کاربر موثر

شماره عضویت
    229
    سلام به همه دوستان عزیز

می خواستم بدونم الان که هوای تهران آلوده است و در حد هشداره، آیا برای کاسکوها هم ضرر دارد برای مقابله با این مسئله باید چکار کرد ؟ البته من خودم دستگاه بخور سرد دارم و اونو روشن می کنم ، نمی دونم تاثیر دارد یا نه ؟

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط gsoudabeh نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز

می خواستم بدونم الان که هوای تهران آلوده است و در حد هشداره، آیا برای کاسکوها هم ضرر دارد برای مقابله با این مسئله باید چکار کرد ؟ البته من خودم دستگاه بخور سرد دارم و اونو روشن می کنم ، نمی دونم تاثیر دارد یا نه ؟

سلام

دستگاه بخور سرد خیلی خوب و عالیه

کار درستی کردید

در و پنجره هارو هم باز نگذارید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    11035
    سلام
    این چند روز کاسکوی من خیلی آروم شده بود حتی یه پرشم نکنده بود دیگه طوری بود که نگرانش شده بودم نکنه مریض شده تا اینکه بعد مدتی امروز بردمش حموم نمیدونم چی شد یه چندتایی از پر سفیداشو کند
    راستی چند مدت امکان داره طول بکشه تا این پرکنیش درمان شه؟ معمولا تو چه مدتی پر جدید در میاد؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMAN2011 نمایش پست ها
    سلام
    این چند روز کاسکوی من خیلی آروم شده بود حتی یه پرشم نکنده بود دیگه طوری بود که نگرانش شده بودم نکنه مریض شده تا اینکه بعد مدتی امروز بردمش حموم نمیدونم چی شد یه چندتایی از پر سفیداشو کند
    راستی چند مدت امکان داره طول بکشه تا این پرکنیش درمان شه؟ معمولا تو چه مدتی پر جدید در میاد؟
    شما متاسفانه به پست های قبلی توجه نمیکنید.حمام بردنش در شرایطی که به گفته ی خودتون داشت بهتر میشد و اینکه خانم سپیده تاکید داشتن که از قفس خارج نشه اصلا کار درستی نیست و برای من جای سوال هست که چه اصراری هست که پرنده حتما در شرایطی که دوست نداره از قفس خارج بشه حمام کنه؟به نظر من اگر بخواید همین روند رو ادامه بدین و به محض اینکه چند روز پر نکند دوباره باعث تحریکش بشید هیچ وقت خوب نخواهد شد.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    11035
    از قفس درش نیاوردم خیلی وقت بود حمومش نکرده بودم گفتم نکنه مریض شه یعنی اشکالی نداره اگه نبرمش حموم در این مورد سپیده خانم چیزی نگفتن ؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    از قفس درش نیاوردم خیلی وقت بود حمومش نکرده بودم گفتم نکنه مریض شه یعنی اشکالی نداره اگه نبرمش حموم در این مورد سپیده خانم چیزی نگفتن ؟
    نه دوست عزیز هیچ مشکلی پیش نمیاد اگر فعلا حمام نکنه.پرنده ی شما فعلا به قفس که حریم خودش هست اطمینان داره و اصلا نباید استرسی بشه که دوباره عصبی بشه و پر کنی کنه.همه ی این کارها ایشالا برای زمانی که کلا پرکنیش ازبین رفت و به شما و محیطش اعتماد کامل پیدا کرد که دیگه خودش از قفس خارج بشه انجام خواهد شد ولی الان وقت مناسبی نیست.فعلا فقط و فقط باید پرکنیش درمان بشه.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    11035
    راستی تاپیکی هست که توش در مورد روشهای تمرین دادن صحبت کردن وجلب اعتماد طوطی چیزی نوشته باشه دیگه میخوام فقط از روشها و راهنمایی شما دوستان عزیز برای کاسکوم استفاده کنم ممنون میشم راهنماییم کنین راهنماییای سپیده خانم واقعا تاثیر عالی داشتن

حتما همین کارو میکنم ممنون از راهنمایی وتوجه اتون

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    راستی تاپیکی هست که توش در مورد روشهای تمرین دادن صحبت کردن وجلب اعتماد طوطی چیزی نوشته باشه دیگه میخوام فقط از روشها و راهنمایی شما دوستان عزیز برای کاسکوم استفاده کنم ممنون میشم راهنماییم کنین راهنماییای سپیده خانم واقعا تاثیر عالی داشتن
    بله مقالات آموزشی کاسکو در تاپیک طوطی سانان رو کامل مطالعه کنید و هرجا هم سوالی بود حتما همه ی ما و بخصوص سپیده خانوم تا جاییکه در توانمون باشه و اطلاعاتمون اجازه بده در خدمتتون هستیم.کاسکو بسیار حساس هست و بهتره شما اطلاعات دقیقی نسبت به کاسکو پیدا کنید تا باروحیات و خلق و خوش بیشتر آشنا بشید تا کمتر به آزمون و خطا متوسل بشید و سریعتر نتیجه بگیرید.شما مطمئن باش اگر در درمان پرکنی پرندت موفق بشی انقدر اعتمادش رو بخودت جلب کردی که بعد از اون بتونی آموزشش بدی و تا جاییکه استعداد پرنده نسبت به سن و سالش و حوصله ی شما جواب بده ازش نتیجه بگیری.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    11035
    ممنون دوست عزبز من باز همه تغییرات و رفتارای کاسکوم رو که اسمش ایواست رو خدمتتون اطلاع خواهم داد

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام

حتما همین کارو میکنم ممنون از راهنمایی وتوجه اتون
    ممنون دوست عزبز من باز همه تغییرات و رفتارای کاسکوم رو که اسمش ایواست رو خدمتتون اطلاع خواهم داد
    سلام . به اینکه امروز پر میکنه یا نمیکنه فکر نکنید اصلا ، چون به واقعیت تبدیل میشه اول از خودمون باید فکرمون رو اصلاح کنیم

بعد از مدتی بردمش حموم، یعنی دقیقا چه مدت ؟ راستشو بگید میخوام نتیجه گیری کنم

می برید حموم دقیقا چه رفتاری داره ؟ در حین حموم کردن و بعدش ؟ چجوری حمومش میکنید ؟

با سشوار خشکش می کنید یا میذارید خودش پراشو خشک کنه ؟ اگه با سشوار خشک میکنید واکنشش چیه ؟ اگه میذارید خودش پراشو خشک کنه تند و با یه حالت عصبی اینکاروانجام میده یا عادیه ؟

پر سفید منظوزتون چه پریه ؟ پر کرکی ؟ از پرای افتادش و از خودش عکس بذارید

حموم کردن یا نکردن طوطی شما بستگی به این جوابا داره

معلوم نیست نمیتونم زمان دقیق به شما بگم که چه وقت متوقف میشه

الان فکر می کنم تو لکه . اگه پرای جدیدش رو خراب کرده باشه تو لکیه بعدی پرای جدیدش در میاد .

صفحه 548 از 1238 نخستنخست ... 484484985295305315325335345355365375385395405415425435445455465475485495505515525535545555565575585595605615625635645655665675986481048 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)