فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,285
لایک لایک:  12,724
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 509 از 693 نخستنخست ... 9409459499507508509510511519559609 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 5,081 به 5,090 از 6928
    کاربر موثر

تخصص
    دانشجو دامپزشکی
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    10966
    میانگین پست در روز
    0.07
    تعداد ارسال ها
    102
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    آخه هيچ كدوم از طوطي هاي قبليم اين طوري بلد نبودن پرواز كنن،گفتم گناه داره،فروشنده هم بد جوري گرفته بودش،الانم شك دارم...ميترسه...ناراحت ميشه...نميدونم چكار كنم...من اسباب بازي براش گذاشتم اما همه رو خراب كرد،حالا ديگه نميدونم بايد از كجا بخرم...يني ميدونم اما به ما خيلي دوره،اصلا نميرسم برم اون طرفا...٤ از مدرسه ميام بعضي اوقاتم كلاس دارم تا دير وقت،هم راه دوره هم اينكه تا من برسم شب ميشه اونام مي بندن...اگه يه جاي نزديك بود عالي بود...

کاربر موثر

تخصص
    محصل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    ♡کاسکو♡مرغ و خروس سلطان❤
    شماره عضویت
    16310
    میانگین پست در روز
    0.40
    تعداد ارسال ها
    342
    نقل قول نوشته اصلی توسط lindo نمایش پست ها
    آخه هيچ كدوم از طوطي هاي قبليم اين طوري بلد نبودن پرواز كنن،گفتم گناه داره،فروشنده هم بد جوري گرفته بودش،الانم شك دارم...ميترسه...ناراحت ميشه...نميدونم چكار كنم...من اسباب بازي براش گذاشتم اما همه رو خراب كرد،حالا ديگه نميدونم بايد از كجا بخرم...يني ميدونم اما به ما خيلي دوره،اصلا نميرسم برم اون طرفا...٤ از مدرسه ميام بعضي اوقاتم كلاس دارم تا دير وقت،هم راه دوره هم اينكه تا من برسم شب ميشه اونام مي بندن...اگه يه جاي نزديك بود عالي بود...
    آره هم میترسه و هم ناراحت میشه شاید چند روز قهر کنه ولی کاریش نمیشه کرد . ریسک فرار کردنش و صدمه دیدنش(شکستن نوک، اسیب دیدن جناق سینه، صدمه دیدن پرها و کتف و...)زیاده در ضمن کوتاه کردن پرها تو فرآیند اهلی شدنشم موثره به نظرم بدین دست یه دامپزشک مجرب تا بالشو براتون کوتاه کنه.اسباب بازی ماله خراب کردنه و کاسکو اونا رو میجوه و ریش ریش می کنه اگه نخرین ممکنه بره سراغ پرهاش و اونا رو بجوه اگه هم وقت دارین خودتونم میتونین براش درست کنید .اگه جایی اشتباه گفتم یا کم گفتم اساتید بیشتر شمارو راهنمایی می کنن.

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    شما میتونید از فروشگاه همین سایت هرچی لازم داشتید خریداری کنید من خریداری کردم

فروشگاه لوازم حیوانات خانگی پارسی پت

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,485
    سلام،حدودا دو ماهي ميشه كه هركول پيشه ماست،الان از دستم همه چي ميگيره،قار نميكشه،غر غر نميكنه،فقط حوصلش كه سر بره جيغ ميكشه،امون مارو بريده صبحا،از صبح زود شروع ميكنه به جيغ هاي كوتاه و سوت سوت كردن،يه مدت يه چيزايي زير لب ميگفت،ما نفهميديم آخر ميخواد چيكار كنه،منم چون از اول تابستون مدرسه داشتم نميريم زياد باهاش كار كنم،نميشه كمك كنين يه كاري كنم كه جيغاش كمشه؟خانواده عاصي شدن،دو سه بار اومد از قفسش بيرون،البته كسي با دست نگرفتش،يه بارم رفت تو اتاق خواهرم همه كتاباشو پاره كرد،نميدونم ديگه چكار كنم،بال هاشو ببرم كوتاه كنم؟چون جرءت نميكنم بيارمش بيرون،هر بار اومده بال زده،به ديوار ميخوره،منم كلي نگرانم بره تو آشپز خونه كه خيلي خطر ناكه...ناراحت ميشه بالاشو كوتاه كنم؟
    سلام . یه مشکلی که موقع نگهداری از کاسکو یا طوطی های دیگه پیش میاد همین جیغ زدن هست که باعث میشه کلا تحملمون کم شه و هر رفتار دیگه از طوطی سر بزنه خسته ترمون میکنه ... اما اینا رو باید بپذیرید تا بتونید حلش کنید .

توضیحات دستمون Roc کاملا درست بود.

بال طوطی شما باید کوتاه بشه ( به شیوه صحیح ) چون امکان آسیب دیدنش با برخورد به دیوار و همونطور که خودتون گفتید فرود اومدن در جای خطرناکی مثل آشپزخونه وجود داره . اگه درست کوتاه بشه ( نه در حدی که طوطی کاملا توانایی پروازش رو از دست بده ) مشکلی پیش نمیاد فقط با سرعت و تو مسافت کمتری میتونه پرواز کنه .. اما امکانات سرگرمی باید براش فراهم باشه تا افسرده نشه

درباره جیغ زدن بدون شک اولین کاری که باید انجام بدین اینه که گوش هاتون رو به این جیغ ها عادت بدین .. با صدای جیغش بخوابید و مثل یه لالایی باشه براتون ( کاملا جدی میگم ) .. و براتون عادی بشه تا حدی که هیچ واکنشی به اینکارش نشون ندین .. یا سرش داد و فریاد نکنید که ساکت باش و ....
    یا سمتش نرید .... اینا همه واکنش غلط به رفتار طوطی هست . در صورت امکان قبل از شروع جیغ سرگرمش کنید تا کم کم فراوش کنه و انرژیش رو با بازی کردن و کارهای دیگه تخلیه کنه .. طوطی صبح خیلی پر انرژی هست

کار مهم دیگه ای که باید انجام بدین آموزش کلمات هست .. اگه شما ولش کنید به حال خودش این جیغ زدن هاش تنها روش جلب توجه میشه .. اما یه طوطی که حرفای مختلف یاد بگیره به جای جیغ زدن سر صبح ، کلمات رو تکرار میکنه .. اونوقت این سرو صداهای صبح براتون آرامش بخش میشه ..

حالا راجع به این جمله " من اسباب بازي براش گذاشتم اما همه رو خراب كرد" اینو فقط به شما نمی گم .. به همه دوستانی که این پست رو میبینن میگم ... هدف ما سرگرم کردن و مشغول کردن ذهن و منقار طوطیه که اولا سراغ وسایل دیگه خونه نره دوما نیاز به جویدنش برطرف بشه .. مثل اسباب بازی بچه ها نمیشه بگیم که اگه خرابش نکنه یا دیرتر خرابش کنه طوطیه خوبیه .. خراب کردن اسباب بازی مثل یه ماموریت بزرگ و یه کار سخت و لذت بخش برای طوطی هاست .. طوطی وقتی یکی دو روزه یه اسباب بازی رو خراب میکنه یعنی هم اون اسباب بازی رو پذیرفته و هم خیلی دوسش داره .. شما باید از این موضوع خوشحال باشید .. حتی خودتون هم میتونید تو خونه براشون اسباب بازی درست کنید ( البته یه اسباب بازی امن ) . اگه یه اسباب بازی دووم زیادی داشته باشه برای طوطی شما هیچ سودی نداره پس قفسش رو هیچوقت خالی نذارید

وجود اسباب بازی تو قفس باعث میشه که گاهی اوقات طوطی به جای جیغ زدن یا تکرار کلمات، با اونا سرگرم بشه و انرژیشو برای جویدن اسباب بازی صرف کنه ...
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر موثر

تخصص
    دانشجو دامپزشکی
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    10966
    میانگین پست در روز
    0.07
    تعداد ارسال ها
    102
    والا من نگفتم ناراحتم از اينكه اسباب بازيشو ميجوه،فقط پرسيدم اگه جايي رو ميشناسين كه نزديك ماست،ممنون ميشم معرفي كنين بم، ممنون بالشو كوتاه ميكنم،خيلي ممنون از كمكتون...

کاربر اخراج شده

تخصص
    لیسانس نرم افزار و دانشجوی ارشد نرم افزار
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، خروس لاری ، عروس هلندی ، غاز ، بوقلمون
    شماره عضویت
    14385
    میانگین پست در روز
    1.53
    تعداد ارسال ها
    1,802
    دوستان این کاسکوی من خیلی صداها را از تو گلوش داره میگه اما متوجه نمیشیم که چی میگه؟

هر وقت بیکاره داره تقلید میکنه. بعضی اوقاتم کلمه هایی که یاد دادم و به طور نا مفهوم میگه. اینها درست میشه؟؟

و آیا این ها همون تقلید صدان؟؟

کاربر ثابت

تخصص
    تخصصم عمومیه
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    سگ شیتزو و فلاورکامفا
    شماره عضویت
    3829
    میانگین پست در روز
    0.94
    تعداد ارسال ها
    1,999
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    دوستان این کاسکوی من خیلی صداها را از تو گلوش داره میگه اما متوجه نمیشیم که چی میگه؟

هر وقت بیکاره داره تقلید میکنه. بعضی اوقاتم کلمه هایی که یاد دادم و به طور نا مفهوم میگه. اینها درست میشه؟؟

و آیا این ها همون تقلید صدان؟؟
    ادای شما رو در میاره و با خودش حرف میزنه اما نمیتونه مفهوم بگه
    زمانی که نامفهوم میگه شما باید درستش رو بهش بگی مگر نه همونجوری نامفهوم یاد میگیره
    البته بازم خیلی وقتا کاسکو برا خودش یه چیزایی میگه نمیشه فهمید چی میگه بیشتر با خودش کار میکنه

کاربر اخراج شده

تخصص
    لیسانس نرم افزار و دانشجوی ارشد نرم افزار
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، خروس لاری ، عروس هلندی ، غاز ، بوقلمون
    شماره عضویت
    14385
    میانگین پست در روز
    1.53
    تعداد ارسال ها
    1,802
    نقل قول نوشته اصلی توسط StarFish نمایش پست ها
    ادای شما رو در میاره و با خودش حرف میزنه اما نمیتونه مفهوم بگه
    زمانی که نامفهوم میگه شما باید درستش رو بهش بگی مگر نه همونجوری نامفهوم یاد میگیره
    البته بازم خیلی وقتا کاسکو برا خودش یه چیزایی میگه نمیشه فهمید چی میگه بیشتر با خودش کار میکنه
    آره دقیقا بیشتر وقت ها برای خودش میگه و نمیفهمم چی میگه. بعضی اوقات هم بین این کلمات نامفهوم کلماتی که یاددادم و میگه.
    این که خودش نا مفهوم و پیش خودش میگه این درست میشه؟؟

کاربر اخراج شده

تخصص
    سوم راهنمایی
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    ملنگو.باجریگار.عروس هلندی
    شماره عضویت
    12636
    میانگین پست در روز
    0.55
    تعداد ارسال ها
    689
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    آره دقیقا بیشتر وقت ها برای خودش میگه و نمیفهمم چی میگه. بعضی اوقات هم بین این کلمات نامفهوم کلماتی که یاددادم و میگه. این که خودش نا مفهوم و پیش خودش میگه این درست میشه؟؟
    سلام دقت کنید ببینید که کدوم کلماتی رو که شما بهش یاد دادید رو به صورت نامفهوم و توگلویی میگه رو بیشتر باهاش تمرین کنید تا بتونه انشالله واضح بیانشون کنه.یاعلی

کاربر موثر

تخصص
    ورزشکار - در حال تحصیل
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231
    میانگین پست در روز
    0.28
    تعداد ارسال ها
    245
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    خواهش میکنم . قفس طوطی شما چه مدلیه ؟ یه عکس از قفس و محل نگهداریش بذارید .. کف قفس با میله ی کف از سینی جدا شده .. اگه منقارش به غذاهایی که روی سینی ریخته شده میرسه ( الان نه ) بعد از اینکه به مرحله ای رسید که میتونه بیاد بیرون قفس ، وقتی بیرون از قفس هست ، زیر میله یه چیزی بذارید که بالاتر قرار بگیره . یادمه قبلا چند نفر همین مشکل رو داشتن .. اما فعلا تنها کاری که میتونید انجام بدین اینه که زود به زود کف قفس رو تعویض کنید . بادوم زمینی هم اصلا نذارید براش که به خاطرش بره کف قفس

کف قفس که میره جز تلاش برای برداشتن غذا ، چی کار میکنه ؟

خواهش میکنم ... میتونید هم داخل قفس ( اگه اجازه میده و مشکلی نداره ) و هم خارج از قفس باهاش کار کنید . اگه می خواید خارج از قفس کار کنید باید اول تا یه مدت بیرون قفس بهش با دست غذا بدین ..

لازمه روی دست اوردن اینه که طوطی شما به راحتی تو هر قسمت از قفس و یا هر قسمت خارج از قفس، از دست شما غذا بگیره و دست رو برای گرفتن غذا دنبال کنه ( این بهترین حالته)

اون تاپیک های روی دست آوردن رو هم حتما مطالعه کنید ..
    هیچی فقط میشنه پر هاشو تمیز میکنه . کار های معمولی که رو چوب انجام میده چند بار هم تقلید صدا کرد . بیشتر مواقع که منو میبینه میره کف قفس البته شب ها این طوری نیست فقط صبح و ظهر انگار که لج داشته باشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)