فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,289
لایک لایک:  12,728
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 526 از 693 نخستنخست ... 26 426 476 516524525526527528 536 576 626 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 5,251 به 5,260 از 6930
    مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    طبق اطلاعیه ای تو سایت گذاشتم ،سایت 12 ساعت به عقب برگشت متاسفانه پست های جدید از بین رفت .. فکر میکنم فقط آخرین پستم در جواب به کاربر منصور خونده نشد که دوباره جواب میدم ..

نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    یعنی به نظر شما وقتی اینجوری سرشو پایین میاره ک انگشتم نزدیک بینیش بخوره میخواد سرشو بخارونم؟میترسم خوشش نیاد و عصبی بشه یا اینکه اعتمادش بپره
    سلام دوباره .. من جواب دادم ولی نمیدونم خوندید یا نه ..

گفتم کمی دست رو به سمت سرش ببرید ببینید واکنشش چیه . زیاد طولانی نباشه زیاد هم اصرار نکنید . اگه عصبی بشه از حالت چشم و پرهاش میتونید متوجه بشید . اگه عصبی نشد بهش جایزه بدین

درباره شروع تمرین بعدی هم گفتم که به خودتون بستگی داره . الان اعتمادش به شما بیشتر شده . میتونید صبر کنید و مرحله به مرحله باهاش تمرین کنید و یا همزمان تمرین روی دست آوردن رو هم شروع کنید ..

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad15 نمایش پست ها
    درود

کاسکوعه ما کاملا به محیط عادت کرده

حالا چیکارش کنم؟
    اینقدر عجله نکنید دوست عزیز .. دو روز از سوال قبلتون نگذشته که گفتید عادت کرده .. حداقل 10 روز نباید کاری به کارش داشته باشید .. یه هفته هم نشده که به خونه شما وارد شده ..
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    طبق اطلاعیه ای تو سایت گذاشتم ،سایت 12 ساعت به عقب برگشت متاسفانه پست های جدید از بین رفت .. فکر میکنم فقط آخرین پستم در جواب به کاربر منصور خونده نشد که دوباره جواب میدم ..

سلام دوباره .. من جواب دادم ولی نمیدونم خوندید یا نه ..

گفتم کمی دست رو به سمت سرش ببرید ببینید واکنشش چیه . زیاد طولانی نباشه زیاد هم اصرار نکنید . اگه عصبی بشه از حالت چشم و پرهاش میتونید متوجه بشید . اگه عصبی نشد بهش جایزه بدین

درباره شروع تمرین بعدی هم گفتم که به خودتون بستگی داره . الان اعتمادش به شما بیشتر شده . میتونید صبر کنید و مرحله به مرحله باهاش تمرین کنید و یا همزمان تمرین روی دست آوردن رو هم شروع کنید ..
    مرسی بابت جواب دادن من زیاد عجله ندارم و نمیخوام سهل انگاری و عجول بودنم باعث بشه بدتر بشه تا بهتر بخاطر همین انقد سوال میکنم میخوام اصولی و مرحله به مرحله جلو برم تا کاملا بهم اعتماد کنه

الان از نظر شما وارد مرحله سر خاروندن بشم یا روی دست اوردن؟سرخاروندن چقد باعث جلب اعتماد طوطی میشه؟

در ادامه اینم اضافه کنم کاسکوی من هنوز ازم میترسه اینطور نیس اصلا ترسی نداشته باشه قفس نزدیک به خودم گذاشتم وقتی بلند میشم محکم پاهاشو به چوب میگیره یا وقتی در قفس میخوام باز کنم یا ببندم همین حالتو داره و دستمو دنبال میکنه یواش غر غر میکنه از قار افتاده دیگه قار نمیزنه .

همکار قدیمی

تخصص
    کارمند
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    میانگین پست در روز
    3.28
    تعداد ارسال ها
    6,284
    مرسی بابت جواب دادن من زیاد عجله ندارم و نمیخوام سهل انگاری و عجول بودنم باعث بشه بدتر بشه تا بهتر بخاطر همین انقد سوال میکنم میخوام اصولی و مرحله به مرحله جلو برم تا کاملا بهم اعتماد کنه

الان از نظر شما وارد مرحله سر خاروندن بشم یا روی دست اوردن؟سرخاروندن چقد باعث جلب اعتماد طوطی میشه؟

در ادامه اینم اضافه کنم کاسکوی من هنوز ازم میترسه اینطور نیس اصلا ترسی نداشته باشه قفس نزدیک به خودم گذاشتم وقتی بلند میشم محکم پاهاشو به چوب میگیره یا وقتی در قفس میخوام باز کنم یا ببندم همین حالتو داره و دستمو دنبال میکنه یواش غر غر میکنه از قار افتاده دیگه قار نمیزنه .
    شما ازمعدود کسانی هستید که انقدر باحوصله و دقت پیش میرید.واقعاجای تبریک داره.
    به سرخاروندن وابستش نکنید اما در این حد که بادست سرش رو لمس کنید خیلی بهتون برای مراحل بعد کمک میکنه.برای روی دست آوردن زوده وقتیکه هنوز کامل ترسش ازشمانریخته.
    همه ی طوطی های بزرگ داخل قفس به چوب نشیمنشون حساسن و با کوچکترین تکان در قفس محکم به چوب نشیمن فشارمیارن و حتی بعضی هاشون بامنقار هم قفس رو میگیرن که تعادلشون بهم نخوره.

ارسال شده از HUAWEI G525-U00 با استفاده از تپاتالک 2

لطفا از مطرح کردن سوالات عمومی خود در پیام خصوصی جدا خودداری فرمایید.

کاربر موثر

تخصص
    محصل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    ♡کاسکو♡مرغ و خروس سلطان❤
    شماره عضویت
    16310
    میانگین پست در روز
    0.40
    تعداد ارسال ها
    342
    سلام.اوایل که کاسکوم خریدم خیلی بغل قفس مینشتم ( بعضی مواقع6ساعت در روز کنار قفسش بودم)الان به اون وضعیت عادت کرده و تا نری کنار قفسش غذا نمیخوره حتی شده از صبح تا غروب لب به غذاش نزده همین که رفتم کنار قفسش سریع رفت دور ظرف غذاش و تا دونه ای اخر تخمهاشو خورد.به نظرتون چیکار کنم این عادت از سرش بیفته؟

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495

سلام . کار خوبی میکنید که سوال می پرسید صبر و حوصله و دقت شما تو اهلی کردن طوطی مثال زدنی هست ..

هر دو تاثیر خاص خودش رو داره اما از نظر من بیشترین اعتماد به دست زمانی هست که طوطی روی دست بیاد و سر خاروندن اهمیت کمتری داره ( شاید بقیه این نظر رو قبول نداشته باشن ) ولی من معتقدم مهم اینه که تو موقعیت های حساس طوطی اونقدر اعتماد داشته باشه که روی دست بیاد ... سر خاروندن میتونه بعدش هم انجام بشه .. . بودن افرادی که تا چند سال میتونستن سر طوطی رو بخارونن ولی روی دست نمیومده
    طوطی ..

اما شما همین راهی که پیش گرفتید رو فعلا ادامه بدین .اگه میخواید مرحله به مرحله پیش برید فعلا همین سر خاروندن رو کامل کنید اما همونطور که آقای اسکندری گفتن به سر خاروندن وابسته نکنید ...بعد وارد مرحله روی دست آوردن بشید ..
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    نقل قول نوشته اصلی توسط Roc نمایش پست ها
    سلام.اوایل که کاسکوم خریدم خیلی بغل قفس مینشتم ( بعضی مواقع6ساعت در روز کنار قفسش بودم)الان به اون وضعیت عادت کرده و تا نری کنار قفسش غذا نمیخوره حتی شده از صبح تا غروب لب به غذاش نزده همین که رفتم کنار قفسش سریع رفت دور ظرف غذاش و تا دونه ای اخر تخمهاشو خورد.به نظرتون چیکار کنم این عادت از سرش بیفته؟
    قفسش دور از شما یا سایر اعضای خونوادست ؟؟ جایی هست که رفت و آمد کمه و سکوت برقراره ؟ کلا فعالیت، اطراف قفسش در چه حده ؟؟ (جز مواردی که شما کنارش هستید )

فقط به شما عادت کرده یا کلا هرکی که بشینه کنارش غذا میخوره ؟

کاربر اخراج شده

تخصص
    لیسانس نرم افزار و دانشجوی ارشد نرم افزار
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، خروس لاری ، عروس هلندی ، غاز ، بوقلمون
    شماره عضویت
    14385
    میانگین پست در روز
    1.52
    تعداد ارسال ها
    1,802
    سلام.
    من یه استند برای کاسکوم درست کردم.
    ولی علاقه خاصی داره که بیاد بالای قفس بشینه و رو استند یه بار اومد که سریع اومد رو دستم.
    چیکار کنم به نظرتون؟؟

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    سلام.
    من یه استند برای کاسکوم درست کردم.
    ولی علاقه خاصی داره که بیاد بالای قفس بشینه و رو استند یه بار اومد که سریع اومد رو دستم.
    چیکار کنم به نظرتون؟؟
    استندی که شما درست کردید که ساده باید باشه . استندی که من برای طوطیم درست کردم بزرگ بود تقریبا 3 ماه طول کشید تا قبولش کنه ..

طوطی شما روی دست میاد ؟

کاربر اخراج شده

تخصص
    لیسانس نرم افزار و دانشجوی ارشد نرم افزار
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، خروس لاری ، عروس هلندی ، غاز ، بوقلمون
    شماره عضویت
    14385
    میانگین پست در روز
    1.52
    تعداد ارسال ها
    1,802
    استندی که شما درست کردید که ساده باید باشه . استندی که من برای طوطیم درست کردم بزرگ بود تقریبا 3 ماه طول کشید تا قبولش کنه ..

طوطی شما روی دست میاد ؟

بله سادست.
    طوطی من وقتی تو قفس یا بالای قفس باشه هروقت دلش بخواد میاد. ولی بیرون از قفس دستمو نگه دارم خودش میاد.
    اینم عکس استند.

کاربر موثر

تخصص
    محصل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    ♡کاسکو♡مرغ و خروس سلطان❤
    شماره عضویت
    16310
    میانگین پست در روز
    0.40
    تعداد ارسال ها
    342
    قفسش دور از شما یا سایر اعضای خونوادست ؟؟ جایی هست که رفت و آمد کمه و سکوت برقراره ؟ کلا فعالیت، اطراف قفسش در چه حده ؟؟ (جز مواردی که شما کنارش هستید )

فقط به شما عادت کرده یا کلا هرکی که بشینه کنارش غذا میخوره ؟
    من بخاطر اینکه امسال کنکور دارم بیشتر اوقات تو اتاقمم.قفس کاسکون آخر پذیرایی هست و تقریبا6/7متر با اونجایی که خانواده رفت آمد دارن قرار داره و سکوتم نیست و تقریبا دورش شلوغه ولی باید حتما بشینی کنار قفسش تا غذا بخوره:smile5:.منم که مجبورم یه بار صبح یه بار عصر یه بار غروب یه بارم شب بشینم کنار قفسش تا غذا بخوره

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)