صفحه 51 از 1238 نخستنخست ... 3233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869701011515511051 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 501 به 510 از 12376
    کاربر موثر

شماره عضویت
    72
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima.d نمایش پست ها
    سه تا عكس ميزارم شما نظر بدين من محتاج كمكم خودم افسرده شدم راههاي عادت به غذا رو هم اكه ميشه يه توضيحي بدين ممنون از لطفتون
    راجع به غذا هم خیالت راحت
    طوطی بنده هم تا فکرشو کنی بد غذا بود روش هایی می گم که شک نکن بهت کمک میکنه
    لازم هم نیست حیون گرسنگی بکشه
    اما شما یه لطف کن یه چرخی تو صفحات بزن و از رفتارش از اولبیشتر بگو
    از دست تخمه میگیره؟
    شدت ترسش در چه حدیه؟
    چقدر بیرونه در روز؟ و چه چیزایی دوست داره؟
    راجع به سن پرندت یکم تردید هست اگه ممکنه یه عکس در نور طبیعی و بدون فلاش بزار امیدوارم ...
    موفق باشی
    ویرایش توسط EMPEROR : 28th June 2010 در ساعت 02:31 PM

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    سه تا عكس ميزارم شما نظر بدين من محتاج كمكم خودم افسرده شدم راههاي عادت به غذا رو هم اكه ميشه يه توضيحي بدين ممنون از لطفتون
    طوطي خوبيه.
    چشماش كرمه؟يا تو عكس اينجوريه؟
    غذاهايي هم كه نميخوره اينقدر براش بذاريد تا بخوره

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    غذا رو که انقدر باید بدی تا بخوره سواله اولی رو من متوجه نمیشم توضیح بدید در ضمن شما طوطیتونو آزاد گذاشتین همیشه میتونید به اینصورت بزارینش
    نقل قول نوشته اصلی توسط ardi1234 نمایش پست ها
    دوستان از این شامپو های مخصوص طوطی دیدین؟؟اصلا واقعیه؟؟ خوبه؟؟کجاها دارن؟؟
    به نظر من با آب خالی خیلی بهتره فکر نمیکنم شامپو خوب باشه حتی اگه مارک خوبو مخصوص باشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    سلام

من مخالف راهنمایی کردن از طریق پیغام خصصوص هستم.اصلی ترین دلیلش اینه که ماهیت فروم تو پست خوردن و نداشتن سکونه.اینجوری رنکمون مدام تو سرچ انجین هایی نظیر گوگل بالا میره و لی اگر پست ندیم عکس قضیه رخ میده و رنک پایین میاد

دوست عزیز جناب f&p77 لطف کنید و پشت سر هم پست ندید.گزینه نقل قول ها برای همین منظور ایجاد شده
    در ضمن یه سر برید به بیمارستان کامرانیه و طوطی هایی رو که به دلیل مسمومیت فلز میمیرن نگاه کنید زنگوله اکیدا ممنون
    مخصوصا اون زنگوله هایی که فلز زرد رنگ به رنگ فلز برنج دارن

موفق باشید
    بابک آژیده
    سلام آقا بابک منم مخالف خصوصیم منظورمم این نبود که تو خصوصی جواب بدیم من فقط گفتم حتی اگر مدیران بگن که اینجا پر از سواله پیش پا افتاده شده و مخالف باشن من حاضرم تو خصوصی جواب سوال تکراری دوستانو بدم برای زنگوله هم بگم که یه نوعشو من گرفتم ماله سگو گربست ضد زنگ و ضد خوردن ساچمش تو پله های مسجد شاه گرفتم جنسش برنجه ساچمش توی خودشه بیرون نمیاد خیلی دوست داره باهاش بازی میکنه چندین بار شستمش زنگ نزد
    ویرایش توسط پرنده ی غریب : 27th June 2010 در ساعت 04:41 PM

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    سلام
    زنگوله منم مانند مال دوستمون پرنده غريبه.
    حالا ميگيد برش دارم؟آقا لطفا راهنمايي كنيد.

کاربر موثر

شماره عضویت
    72
    کلا توهیچ جای معتبری ندیدم زنگوله رو اسباب بازی خوبی برای طوطی معرفی کنن
    اما جالبه که طوطی بدش نمیاد
    بیشتر نگرانی و دلیل ها واسه رد کردن زنگوله در درجه اول قورت داد اون میله یا ساچمه توشه
    و دوم جنس های فلزی کلا مورد تایید نیست انگار
    منم یه خوبشو دیدم اما بی خیال شدم
    ویرایش توسط EMPEROR : 28th June 2010 در ساعت 02:47 PM

کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrshin نمایش پست ها
    سلام به همگی.
    بعد از مدتها اومدم.

من الان 20 روزه که کاسکومو آوردم خونه. از روز اول کاسکوی قار زنی نبود، سنش با تخمین آقا یک سال و خورده ای هست. تو این 20 روز فکر کنم کلاً چهار بار قار کشید. وقتی از چیزی می ترسه فقط پف می کنه و خم می شه، سرشو می ده پایین و نوکشو باز می کنه و حالت مثلاً حمله ( یا دفاع) به خودش می گیره.
    از حدود روز هفتم هشتم از دستم بادوم زمینی گرفت، ولی نه اینکه خیلی ریلکس بیاد جلو و بادوم رو بگیره، با همون حالت پف آروم آروم میاد جلو و بادومو می گیره و میخوره.
    روزای اول فقط بادوم زمینی میخورد که آقا گفتن دیگه بهش ندین. یعنی دو بسته بادوم زمینی رو چهار پنج روزه تموم کرد، خیلی میخورد.
    تو این مدت باهاش "سلام"، "خوبی" و "فلفل" ( اسمش) رو کار کردم.
    تحرکشم بعد از هفته یا ده روز اول بالا رفت، مدام از در و دیوار قفس بالا می ره. راستی از همون روز اول که آوردیمش شروع کرد به در آوردن صداهای متنوع و عجیب غریب که کلی ذوق می کردیم. هنوزم همونطوری میخونه، زیادم می خونه، صبحا، ظهرها، عصرا و شبا میخونه.

ولی دو روزه که نگرانشم، حس می کنم کم غذا میخوره، دیگه تمایلی به گرفتن بادوم زمینی از دستم نداره، میاد جلو و باز با حالت نگران و نوک باز می ره عقب. هیچ اتفاق خاصی نیفتاده که ترسیده باشه.

بازم دو سه روزه که کف قفسو به حالت کندن با ناخناش چنگ می زنه و ول نمی کنه. انگار می خواد زمینو بکنه اون حالت، مثلاً با چنگالش یه خاک فرضی رو می ریزه عقب و به قصد کشت این کارو ادامه می ده!!! حس می کنم از یه چیزی ناراحته یا به قول دوستان میخواد اعتراضشو نشون بده. ولی نمی دونم چیه. امروز گفتم شاید برای جلب توجه این کارو می کنه، رفتم جلوی قفسش نشستم و شروع کردم به صحبت کردن باهاش، دیدم آروم شد و با دقت بهم نگاه می کرد. خیلی ناراحت شدم که چرا زودتر متوجه نشدم، دوستان واقعاً دلیل این کارش همین بوده؟
    تا از کنار قفسش دور می شدم و می رفتم جایی که تو دیدش نبودم، با یه جیغ کوچولو انگار صدام می زد. باز تا می رفتم جلوی قفس ساکت می شد و گاهی که باهاش صحبت می کردم با سوت و جیغ انگار جوابمو می داد.

تا دیروز اسباب بازی نداشت، دیروز براش یه اسباب بازی ( از این آویزهای رنگی چوبی ) آویزون کردیم که خیلی خیلی ترسید. چهارمین قارشو دیروز کشید. تا حدود ده دقیقه با حالت تهاجمی برای اسباب بازی شاخ و شونه می کشید ولی بی صدا. اصلاً هم طرفش نرفته تا حالا. اسباب بازی کنار ظرف آبشه، می ترسم از ترسش نره آب بخوره. ( همین الان که در حال نوشتن بودم با ترس و لرز و حفظ فاصله از اسباب بازی گردنشو دراز کرد و آب خورد ) الانم وقتی می ریم نزدیک قفسش همچنان از اسباب بازیش می ترسه و هم با حالت ترس به ما نگاه می کنه هم به اون.

در مورد غذاش به هیچ وجه لب به سیب نمی زنه، هیچ وقت نخورد. همیشه براش می ذاریم. ولی بلال رو بعد از دو سه روز خورد و خوشش اومد. الان براش هویج و سیب زمینی پخته و فلفل دلمه ای و بلال گذاشتم ولی یه نگاهی کرد و نخورد.

خیلی نگران این بی اشتهاییشم، بادوم زمینی که اینقدر دوست داشت رو نمیخوره مثل سابق.

ببخشید من سوال زیاد دارم.

بیشتر تمایل داره کف قفس بشینه، معمولاً هم گوشه ی دور قفس ( رو به دیوار ) رو انتخاب میکنه و پشتش رو به ما می کنه و اونجا می شینه. در روز چندین بار پرآرایی می کنه، گاهی فکر می کنم نکنه داره پرکنی میکنه.

در مورد وضعیتش هم بگم که هنوز پرهاشو نچیدیم.

همیشه قبل از خوندنش شروع می کنه به بال زدن، ولی از دیروز که اسباب بازیشو نصب کردیم از ترسش که بهش برخورد نکنه، خیلی کم بال می زنه، به نظرتون به صلاحه که اسباب بازیشو نگهداریم یا برش داریم؟

آها یه سوال دیگه هم اینکه در طول روز گاهی دو یا سه بار نوک بالا و پایینشو رو هم می سابه و یه صدای سابیدگی از این کار به وجود میاد که خوشایند نیست. کف دریا هم نداره هنوز. این کارش طبیعیه؟

ببخشید خیلی پست طولانی ای شد.
    با سلام به شما
    هيچ اشتباهي در رفتار شما با كاسكوتون نميبينم الا معرفي اسباب بازي بهش....اسباب بازي رو بايد طي چند روز كه بيرون از قفس ميزاريد و به مرور بهش نزديك مي كنيد ، در قفس قرار بدين درست همونطور كه خانوم سپيده توضيح دادن.
    در مورد اينكه پاهاش رو به حالت كندن به كف قفس ميماله بهتون بگم يه چيزي داره ناراحتش ميكنه .....كاسكوي شما هنوز با شما رفيق نيست و اين كارش معني اينكه دلش ميخوتاد بياد بيرون رو نميده....حالا خيلي مونده كه اين كاسكو با شما رفيق بشه...در مورد حرف زدنش هم شما به تمرين خودتون ادامه بدين و 2-3 كلمه رو هر روز براش تكرار كنيد اما زودتر از 2 ماه ديگه منتظر حرف زدنش نباشيد.....اين قانون همه كاسكو هاي وحشي هست كه به منزل ميان.
    كف دريا حتما براش بزاريد .

نقل قول نوشته اصلی توسط ardi1234 نمایش پست ها
    اقا من خل شدم این اصلا هیچ رابطه ای با روی دست اومدن نداره!!! تامیاد ((اونم با بدبختی)) میپره میره ((حالا هر جای خونه که باشه)) ممکنه یک طوطی دوست نداشته باشه روی دست بیاد؟؟؟؟ تا میخوام بیارمش روی دستم سرشو میاره پایین!!!! یااز قفس میره پایین........آقا ؛دوستان کسی چیزی نمیدونه؟؟؟
    قبل از اينكه در مورد روي دست موندنش به شما توضيح بدم يك آلارم با صداي بلند به شما ميدم كه چرا تاحالا بعد از 4.5 ماه به حرف نيومده؟....يه توضيحي بده ببينم چه صداهايي در مياره؟ آيا سوت شما رو تقليد كرده؟ صداي تلفن و آيفون در رو چطور؟اين موضوع بسيار بسيار مهمتر از روي دست آمدنش هست ....اين رو بگو تا من بصورت كلي يكبار ديگه از اول روش روي دست آوردن رو توضيح بدم.
    اون كليپي رو هم كه خانوم سپيده در مورد رام كردن يك ككاتيل براتون گذاشتن يادتونه ؟ در يك سايت ديگه من پارسال با عكسهايي كه خودم از ككاتيل خودم گرفتم روش روي دست آوردن رو پله به پله توضيح دادم كه با ديدن كليپ خانوم سپيده ياد اون روش خودم افتادم كه با كمك يك تكه چوب اين كار انجام ميشد.....دوباره براتون توضيح ميدم نگران نباشيد دارم دنبال عكسهام مي گردم.

کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    سلام
    ما كه دوش دستي نداريم ميشه با شيلنگ آب ولرم روي طوطي بريزيم؟؟
    عزيز جان شما بايد آب رو با آب پاش كه برگهاي گلدان رو باهاش اسپري مي كنند و يا با دوش دستي حمام كنيد....دوش دستي نداريد اما اسپري رو مي تونيد از گل فروشيها بخريد....آبي كه از شلنگ با فشار خارج ميشه يه مقدار پرهاي كاسكو رو به هم ميريزه در ضمن اگر حواستون نباشه و يك لحظه آب به سمت بينيش بريزه حتما آب داخل بينيش ميشه چون شلنگ آب رو پخش نميكنه....آب مستقيم با فشار و زور وارد بيني و ريش ميشه .

کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط samira نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از توضيحاتتون من اشتباه نوشتم دو روز وگرنه الان ده روزه شده و حمام نبردم در مورد ارتفاع هم كه در پست قبلي گفته بوديد كف قفس نه سقف قفس من حرفي از سقف نزدم فقط گفتم ارتفاع 90 سانت
    ممنون از اينكه سوالهاي تكراري ما را پاسخ ميديد اما من احساس مي كنم دوستان اينجا كمي بي حوصله هستند ... فكر كنم همه روزهاي اولي كه اولين پرنده خودشون را ميارن خونه اين دلهره ها را دارن
    به هر حال سعي مي كنم كه ديگه سوال تكراي نپرسم

در مورد ظرف غذا كه فرموديد من مغازه ، امير قبادي و يك مغازه در نواب را سر زدم توي اين هفته نداشتند آقاي عتيقه چي هم گفتند تمام كردند يكي از دوستام كه رفته بود هايپر استار براي طوطي خودش بخره پيدا نكرده بود پرشين پت كه فروش آنلاين داره نداشت اگر جايي را سراغ داريد لطفا راهنماييم كنيد

باز هم از اينكه به سوالات تكراي ما جواب ميديد ممنون
    با سلام به دوست عزيز
    در مورد حوصله و جوابگويي به دوستان فكر نمي كنم تا اينجاي كار بنده بي حوصلگي از خودم نشون داده باشم....به نظر من اونهايي بي حوصله هستند كه توضيحاتشون رو كامل نميدن و سوالشون براي ديگران مفهوم نيست.....هميشه بايد طوري سوال پرسيده بشه كه هر خواننده اي بدون هيچ علامت سوالي بتونه به سوالات جواب بده.
    در مورد ظرف استيل سوم هم زنگ بزنيد به شركت dps وارد كننده لوازم تريكسي به ايران :88660164-88660165-88660166

نقل قول نوشته اصلی توسط honey pet نمایش پست ها
    سلام آقا
    شما در فروم قبلی گفتید که دوستان قدیمی به خاطر تکراری بودن مطالب تمایلی برای فعالیت در فروم ندارند،و حالا در این فروم همان اتفاق داره تکرار میشه،در صورتیکه قرار بود مطالب جدید ،بعد از رام شدن کاسکو رو آموزش بدید.
    به نظر من همین دوستانی که اینجا فعالیت میکنند وقتی کاسکوشون رام بشه دیگه انگیزه ای برای شرکت کردن در فروم ندارند و همیشه همین مطالب برای افراد تازه وارد تکرار میشه.
    موفق باشید.
    شما عزيز پيشنهاد بده........هر سوال جديدي كه داري بنده در بست تا اونجا كه تجربه دارم در خدمت شما و تمام دوستان هستم.شما سوال كن بنده حتما جواب ميدم.اما يادمون باشه هواي بچه هاي تازه وارد رو هم بايد داشته باشيم....اتفاقا من در فروم قبلي براي تك تك بچه هاي تازه وارد پيام خصوصي دادم كه در پارسي پت به تمامي سوالات بچه ها ، چه ابتدايي و چه پيشرفته جواب خواهم داد...خلاصه آقا ما همه رقمه در خدمتيم.

نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    سلام
    ديشب طلا يه دفعه قاطي كرد.هي بال ميزد از درو ديوار بالا ميرفت تا وقتي من رفتم طرفش آروم شد.دليلش چيه؟؟
    هيچي عزيز از اين اتفاقها زياد پيش خواهد آمد...بال زدن...از قفس بالا رفتن....ساكت بودن....قار كشيدن....كم غذا خوردن......ظرف آب و غذا رو تكون دادن.....با پا به ميله هاي قفس كشيدن....از سقف قفس آويزان شدن...و.....و...و.....
    پرندست ديگه ممكنه هزار جور تحرك از خودش نشون بده.

نقل قول نوشته اصلی توسط freud نمایش پست ها
    سلام دوستان. یکی از دوستان من تازگی کاسکو خریده که 2 سالش هست و تا 70 در صد دستی هستش. یعنی حتی از صاحب جدیدش نمی ترسه و گاهی بعضی حرف ها تکرار می کنه. ولی این دوستم می ترسه از قفس بیارتش بیرون. این کاسکو در حدی باهوشه که خودش طریقه باز کردن در قفس جدیدشو یاد گرفته و اگه درو نبندی با قفل ، خودش باز می کنه و می یاد روی قفس. بوس میده. یعنی وقتی بهش میگید بوس بده نکشو می زنه به صورت شما و یا سرتو بخوارونم سر هم میده. راستی اصل قضیه اینه که صاحب قبلی این طوطی گربه داشته تو خونه و شاید باورتون نشه روزی نیم ساعت صبح ها صدای گربه در می یاره که نبینیش فکر می کنید واقعا گربه هستش. فقط نگرانی دوست من این هست که چون صاحب قبلیش زیاد رو تکلمش کار نکرده ، ایا جا داره برای یاد گیری کلمات با توجه به این که 2 سال سن داره؟؟؟ فقط من موندم چجوری این بشر حرف حالی کنم که بیارتش بیرون این پرنده. ضمنا پرهاش هم اصولی چیده شده و نمی تونه پرواز کنه. 500 هزار هم خریده. به نظرم خوب خریده.
    دوست عزيز حساسيت در مورد سن كاسكو و به حرف آمدن فقط و فقط در راه افتادن اوليه كاسكو هست.يعني نگراني فقط در مورد تقليد كلمات اوليه هست وگرنه وقتي كاسكو راه بيوفته ديگه ميتونه تا سالها كلمات جديد رو ياد بگيره و تقليد كنه.
    مثلا يك كاسكو حتي اگر بالغ و چشم زرد هم باشه به شرطي كه چند كلامي حرف بلد باشه ديگه جاي نگراني نيست و جوجه بودن يا نبودنش مهم نيست و بهتون قول ميدم باز هم حرفهاي جديد ياد خواهد گرفت به شرطي كه درست باهاش تمرين كنيد.

کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط رازی_طوطی نمایش پست ها
    چند روزه که پرهای نرمش خیلی زیاد میریزه خونمون با پرهاش یکی شده امروزم چند تا از شاه پرهاش و پرهای دمش ریخته
    تو لک رفته؟یا تو لک بوده؟
    شايد تو لك رفته...شايد هم تو لك بوده و شايد هم زبونم لال پر كني باشه.....آيا پرهايي كه ازش ميوفته كف قفس (پرهاي خاكستري و پر هاي دمش) داراي ته سفيد رنگ و ريشه هستند؟
    به احتمال 99.9 درصد با توجه به گرماي اين فصل تو لك رفته اما چون اين بلا سر من هم قبلا آمده و ميديدم كه نرمه پر ها و پر هاي خاكستري زياد ميريزن و فكر ميكردم كه تو لك هست و پرهاش هم ريشه داشتن و جويده نشده بودن و يكي دو هفته طول كشيد كه يكدفعه ديدم اي دل غافل سينش نخ نما داره ميشه و پر كني(نه پر جوي) گرفته ......در هر صورت مدام از دور ببينش يه وقت پر هاش رو نكنه...درست مثل ادمي كه داره موي تنش رو با دست ميكنه كاسكو هم با منقارش پرش رو ميگيره و ميكنه و يا در پر جوي شروع ميكنه به جويدن پر هاي دم و سينه و بالهاش.

نقل قول نوشته اصلی توسط emperor نمایش پست ها
    درسته
    فکر میکنم طبیعیه
    طوطی بنده هم تو لکه
    اون نرمه ها زیاد میشن و پرهای خاکستری هم میریزه
    طوطی بنده یکم غذاش هم کم شده شما هم حساس نباش نهایتا حمام رو هر 4 یا 5 روز ببر و اگه پر ها آزارت میده از همون خیس کردن کف استفاده کن تا در فضا پخش نشه!

اینم برای اون دوستمون که اصرار داشت طوطیش سر صدا کنه واکنشش رو برام بگو
    http://up..com/files/c0f4aaaf8b7343f5b534.mp3
    نه آقا صلاح نيست كه طوطي رو 4 روز يكبار حمام كنن....همونطور كه حمام نكردن و دير به دير حمام كردن ضرر داره ، حمام زياد هم ضرر داره ....يادتون باشه كه پودر طوطي يا همون گرده پر هاي طوطي يا parrot powder با حمام زياد زود به زود از پرهاي طوطي پاك ميشن كه طوطي مجبوره دوباره از غده انتهاي دمش گرد رو به تمام پر هاش بماله(پر آرايي كنه)

نقل قول نوشته اصلی توسط aram نمایش پست ها
    اینم 2تا دیگه عکس از ارام ه معذرت اون دومی اشتباه امده نمی دونم چه طور حذف کنمش. خلاصه آرام در عکسه اولی رو دستم هستش البته اینم بگم بعضی وقتا می یاد بعضی وقتا هم نمییی یادددددددد... عکسه دومی که هیچی..عکسه سومی داره سر می ده که ازش عکس گرفتم.

اقا طوطی من تقریبا با همه خوبه یعنی اگه هر کسی که بیاد خونمون باهاش خوب باشه بهش سر می ده از دستش چیزی می گیره و..... خلاصه باهاش راه م یاد . می خواستم در این مورد توضیح بدید . اخه می گن طوطیها با صاحبشون فقط خوبن؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگه مطلبه خاصی هست در عکسها بگید...
    هيچ اشكالي نداره عزيز كاسكوي شما در اثر عادتي كه كرده و همچنين رفت و آمد زيادي كه به منزل شما ميشه اجتماعي بار آمده و با همه خوبه.

کاربر موثر

شماره عضویت
    187
    نقل قول نوشته اصلی توسط ايلخاني نمایش پست ها
    [b]b]
    قبل از اينكه در مورد روي دست موندنش به شما توضيح بدم يك آلارم با صداي بلند به شما ميدم كه چرا تاحالا بعد از 4.5 ماه به حرف نيومده؟....يه توضيحي بده ببينم چه صداهايي در مياره؟ آيا سوت شما رو تقليد كرده؟ صداي تلفن و آيفون در رو چطور؟اين موضوع بسيار بسيار مهمتر از روي دست آمدنش هست ....اين رو بگو تا من بصورت كلي يكبار ديگه از اول روش روي دست آوردن رو توضيح بدم.
    اون كليپي رو هم كه خانوم سپيده در مورد رام كردن يك ككاتيل براتون گذاشتن يادتونه ؟ در يك سايت ديگه من پارسال با عكسهايي كه خودم از ككاتيل خودم گرفتم روش روي دست آوردن رو پله به پله توضيح دادم كه با ديدن كليپ خانوم سپيده ياد اون روش خودم افتادم كه با كمك يك تكه چوب اين كار انجام ميشد.....دوباره براتون توضيح ميدم نگران نباشيد دارم دنبال عكسهام مي گردم.
    راستش آقا اونقدر که رو دست اومدنش برام مهمه حرف زدنش برام مهم نیست
    سوت منو تقلید نمیکنه ..فقط یک صدا های عجیب غریب بعضا شبیه رباط در میاره صدای آیفون و تلفون هم نه!
    راستش اصولا یک طوطی بد قلق و بد اخلاق هست نمیدونین سر سردادنش خیلی سختی کشیدم و بعد 3.5 ماه تازه سر داد...در مورد روی دست اومدن هم باید به سختی بیارمش روی چوب (روی چوب هم نمیاد) بعد از قفسش دورش کنم آن وقت اگه دستمو بگیرم جلو پاش میاد و میره رو شونم اونجا دیگه نمیپره اما رو شونه اومدنش حدود 15 دقیقه طول میکشه.

صفحه 51 از 1238 نخستنخست ... 3233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869701011515511051 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)