فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,289
لایک لایک:  12,728
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 554 از 693 نخستنخست ... 54 454 504 544552553554555556 564 604 654 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 5,531 به 5,540 از 6930
    کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl نمایش پست ها
    سلام
    یک ساعت مشخص برا غذا دادن نذارید
    مهم نیست از بالای قفس نگرفتنش
    سعی کنید به دفعات این کارو کنید نه این که نیم ساعت مجبورش کنید غذا بگیره
    مثلن 5 تا دونه تخمه الان 1 تیکه سیب نیم ساعت دیگه یک تیکه فلفل دلمه دوساعت دیگه اینطوری به نظر من نتیجه ی بهتری میده
    مرسی داداش برای راهنمایی یک سوالی واسم پیش اومد اونم اینه منظور شما اینه هروقت تونستم برم سمتش ی تیکه میوه یا سبزی بهش بدم ک بخوره فقط با گردو یا تخمه یا بادام درختی ک بهشون علاقه داره تمرین نکنم؟

مدیر ارشد انجمن طوطی سانان

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    میانگین پست در روز
    1.85
    تعداد ارسال ها
    3,040
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    مرسی داداش برای راهنمایی یک سوالی واسم پیش اومد اونم اینه منظور شما اینه هروقت تونستم برم سمتش ی تیکه میوه یا سبزی بهش بدم ک بخوره فقط با گردو یا تخمه یا بادام درختی ک بهشون علاقه داره تمرین نکنم؟
    کار به اینکه چی بهش میدید ندارم
    میگم زمان مشخص براش در نظر نگیرید که غذا بدید
    سعی نکنید همه ی غذاشو با دست بدید گهگاهی غذاشو با دست بدید درحد همون نیم ساعت ولی زمان های متفاوت

کاربر موثر

تخصص
    محصل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    ♡کاسکو♡مرغ و خروس سلطان❤
    شماره عضویت
    16310
    میانگین پست در روز
    0.39
    تعداد ارسال ها
    342
    برای تمرین روی دست اوردن کاسکوم وقتی یکی از دستمامو میبرم جلوش و با اون یکی دستم که غذا توشه و پشت اون یکی دستم میزارم تا بیاد و غذا بگیره اوایل که دستم ازش دور تر بود بدون مشکل میومد و غذا رو از اون دستم میگرفت ولی الان که دستمو نزدیکش می کنم گاز میگیره چندبار اول دستمو کشیدم ولی بعدش سعی کردم مقاومت کنم که متاسفانه جوگیر شد و یه گاز اساسی گرفت گفتم شاید از تمرین خسته شد بخاطر همین یه 5ساعتی باهاش تمرین نکردم وقتی باز رفتم که باهاش تمرین کنم بازم گاز گرفت انگار از گاز گرفتن خوشش اومده.نمی دونم الان باید چیکار کنم؟( بعضی مواقع هوس می کنم یه دل سیر با دمپایی کتکش بزنم)
    ویرایش توسط Roc : 9th November 2014 در ساعت 01:24 AM

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    میانگین پست در روز
    1.85
    تعداد ارسال ها
    3,040
    نقل قول نوشته اصلی توسط Roc نمایش پست ها
    برای تمرین روی دست اوردن کاسکوم وقتی یکی از دستمامو میبرم جلوش و با اون یکی دستم که غذا توشه و پشت اون یکی دستم میزارم تا بیاد و غذا بگیره اوایل که دستم ازش دور تر بود بدون مشکل میومد و غذا رو از اون دستم میگرفت ولی الان که دستمو نزدیکش می کنم گاز میگیره چندبار اول دستمو کشیدم ولی بعدش سعی کردم مقاومت کنم که متاسفانه جوگیر شد و یه گاز اساسی گرفت گفتم شاید از تمرین خسته شد بخاطر همین یه 5ساعتی باهاش تمرین نکردم وقتی باز رفتم که باهاش تمرین کنم بازم گاز گرفت انگار از گاز گرفتن خوشش اومده.نمی دونم الان باید چیکار کنم؟( بعضی مواقع هوس می کنم یه دل سیر با دمپایی کتکش بزنم)
    خوب یاد گرفته که گاز بگیره عقب نشینی میکنید و شرطی شده یا باید یک مدت تمرین نکنید که دچار خاموشی بشه یا با روش دیگه ای رو دست بیارید مثل روشی که اول پرنده میاد رو چوب بعد میاد رو ساعد دست
    با همین روش اگه بخواید ادامه بدید نباید بذارید گاز بگیره که عادت کنه

کاربر موثر

تخصص
    محصل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    ♡کاسکو♡مرغ و خروس سلطان❤
    شماره عضویت
    16310
    میانگین پست در روز
    0.39
    تعداد ارسال ها
    342
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl نمایش پست ها
    خوب یاد گرفته که گاز بگیره عقب نشینی میکنید و شرطی شده یا باید یک مدت تمرین نکنید که دچار خاموشی بشه یا با روش دیگه ای رو دست بیارید مثل روشی که اول پرنده میاد رو چوب بعد میاد رو ساعد دست
    با همین روش اگه بخواید ادامه بدید نباید بذارید گاز بگیره که عادت کنه
    رو چوب اوردن که فکر نکنم برای کاسکو مناسب باشه چون خیلی به چوب نشیمنش حساسه و با کوچکترین لرزه و تکونی میترسه.

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    میانگین پست در روز
    1.85
    تعداد ارسال ها
    3,040
    رو چوب اوردن که فکر نکنم برای کاسکو مناسب باشه چون خیلی به چوب نشیمنش حساسه و با کوچکترین لرزه و تکونی میترسه.
    در این مورد کلیپ هست اونارو نگاه کنید امتحانش ضرر نداره

کاربر عالی

تخصص
    طراح
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو(کادو) ، ککاتیل(کاکلی)
    شماره عضویت
    11092
    میانگین پست در روز
    0.32
    تعداد ارسال ها
    454
    سلام دوستان 1 سوال داشتم لطفا کسانی که تجربشو داشتن راهنماییم کنن
    1 کاسکو نر دارم که پیش نامزدم داره نگهداری میشه حدود 1.5 ساله هست حالا می خوام 1 جوجه کاسکو بگیرم تلاشمو میکنم ماده باشه و میخوام حدود 1 سال دیگه که خونه خودمون رفتیم این 2 تا رو تو 1 خونه نگه داریم آیا میشه کنار هم نگهشون داریم ؟ و آیا اگه ماده باشه احتمال جفت شدنشون هست؟
    ممنون

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    سلام سپیده خانوم از اخرین پستی که گذاشتم خیلی میگذره از اون شب تا الان که پست میدم هرشب نیم ساعت با کاسکوم کار کردم ک از هرجای قفس بیاد و بخوره و خوشبختانه از همه طرف و همه جا میاد و جایزه رو میگرره الا جایره رو وقتی بالای قفس بگیرم نمیاد نمیگیره و وقتی هم طرفی ک دیوار هست یکم فاصله داره جایزه رو اونجا میگیرم بعضی وقتا میاد میگیره بعضی وقتا نمیاد میترسه به نظر شما هنوز امادگیشو نداره؟

سلام . تو این مدت اصلا از قفس بیرون نیاوردین ؟

اگه فکر میکنید ترسش به اندازه ای هست که خارج از قفس ممکنه از شما فرار کنه فعلا ادامه بدین به این تمرین .و به نظر منم باید زمان تمرین رو بیشتر کنید که نتیجه ی بهتری بگیرید

میتونید چوب نشانگر رو هم به این تمرین اضافه کنید که هم براش بازی باشه و هم تو تمرین های آینده بتونید از چوب نشانگر استفاده کنید برای بیرون آوردن از قفس و برگشت به داخل قفس و روی دست اوردن هم میتونه کمکتون کنه. من فردا اگه بتونم کلیپی رو میذارم که که یاد بده چطور چوب نشانگر رو به تمرین اضافه کنید .
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    خیلی ممنون از توضیحات کاملتون.
    یه عکس از کاسکوم بذارم ببینید نم نم داره پرهای اصلیش در میاد. الان فکر کنم 1.5 سالش باشه. نظر شما چیه در مورد سنش و سلامتیش؟؟؟

از روی پرهاش که مشکلی نداره و سالم به نظر میرسه .. چشمش هم مشخص نیست تو این عکس که درباره سنش نظر بدیم

خودتون هم مطمئنا با توجه به مطالبی که درباره رنگ چشم گفته شده میتونید حدودی حدس بزنید .. چون هم نزدیک و هم تو نور طبیعی میتونید رنگ چشمش رو ببینید .

چند نکته رو بد نیست که بگم :
    1. ارتفاعتون رو کمی بیشتر کنید رو یه پایه بایستید که از طوطی بالاتر باشید و دست شما کمی خم بشه . تقریبا ارتفاع شما نسبت به طوطی مثل کلیپی که گذاشتم باشه یا کمی بالاتر . اگه برای تمرین مجبور بشید دست رو بالا تر نگه دارید طوطی برای گاز گرفتن فرصت بیشتری پیدا میکنه ..

2. غذا رو نزدیک تر بهش نگه دارید که قصد گرفتن غذا بیاد نه گاز گرفتن

3. قبل از شروع تمرین باید گرسنه باشه

4. اگه نزدیک شد که گاز بگیره .. هر دو دست رو آروم ازش دور کنید و ببرید پشتتون و چند ثانیه تمرین رو قطع کنید

5. سعی کنید فرصتی برای گاز گرفتن پیدا نکنه ..

6. اگه دیدین این موارد موثر نیست تمرین اعلام کنید تا تمرین رو عوض کنیم

نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی نیو نمایش پست ها
    سلام دوستان 1 سوال داشتم لطفا کسانی که تجربشو داشتن راهنماییم کنن
    1 کاسکو نر دارم که پیش نامزدم داره نگهداری میشه حدود 1.5 ساله هست حالا می خوام 1 جوجه کاسکو بگیرم تلاشمو میکنم ماده باشه و میخوام حدود 1 سال دیگه که خونه خودمون رفتیم این 2 تا رو تو 1 خونه نگه داریم آیا میشه کنار هم نگهشون داریم ؟ و آیا اگه ماده باشه احتمال جفت شدنشون هست؟
    ممنون
    سلام . از نر بودن کاسکوی اول مطمئن هستید ؟

برای اطمینان باید آزمایش dna انجام بشه .. میتونید در کنار هم نگه دارید اما نمیشه به طور 100% گفت که میتونن ارتباط خوبی باهم برقرار کنن و یا جفت بشن .

بهتره که طوطی ها رو خیلی به خودتون وابسته نکنید .
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر عالی

تخصص
    طراح
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو(کادو) ، ککاتیل(کاکلی)
    شماره عضویت
    11092
    میانگین پست در روز
    0.32
    تعداد ارسال ها
    454
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . از نر بودن کاسکوی اول مطمئن هستید ؟

برای اطمینان باید آزمایش dna انجام بشه .. میتونید در کنار هم نگه دارید اما نمیشه به طور 100% گفت که میتونن ارتباط خوبی باهم برقرار کنن و یا جفت بشن .

بهتره که طوطی ها رو خیلی به خودتون وابسته نکنید .
    ممنون از پاسخ کلا تمام مشخصات ظاهری و رفتاری نر را داره
    ولی زیاد برام جفت شدن مهم نیست بیشتر به دنبال این هستم که 2 تا کاسکو با 2تا صاحب مختلف در آینده میتونن در سن 2 سالگی همو ببینن و در کنار هم تو 1 مکان یا حتی تو 1 قفس با هم بمونن و با هم سرگرم بشن؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)