صفحه 54 از 1238 نخستنخست ... 43536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172731041545541054 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 531 به 540 از 12376
    کاربر موثر

شماره عضویت
    229
    نقل قول نوشته اصلی توسط پرنده ی غریب نمایش پست ها
    من کاملا با حرف شما موافقم منم از پارچه کشیدن بدم میاد و اصلا موافق نیستم ولی به شرطی که نهایتا تا ساعت 11 شب بیدار باشیم و صبحم با صدای اون مشکل نداشته باشیم ولی بعضی از دوستان تا دیر وقت بیدارن و صبحم میخوان جبران شب بیداری رو بکنن برای همین از صدای اون ناراحتن این افراد اگه مجبورن تا دیر وقت بیدار و صبحم تا دیر وقت بخوابن توصیه میشه که پارچه بندازن
    من چون کارمند هستم ساعت خاصی می خوابم و سرساعت بیدار می شم و عسل هم به این وضع عادت کرده حتی روزهای تعطیل ، شکر خدا هم تا حالا سرحال وشاد است

کاربر موثر

شماره عضویت
    187
    نقل قول نوشته اصلی توسط aram نمایش پست ها
    چه فرقی می کنه؟
    یعنی چرا باید همیشه یه ساعته خاص بخوابن؟آرام هر موقع ما بخوابیم می خوابه....میشه دلیلش رو بگید؟
    ببینین شما وقتی برنامه برای کاراتون دارید راحت ترین یا بی برنامه؟؟اینا هم همین طور در طبیعت و قتی شب میشه کاسکو ها هم میخوابن یعنی تقریبا یک ساعت خاص پس بهتره تا اونجا که میتونید برنامه خوابشون بهم نزنید به قول آقا بابک اگه 3شب هم میخوابه فرداش هم 3 بخوابه نه 1!!!

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    123
    [QUOTE=misha;3274]انواع كاسكو : كنگو ، تيمنه ، پرنسيس

1. كنگو : پر و بال خاكستري ، دم سرخ ، دم در كمتر از يك سال سرخ با لبه هاي سياه ،*منقار كاملاً*سياه ، بسيار باهوش است ، در حد يك كودك چهار ساله مي فهمد ، قدرت زيادي براي تقليد صداي آدم ندارد ولي خوب ارتباط برقرار مي كنند . كم جيغ مي زند و بسيار حساس است .

این درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟ نوشته شده کنگو قدرت تقلید صدا ندارددددددددددددددددددددد ددددد

کاربرفعال

شماره عضویت
    522
    ممنونم آقاي آژيده. واقعاً خيالم رو راحت كردي. جان هم همش مي*گه صبر. صبر. صبر حالا سعي مي*كنم صبورتر باشم.

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    مهم نیست که چه ساعتی میخوابن .... مهم اینه که هر جوری که عادتش دادید همونجور ادامه بدید....اگر همیشه ساعت 3 شب میخوابه مهم نیست...مهم اینه که همیشه 3 بخوابه نه اینکه یه شب 1 و شب دیگه 5 !!!!

بابک آژیده[/quote]
    سلام آقا بابک
    سر ساعت خوابیدن درسته ولی به نظر من دیر خوابیدن درست نیست چون اینا باید ده دوازده ساعت خوب بخوابن و مثل ما آدما هم صبح یه پتو نمیکشن رو سرشون تا لنگ ظهر بخوابن صبح زود به طور غریضی بلند میشن اگه شب ساعت 3 بخوابن و 6 صبح بلند بشن به نظر شما مشکلی نداره شاید بگین تو روز میخوابن ولی خواب و چرت روز نمیتونه خستگی اونا رو در بیاره و استراحت کاملی نیست برای همین کسل میشن و به مرور بیمار میشن پس بهتره که هم سر ساعت بخوابن هم دیر تر از 11 شب نشه
    چه فرقی می کنه؟
    یعنی چرا باید همیشه یه ساعته خاص بخوابن؟آرام هر موقع ما بخوابیم می خوابه....میشه دلیلش رو بگید؟
    برای اینکه سیستم بدنشون عادت میکنه سر یه ساعت بخوابه یعنی اگه چند شب ساعت 10 بخوابه فرداش سر ساعت 10 خمیازه میکشه و خوابش میاد و اگه نتونه بخوابه کسل میشه و به مرور این اختلاف زمان خواب باعث بیماری میشه خود ما هم اگه هر شب سر یه ساعت بخوابیم و یه شب دیرتر فرداش کسلو عصبی و خسته میشیم و بی خوابی در ما و اونها دراز مدت باعث کوتاهی عمر و خیلی بیماریها میشه
    [quote=aram;3278]
    نقل قول نوشته اصلی توسط misha نمایش پست ها
    انواع كاسكو : كنگو ، تيمنه ، پرنسيس

1. كنگو : پر و بال خاكستري ، دم سرخ ، دم در كمتر از يك سال سرخ با لبه هاي سياه ،*منقار كاملاً*سياه ، بسيار باهوش است ، در حد يك كودك چهار ساله مي فهمد ، قدرت زيادي براي تقليد صداي آدم ندارد ولي خوب ارتباط برقرار مي كنند . كم جيغ مي زند و بسيار حساس است .

این درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟ نوشته شده کنگو قدرت تقلید صدا ندارددددددددددددددددددددد ددددد
    نه دوست عزیز مگه میشه همچین چیزی مگه آلکس باهوش ترین کاسکو جهان کنگو نبود احتمالا اشتباه لپیه یا کلا اشتباهه شما خودتو ناراحت نکن

کاربر موثر

شماره عضویت
    72
    نقل قول نوشته اصلی توسط كاكاسو نمایش پست ها
    سلام.
    من هميشه آرزو داشتم يه كاسكوي پر سر و صدا داشته باشم. بعد از اين همه مدت كه انتظار داشتن كاسكو رو داشتم، يكي خريدم ولي اين طفلكي هيچ سر و صدايي نداره. مطمئنم مريض نيست. بازيگوشي مي*كنه، غذاشم كامل مي*خوره. اما خيلي آرومه. مشكل كجاست؟
    به مرور بهتر میشه به نظر من اما همونطور که دوستان گفتند خصوصیات متفاوته

نقل قول نوشته اصلی توسط gsoudabeh نمایش پست ها
    دوستان فکر نمی کنید در مورد خواب کاسکو یک مقدار دارید سخت گیری می کنید چون فکر می کنم همانطور که به مرور زمان به خود ما عادت می کنند به شرایط زندگی جدید هم خو می گیرند . اصولاً همه ما از صبح سرکار هستیم و فقط بعداز ظهر در کنار کاسکو هستیم اگر بخواهیم با کشیدن پارچه آنها را مجبور به خواب کنیم که فرصت دوست شدن با هم را از دست می دهیم .
    عسل من تازه از ساعت 7 یا 8 شب شروع می کند به سرو صدا و شیطنت و بازی تا ساعت 11 شب ، تنها زمانی که فرصت دارم باهاش کار کنم و بهش آموزش بدم .اتفاقا اصلا هم عصبی نیست خیلی هم بازیگوش و شاد هست .
    قبول دارم بنده هم کارمندم اما 7.30 باید پاشم نه 6!! این آقا پسر 6 یه انقلاب به پا میکنه بی چارچه
    که البته جدیدا با پارچه هم داره این کارو میکنه که تو دلیلش موندم
    فکر می کنم یا ضخامت کم یا پوشش کامل نیست(رنگ سفید)
    ایمان جان نظرت چیه؟

چه فرقی می کنه؟

واضحه سیکل باید ثابت باشه طوری که مکانیزم طی شه به گفته دوستان برنامه باید سر جاش باشه
    اما منم فکر میکنم 11 12 به بعد دیگه برای خواب کاسکو دیره بطور طبیعی 11 دیگه جنب و جوش ندارن( مال خودموعرض میکنم)
    از پارچه هم برای آرامشش استفاده میکنم

[quote=aram;3278]
    نقل قول نوشته اصلی توسط misha نمایش پست ها
    انواع كاسكو : كنگو ، تيمنه ، پرنسيس

کاملا مشخصه که اشتباهی صورت گرفته حالا یا از منبع یا از تایپ!!

کاربر موثر

شماره عضویت
    187
    میشه یکی از دوستان لطف کنه شماره بیمارستان کامرانیه به من بگه؟

کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    سلام
    وقتي طوطي نوكشو با پاش ميخارونه دليل خاصي داره؟
    ممنون
    به همون دليلي كه شما گاهي با دستتون بينيتون رو مي خارونيد.ديگه خيلي داريد سخت ميگيريد عزيز.

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    سلام حسین جان
    اول از همه پارچه باید آنقدر زخیم باشد و رنگ روشن که نور از آن رد نشه و بزرگ باشه که کله قفسو بپوشونه یعنی دیگه توی قفس هیچ نوری رد نشه ولی این به آن معنی نیست که ما روی اونو بپوشونیم ولی تو خونه سرو صدا باشه نه در صورت بروز نور میشه پارچه انداخت که بخوابه ولی دوستان اگه سرو صدا باشه اون نمیتونه بخوابه پارچه جلوی نورو میگیره نه صدارو

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط ardi1234 نمایش پست ها
    میشه یکی از دوستان لطف کنه شماره بیمارستان کامرانیه به من بگه؟
    سلام دوست عزیز
    22675185-86

صفحه 54 از 1238 نخستنخست ... 43536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172731041545541054 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)