کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    سگ طوطى
    شماره عضویت
    4461
    خيلى مطالب جالبى بود ممنون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط Eliii نمایش پست ها
    خيلى مطالب جالبى بود ممنون
    درود بر شما

بابت توجه و لطفتون به زحمات خانم سپیده ممنونم ولی برای هر تشکر نیاز نیست پستی ارسال کنید
    از دکمه لایک یا تشکر یا هر 2 استفاده کنید . دکمه لایک تشکر شما رو به طرف مقابل اعلام میکنه ...

موفق باشید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    11260
    سلام دوستان...من تازه واردم با خیلی سوال..کمکم کنید
    سوال اولم اینکه من کاسکو رو می توانم با شامپو بچه یا صابون بچه بشورم؟
    اگه نه با چی بشورمش؟؟
    ممنون

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahin lotfi نمایش پست ها
    سلام دوستان...من تازه واردم با خیلی سوال..کمکم کنید
    سوال اولم اینکه من کاسکو رو می توانم با شامپو بچه یا صابون بچه بشورم؟
    اگه نه با چی بشورمش؟؟
    ممنون
    سلام.خوش آمدین.ایشالا که همه ی سوالاتتون رو بپرسید و به همه هم جواب داده خواهد شد.خیر به هیچ وجه از شامپو یا صابون انسانی استفاده نکنید.در بیشتر موارد از آب خالی استفاده کنید و اگر قصد داشتید از شوینده ای استفاده کنید حتما از شامپوی مخصوص طوطی سانان استفاده کنید.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    11035
    سلام سپیده خانم خسته نباشین
    ایوا از دیروز با خیال راحت در حضور خانمم از قفسش میاد بیرون و به خانمم نزدیک میشه از توی دستش تخمه میخوره ولی معلومه که هنوزم کمی ترس داره
    با من هنوز همونطوریه فکر کنم چون شبا کاورشو میکشم و هنوز به خاطر داره که با پارچه گرفتنش از پارچه میترسه به خاطر اینه که فعلا عادت نکرده ولی بازم بهتر از قبل شده
    در مورد پرکنیشم وقتی میخواد پراشو بکنه سریع حواسشو پرت میکنم ولی وقتی حواسمون بهش نیست از این پر کرکیاش که تازه میخواد در بیاره چندتایی میکنه

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMAN2011 نمایش پست ها
    سلام سپیده خانم خسته نباشین
    ایوا از دیروز با خیال راحت در حضور خانمم از قفسش میاد بیرون و به خانمم نزدیک میشه از توی دستش تخمه میخوره ولی معلومه که هنوزم کمی ترس داره
    با من هنوز همونطوریه فکر کنم چون شبا کاورشو میکشم و هنوز به خاطر داره که با پارچه گرفتنش از پارچه میترسه به خاطر اینه که فعلا عادت نکرده ولی بازم بهتر از قبل شده
    در مورد پرکنیشم وقتی میخواد پراشو بکنه سریع حواسشو پرت میکنم ولی وقتی حواسمون بهش نیست از این پر کرکیاش که تازه میخواد در بیاره چندتایی میکنه
    سلام .خبر خوبیه

خودتون فکر کنم متوجه شدین که تو خونه کی رو بیشتر از همه دوست داره پس اجازه بدین ،کارهایی که دوست نداره رو ،کسی انجام بده که طوطی بیشتر از همه دوسش داره . اینجوری توضیح بدم که طوطی شما با خانمتون راحت تره یا به نظرمیاد دوسش داره بیشتر ازشما ، پس اگه خانم شما کاری انجام بده که طوطی دوست نداره ، خانمتون رو زودتر می بخشه تا شما رو و شاید از دست اون ناراحت نشه ولی از دست شما ناراحت شه و این واسه ارتباط بین شما و طوطی خوب نیست .

مثلا من تنها کسی هستم که طوطیم بهم اجازه میده بذارمش تو قفس . با اینکه اصلا قفسی نیست ولی وقت خواب ، عاشق اینه که با دستای من بره تو قفس. تو قفس رفتن طوطیه من موقع خواب یکی از برنامه های دوست داشتنیه طوطیم در روزه

یا مثلا اگه من به طوطیم میگم اینکارو نکن . فقط نگاه میکنه (هرچند دوباره ممکنه تکرار کنه کارش رو ولی از دستم ناراحت نمیشه )ولی خواهر من اگه به جای من این حرفو بزنه یا جلوشو بگیره طوطیم از دستش عصبانی میشه بعضی وقتا حمله میکنه بهش

رابطه شما با طوطی شاید به اندازه رابطه طوطی من با حواهرم بد نباشه و به شما حمله نکنه ولی طوطی معمولا تو خونه بایکی ارتباط بیشتری برقرار میکنه و بهش اجازه میده کارایی که دوست نداره رو انجام بده اگه اون شخص شما نباشی ارتباطش بدتر میشه باهاتون ( البته بگم طوطی من خیلی خواهرمو دوست داره ولی با من صمیمی تره )

وقتی داره پر میکنه سریــــع حواسش روپرت میکنید امیدوارم زیاد تابلونباشه این حرکت جوری که طوطی بفهمه با اینکار میتونه توجه شما رو جلب کنه .حیلی عادی و اصلا هدف نباید طوطی باشه . مثلا تا داره پر میکنه اگه نشستید ، بلند شید ولی به طوطی نگاه نکنید که بفهمه شما به خاطر اون پا شدین . باید طبیعی فیلم بازی کنید فقط حواسش پرت شه از پر کندن

شما خیلی نگران پرهای کرکی هستین با وجود اینکه چندین بار گفتیم که پرهای کرکی طبیعیه ولی باز نگرانید . پس دوباره می گم پرهای کرکی طوطی وقت پر آرایی ، در طول روز میریزه و اصلا جای نگرانی نیست .

همکار قدیمی (کاربر ویژه انجمن دیسکس)

نوع حیوان خانگی
    ماهي-كاسكو-قناري و ...
    شماره عضویت
    3558
    سلام خدمت دوستان گرامی
    کسی از دوستان راجع به داروی Versele-laga اطلاعاتی داره؟(یکی از دوستان برای پرهای کاسکوم بهم توصیه کرده)
    در ضمن یک نوع ویتامین هم بهم معرفی کرده به نام Tabernil ، کیفیتش چطوره؟
    (راستی قیمت این دو تا رو برام از شهر پرنده انقلاب گرفته 150 و 60 هزار تومن، واقعا همین قیمتاست؟)

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.icehot نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان گرامی
    کسی از دوستان راجع به داروی Versele-laga اطلاعاتی داره؟(یکی از دوستان برای پرهای کاسکوم بهم توصیه کرده)
    (راستی قیمت این دو تا رو برام از شهر پرنده انقلاب گرفته 150 و 60 هزار تومن، واقعا همین قیمتاست؟)
    سلام تابرنیل مولتی ویتامینش؟من حدود یک ماه پیش از شهر پرنده قیمت گرفتم40گفت.رفتم بازار پرندگان23خریدم!!!
    شماهم اگر 40بود بگیرید چون تقریبا گیر نمیاد.
    ورسل لاگا مگه مکمل نیست؟
    http://www.parsipet.ir/thread13588.html
    راستی تابرنیل در حال حاضر تقریبا بهترین مارکموجود در بازاره که اسپانیایی هم هستش.
    درضمن اونجا خیلی گرون فروشه.من که هیچی ازش نمیخرمشماهم تا مجبور نشدی ازش خرید نکن

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    همه نوع پرنده .از طوطی سانان و قناری .+سگ
    شماره عضویت
    11160
    من قیمت داروهارو ندارم.

اما شهر پرنده انقلاب رو خدا بده برکت قیمتهاش سوت مغز آدمو به صدادرمیاره .

بهتره از دامپزشکی ها تهیه کنید هم خیالتون بابت تاریخ مصرف راحته هم از نوع تقلبی بودنش .

داداش من اصلا پست شمارو نخواندم تا دیدم نوشته شهر پرنده انقلاب همین باعث سوت کشیدن مغزم شد .

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.icehot نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان گرامی
    سلام.شما یه مودا و یه توتال از محصولات همون تابرنیل بگیرید کافیه.ورسل لاگا هم بلاخره اسم جالبیه ولی خوب تا جاییکه من میدونم مکمل غذایی هست و ربطی به پرهای کاسکو نداره.

صفحه 554 از 1238 نخستنخست ... 544545045355365375385395405415425435445455465475485495505515525535545555565575585595605615625635645655665675685695705715725736046541054 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)