کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    11035
    10روز میشد نبرده بودمش
    تو حموم تقریبا بی قرار میشه تو قفس میچرخه خیلی آروم اول کف قفس بعد چوبشو بعد از پاهاش شروع میکنم البته با دوش دستی سرشم که نمیشورم
    از حموم که میارمش اصلا واسه خشک کردن خودش تلاشی نمیکنه با سشوار خشکش میکنم از بیرون قفس با فاصله تا خشک شه عکس العملی نداره یعد که خشک شد تازه یادش میافته که باید خودشو خشک کنه شروع میکنه به مثلا پر آرایی که پراشو میکشه کمی محکمتر از عادی بودن پرای سفیدیم که عرض کردم که تو عکس نشون دادم چه عرض کنم

آقا کسی هست به من بگه چطوری عکسو بزارم تو تاپیک ؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط arman2011 نمایش پست ها
    10روز میشد نبرده بودمش
    تو حموم تقریبا بی قرار میشه تو قفس میچرخه خیلی آروم اول کف قفس بعد چوبشو بعد از پاهاش شروع میکنم البته با دوش دستی سرشم که نمیشورم
    از حموم که میارمش اصلا واسه خشک کردن خودش تلاشی نمیکنه با سشوار خشکش میکنم از بیرون قفس با فاصله تا خشک شه عکس العملی نداره یعد که خشک شد تازه یادش میافته که باید خودشو خشک کنه شروع میکنه به مثلا پر آرایی که پراشو میکشه کمی محکمتر از عادی بودن پرای سفیدیم که عرض کردم که تو عکس نشون دادم چه عرض کنم

آقا کسی هست به من بگه چطوری عکسو بزارم تو تاپیک ؟
    در مورد بحث حمام کردنش که خانوم سپیده باید بیان و نظر بدن ولی شما عکس رو توی آپلود سنتر سایت آپلود کن(روی گزینه ی browse کلیک کن و آدرس جایی که عکست هست بهش بده تا آپلود بشه )و بعد توی همین جایی که متن رو مینویسی یک قاب کوچیک هست که عکس یک درخت توش هست که آدرسی که آپلود سنتر بهت داده توش کپی میکنی و عکس نمایش داده میشه.البته اول باید حجمش رو متناسب کنی تا خوب نمایش داده بشه.زودتر یک عکس ازش بذار ببینیم حرف حساب این طوطی شما چیه.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    11035

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    11035
    جای امید داره ؟البته قبل از بردن به دکترا و انجام عملیاتهای پیشنهادی از افراد مثلا با تجربه پوستش معلوم نبود الانم وضعیت عصبیتش بعداز راهنماییای سپیده خانم خیلی بهتره

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMAN2011 نمایش پست ها
    جای امید داره ؟البته قبل از بردن به دکترا و انجام عملیاتهای پیشنهادی از افراد مثلا با تجربه پوستش معلوم نبود الانم وضعیت عصبیتش بعداز راهنماییای سپیده خانم خیلی بهتره
    سلام آقا آرمان

خب اینکه وضعیت عصبیش به نظر خودتون بهتر شده جای شکر داره

ایون پرهای سفید پرز مانند ریختنشون طبیعیه و در هر زمانی تعدادی از اینها از پرای طوطی جدا میشه

الان کاسکوتون تو لک هست و این باعث ریزش بیشتر این پرهای نرم سفید میشه

اگر عادت پر کندن رو از سرش بندازید تو همین دوره از پر ریزی پرای جدید و زیباش دوباره کامل میشن

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    11035
    سلام نفیسه خانم
    با تشکر از نظرتون واقعا خیلی فرق کرده از وقتی که به گفته سپیده خانم خوابشو بیشتر کردم یعنی همون اولای شب کاورو میکشم رو قفسش میبرمش تو اتاق که بخوابه خیلی به ندرت دیدم که پراشو بکنه 1یا 2 بار. فقط الان نمیدونم برا تغییر میل به غذاش باید چیکار کنم اصلا سراغ کاسه غذاش که انواع میوه گذاشتم (سیب. پرتقال. انار. کاهو.فلفل. خرما. هویج.موز) نمیره از هر کدوم چند بار گذاشتم بازم نخورد منم از ترس با دست چندتایی بهش تخمه میدم(تقریبا یه مشت پر) حتی بیسکویتم نمیخوره

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    سلام نفیسه خانم
    با تشکر از نظرتون واقعا خیلی فرق کرده از وقتی که به گفته سپیده خانم خوابشو بیشتر کردم یعنی همون اولای شب کاورو میکشم رو قفسش میبرمش تو اتاق که بخوابه خیلی به ندرت دیدم که پراشو بکنه 1یا 2 بار. فقط الان نمیدونم برا تغییر میل به غذاش باید چیکار کنم اصلا سراغ کاسه غذاش که انواع میوه گذاشتم (سیب. پرتقال. انار. کاهو.فلفل. خرما. هویج.موز) نمیره از هر کدوم چند بار گذاشتم بازم نخورد منم از ترس با دست چندتایی بهش تخمه میدم(تقریبا یه مشت پر) حتی بیسکویتم نمیخوره

خواهش میکنم

ایشالا که زود زود به حالت عادی برمیگرده

الان توی قفسش غذا چی داره؟

توی ظرف غذای تر هر بار یه غذا رو بگذارید تا دستتون بیاد کدومو بیشتر دوست داره

غذای مورد علاقش چیه؟ اگر تخمه هست کمی تخمه توی ظرف میوه ش بریزید که به هوای برداشتن اونها مزه میوه یا غذای جدید رو بچشه

برای تغیر غذاییش خیلی باید آروم پیش برید که بهش استرسی وارد نشه

اگر از دست غذا میگیره هر از گاهی یکم سیب بگیرید دستتون تا بیاد بگیره اگر اومد گرفت یا میندازه یا خورد میکنه که هر دو خوبن و به مرور با سیب آشنا میشه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    11035
    بله همین کارارم کردم ولی تمایلی نشون نمیده تو ظرفش الان کمی موز فلفل دلمه سیب و گردو گردوهم دوست داره

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    بله همین کارارم کردم ولی تمایلی نشون نمیده تو ظرفش الان کمی موز فلفل دلمه سیب و گردو گردوهم دوست داره
    دوست عزیز پلت هارو هم امتحان کنی ضرر نداره و شاید به اون ها بعنوان دانه خشک نگاه کنه و واکنش مثبت نشون بده بهشون.ضمن اینکه سعی کنید به نظر من از رنگهای متضاد هم استفاده کنید.یعنی میوه و سبزیجاتی که هم رنگ قرمز رو داشته باشن هم سبز.فلفل دلمه و فلفل تند و کلم بروکلی و کرفس و دانه ی انار بعنوان مثال.البته بازم به نظرم شما داری خیلی زودمایوس میشی و باید استمرار داشته باشی تا شاید حس کنجکاوی پرنده باعث شد به تست کردن میوه و سبزیجات روی بیاره.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    11035
    تا از این همه دلگرمی دادن شما دوستان عزیز استفاده میکنم مایوس نمیشم الان خیلیم خوشحالم چون پیشرفتم کردم مثلا امشب داشت میرفت سراغ پراش که کمی سرگرمش کردم و بعدم کاورشو کشیدم سرش و بردمش تو اتاق بخوابه راستی پوست موز براش نگه داشتم تیکه تیکه اش کرد فلفل اذیتش نمیکنه ؟

صفحه 549 از 1238 نخستنخست ... 494494995305315325335345355365375385395405415425435445455465475485495505515525535545555565575585595605615625635645655665675685996491049 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)