فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,285
لایک لایک:  12,724
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 514 از 693 نخستنخست ... 14414464504512513514515516524564614 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 5,131 به 5,140 از 6928
    کاربر ثابت

تخصص
    تخصصم عمومیه
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    سگ شیتزو و فلاورکامفا
    شماره عضویت
    3829
    میانگین پست در روز
    0.94
    تعداد ارسال ها
    1,999
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    بله با نی میافته. دیگه بعد از این مدت حضور در این سایت فرق پرکنی با وقتی پرنده بره تو لکو میدونم عزیز.

حواسم هست که نذارم بازی کنه.

ممنون
    شما متوجه نشدی منظور من از حرفی که زدم چیه
    من که نگفتم هر پری بیفته علتش پرکنیه
    بیشترین موارد پرکنی اول با پرجوی شروع میشه که همین بازی با پر اگر نوعی پرجوی با شدت کم نباشه باز هم باعث ایجاد رفتار غلط توی کاسکو میشه

کاربر ساده

تخصص
    .
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    ant
    شماره عضویت
    15325
    میانگین پست در روز
    0.03
    تعداد ارسال ها
    32
    درود

عاقا امروز بدون اینکه من بفهمم کاسکو خریده بودن بعد 5 روز هم پیش ـــه دوست بابام بوده

کلی به من چیز میز گفت که نباید اینجوریش کنی و اونجوریش

منم که اصلا علاقه ای به کاسکو ندارم

بیشتر تمرکز من روی سگ بودش

خب بگذریم

الان این کاسکو چشماش رنگ خاکستری کِرِمی داره

بعد خیلی هم وحشیه

از نظر سلامت و اینجور چیزا هم خوبه

بینیش هم سالم ـــه سالم ـــه

برای رام کردنش من چیکار کنم؟؟؟

همکار قدیمی

تخصص
    کارمند
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    میانگین پست در روز
    3.29
    تعداد ارسال ها
    6,284
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad15 نمایش پست ها
    درود

عاقا امروز بدون اینکه من بفهمم کاسکو خریده بودن بعد 5 روز هم پیش ـــه دوست بابام بوده

کلی به من چیز میز گفت که نباید اینجوریش کنی و اونجوریش

منم که اصلا علاقه ای به کاسکو ندارم

بیشتر تمرکز من روی سگ بودش

خب بگذریم

الان این کاسکو چشماش رنگ خاکستری کِرِمی داره

بعد خیلی هم وحشیه

از نظر سلامت و اینجور چیزا هم خوبه

بینیش هم سالم ـــه سالم ـــه

برای رام کردنش من چیکار کنم؟؟؟
    سلام.گفته هاتون باهم جور در نمیاد.یعنی چی خاکستری کرمی؟مگه میشه.لطفا عکس بگذارید ازش.وحشیه؟قار میکشه؟

لطفا از مطرح کردن سوالات عمومی خود در پیام خصوصی جدا خودداری فرمایید.

کاربر ساده

تخصص
    .
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    ant
    شماره عضویت
    15325
    میانگین پست در روز
    0.03
    تعداد ارسال ها
    32
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام.گفته هاتون باهم جور در نمیاد.یعنی چی خاکستری کرمی؟مگه میشه.لطفا عکس بگذارید ازش.وحشیه؟قار میکشه؟

ما کولن هیچیمون با هم جور در نمیاد

رنگ چشماش بین خاکستری و کِرِمیه

خیلی وحشیه

قار هم فقط وقتی طرفش میرم میکشه
    ویرایش توسط mohammad15 : 8th September 2014 در ساعت 01:49 AM

همکار قدیمی

تخصص
    کارمند
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    میانگین پست در روز
    3.29
    تعداد ارسال ها
    6,284
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad15 نمایش پست ها
    ما کولن هیچیمون با هم جور در نمیاد

رنگ چشماش بین خاکستری و کِرِمیه

خیلی وحشیه

قار هم فقط وقتی طرفش میرم میکشه
    بهرحال اگر چشم کرم هست که کار خیلی سختی در پیش دارید برای رام کردنش.بهتره جایی در نظر بگیرید که ثابت باشه و نیاز به تغییر نداشته باشه.از دو طرف هم پشت و بغل قفس به دیوار محدود بشه.
    تا دو هفته هم جز برای تعویض آب و دانه ها به سمتش نرید تا به محیط عادت کنه و ترسش بریزه.وقتی هم قار میکشه فوری ترک نکنید اطرافش رو که بشه سلاحش برای دور کردن شما.

کاربر ثابت

تخصص
    تخصصم عمومیه
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    سگ شیتزو و فلاورکامفا
    شماره عضویت
    3829
    میانگین پست در روز
    0.94
    تعداد ارسال ها
    1,999
    سلام.هر پرنده ای وقتی به سن و سال بلوغ و جفت شدن میرسه دیگه رام کردن و به حرف آوردنش تقریبا غیر ممکن میشه.حالا چه کاسکو باشه چه مرغ عشق.
    یه کاسکوی چشم کرم واقعا ارزش وقت گذاشتن نداره چون اگر قرار باشه یه چشم سفید یا چشم دودی توی شش ماه الی یکسال به حرف بیاد چشم کرم رو شاید توی دو سال اون هم با زحمت فراوون بشه کلماتی یادش داد.رام شدنش هم که تقریبا غیر ممکنه.این هم درست نیست که کاسکو توی هر سنی میتونه به حرف بیاد.کاسکو اگر قبل از 5 سالگی رام شد و به حرف اومد باز هم یاد میگیره ولی اگر به 5 سال رو رد کرد دیگه ارزش وقت گذاشتن نداره.جوجه هم محسوب نمیشه.

با عرض پوزش با تمام گفته هاتون مخالفم
    کاسکو با هر پرنده ای که میفرمایید فرق داره
    مثل ملنگو یا شاه طوطی یا مینا نیست که بگیم حتما و حتما قبل از بلوغ به حرف میاد
    توانایی و علاقه ی کاسکو برای حرف زدن رو هیچ طوطی نداره

چرا کاسکوی چشم کرم ارزش وقت گذاشتن نداره؟ یه دلیل بگید

من با چشم کرم و نباتی هم کار کردم اگه درست پیش بری تفاوت زیادی با چشم دودی نداره
    همین آشنایی که گفتم رفت باغ پرنده کاسکوی چشم زرد رو به عنوان چشم سفید بهش فروختن وقتی دوزاریش افتاد چی شده رفت طوطی رو مفت فروخت
    همون طوطی از خود این شخص پارسال شنیدم که هم حرف میزنه هم میتونه شعر هم یکم بخونه
    آقا اسکندری کی میگه کاسکوی چشم کرم 2سال طول میکشه حرف بیفته؟ کاسکو طی دوسال زمان خودش هم که شده حداقل 10 کلام یاد میگیره حتی اگه بهش توی این دوسال چیزی یاد ندی

کسی که کاسکوش 2 سال طول بکشه سخنگوی حرفه ای بشه معلومه خودش با طوطیش خوب کار نمیکنه
    کاسکوی وحشی توی هر سنی باشه رام میشه فقط اگر یه کاسکوی وحشی سن بالا شکار بشه و توی مدت کمی وارد منزل بشه کار صاحبش طولانی میشه

حتی یه سری از چشم زرد ها هم که مدت زیادی توی مغازه ها باشن و آدمای زیادی رو ببینن ترسشون خیلی خیلی کم میشه

اگه به غار کشیدن باشه که ما قبلا یه مورد کاسکوی چشم سیاه داشتیم اونم مثل کاسکوی وحشی سرسخت و غارکش بود
    این چیزی که من از هرچی فروشنده ی وارد توی این شیش هفت سال پرسیدم و توی فروم های فارسی سال های قبل خوندم همه و همه کاسکوی بالغ رو چشم زرد یعنی توی سن 8 سالگی میدونن بعضی از ماده ها هم از یه سال زودتر شروع به مستی میکنن

اگر هم دقت کرده باشید من توی چند پست قبلی به دوستمون گفتم اگر صبر و حوصله نداری با کاسکو زیاد کار کنی و میخوای زودتر نتیجه بگیری کاسکوی جوون بگیر

همکار قدیمی

تخصص
    کارمند
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    میانگین پست در روز
    3.29
    تعداد ارسال ها
    6,284
    نقل قول نوشته اصلی توسط StarFish نمایش پست ها

با عرض پوزش با تمام گفته هاتون مخالفم
    کاسکو با هر پرنده ای که میفرمایید فرق داره
    مثل ملنگو یا شاه طوطی یا مینا نیست که بگیم حتما و حتما قبل از بلوغ به حرف میاد
    توانایی و علاقه ی کاسکو برای حرف زدن رو هیچ طوطی نداره

چرا کاسکوی چشم کرم ارزش وقت گذاشتن نداره؟ یه دلیل بگید

من با چشم کرم و نباتی هم کار کردم اگه درست پیش بری تفاوت زیادی با چشم دودی نداره
    همین آشنایی که گفتم رفت باغ پرنده کاسکوی چشم زرد رو به عنوان چشم سفید بهش فروختن وقتی دوزاریش افتاد چی شده رفت طوطی رو مفت فروخت
    همون طوطی از خود این شخص پارسال شنیدم که هم حرف میزنه هم میتونه شعر هم یکم بخونه
    آقا اسکندری کی میگه کاسکوی چشم کرم 2سال طول میکشه حرف بیفته؟ کاسکو طی دوسال زمان خودش هم که شده حداقل 10 کلام یاد میگیره حتی اگه بهش توی این دوسال چیزی یاد ندی

کسی که کاسکوش 2 سال طول بکشه سخنگوی حرفه ای بشه معلومه خودش با طوطیش خوب کار نمیکنه
    کاسکوی وحشی توی هر سنی باشه رام میشه فقط اگر یه کاسکوی وحشی سن بالا شکار بشه و توی مدت کمی وارد منزل بشه کار صاحبش طولانی میشه

حتی یه سری از چشم زرد ها هم که مدت زیادی توی مغازه ها باشن و آدمای زیادی رو ببینن ترسشون خیلی خیلی کم میشه

اگه به غار کشیدن باشه که ما قبلا یه مورد کاسکوی چشم سیاه داشتیم اونم مثل کاسکوی وحشی سرسخت و غارکش بود
    این چیزی که من از هرچی فروشنده ی وارد توی این شیش هفت سال پرسیدم و توی فروم های فارسی سال های قبل خوندم همه و همه کاسکوی بالغ رو چشم زرد یعنی توی سن 8 سالگی میدونن بعضی از ماده ها هم از یه سال زودتر شروع به مستی میکنن

اگر هم دقت کرده باشید من توی چند پست قبلی به دوستمون گفتم اگر صبر و حوصله نداری با کاسکو زیاد کار کنی و میخوای زودتر نتیجه بگیری کاسکوی جوون بگیر
    مشکل اینه شما بیش از حد رویایی فکر میکنید.کاسکو هم مثل تمام طوطی ها وتمام جانداران دیگه وقتی به سن بلوغ نزدیک میشه هورمون هایی در بدنش ترشح میکنه که غریزی دنبال جفت میگرده و دیگه برای رام کردن مناسب نیست.
    کاسکوی ماده ۵ ساله هم بوده که تخم گذاشه.پس ملاک نمیتونه باشه.

قارکشیدن خصلت کاسکوی وحشیه برای اعلام ترس و خطر این هم ملاک برای رام کردن نیست.هرکاسکویی به محیطش عادت کنه از قار میفته.حتی به قیمت پرکن شدن.
    اگر قرار باشه هرکاسکویی توی دوسال خودش سرخود ده کلمه بگیره پس چطور این همه کاسکو چه جوجه چه بالغ بودن که بعد یکسال تمرین و وقت گذاشتن به حرف نیومدن!!!چه برسه به امان خدا رها بشن!!!؟
    تفاوت چشم زرد و چشم دودی زمین تا آسمونه و اصلا قابل قیاس نیستن چه برسه بگیم تفاوت ندارن!
    اینم بگم خدمتت توی ایران کاسکوی چشم سفید جوجه شد وگرنه جوجه به کاسکوی نهایت یکساله میگن.
    تحت هیچ شرایطی کاسکوی چشم زرد برای خرید و رام کردن مناسب نیست و پول دور ریختنه.
    ارسال شده از HUAWEI G525-U00 با استفاده از تپاتالک 2

کاربر ثابت

تخصص
    تخصصم عمومیه
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    سگ شیتزو و فلاورکامفا
    شماره عضویت
    3829
    میانگین پست در روز
    0.94
    تعداد ارسال ها
    1,999
    مشکل اینه شما بیش از حد رویایی فکر میکنید.کاسکو هم مثل تمام طوطی ها وتمام جانداران دیگه وقتی به سن بلوغ نزدیک میشه هورمون هایی در بدنش ترشح میکنه که غریزی دنبال جفت میگرده و دیگه برای رام کردن مناسب نیست.
    کاسکوی ماده ۵ ساله هم بوده که تخم گذاشه.پس ملاک نمیتونه باشه.

قارکشیدن خصلت کاسکوی وحشیه برای اعلام ترس و خطر این هم ملاک برای رام کردن نیست.هرکاسکویی به محیطش عادت کنه از قار میفته.حتی به قیمت پرکن شدن.
    اگر قرار باشه هرکاسکویی توی دوسال خودش سرخود ده کلمه بگیره پس چطور این همه کاسکو چه جوجه چه بالغ بودن که بعد یکسال تمرین و وقت گذاشتن به حرف نیومدن!!!چه برسه به امان خدا رها بشن!!!؟
    تفاوت چشم زرد و چشم دودی زمین تا آسمونه و اصلا قابل قیاس نیستن چه برسه بگیم تفاوت ندارن!
    اینم بگم خدمتت توی ایران کاسکوی چشم سفید جوجه شد وگرنه جوجه به کاسکوی نهایت یکساله میگن.
    تحت هیچ شرایطی کاسکوی چشم زرد برای خرید و رام کردن مناسب نیست و پول دور ریختنه.
    ارسال شده از HUAWEI G525-U00 با استفاده از تپاتالک 2
    فقط کافی بود یه کاربر با یه مدیر این جوری حرف میزد 10تا مدیر میومدن اخطار و تذکر و ....
    متاسافنه توی فروم ها تجربه کاربر هیچ ارزشی نداره شده و اکثرا برای اثبات هر حرفی مدرک و سند و منبع میخوان
    محض اطلاعتون بگم هرگز کاسکو از قار کشیدن نمیفته اهلی ترین کاسکو بعد از چند سال اهلی بودن هم از چیزی یا کسی بترسه یا بدش بیاد اولین کاری که میکنه قار کشیدنه بعدش خودش رو به قفس میکوبه
    شما چندتا مغازه برو ببین خیلی از چشم زرد ها هم هستن ترس خیلی کمی از آدما دارن
    شما کاسکوتون رو دوسال توی خونه نگهدار ببین خودش به خواست خودش چندتا کلمه که رو یاد میگیره یا نه
    اون همه کاسکویی که میگید بعد یه سال به حرف نیومدن کجا هستن؟ ما که ندیدیم اصلا کی باهاشون کار کرده؟ غیر ممکنه یک سال با کاسکو واقعا کار کنید
    اما به حرف نیاد

طبق فرمایشات شما به این نتیجه میرسیم مغازه دار ها این چند سال همش دارن اشتباه میکنن که کاسکو توی سن های مختلف توی مغازشون میزارن چون اصلا کاسکوی چشم کرم و نباتی و زرد رو نباید خرید

من یادم نمیاد چشم زرد رو با چشم دودی مقایسه کرده باشم

من چشم کرم و نباتی رو با سفید مقایسه کردم و گفتم کار کمی طولانی تره میشه

کسی که بودجش نمیرسه پول جوجه سرلاکی یا چشم سیاه بخره و فقط پولش به چشم کرم یا زرد میرسه باید کلا قید کاسکو رو بزنه؟
    دیگه وضع چشم زرد ها توی همه ی مغازه ها انقدر هم خراب نیست که همه 15 20 سال حداقل سن داشته باشن
    با نگاه به فلس پاشون و ضخامت منقارشون میشه تا حدودی فهمید اون طوطی خیلی مسن نباشه

تمام این حرفهایی که توی فروم ها گفته میشه و تاکید میشه که کاسکوی کم سن و سال بخرید برا اینه که هرکی میاد توی نت در مورد کاسکو تحقیق میکنه و سن براش مهمه بار اوله که کاسکو میخره و طبیعیه که بهش کاسکوی کم سن و سال پیشنهاد بشه مگر نه کسی که تجربه داشته باشه براش چشم سفید و نباتی و طوسی و دودی تفاوتی نداره
    اما کسی که حداقل سه چهار بار با کاسکو های مختلف کار کرده باشه میدونه کاسکوی چشم کرم بر خلاف گفته ی شما بی ارزش نیست

بنده دیگه نه پستی میزنم نه نظری میدم چون انگار نه اعتباری داره نه پایه و اساس
    ویرایش توسط StarFish : 8th September 2014 در ساعت 03:32 AM

کاربرفعال

تخصص
    مدیر
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14451
    میانگین پست در روز
    0.08
    تعداد ارسال ها
    91
    نقل قول نوشته اصلی توسط StarFish نمایش پست ها
    فقط کافی بود یه کاربر با یه مدیر این جوری حرف میزد 10تا مدیر میومدن اخطار و تذکر و ....
    متاسافنه توی فروم ها تجربه کاربر هیچ ارزشی نداره شده و اکثرا برای اثبات هر حرفی مدرک و سند و منبع میخوان
    محض اطلاعتون بگم هرگز کاسکو از قار کشیدن نمیفته اهلی ترین کاسکو بعد از چند سال اهلی بودن هم از چیزی یا کسی بترسه یا بدش بیاد اولین کاری که میکنه قار کشیدنه بعدش خودش رو به قفس میکوبه
    شما چندتا مغازه برو ببین خیلی از چشم زرد ها هم هستن ترس خیلی کمی از آدما دارن
    شما کاسکوتون رو دوسال توی خونه نگهدار ببین خودش به خواست خودش چندتا کلمه که رو یاد میگیره یا نه
    اون همه کاسکویی که میگید بعد یه سال به حرف نیومدن کجا هستن؟ ما که ندیدیم اصلا کی باهاشون کار کرده؟ غیر ممکنه یک سال با کاسکو واقعا کار کنید
    اما به حرف نیاد

طبق فرمایشات شما به این نتیجه میرسیم مغازه دار ها این چند سال همش دارن اشتباه میکنن که کاسکو توی سن های مختلف توی مغازشون میزارن چون اصلا کاسکوی چشم کرم و نباتی و زرد رو نباید خرید

من یادم نمیاد چشم زرد رو با چشم دودی مقایسه کرده باشم

من چشم کرم و نباتی رو با سفید مقایسه کردم و گفتم کار کمی طولانی تره میشه

کسی که بودجش نمیرسه پول جوجه سرلاکی یا چشم سیاه بخره و فقط پولش به چشم کرم یا زرد میرسه باید کلا قید کاسکو رو بزنه؟
    دیگه وضع چشم زرد ها توی همه ی مغازه ها انقدر هم خراب نیست که همه 15 20 سال حداقل سن داشته باشن
    با نگاه به فلس پاشون و ضخامت منقارشون میشه تا حدودی فهمید اون طوطی خیلی مسن نباشه

تمام این حرفهایی که توی فروم ها گفته میشه و تاکید میشه که کاسکوی کم سن و سال بخرید برا اینه که هرکی میاد توی نت در مورد کاسکو تحقیق میکنه و سن براش مهمه بار اوله که کاسکو میخره و طبیعیه که بهش کاسکوی کم سن و سال پیشنهاد بشه مگر نه کسی که تجربه داشته باشه براش چشم سفید و نباتی و طوسی و دودی تفاوتی نداره
    اما کسی که حداقل سه چهار بار با کاسکو های مختلف کار کرده باشه میدونه کاسکوی چشم کرم بر خلاف گفته ی شما بی ارزش نیست

بنده دیگه نه پستی میزنم نه نظری میدم چون انگار نه اعتباری داره نه پایه و اساس
    دوست عزیز جناب اسکندری بسیار لحن مودبانه ای داشتند و کاملا هم علمی صحبت کردند. شما بهتر است با متونی مثل جمله اول متن بالا سعی در عوض کردن جهت بحث نکنید.
    شما بدون سند و مدرک نظرات اشتباه می دهید و بر روی این نظر هم پافشاری دارید. هر وقت توانستید از پنج کاسکوی چشم کرم یا زرد حداقل سه تای آنها را به حرف بیاورید بعد بیایید ادعا کنید کاسکوی بالغ قابلیت سخنگو شدن دارد.
    نه آقاجان کاسکو وحشی می تواند کاملا از غار بیفتد. شما طوطی ماده ای که بنده داشتم را ببینید حتی وقتی غریبه ای در لانه را باز کرد و کاسکو از روی تخم بلند شد باز هم غار نکشید. (فیلمش موجود است) برای تست تشخیص جنسیت که برده بودم طوری در دستان دکتر شیخی که دفعه اول بود میدیدش دراز کشیده بود که دکتر میگفت این گربه است نه طوطی.
    مغازه دارها اشتباه نمی کنند کلاه سر مردم بی اطلاع میزارن. توی پاکستان هم قیمت جوجه با بالغ فرق میکنه معلومه وقتی طرف میتونه کاسکوی بالغ را ارزانتر بخره و به مردم به اسم کاسکویی که به حرف میاد بفروشه به فکرجیبش باشه و سر مردم کلاه بزاره.
    درضمن زرد بودن چشم هیچ ربطی به بلوغ نداره. کاسکوی چشم کرم بالغه. زرد بودن به درصد هرمونها در بدن پرنده ربط داره. شما یک کاسکوی بیست ساله به من بده بعد از دو ماه با چشم کرم نزدیک به سفید بهت تحویل میدم. فقط به نوع تغذیه و خواب ربط داره که ترشح هورمونها را در بدن پرنده کنترل کنیم.
    کسی هم بودجه اش به کاسکوی جوجه نمیرسه و دوست داره پرنده حرف بزن داشته باشه بهتره بجای خرید کاسکوی بالغ وحشی بره بک جوجه شاه طوطی بخره که هم بسیار زیباست هم در حد مناسبی حرف خواهد زد.
    شما با این نظریات فقط در راستای حمایت از مغازه دارهایی که سالهاست سر مردم کلاه میزارن گام بر میدارید. الله اعلم.
    ویرایش توسط derakht : 8th September 2014 در ساعت 03:58 AM

کاربر اخراج شده

تخصص
    محصل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    میانگین پست در روز
    0.45
    تعداد ارسال ها
    432
    نقل قول نوشته اصلی توسط derakht نمایش پست ها
    دوست عزیز جناب اسکندری بسیار لحن مودبانه ای داشتند و کاملا هم علمی صحبت کردند. شما بهتر است با متونی مثل جمله اول متن بالا سعی در عوض کردن جهت بحث نکنید.
    شما بدون سند و مدرک نظرات اشتباه می دهید و بر روی این نظر هم پافشاری دارید. یید ادعا کنید هر وقت توانستید از پنج کاسکوی چشم کرم یا زرد حداقل سه تای آنها را به حرف بیاورید بعد بیاکاسکوی بالغ قابلیت سخنگو شدن دارد.
    نه آقاجان کاسکو وحشی می تواند کاملا از غار بیفتد. شما طوطی ماده ای که بنده داشتم را ببینید حتی وقتی غریبه ای در لانه را باز کرد و کاسکو از روی تخم بلند شد باز هم غار نکشید. (فیلمش موجود است) برای تست تشخیص جنسیت که برده بودم طوری در دستان دکتر شیخی که دفعه اول بود میدیدش دراز کشیده بود که دکتر میگفت این گربه است نه طوطی.
    مغازه دارها اشتباه نمی کنند کلاه سر مردم بی اطلاع میزارن. توی پاکستان هم قیمت جوجه با بالغ فرق میکنه معلومه وقتی طرف میتونه کاسکوی بالغ را ارزانتر بخره و به مردم به اسم کاسکویی که به حرف میاد بفروشه به فکرجیبش باشه و سر مردم کلاه بزاره.
    درضمن زرد بودن چشم هیچ ربطی به بلوغ نداره. کاسکوی چشم کرم بالغه. زرد بودن به درصد هرمونها در بدن پرنده ربط داره. شما یک کاسکوی بیست ساله به من بده بعد از دو ماه با چشم کرم نزدیک به سفید بهت تحویل میدم. فقط به نوع تغذیه و خواب ربط داره که ترشح هورمونها را در بدن پرنده کنترل کنیم.
    کسی هم بودجه اش به کاسکوی جوجه نمیرسه و دوست داره پرنده حرف بزن داشته باشه بهتره بجای خرید کاسکوی بالغ وحشی بره بک جوجه شاه طوطی بخره که هم بسیار زیباست هم در حد مناسبی حرف خواهد زد.
    شما با این نظریات فقط در راستای حمایت از مغازه دارهایی که سالهاست سر مردم کلاه میزارن گام بر میدارید. الله اعلم.
    دوست عزیز بنده خودم اولین کاسکو چشم زرد بود ک ب عنوان ی کاسکو جوجه بهم انداختن ولی توسنت تقلید صدا رو یاد بگیره و انواع سوت ها و صدای گربه و ازیر رو در آورد و یکی دو کلمه هم صحبت کرد /پس نمیشه گفت ب طور صد در صد کاسکو های سن بالا نمیتونن تقلید صدا کنن میشه گفت مناسب برای خرید نیستن در صورتی ک آدم میتونه ی کاسکوی جوون تر بگیره .
    خود اقای اسکندری هم من قبلا ازشون پرسیده بودم گفتن ک کاسکو ها تو هر سنی میشه رام و سخنگوشون کرد فقط ب نسبت سن کار سخت تر میشه .
    تو تاپیک های قبل اینو میتونید ببینید ولی مال خیلی وقت پیشه .
    اصن همه اینا رو ول کنیم .
    من ی کاسکو چشم خاکسرتی تقریبا رو ب سفید ک بیشتر خاکستری بود داشتم خیلی خیلی زودتر از آقا منصور ک در فروم هم هستن این کاسکو رو خریدم و ایشون بعد از من کاسکوشونو خریدن ک خود بچه های فروم گفتن چشم کرم هست و سنش یککم بالاس و اگه امکانش رو داره ایشون برن پس بدن ولی آقا منصور گفتن دیگه نگه میدارن و ........
    من بعد از چند ماه بیشترین پیشرفتی ک داشتم غذا دادن با دست بود و آقا منصور چیزی هست ک امروز همه ما میبینیم پس این که هرچه سن کمتر باشه آموزش راحت تره رو همه ما قبول داریم ولی اینکه سن بالا باشه باید قید اون کاسکو رو زد چون 100 درصد آموزش نمیبینه رو فک نکنم چیز درستی باشه این ی مثال عینی و حاضر بود ک ب ذهنم رسید ببخشید ک طولانی شد .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)