فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,289
لایک لایک:  12,728
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 520 از 693 نخستنخست ... 20 420 470 510518519520521522 530 570 620 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 5,191 به 5,200 از 6930
    کاربر موثر

تخصص
    ورزشکار - در حال تحصیل
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231
    میانگین پست در روز
    0.28
    تعداد ارسال ها
    245
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . اسباب بازیش با زنجیر و بست فلزی وصل میشه به قفس ؟ چطور تونسته بندازتش! .. طبیعی که هست حالا به هر صورتی که دوست داشته باشن با اسباب بازی بازی میکنن .. اگه میترسید ازش که اصلا سمتش نمیرفت . احتمالا فقط از همون قسمت بالای اسباب بازی توجهش رو جلب کرده اسباب بازی رو میتونید گوشه قفس نصب کنید در راستای چوب نشمینش.

وقتی طوطی شما هنوز از دست شما میترسه و شما نمیتونید با دست بهش غذا بدین اصلا نباید دست رو داخل قفس ببرید چون فقط روند رام شدنش رو با استرس وارد کردن به طوطی کند میکنید . همون راهی که قبلا بهتون گفتم اگه با نزدیک شدن شما به قفس نمیترسه بشینید کنار قفس و از بین میله ها غذایی که دوست داره ( جز بادوم زمینی ) رو بهش بدین . صبحا وقتی هنوز غذایی نخوره ظرف غذاش رو بردارید و سع کنید با دست بهش غذا بدین .

نه اینم میشه به نوعی جایزه دادن .. حواسش رو پرت کنید .. یه اسباب بازی پر سرو صدا بگیرید دستتون، باهاش بازی کنید .. بعد ببرید نزدیکش .. یا یه کاغذ کوچیک بدید دستش ..البته اگه کاغذ رو نمیخوره ..

اگه همیشگی نیست مشکلی نداره و قصدش بازیه.. سعی کنید تو این دوران تو لکی غذاهای کلسیم دار و حاوی ویتامین A و غذاهای پروتئین دار در اختیارش بذارید ..
    سلام . امروز بدبخت کاسکوم اومد بره رو نردبونش وزنش افتد یه طرف این نردبونم چپه شد . صبح که داشتم مرفتم مدرسه بعد از ظهر اومدم نردبون رو درست کردم با کنف محکم بستم به میله های قفس که چپه نشه بعد یکی از اسباب بازی ها رو که زیاد کثیف نشده بود رو شستم چشمتون روز بعد نبینه کل رنها با هم مخلوط شد الان اسباب بازی شده رنگین کمان در هم بعد اینکه خشک شد یه قلاب جدید براش گذاشتم چون قفلشو شکسته بود بعد دور حلقه اهنی که رابط قلاب و اسباب بازی بود کنف پیچیدم بعد اویز کرد اسباب بازی دور قفل هم کنف پیچیدم . کار درستی کردم ؟
    سوال دیگه که داشتم فصل پر ریزی کاسکو ها کیه ؟ اخه امروز دیدم یکی از پر هاش افتاده بود کف قفس، قاصدکی نبود ولی حس کردم کنده شده یعنی خودش با نوکش کنده باشه .

همکار قدیمی

تخصص
    کارمند
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    میانگین پست در روز
    3.28
    تعداد ارسال ها
    6,284
    نقل قول نوشته اصلی توسط فریماه نمایش پست ها
    سلام . امروز بدبخت کاسکوم اومد بره رو نردبونش وزنش افتد یه طرف این نردبونم چپه شد . صبح که داشتم مرفتم مدرسه بعد از ظهر اومدم نردبون رو درست کردم با کنف محکم بستم به میله های قفس که چپه نشه بعد یکی از اسباب بازی ها رو که زیاد کثیف نشده بود رو شستم چشمتون روز بعد نبینه کل رنها با هم مخلوط شد الان اسباب بازی شده رنگین کمان در هم بعد اینکه خشک شد یه قلاب جدید براش گذاشتم چون قفلشو شکسته بود بعد دور حلقه اهنی که رابط قلاب و اسباب بازی بود کنف پیچیدم بعد اویز کرد اسباب بازی دور قفل هم کنف پیچیدم . کار درستی کردم ؟
    سوال دیگه که داشتم فصل پر ریزی کاسکو ها کیه ؟ اخه امروز دیدم یکی از پر هاش افتاده بود کف قفس، قاصدکی نبود ولی حس کردم کنده شده یعنی خودش با نوکش کنده باشه .
    سلام.از پری که کنده شده عکس بگذارید.ممکنه دراثر ترس بال زده باشه به جایی گیرکرده باشه و یاخودش کنده باشه.
    اسباب بازی ها رنگ خوراکی وغیرصنعتی رنگ میشن و خطرندارن.ممکنه مدتی روی نردبان نره از ترس.مشکلی نیست

ارسال شده از HUAWEI G525-U00 با استفاده از تپاتالک 2

لطفا از مطرح کردن سوالات عمومی خود در پیام خصوصی جدا خودداری فرمایید.

کاربر موثر

تخصص
    ورزشکار - در حال تحصیل
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231
    میانگین پست در روز
    0.28
    تعداد ارسال ها
    245
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام.از پری که کنده شده عکس بگذارید.ممکنه دراثر ترس بال زده باشه به جایی گیرکرده باشه و یاخودش کنده باشه.
    اسباب بازی ها رنگ خوراکی وغیرصنعتی رنگ میشن و خطرندارن.ممکنه مدتی روی نردبان نره از ترس.مشکلی نیست

ارسال شده از HUAWEI G525-U00 با استفاده از تپاتالک 2
    نه کلا ترس زیادی نداره حتی یه اسباب بازی جدید که براش گرفته بودم بعد 5 دقیقه که دیدم ترسی نداره گذاشتم تو قفس اصلا نمیترسه حتی بعد از ظهر هم رو نردبان میرفت . بله بعضی مواقع بال میزنه طوری که به ملیه ها می خوره انگار که حالت پرواز بگیره
    بعد کاسکوی من تقلید صدا میکنه صدای انواع پرنده ها فکر کنم تو مغازه یاد گرفته حتی صدای گربه رو دراورده ولی قار میزنه دلیلش چیه ؟

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    نه کلا ترس زیادی نداره حتی یه اسباب بازی جدید که براش گرفته بودم بعد 5 دقیقه که دیدم ترسی نداره گذاشتم تو قفس اصلا نمیترسه حتی بعد از ظهر هم رو نردبان میرفت . بله بعضی مواقع بال میزنه طوری که به ملیه ها می خوره انگار که حالت پرواز بگیره
    بعد کاسکوی من تقلید صدا میکنه صدای انواع پرنده ها فکر کنم تو مغازه یاد گرفته حتی صدای گربه رو دراورده ولی قار میزنه دلیلش چیه ؟

دلیلی نداره چون شبیه به صدای خودش هستن زود یاد میگیرن کاسکوی من جایی بود قبلا ک صدای گنجشک زیاد میومد صبحا و مغرب ها الان همیشه صدای گنجشک درمیاره نزدیک به 2 روز یاد گرفت ولی من انقد بهش سلام سلام کردم و صدای ضبط شده گذاشتم هنوز یاد نگرفته
    این پرها هم از ریشه درنیومده فکر نکنم از پر ریزی باشه بقیه دوستان راهنمایی لازم رو میکنن
    ویرایش توسط منصور : 11th September 2014 در ساعت 12:34 AM

کاربر موثر

تخصص
    ورزشکار - در حال تحصیل
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231
    میانگین پست در روز
    0.28
    تعداد ارسال ها
    245
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    دلیلی نداره چون شبیه به صدای خودش هستن زود یاد میگیرن کاسکوی من جایی بود قبلا ک صدای گنجشک زیاد میومد صبحا و مغرب ها الان همیشه صدای گنجشک درمیاره نزدیک به 2 روز یاد گرفت ولی من انقد بهش سلام سلام کردم و صدای ضبط شده گذاشتم هنوز یاد نگرفته
    این پرها هم از ریشه درنیومده فکر نکنم از پر ریزی باشه بقیه دوستان راهنمایی لازم رو میکنن
    اخهه سق زدنو باهاش تمرین کردم با سوت زدن هر دو رو انجام میده حتی یه بار بعد من سعی میکرد تقلید کنه و همیشه صبح بعد از برداشتن کاور بود

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    اخهه سق زدنو باهاش تمرین کردم با سوت زدن هر دو رو انجام میده حتی یه بار بعد من سعی میکرد تقلید کنه و همیشه صبح بعد از برداشتن کاور بود
    بهتره باهاش حرف زدن رو یاد بدید و کار کنید بهتره به نظرم

کاربر اخراج شده

تخصص
    لیسانس نرم افزار و دانشجوی ارشد نرم افزار
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، خروس لاری ، عروس هلندی ، غاز ، بوقلمون
    شماره عضویت
    14385
    میانگین پست در روز
    1.52
    تعداد ارسال ها
    1,802
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام. آقای اسکندری توضیحات کاملی دادن . به نظر من فعلا نیازی نیست .

افرادی که به علت وابستگی طوطی به قفس ، یا قلمرو طلبی طوطی نمیتونن با طوطی تمرین کنن بهترین گزینه براشون، استند هست . شما مشکلی ندارید با تمرین کردن کنار قفس

برای تمرینات حرفه ای تر و آموزش ترفند میتونید استند تهیه کنید ولی فعلا نیازی بهش ندارید
    سپیده خانم سلام.
    ممنون میشم یه نمونه عکس از استند بذارید تا من ببینم خودم میتونم درست کنم، آخه دوستم نجار حرفه ای است و من میرم بهش میدم تا درست کنه.

چون داخل قفس نمیشه باهاش تمرین کرد ولی بیرون از قفس خوبه.

ممنون

همکار قدیمی

تخصص
    کارمند
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    میانگین پست در روز
    3.28
    تعداد ارسال ها
    6,284
    سلام.من فکر میکنم در اثر برخورد به جایی یا بال زدن ناگهای این پر افتاده باشه و جای نگرانی نداره.
    قار زدنش در چه مواقعی هست؟وقتی تنها میشه یا وقتی کسی به سمتش میره؟
    کلا هم یاد گرفتن و هم تولید کردن اصوات برای پرندگان سخنگو بسیار راحته مثل صدای بوق و دزدگیر و ... اما تولید آواهایی مثل صدای انسان چون سختتر هست و باید حنجرشون رو به کار بندازن سختتر هست.به همین دلیل هم به نوعی با تولید صداهای دیگه کار خودشون رو راحت میکنن و هم از زیر تمرین فرار میکنن.توی تمرین باید استمرار داشته باشید.
    اینم در نظر داشته باشید همیشه اون کلمه ای که شما باهاش تمرین میکنید رو یاد نمیگیرن.خیلی از اوقات اون کلمه ای رو که میشنون و توی ذهنشون ناخودآگاه موندگار میشه رو تکرار میکنن که شاید برای صاحب طوطی هم جای تعجب داشته باشه.

همکار قدیمی

تخصص
    کارمند
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    میانگین پست در روز
    3.28
    تعداد ارسال ها
    6,284
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    سپیده خانم سلام.
    ممنون میشم یه نمونه عکس از استند بذارید تا من ببینم خودم میتونم درست کنم، آخه دوستم نجار حرفه ای است و من میرم بهش میدم تا درست کنه.

چون داخل قفس نمیشه باهاش تمرین کرد ولی بیرون از قفس خوبه.

ممنون
    سلام.این لینک نمونه های زیادی از اسباب بازی و استند هست http://www.parsipet.ir/thread10047.html

کاربر موثر

تخصص
    ورزشکار - در حال تحصیل
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231
    میانگین پست در روز
    0.28
    تعداد ارسال ها
    245
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام.من فکر میکنم در اثر برخورد به جایی یا بال زدن ناگهای این پر افتاده باشه و جای نگرانی نداره.
    قار زدنش در چه مواقعی هست؟وقتی تنها میشه یا وقتی کسی به سمتش میره؟
    کلا هم یاد گرفتن و هم تولید کردن اصوات برای پرندگان سخنگو بسیار راحته مثل صدای بوق و دزدگیر و ... اما تولید آواهایی مثل صدای انسان چون سختتر هست و باید حنجرشون رو به کار بندازن سختتر هست.به همین دلیل هم به نوعی با تولید صداهای دیگه کار خودشون رو راحت میکنن و هم از زیر تمرین فرار میکنن.توی تمرین باید استمرار داشته باشید.
    اینم در نظر داشته باشید همیشه اون کلمه ای که شما باهاش تمرین میکنید رو یاد نمیگیرن.خیلی از اوقات اون کلمه ای رو که میشنون و توی ذهنشون ناخودآگاه موندگار میشه رو تکرار میکنن که شاید برای صاحب طوطی هم جای تعجب داشته باشه.
    نه وقتی میرم سمتش بعضی مواقع هم که رو چوبشه تا منو میبینه میره کف قفس ولی اگه رو چوبشه و داره غذا میخوره به عنوان مثال پدرم رد شه یه نگاه بهش میندازه و دوباره غذا می خوره . دلیلش میتونه این باشه که فقط من میرم سمتش ؟
    ویرایش توسط فریماه : 11th September 2014 در ساعت 02:41 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)