای ضد عفونی کردن کاسکو چی هست و به چه مقدار و در چه زمانهایی میشه استفاده کرد؟
    دارو برای ضد عفونی کردن کاسکو ؟؟کاسکو رو مگه ضد عفونی می کنن؟

مشکلی داره کاسکوی شما؟؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو.عروس هلندی.سگ
    شماره عضویت
    9830
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    دارو برای ضد عفونی کردن کاسکو ؟؟کاسکو رو مگه ضد عفونی می کنن؟

مشکلی داره کاسکوی شما؟؟

الان یه چند روزی هست خیلی خودش رو میخارونه بعضی وقتها بطور ناگهانی خودش رو میخارونه انگار حشره ای چیزی تو پرهاش هست

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    اینجوری که شما سوال میکنی جوابش وایتکشه
    عزیز من کیو دیدی تاحالا طوطیش رو مثلا هفتگی ضد عفونی کنه ؟ مگه میزه؟! حیوان زندست این کارا چیه شما میکنی آخه . احتی فکر کردن بهش هم وحشتناکه . هر ماده ضد عفونی کننده ای هر چی که باشه شیمیایی و سمیه

اگر بیماره ببر دامپزشک
    اگر سالمه بزار زندگیشو کنه!

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    الان یه چند روزی هست خیلی خودش رو میخارونه بعضی وقتها بطور ناگهانی خودش رو میخارونه انگار حشره ای چیزی تو پرهاش هست
    کی میبردینش حموم؟

اگه اینخارش خیلی به نظرتون زیاده و به حالت عصبی اینکارو میکنه ببریدتش دکتر

هیچ دارویی خودسر مصرف نکنید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو.عروس هلندی.سگ
    شماره عضویت
    9830
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    کی میبردینش حموم؟

اگه اینخارش خیلی به نظرتون زیاده و به حالت عصبی اینکارو میکنه ببریدتش دکتر

هیچ دارویی خودسر مصرف نکنید
    حداقل هفته ای یکبار حمام میبرمش متاسفانه اینجا اصلا دامپزشک خوبی نداره یعنی نبردنش بهتره تا بردنش

صفحه 557 از 1238 نخستنخست ... 574575075385395405415425435445455465475485495505515525535545555565575585595605615625635645655665675685695705715725735745755766076571057 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)