مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط ardalan4biz نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییتون.
    بله ترسش خیلی کم شده وقتی نزدیک میشم فقط غور میزنه. فرار نمیکنه .الان که اسباب بازیشو از بیرون قفس اویزون کردم نترسید. جلو ظرف غذاش گذاشتم. خیلی راحت اومد غذا برداشت و از پشت قفس اسباب بازیشو با نوکش فکر کنم گاز گرفت یا به قول دوستان تستش کرد.
    کنار قفس با فاصله نیم متری میشینم ،مشکلی نداره نزدیک قفس که میشم فقط غووور میزنه.
    1 سوال دیگه. از چوب اموزش به چه نهوی باید استفاده کنم؟
    که و چه موقعی ازش باید استفاده کرد؟ الان زوده به نظرتون؟
    این وسایلو گاز میگیره، براش بد نیست؟ منظورم اینکه عادت نکنه هر چیزیو گاز بگیره( بیشتر برا اینکه مو گاز نگیره میگم)
    خیلی عالیه پیشرفت خوبی داشتید . همون نیم متری بشینید خیلی بهتره . بعد کم کم دیگه نزدیک بشید . داره بهتون اعتماد می کنه .

اسباب بازی رو هم معلومه که ازش نمی ترسه . اینم نشونه خوبیه . بذارید فردا هم بیرون قفس بمونه بعد بذارید داخل قفس .

الان نیازی به چوب آموزش نیست. خیلی زوده . باید اول سعی کنید با دست بهش غذا بدید بعد رو دست بیاریدش که فعلا وقتش نیست .

نه بد نیست براش . خیلی هم خوبه . باید یه جوری سرگرم بشه که تو اسارات این بهترین راه سرگرمیه طوطی هاست

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    سلام دوستان
    با تشکر از همه ی دوستانی که راهنماییم کردن انشالله بتونم بعدا جبران کنم(تشکر ویژه از اقای دکتر که خیلی زحمت افتادن)
    الان حال سیلور خیلی بهتر شده چشم چپش که گفتم تاحدی وخیم شد که اصلاسیلور نمیتونست چشمشو باز کنه
    و حتی اب هم نمیخورد چه برسه به غذا ولی همونطور که دکتر گفتند باید انتی بیوتیک رو مصرف میکرد تا الان سه روزه با سرنگ بهش اب
    وغذا میدم که دیروز خودش شروع کرده به غذا خوردن ولی تخمه رو مگه اینکه خیلی گرسنش بشه که بره بخوره ولی سیب و انگور رو با اشتها میخوره
    الان ورم چشمش یه جورایی میشه گفت کلا خوب شده فقط یه کوچولو ازش باقی مونده ولی هنوزم در طول روز خیلی میخوابه و کسله و حرف هم نمیزنه
    ولی وقتی واسش اسباب بازی درست میکنم حدود یه ربع باهاش بازی میکنه و دوباره خودشو پف میکنه
    حالا اگه دوستان راهنماییم کنن که این حالتشم خوب شه ممنون میشم؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط yazdan6 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    با تشکر از همه ی دوستانی که راهنماییم کردن انشالله بتونم بعدا جبران کنم(تشکر ویژه از اقای دکتر که خیلی زحمت افتادن)
    الان حال سیلور خیلی بهتر شده چشم چپش که گفتم تاحدی وخیم شد که اصلاسیلور نمیتونست چشمشو باز کنه
    و حتی اب هم نمیخورد چه برسه به غذا ولی همونطور که دکتر گفتند باید انتی بیوتیک رو مصرف میکرد تا الان سه روزه با سرنگ بهش اب
    وغذا میدم که دیروز خودش شروع کرده به غذا خوردن ولی تخمه رو مگه اینکه خیلی گرسنش بشه که بره بخوره ولی سیب و انگور رو با اشتها میخوره
    الان ورم چشمش یه جورایی میشه گفت کلا خوب شده فقط یه کوچولو ازش باقی مونده ولی هنوزم در طول روز خیلی میخوابه و کسله و حرف هم نمیزنه
    ولی وقتی واسش اسباب بازی درست میکنم حدود یه ربع باهاش بازی میکنه و دوباره خودشو پف میکنه
    حالا اگه دوستان راهنماییم کنن که این حالتشم خوب شه ممنون میشم؟

سلام . از مدفوعش و چشمش هم عکس بذار تا دکتر نظر بدن دربارش .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    اینم عکس چشمش از سه زاویه
    اول معذرت میخوام بابت عکس ها در ضمن عکس مدفوعش که گذاشتم صبح اب ریخت کف قفس..
    راستی میشه ار=ز روی این عکس ها سنشو تشخیص داد
    بازم ممنون
    [IMG][/IMG][IMG][/IMG]

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    10003
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    خیلی عالیه پیشرفت خوبی داشتید . همون نیم متری بشینید خیلی بهتره . بعد کم کم دیگه نزدیک بشید . داره بهتون اعتماد می کنه .

اسباب بازی رو هم معلومه که ازش نمی ترسه . اینم نشونه خوبیه . بذارید فردا هم بیرون قفس بمونه بعد بذارید داخل قفس .

الان نیازی به چوب آموزش نیست. خیلی زوده . باید اول سعی کنید با دست بهش غذا بدید بعد رو دست بیاریدش که فعلا وقتش نیست .

نه بد نیست براش . خیلی هم خوبه . باید یه جوری سرگرم بشه که تو اسارات این بهترین راه سرگرمیه طوطی هاست

سلام به همه دوستان عزیز.
    بازم کمک میخوام.مانی پرای رو بالشو داره میکنه. سینش الان لخت فقط کرک مونده.خواهرم و مادرم همش پیشش هستن تا میرن اونور مشغول کندن میشه، بدنش داره بد شکل میشه.
    نمیدونم دیگه چیکار کنم. لطفا کمکم کنید

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط ardalan4biz نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز.
    بازم کمک میخوام.مانی پرای رو بالشو داره میکنه. سینش الان لخت فقط کرک مونده.خواهرم و مادرم همش پیشش هستن تا میرن اونور مشغول کندن میشه، بدنش داره بد شکل میشه.
    نمیدونم دیگه چیکار کنم. لطفا کمکم کنید
    سلام. تنها چیزی که می تونم بگم اینه که باید زودتر رامش کنید . بد شکل شدنش مهم نیست فقط الان باید سریعتر به همه اعتماد کنه

اسباب بازی رو فردا بذارید . صداتون رو ضبط کنید وقتی مادر و خواهر تون نیستن براش بذارید تا فکر کنه دارن براش حرف می زنن .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    سلام الان حدود 5روزه دارم به سیلور انتی بیوتیک میدم
    مممنون میشم اگه راهنماییم کنید که چه مدت دیگه بهش بدم؟
    حال عمومش بهتر شده نسبت به قبلش کمتر میخوابه ولی هنوزم حرف نمیزنه.
    ممکنه دیگه اصلا حرف نزنه قبلا بالای 60کلمه حرف میزد؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط yazdan6 نمایش پست ها
    سلام الان حدود 5روزه دارم به سیلور انتی بیوتیک میدم
    مممنون میشم اگه راهنماییم کنید که چه مدت دیگه بهش بدم؟
    حال عمومش بهتر شده نسبت به قبلش کمتر میخوابه ولی هنوزم حرف نمیزنه.
    ممکنه دیگه اصلا حرف نزنه قبلا بالای 60کلمه حرف میزد؟
    فعلا ادامه بده داروهاشو .

نترس چون کاملا خوب نشده حرف نمی زنه فعلا .

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    كاسكو
    شماره عضویت
    10296
    سلام خوبيد من يكم حساسم شايد هم شمارو زياد دردسر بندازم چون حي سوال ميكنم چون تجربه ندارم بخاطر اون هست چرا زياد بال ميزنه همه جاي مغازم پرز هست ابپاش هم كذاشتم هر 4 ساعت مكيزنم اما فايده نداره راحلي دارين تو اين مورد؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط ميلاد2 نمایش پست ها
    سلام خوبيد من يكم حساسم شايد هم شمارو زياد دردسر بندازم چون حي سوال ميكنم چون تجربه ندارم بخاطر اون هست چرا زياد بال ميزنه همه جاي مغازم پرز هست ابپاش هم كذاشتم هر 4 ساعت مكيزنم اما فايده نداره راحلي دارين تو اين مورد؟
    سلام . هر سوالی داشتید بپرسید

بال می زنه خستگی در می کنه . اتفاقا خیلی عالیه که بال میزنه . چون شما کلا غذاهای چرب زیاد بهش میدید بال زدن براش خوبیه یه جور ورزشه براش .

خب کاسکو یکی از مشکلات نگهداریش اینه که گرد زیاد تولید می کنه . روزنامه کف قفس رو زود به زود تمیز کنید و وقتی روزنامه تمیز می ذارید کف قفس ، یکم با آبپاش خیس کنید فقط یکم .

صفحه 531 از 1238 نخستنخست ... 314314815125135145155165175185195205215225235245255265275285295305315325335345355365375385395405415425435445455465475485495505816311031 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)