مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط khale shadi نمایش پست ها
    سلام دوست جونیا

جوجو من از امروز مدفوعش اسهال شده جوری که من نتونستم تشخیص بدم آبه یا مدفوعیعنی مریض شده؟بعدم غیر نخود و تخمه و ذرت هیچی دیگه نمیخوره هویج میدم بهش پرت میکنه یا هر میوه ایی

یه چیز دیگه اینکه هر وسیله بازی میذارم تو قفسش میترسه چوب درو میجوه ولی وقتی چوب میذارم تو قفسش میترسه و سمتش نمیره

ممنون میشم جواب بدین
    خیلی نگرانشم
    سلام . اسهال یعنی بخش سبز رنگ حالت کرم مانند خودش رو از دست بده .

اگه بخش سبز رنگ کرم مانند باشه همراه با آب اون اسهال نیست پر ادراریه که ممکنه به خاطر خوردن آب زیاد یا میوه و سبزیجات اینجوری بشه . اگه تونستی از آخرین فضلش عکس بذار .

امروز یعنی از کی ؟ از صبح ؟؟ چند نوبت فضلش غیر عادی بوده؟

شما بهش انواع میوه ها رو بده . شاید طول بکشه تا باهاشون آشنا بشه ولی شما براش بذار . بهترین زمان برای دادن غذاهای جدید صبحه.تخمه هم اگه همیشه در دسترسش باشه غذاهای دیگه رو کمتر می خوره .

باید کم کم بهش نزدیک کنی وسایل جدید رو . خودت یکم باهاش بازی کن . یکم جلوی طوطی با چوب حرف بزن . یه کاری کن بفهمه که چوب خطری براش نداره . معرفی وسایل جدید ممکنه برای یه طوطی خیلی طول بکشه واسه یه طوطی دیگه ممکنه یه روز هم طول نکشه پس برای دادن اون چوب بهش ، اصلا عجله نکن . وقتی چوب در روی می جوه اون چون بی حرکته می دونه که نمی تونه آسیبی بهش برسونه . طوطی منم همینطوره . یه تیکه چوب پارک بازیش شکسته ، با اینکه قبلا روش می نشست ولی همونو که می برم سمتش که باهاش بازی کنه ، فرار می کنه . بعد اینقدر با اون چوب بازی کردم تا حاضر شد یکم خوردش کنه .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    kasko
    شماره عضویت
    8845
    مرسی سپیده جووون
    من از عصر دقت کردم دیدم از اون موقع که دیدم 3 الی 4 بار شد
    عکسم میذارم از قضلش
    بازم ممنون

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    8773
    ُسلام دوستان عزیز...
    کاسکوی من الان از دست غذا میگیره و میذاره نوکش رو لمس کنم بدون عکس العملی واسه گاز گرفتن!
    الان من باید چیکار کنم...؟

ممنون از راهنماییاتون!

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    8566

7 لطفا در مورد این کاسکو نظر بدین

سلام خدمت دوستان
    یه کاسکو گرفتم 1 ماه پیش. فروشنده گفت 1/5 سالش. کلمات "سلام،بابا،بیا" رو میگه و صدای زنگ تلفنو درمیاره. خیلی ترسو هست. سیب از دستم میگیره ولی بعضی وقتها وقتی میرم کنارش میره رو دیواره قفس.
    خوب غذا میخوره و خیلی بازیگوش. 1 ماه براش اسم گذاشتم(کاسکو) و روزی 20-30 بار صداش میکنم ولی بعد 1 ماه هیچ خبری از تکرار نیست. راستی صدای بوس رو هم خیلی درمیاره.
    عکسشو براتون میگذارم خوشحال میشم دوستان نظرشونو در مورد سنش و مسائل دیگه بیان کنند تا این بنده استفاده کنم.
    با تشکر

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_eng نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    یه کاسکو گرفتم 1 ماه پیش. فروشنده گفت 1/5 سالش. کلمات "سلام،بابا،بیا" رو میگه و صدای زنگ تلفنو درمیاره. خیلی ترسو هست. سیب از دستم میگیره ولی بعضی وقتها وقتی میرم کنارش میره رو دیواره قفس.
    خوب غذا میخوره و خیلی بازیگوش. 1 ماه براش اسم گذاشتم(کاسکو) و روزی 20-30 بار صداش میکنم ولی بعد 1 ماه هیچ خبری از تکرار نیست. راستی صدای بوس رو هم خیلی درمیاره.
    عکسشو براتون میگذارم خوشحال میشم دوستان نظرشونو در مورد سنش و مسائل دیگه بیان کنند تا این بنده استفاده کنم.
    با تشکر

سنش بالای 3 ساله قطعا...

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط SefirO نمایش پست ها
    ُسلام دوستان عزیز...
    کاسکوی من الان از دست غذا میگیره و میذاره نوکش رو لمس کنم بدون عکس العملی واسه گاز گرفتن!
    الان من باید چیکار کنم...؟

ممنون از راهنماییاتون!

از بین میله ها بهش غذا می دادین ؟؟ اگه آره ، الان می تونید آروم در قفس رو باز کنید و از داخل قفس بهش غذا بدید . فقط نباید با دست دنبالش کنید . دستتون رو آروم ببرید سمتش و اجازه بدید خودش بیاد غذا رو بگیره .

بالش رو کوتاه کردید ؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    8773
    هم از بین میله ها هم از داخل قفس غذا میدم... و هم وقتی میارمش روی قفس بهش غذا میدم...!
    بالش هم کوتاهه!

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    9010
    سلام به همه دوستان من 3هفته پیش 1جوجه کاسکوی چشم طوسی خریدم 2روزه که پرهای سرش داره میریزه الان به اندازه 2زاری کچل شده همه چیزشم خوب وطبیعیه هیچگونه علایم بیماریم نداره میشه راهنماییم کنید.
    خودم فکرمیکنم برای آویزون شدن ازسقف قفسشه که پشتش وسرشو به سقف قفس فشار میده

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان من 3هفته پیش 1جوجه کاسکوی چشم طوسی خریدم 2روزه که پرهای سرش داره میریزه الان به اندازه 2زاری کچل شده همه چیزشم خوب وطبیعیه هیچگونه علایم بیماریم نداره میشه راهنماییم کنید.
    خودم فکرمیکنم برای آویزون شدن ازسقف قفسشه که پشتش وسرشو به سقف قفس فشار میده

سلام

هم میتونه به دلیل ساییدن مداوم به محلی خاص این اتفاق افتاده باشه
    هم میتونه عواملی مثل بیماری های پوستی و یا ویروسی داشته باشه
    هم میتوه دلیلش تو لک رفتن باشه که البته بعیده و به ندرت باعث کچلی یک نقطه خاص میشه

شما که اونجایی و داری میبینیش بتر از همه میتونی نظر بدی
    اگر عکسی واضح از سر طوطیتون بزارید بهتر میشه نظر داد

موفق باشید

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط SefirO نمایش پست ها
    هم از بین میله ها هم از داخل قفس غذا میدم... و هم وقتی میارمش روی قفس بهش غذا میدم...!
    بالش هم کوتاهه!
    سلام . خب خیلی عالیه . حالا از مرحله یکم نظرا متفاوت میشه . چون طوطی ها از دست می ترسن ، من به همه می گم که باید روی دست آوردن رو با طوطی کار کنن . چون طوطی که روی دست بیاد ، یعنی به دست اعتماد کرده .

شما باید با همین غذا دادن با دست ، یه کار کنی که وقتی غذا رو میبری سمتش طوطی خودش بیاد ازت بگیره . یعنی غذا رو تو جهات مختلف نگه داری که برای گرفتن غذا دستت رو دنبال کنه .

این دوتا کلیپ رو ببین . منظورم از دنبال کردن دست برای گرفتن غذا اینه . لزومی هم نداره از چوب نشانگر برای آموزش استفاده کنی . همون دست کافیه .

http://www.parsishare.ir/do.php?filename=13275443041.zip

http://www.parsishare.ir/do.php?filename=13094586501.rar

بعد که یاد گرفت دستت رو دنبال کنه ، می تونی مثل این کلیپ عمل کنی :

http://www.parsishare.ir/do.php?filename=13288949171.zip

برای روی دست آوردن اصلا عجله نکن. چون ممکنه از دستت بیشتر بترسه . اصلا مجبورش نکن بیاد روی دستت .ممکنه این آموزش یه ماه هم طول بکشه .

این تاپیک ها رو هم مطالعه کن :

آموزش روی دست آوردن طوطی(1)

آموزش روی دست آوردن طوطی (2)

صفحه 509 از 1238 نخستنخست ... 94094594904914924934944954964974984995005015025035045055065075085095105115125135145155165175185195205215225235245255265275285596091009 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)