فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,288
لایک لایک:  12,727
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 505 از 693 نخستنخست ... 5405455495503504505506507515555605 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 5,041 به 5,050 از 6930
    مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,492
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط mrmaysen نمایش پست ها
    سلام سپیده خانم
    ممنونم از شما و دیگر عزیزان بخاطر راهنمایی های بدون چشم داشت و بی منتتون
    من به این خاطر گفتم که با سرنگ مستقیما بریزم داخل چینه دانش ، چون میشه حجم غذای بیشتری رو به کاسکوم داد چون الان دیگه دقیقا لب به غذا نمیزنه! ولی همچنان داخل منقار پایینش میریزم!
    در مورد سرلاک هم من دستور تهیه اش رو از همین سایت گرفتم ، مخلوط رقیق حبوبات آبپز شده رو نیز استفاده میکنم ، ولی از سرلاک های طبیعی به نسبت مثلا 4 به یک نسبت به سرلاک های انسانی استفاده میکنم ،یعنی سرلاک انسانی رو خیلی کم بهش میدم!
    در مورد سرلاک هم دکتر بهم گفته ولی در صورتی که چاره ای نباشه از انسانی استفاده بشه وگرنه من خودم هم دوست ندارم انسانی بهش بدم!
    خواهش میکنم وظیفست . اگه غذاش خیلی کم شده و اگه دکترش صلاح میدونه که شما غذا رو تو چینه دونش بریزید.. چون نخوردن غذا خیلی زود از پا درش میاره .. چون وحشی هم هست این طرز غذا دادن هم باعث استرس بیشترش میشه و هم ممکنه غذا بپره تو نای طوطی .. خیلی باید مراقب باشید

من رو حرف دکتر حرف نمیزنم اما سرلاک انسانی به خاطر وجود لاکتوز برای طوطی مناسب نیست .. سعی کنید بیشتر از پوره میوه یا همین مخلوط حبوبات اسفاده کنید ..

امیدوارم هرچه زودتر حالش بهتر بشه و خبر سلامتیش رو به ما بدین ..
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر موثر

تخصص
    ورزشکار - در حال تحصیل
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231
    میانگین پست در روز
    0.28
    تعداد ارسال ها
    245
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    کار خوبی کردین که اسباب بازی براش گذاشتین . این کار یعنی تکون دادن میله ها دلیلش میتونه نداشتن سرگرمی و عدم فعالیت کافی ، تلاش برای بیرون اومدن از قفس ، راهی برای جلب توجه و یا پیدا کردن یه سرگرمی پر سرو صدا و جذاب باشه . برای اهلی شدنش چه کاری انجام دادین تا حالا ؟

سنگ معدنی رو تازه گذاشتین حتی اگه تا یکی دو ماه هم طرفش نره مهم نیست کم کم توجهش رو جلب میکنه و هر وقت نیاز داشته باشه میره سمتش ..

یکی دو روز کم شدن اشتها جای نگرانی نداره . بعضی روزا ممکنه غذایی که همیشه میخوردن رو نخورن .. بهتره بادوم زمینی به طوطی ندین.. آجیل های دیگه جایگزین کنید .. در کل چه غذاهایی بهش میدین ؟ تخمه و دونه ها رو چه مقدار در روز بهش میدین ؟؟

هر وسیله ای ممکنه خطر آفرین باشه .. معمولا وجود زنگوله تو اسباب بازی با ایجاد سرو صداهای جذاب ، تاثیر خوبی تو جذاب تر شدن اسباب بازی برای طوطی داره .. اما شما میتونید گلوله داخل زنگوله رو خودتون در بیارید . یا اگه فکر میکنید ممکنه زنگ بزنه بعد یه مدت زنگوله رو جدا کنید.
    همون کاری که شما گفتید کنارش میشینم و روز به روز بهش نزدیک تر میشم . بعد یه بار هم که داشتم دورش رو جارو می کردم دیدم بهش نزدیکم نشستم زمین جوری که منو میدید بعد یواش یواش خودمو نزدیک کردم و باهاش حرف میزدم که تا فاصه حدود 10 سانت مونده به قفس پسش رفتم که اون موقع فقط خرخر کرد و قار نزد االلبته وقتی حرف میزدم یکی دوتا کوتاه کشید .
    غذا هم یه بسته غذای ویتا کرافت مخصوص کاسکو براش خریدم بهش میدم با تخمه افتاب گردان و ذرت بو داده که بدون روغن و نمک درست کردم بادوم زمینی (یکی دو تا برای اینکه نره کف قفس دنبال بادم زمینی بگرده حتی چند بار رفته و از سینی کف قفس به زور یکی دو تا برداشته که تا منو دید هول کرد و انداخت زمین و تازگی ها همش کف قفسه ولی دیگه گرسنه بشه میاد رو چوبش یه کم غذا میخوره دوباه میره پایین ) چند بارم براش میوه گذاشتم نخورد یه بار هم انجیر گذاشتم یه بار هم ذرت اب پز که نخورد

کاربر موثر

تخصص
    ورزشکار - در حال تحصیل
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231
    میانگین پست در روز
    0.28
    تعداد ارسال ها
    245
    یه سوال داشتم گرفتن شناسنامه برای کاسکو ضروری است ؟ چگونه باید تهیه کرد ؟

مدیر ارشد انجمن طوطی سانان

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    میانگین پست در روز
    1.85
    تعداد ارسال ها
    3,040
    نقل قول نوشته اصلی توسط فریماه نمایش پست ها
    یه سوال داشتم گرفتن شناسنامه برای کاسکو ضروری است ؟ چگونه باید تهیه کرد ؟
    نه ضروری نیست بعضی دامپزشکا طوطی رو چکاپ میکنن و شناسنامه میدن اگه بخواید

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,492
    نقل قول نوشته اصلی توسط فریماه نمایش پست ها
    همون کاری که شما گفتید کنارش میشینم و روز به روز بهش نزدیک تر میشم . بعد یه بار هم که داشتم دورش رو جارو می کردم دیدم بهش نزدیکم نشستم زمین جوری که منو میدید بعد یواش یواش خودمو نزدیک کردم و باهاش حرف میزدم که تا فاصه حدود 10 سانت مونده به قفس پسش رفتم که اون موقع فقط خرخر کرد و قار نزد االلبته وقتی حرف میزدم یکی دوتا کوتاه کشید .
    غذا هم یه بسته غذای ویتا کرافت مخصوص کاسکو براش خریدم بهش میدم با تخمه افتاب گردان و ذرت بو داده که بدون روغن و نمک درست کردم بادوم زمینی (یکی دو تا برای اینکه نره کف قفس دنبال بادم زمینی بگرده حتی چند بار رفته و از سینی کف قفس به زور یکی دو تا برداشته که تا منو دید هول کرد و انداخت زمین و تازگی ها همش کف قفسه ولی دیگه گرسنه بشه میاد رو چوبش یه کم غذا میخوره دوباه میره پایین ) چند بارم براش میوه گذاشتم نخورد یه بار هم انجیر گذاشتم یه بار هم ذرت اب پز که نخورد
    خیلی خوبه . وقتی که تونستید نزدیک قفس بشینید طوری که نترسه میتونید با دست از بیرون میله های قفس بهش غذا بدین ..

اگه غذای مخصوص کاسکو خریده باشید طبق دستور العملی که برای این غذا نوشته شده فقط 4 قاشق غذا خوری در روز کافی هست . شما باید کم کم غذاشو به میوه سبزیجات و حبوبات تغییر بدین .. . رژیم غذاییش رو طوری تغییر بدین که دونه ها و یا غذای آماده رو فقط شبا در اختیارش بذارید ... . کم کم غذاهای دیگرو باهاش آشنا کنید . صبح بهترین زمان برای دادن غذاهای جدید هست . اصلا مهم نیست که نمیخوره شما اون غذا رو سهم طوطی بدونید . براش بذارید، اگه نخورد، بندازید دور .. ولی حتما هر روز براش بذارید ..
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    سلام من تا انگشتمو میبرم سمت کاسکوم کلشو همش اینور و انور میبره فرار میکنه از انگشتم خیلی خیلی ترسو هستش حتی جرات گاز گرفتن هم نداره منم ک جرات بردن انگشتم بیش از حد ندارم وقتی میبینم اینجوری کلشو اینور و انور میبره وقتی انگشتم بهش نزدیک میشه موندم چکار کنم

کاربر ثابت

تخصص
    تخصصم عمومیه
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    سگ شیتزو و فلاورکامفا
    شماره عضویت
    3829
    میانگین پست در روز
    0.94
    تعداد ارسال ها
    1,999
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    سلام من تا انگشتمو میبرم سمت کاسکوم کلشو همش اینور و انور میبره فرار میکنه از انگشتم خیلی خیلی ترسو هستش حتی جرات گاز گرفتن هم نداره منم ک جرات بردن انگشتم بیش از حد ندارم وقتی میبینم اینجوری کلشو اینور و انور میبره وقتی انگشتم بهش نزدیک میشه موندم چکار کنم

از دستت میترسه نه انگشتت
    شما یه جای کار داری اشتباه میکنی که بعد از این مدت کاسکوتون انقدر به شما بی اعتماده
    شما با دست بهش میوه و اسباب بازی بده تا ترسش از دستت بریزه
    یه احتمال هم میدم پرنده رو اوردی بیرون و نرفته توی قفس و شما بزور با دستت گرفتیش انداختیش توی قفس

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    نقل قول نوشته اصلی توسط StarFish نمایش پست ها

از دستت میترسه نه انگشتت
    شما یه جای کار داری اشتباه میکنی که بعد از این مدت کاسکوتون انقدر به شما بی اعتماده
    شما با دست بهش میوه و اسباب بازی بده تا ترسش از دستت بریزه
    یه احتمال هم میدم پرنده رو اوردی بیرون و نرفته توی قفس و شما بزور با دستت گرفتیش انداختیش توی قفس
    همه چی از دستم میگیره بدون هیچ ترسی هرچی بهش بدم میگیره اگ سفت بگیرم به زور میگیره اگ قایم کنم فقط ی کوچولو بیرون بزارم ک بیبنه میاد درش میاره میخوره.ن با دست نگرفتمش دو بار همش از قفس بیرون اومده ک قفسو نزدیکش بردم خودش رفته داخل هروقت خوراکی تو دستم بیبنه میاد جلو بدون خوراکی عقب نشینی میکنه

خیلی خیلی دوست داره بیاد بیرون تا در قفسو باز میکنم همش احساس میکنم داره میاد بیرون اون 2 باری هم ک بیرون اومده خودش یواشکی بیرن اومده درسته داخل قفس بردنش مکافاتی داشت ولی با دست نگرفتمش یا بهش دست نزدم
    ویرایش توسط منصور : 2nd September 2014 در ساعت 11:57 PM

کاربر ثابت

تخصص
    تخصصم عمومیه
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    سگ شیتزو و فلاورکامفا
    شماره عضویت
    3829
    میانگین پست در روز
    0.94
    تعداد ارسال ها
    1,999
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    همه چی از دستم میگیره بدون هیچ ترسی هرچی بهش بدم میگیره اگ سفت بگیرم به زور میگیره اگ قایم کنم فقط ی
    این موضوع به این معنی نیست طوطیتون بهتون اعتماد داره
    ایشون به خاطر علاقش به چیزهایی که بهش دادی قبول میکنه از دستت بگیره
    کاسکوی من به جز من به کسی اجازه نمیداد کسی بهش دست بزنه یا حتی جلوش بره
    اما سیب رو که عاشقش بود از هر کسی که فکرش رو کنی قبول میکرد

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    نقل قول نوشته اصلی توسط StarFish نمایش پست ها
    این موضوع به این معنی نیست طوطیتون بهتون اعتماد داره
    ایشون به خاطر علاقش به چیزهایی که بهش دادی قبول میکنه از دستت بگیره
    کاسکوی من به جز من به کسی اجازه نمیداد کسی بهش دست بزنه یا حتی جلوش بره
    اما سیب رو که عاشقش بود از هر کسی که فکرش رو کنی قبول میکرد
    حالا باید چکار کرد ک از دستم نترسه؟کاسکوم از دست همه میگیره البته پشت میله ها در باز اگ کسی نزدیکش بره میترسه چ برسه ازش بگیره

چند وقته کنار کامبیوترم جایی ک زیاد میشینم اوردمش یعنی یکم از جای قبلیش جلوترش اوردم تو این فاصله ازم ترسی نداره و خیلی وقتا پشتش به منه و اصلا حواسش به من نیس حتی بعضی وقتا در قفس بازه و بهش خوراکی میدم پشتشو به من میکنه و میخوره.

ولی خب طبق گفته شما اره از دستم میترسه اینم اضافه کنم یکبار اسباب بازیشو خورد کرده بود و تیکه بزرگ بود ک اون کفی اهنی رو نمیتونستم با وجود اون در بیارم منم یواش دستم کردم تو قفس اسباب بازی رو برداشتم قار نکشید ترسی هم نداشت ولی تا انگشتمو میرم سمت منقارش یک حالت عجیبی کلشو اینو و انور میبره

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)