فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,289
لایک لایک:  12,728
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 484 از 693 نخستنخست ... 384 434 474482483484485486 494 534 584 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,831 به 4,840 از 6930
    کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    سلام دوستان کاسکو من بیرون قفس بدون هیچ ترسی از دستم غذا میگیره هرچی هم بهش بدم میگیره انگشتمو هم ببرمش تو قفس قار نمیزنه از ظرف غذاش هم میاد و میگیره از ظرف ابش هم میاد و میگیره رو ب روشم بگیرم میگیره در قفس رو هم ک باز میکنم قار نمیزنه الان در قفس بازه مواظبم بیرون نیاد باید چکار کنم در باز از دستم غذا بگیره و اینکه کی میتونم با ابپاش بشورمش هنوز وقتش نشده به نظرتون؟
    ویرایش توسط منصور : 22nd August 2014 در ساعت 10:38 PM

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    همین الان ی انجیر خشک(خیلی دوس داره)گرفتم سمتش قار زنون اومد ازم گرفتش در قفس باز بود دستم یکم برده بودم داخل و انجیر رو بهش نزدیک بردم یواش یواش اونم با قار اومد ازم گرف درست بود کارم ادامه بدم؟

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    سلام دوستان کاسکو من بیرون قفس بدون هیچ ترسی از دستم غذا میگیره هرچی هم بهش بدم میگیره انگشتمو هم ببرمش تو قفس قار نمیزنه از ظرف غذاش هم میاد و میگیره از ظرف ابش هم میاد و میگیره رو ب روشم بگیرم میگیره در قفس رو هم ک باز میکنم قار نمیزنه الان در قفس بازه مواظبم بیرون نیاد باید چکار کنم در باز از دستم غذا بگیره و اینکه کی میتونم با ابپاش بشورمش هنوز وقتش نشده به نظرتون؟
    همین الان ی انجیر خشک(خیلی دوس داره)گرفتم سمتش قار زنون اومد ازم گرفتش در قفس باز بود دستم یکم برده بودم داخل و انجیر رو بهش نزدیک بردم یواش یواش اونم با قار اومد ازم گرف درست بود کارم ادامه بدم؟
    سلام. در قفس رو که باز میکنید غذا رو تو یه فاصله مناسب نگه دارید که بیاد ازتون بگیره .. خودتون با دست نبرید سمتش . همین که غذای مورد علاقش هم باشه بهتره . فقط عجله نکنید . آروم و با سرعت خود طوطی پیش برید

اگه از داخل قفس هم از دست شما غذا گرفت بدون ترس ، می تونید با اسپری حمومش کنید .

به مراحل بعد دارید نزدیک میشید مقالات بخش های زیر رو مطالعه کنید :

اهلی کردن و برقراری ارتباط با طوطی

روانشناسی و رفتار شناسی طوطی سانان

این مقالات کمک میکنه که درک بهتری از رفتار طوطی تو موقعیت های مختلف داشته باشید
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام. در قفس رو که باز میکنید غذا رو تو یه فاصله مناسب نگه دارید که بیاد ازتون بگیره .. خودتون با دست نبرید سمتش . همین که غذای مورد علاقش هم باشه بهتره . فقط عجله نکنید . آروم و با سرعت خود طوطی پیش برید

اگه از داخل قفس هم از دست شما غذا گرفت بدون ترس ، می تونید با اسپری حمومش کنید .

به مراحل بعد دارید نزدیک میشید مقالات بخش های زیر رو مطالعه کنید :

اهلی کردن و برقراری ارتباط با طوطی

روانشناسی و رفتار شناسی طوطی سانان

این مقالات کمک میکنه که درک بهتری از رفتار طوطی تو موقعیت های مختلف داشته باشید
    مرسی سپیده خانوم ک همیشه منو با دقت و حوصله کمک و راهنمایی میکنید بعد دادن انجیر من یک دونه بسته رو 2 قسمت کردم اونم گرفت بعدش تخمه رو امتحان کردم اونم گرفت بدون قار من نزدیک دهنش نبردم خودش خودشو به دستم نزدیک میکنه تخمه رو میگیره و میخوره روش ایرادی نداره؟
    یعنی هروقت از داخل قفس(در باز) بدون ترس ازم غذا گرفت میتونم اسپری کنم و الان دست نگه دارم؟
    دیگه از بیرون قفس بهش غذا ندم و از داخل قفس غذا دادن رو شروع کنم یا از بیرون و داخل بدم؟
    من تخمه رو از رژیم غذاییش کلا حذف کردم و فقط با دست روزی 10 تا 15 تایی بهش میدم.
    ویرایش توسط منصور : 23rd August 2014 در ساعت 12:26 AM

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    مرسی سپیده خانوم ک همیشه منو با دقت و حوصله کمک و راهنمایی میکنید بعد دادن انجیر من یک دونه بسته رو 2 قسمت کردم اونم گرفت بعدش تخمه رو امتحان کردم اونم گرفت بدون قار من نزدیک دهنش نبردم خودش خودشو به دستم نزدیک میکنه تخمه رو میگیره و میخوره روش ایرادی نداره؟
    یعنی هروقت از داخل قفس(در باز) بدون ترس ازم غذا گرفت میتونم اسپری کنم و الان دست نگه دارم؟
    دیگه از بیرون قفس بهش غذا ندم و از داخل قفس غذا دادن رو شروع کنم یا از بیرون و داخل بدم؟
    من تخمه رو از رژیم غذاییش کلا حذف کردم و فقط با دست روزی 10 تا 15 تایی بهش میدم.
    خواهش میکنم وظیفست .

خیلی خوبه همین روند رو ادامه بدین . بذارید خودش بیاد بگیره

بله برای حموم فعلا دست نگه دارید .

از این به بعد همون داخل قفس بهش با دست غذا بدین

خیلی عالیه . بهتون تبریک میگم که تونستید رژیم غذاییش رو با موفقیت تغییر بدین .
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر موثر

تخصص
    ورزشکار - در حال تحصیل
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231
    میانگین پست در روز
    0.28
    تعداد ارسال ها
    245
    سلام من امروز تصمیم گرفتم که با دست به فندق غذا بدم . اومدم ساعت 11 غذاشو بررداشتم فقط دوتا دونهتخمه گذاشتم براش بعد 2 ساعت رفتم بادوم زمینی رو گرفتم سمتش اون موقع هم داشت قار میزد بعد یهو بادمو گرفت پرت کرد ته قفس طوری که خخودم سکته رو زدم ولی فک کنم از ترسش بود چون یک ساعت بعد دوباره امتحان کردم نگرفت و یک ساعت ببعد میگن باید 6 ساعت غذا ندم که دیگه گشنش بشه ازم غذا بگیره من چون کاری برام پیش اومد دیکه غذاشو گذاشتم رفتم به نظرتون کار درستی کردم ؟
    میشه در این رابطه کمکم کنید ؟ ممنون میشم .

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    نقل قول نوشته اصلی توسط فریماه نمایش پست ها
    سلام من امروز تصمیم گرفتم که با دست به فندق غذا بدم . اومدم ساعت 11 غذاشو بررداشتم فقط دوتا دونهتخمه گذاشتم براش بعد 2 ساعت رفتم بادوم زمینی رو گرفتم سمتش اون موقع هم داشت قار میزد بعد یهو بادمو گرفت پرت کرد ته قفس طوری که خخودم سکته رو زدم ولی فک کنم از ترسش بود چون یک ساعت بعد دوباره امتحان کردم نگرفت و یک ساعت ببعد میگن باید 6 ساعت غذا ندم که دیگه گشنش بشه ازم غذا بگیره من چون کاری برام پیش اومد دیکه غذاشو گذاشتم رفتم به نظرتون کار درستی کردم ؟
    میشه در این رابطه کمکم کنید ؟ ممنون میشم .
    شما الان نزدیک قفس میشید طوطی شما چه واکنشی نشون میده ؟ قار میزنه هنوز ؟

چند صفحه پیش درمورد قار زدن طوطیتون پرسیدین و گفتین چیکار کنید که دیگه قار نزنه . کاری که گفتم رو انجام دادین ؟؟

کاربر موثر

تخصص
    ورزشکار - در حال تحصیل
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231
    میانگین پست در روز
    0.28
    تعداد ارسال ها
    245
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    شما الان نزدیک قفس میشید طوطی شما چه واکنشی نشون میده ؟ قار میزنه هنوز ؟

چند صفحه پیش درمورد قار زدن طوطیتون پرسیدین و گفتین چیکار کنید که دیگه قار نزنه . کاری که گفتم رو انجام دادین ؟؟
    بله اول که میرم از اونن طرف تند تند میاد سمت من بعد خودشو پف میده بعد یه پاشو به دیوار قفس میگیره قبلا می خواست پاشو به دیوار قفس بگیره می ترسید و میرفت تا جای که میشد از من دور بشه ولی الان مثل اینکه پر رو تر شده ولی قار میزنه البته وقتی میبینه در حال برداشتن یا گذاشتن ظرف اب و غذاشتم یه چند ثانیه ای ساکت میشه .

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    نقل قول نوشته اصلی توسط فریماه نمایش پست ها
    بله اول که میرم از اونن طرف تند تند میاد سمت من بعد خودشو پف میده بعد یه پاشو به دیوار قفس میگیره قبلا می خواست پاشو به دیوار قفس بگیره می ترسید و میرفت تا جای که میشد از من دور بشه ولی الان مثل اینکه پر رو تر شده ولی قار میزنه البته وقتی میبینه در حال برداشتن یا گذاشتن ظرف اب و غذاشتم یه چند ثانیه ای ساکت میشه .
    خب این شد وقتی که شما نزدیک قفس میشید . پس معلومه هم میترسه و هم یه روش واسه دور شدن شما پیدا کرده .. فعلا برای غذا دادن زمان مناسبی نیست ..

با روشی که گفتم نباید شما زیاد نزدیک قفس بشید . به تدریج باید به قفس نزدیک بشید که ممکنه چند روز طول بکشه . این کار رو شروع کنید :

" روزا هر وقت که میتونید تو فاصله ای که نمیترسه ( خارج از خط قرمزی که برای خودش ایجاد کرده ) یه صندلی بذارید و بشینید . باهاش کلماتی که میخواید مثلا اسمش رو تمرین کنید یا به کار خودتون مشغول باشید. هر روز به تدریج ( طوری که متوجه نشه ) کمی به قفس نزدیک تر بشید . تا جایی که کاملا به قفس نزدیک بشید و طوطی شما هم به تدریج به حضورتون عادت کنه"

* خط قرمز جایی هست که طوطی به شما اجازه میده تا اون حد بهش نزدیک بشید بیشتر از اون واکنش نشون میده یا با ترس یا با عصبانیت .

* وقتی کم کم نزدیک میشید بهش ممکنه یکم واکنش نشون بده . شما اون لحظه اصلا نگاش نکنید به کار خودتون مشغول باشید . طوطی باید متوجه بشه که از طرف شما خطری تهدیدش نمیکنه .

* این کم کم نزدیک شدن همش تو یه روز نیست ممکنه تا چند روز طول بکشه . در نهایت شما میتونید نزدیک قفس بشینید بدون اینکه طوطی از شما فرار کنه ، بترسه یا قار بزنه ...

کاربر موثر

تخصص
    محصل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    ♡کاسکو♡مرغ و خروس سلطان❤
    شماره عضویت
    16310
    میانگین پست در روز
    0.39
    تعداد ارسال ها
    342
    سلام. تخمه رومیتونید میزانش کم کنید ولی اصلا از رژیم غذایش حذف نکنید زیرا که تخمه فواید بسیاری برای کاسکو داره میتونید تو اینترنت فواید تخمه رو برای کاسکو مطالعه کنید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)