فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,285
لایک لایک:  12,724
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 483 از 693 نخستنخست ... 383433473481482483484485493533583 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,821 به 4,830 از 6928
    کاربر موثر

تخصص
    ورزشکار - در حال تحصیل
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231
    میانگین پست در روز
    0.28
    تعداد ارسال ها
    245
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    بلاخره با کمک های دوست خوبم roc تونستم ببرمش تو قفس ولی کل اتاقو پر کرده از پی پی هاش:دی
    یک سوال داشتم چرا تو قفس نمیرفت بیرون بیشتر خوشش میومد یا اینکه میترسید بره تو قفس؟
    وقتی بیرون بود دستمو میبردمش سمت قار نمیزد زیاد ک نزدیک میبردم پر میزد الان ک رفت تو قفس امتحان کردم دیدم از دستم غذا گرفت و خوشحال شدم ک از دستم ناراحت نشده الانم نشسته داره با اسباب بازیش بازی میکنه
    بهتون تبریک میگم . ولی فکر کنم دوست داشت کمی ازاد باشه بالاخره کاسکو هم یه موجود زندس و دوست داره ازاد باشه .
    درمورد مدفوعش می تونید بهش اموزش بدید و این مشکل رو بر طرف کنید .

کاربر موثر

تخصص
    ورزشکار - در حال تحصیل
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231
    میانگین پست در روز
    0.28
    تعداد ارسال ها
    245

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,485
    بلاخره با کمک های دوست خوبم roc تونستم ببرمش تو قفس ولی کل اتاقو پر کرده از پی پی هاش:دی
    یک سوال داشتم چرا تو قفس نمیرفت بیرون بیشتر خوشش میومد یا اینکه میترسید بره تو قفس؟
    وقتی بیرون بود دستمو میبردمش سمت قار نمیزد زیاد ک نزدیک میبردم پر میزد الان ک رفت تو قفس امتحان کردم دیدم از دستم غذا گرفت و خوشحال شدم ک از دستم ناراحت نشده الانم نشسته داره با اسباب بازیش بازی میکنه

هم میتونه به این دلیل باشه که طوطی ها معمولا وقتی بیرون قفس هستن دوست ندارن برگردن داخل قفس . بیرون آزادی عمل بیشتری دارن . دلیل دوم هم میتونه این باشه که داخل قفس وسایل جدید گذاشته بودین ...

عجیب نیست همه افرادی که طوطی هاشون برای اولین بار یا دفعات اول میان بیرون همین مشکلات رو دارن ..

خوشحالم که مشکلی ایجاد نشد ..
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    دوستان بازم میتونم در قفسو باز کنم و سعی کنم اینجور بهش با دست غذا بدم یا اینکه دیگه بازش نکنم؟

کاربر موثر

تخصص
    محصل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    ♡کاسکو♡مرغ و خروس سلطان❤
    شماره عضویت
    16310
    میانگین پست در روز
    0.40
    تعداد ارسال ها
    342
    دوستان بازم میتونم در قفسو باز کنم و سعی کنم اینجور بهش با دست غذا بدم یا اینکه دیگه بازش نکنم؟
    تا وقتی که ازتون میترسه یا قار میزنه بیرونش نیارین درضمن قبل اینکه بیاریش بیرون شاه پراشو کوتاه کنید تا یه وقت اگه ترسید نپره خدایی نکرده به خودش یا وسایل منزل آسیب میزنه.

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    نقل قول نوشته اصلی توسط Roc نمایش پست ها
    تا وقتی که ازتون میترسه یا قار میزنه بیرونش نیارین درضمن قبل اینکه بیاریش بیرون شاه پراشو کوتاه کنید تا یه وقت اگه ترسید نپره خدایی نکرده به خودش یا وسایل منزل آسیب میزنه.
    قار ک نمیزنه غرغر میکنه خیلی کم به ندرت نیمچه قار میزنه بابات شاه پرهاش حق با شماست باید همون روز ک خریدمش کوتاه میکردم ولی با این شرایط من ک تازه داره اروم میشه و اینکه اینجا شخص کار بلدی نیس ترجیح میدم فعلا کوتاه نکنم چون شاید همه زحمت هام از بین بره
    ویرایش توسط منصور : 21st August 2014 در ساعت 01:30 AM

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    من به فکر بیرون اوردنش نیستم به فکر اینم ک بتونم با قفس باز بهش غذا بدم وقتی بیرون بود دستمو با تخمه ک میبردمش سمتش قار نمیکشید ولی خیلی ک نزدکیش میشدم پرواز میکرد زیادم پرواز نمیکردم ی پرواز کوچولو میکرد و خداروشکر تعادل و کنترل هم داشت خودشو به در و دیوار نمیزد بیشتر اینو و انور میپرید همش 2 بار هم پرید ن بیشتر و خودشو نکوبید به در و دیوار از پرواز کردن و بال زدن هم انگار خوشش نمی اومد بعد اینکه بردمش تو قفس کم غذا خورده انگاری قهر کرده ک بردمش تو قفس و رفتارش با من عوض نشده از دستم غذا میگیره و رفتارش عادیه فقط یکم انگاری استرس گرفته

کاربر موثر

تخصص
    محصل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    ♡کاسکو♡مرغ و خروس سلطان❤
    شماره عضویت
    16310
    میانگین پست در روز
    0.40
    تعداد ارسال ها
    342
    کاسکوها تو قفس احساس امنیت بیشتری می کنن بخاطر همین تو قفس از دست شما غذا میگرفت ولی بیرون قفس ازتون دور میشد چون هنوز تو محیط باز احساس امنیت کامل نمیکنه.غذا نخوردنش احتمالا بخاطر اینکه اومده بیرون قفس شاید ترسیده ایشالله درست میشه♡

کاربر اخراج شده

تخصص
    لیسانس نرم افزار و دانشجوی ارشد نرم افزار
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، خروس لاری ، عروس هلندی ، غاز ، بوقلمون
    شماره عضویت
    14385
    میانگین پست در روز
    1.53
    تعداد ارسال ها
    1,802
    سلام دوستاندیروز رفته بودم دامپزشکی دیدم یه غذا آورده روش نوشته بود "غذای مخصوص پرندگان زینتی" ایرانی بود و داخلش تخمه هم قاطی بود.این غذا را تا حالا کسی استفاده کرده؟؟

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,485
    قار ک نمیزنه غرغر میکنه خیلی کم به ندرت نیمچه قار میزنه بابات شاه پرهاش حق با شماست باید همون روز ک خریدمش کوتاه میکردم ولی با این شرایط من ک تازه داره اروم میشه و اینکه اینجا شخص کار بلدی نیس ترجیح میدم فعلا کوتاه نکنم چون شاید همه زحمت هام از بین بره
    من به فکر بیرون اوردنش نیستم به فکر اینم ک بتونم با قفس باز بهش غذا بدم وقتی بیرون بود دستمو با تخمه ک میبردمش سمتش قار نمیکشید ولی خیلی ک نزدکیش میشدم پرواز میکرد زیادم پرواز نمیکردم ی پرواز کوچولو میکرد و خداروشکر تعادل و کنترل هم داشت خودشو به در و دیوار نمیزد بیشتر اینو و انور میپرید همش 2 بار هم پرید ن بیشتر و خودشو نکوبید به در و دیوار از پرواز کردن و بال زدن هم انگار خوشش نمی اومد بعد اینکه بردمش تو قفس کم غذا خورده انگاری قهر کرده ک بردمش تو قفس و رفتارش با من عوض نشده از دستم غذا میگیره و رفتارش عادیه فقط یکم انگاری استرس گرفته
    سلام .فعلا از قفس بیرون نیاریدش . غذا دادن با دست به این صورت هست که اول از بیرون قفس بهش غذا میدید. بعد از یه مدت اگه خیلی راحت و بدون ترس از دست شما غذا گرفت در قفس رو باز میکنید و از داخل قفس غذا دادن رو شروع میکنید ( بیرون نمیارید از قفس ). حالا دیگه این رو خودتون باید تشخیص بدین که آیا واقعا بدون ترس از شما غذا میگیره . اگه فکر میکنید هنوز کاملا راحت نیست باهاتون از بیرون قفس غذا دادن رو ادامه بدین .

نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    سلام دوستاندیروز رفته بودم دامپزشکی دیدم یه غذا آورده روش نوشته بود "غذای مخصوص پرندگان زینتی" ایرانی بود و داخلش تخمه هم قاطی بود.این غذا را تا حالا کسی استفاده کرده؟؟
    سلام . من ندیدم ، به تولیدات ایران هم اصلا اعتماد ندارم . شاید دوستان دیگه بیشتر درباره این غذا بدونن اگه همین مخلوط دونه هاست که خودتون هم میتونید تو خونه درست کنید .

دوستان لطفا وقتی سوالی یا حرفی دارید تو یه پست بگید . پست های پشت سرهم ارسال نکنید. میتونید پست هاتون رو تا یک ساعت ویرایش کنید ( البته اگه پستی بعد از پست شما زده نشه )

نکته دوم اینکه از گزینه نقل قول استفاده کنید حتما تا مخاطبتون معلوم بشه

مرسی از همگی
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)