کاربر ساده

شماره عضویت
    7293
    [QUOTE=sepideh;52622]سلام. ضد شپش برای چی ؟؟ دکتر تجویز کرده ؟؟

غذاش فقط سیب و تخمه و نخود آب پزه؟ عسل هم معمولا وقتی استفاده می کنن که طوطی ضعیف یا مریض باشه . اگه روی سیب عسل هم نریزی می خوره . عسل رو حذف کن . از میوه ها و سبزیجات هم استفاد کن . اگه نمی یخوره کم کم بهش معرفی کن .

نه راستش دکتر تجویز نکرده رفته بودم پرنده فروشی اونجا بهم دادن....

مثلا میوه و سبزیجات چی بهش بدم؟؟؟

کاسکوی من خیلی رامه خیلی خوب صحبت میکنه و رابطه اش با انسان هم خوبه فقط نمیدونم پراشو زدن یا نه؟امروز رو قفسش بود کسی هم نزدیکه فقسش نبود یهو پرواز کرد رفت خودشو کوبید به شیشه بالای در الان تو قفسشه بازم خیلی خوب صحبت میکنه غذا هم میخوره ممکنه مشکلی پیش اومده باشه بعدا خودشو نشون بده یا اگه جدی بود ضربه همون موقع خودشو نشون میداد ؟

و من یه چیزه غیره عادی رو متوجه شدم اینکه از 2 تا سوراخ بینی کاسکو یکیش خیلی باز هستش از چی میتونه باشه؟از ضربه میتونه باشه؟
    ایا درست میشه؟یا دیگه برا همیشه اینطوری میمونه؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    [QUOTE=alisharapova;52645]
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام. ضد شپش برای چی ؟؟ دکتر تجویز کرده ؟؟

غذاش فقط سیب و تخمه و نخود آب پزه؟ عسل هم معمولا وقتی استفاده می کنن که طوطی ضعیف یا مریض باشه . اگه روی سیب عسل هم نریزی می خوره . عسل رو حذف کن . از میوه ها و سبزیجات هم استفاد کن . اگه نمی یخوره کم کم بهش معرفی کن .

کاسکوی من خیلی رامه خیلی خوب صحبت میکنه و رابطه اش با انسان هم خوبه فقط نمیدونم پراشو زدن یا نه؟امروز رو قفسش بود کسی هم نزدیکه فقسش نبود یهو پرواز کرد رفت خودشو کوبید به شیشه بالای در الان تو قفسشه بازم خیلی خوب صحبت میکنه غذا هم میخوره ممکنه مشکلی پیش اومده باشه بعدا خودشو نشون بده یا اگه جدی بود ضربه همون موقع خودشو نشون میداد ؟

و من یه چیزه غیره عادی رو متوجه شدم اینکه از 2 تا سوراخ بینی کاسکو یکیش خیلی باز هستش از چی میتونه باشه؟از ضربه میتونه باشه؟

سلام

مشکل شدید تنفسیی و سینوسی داشته و یا هنوز هم داره
    به دامپزشک مجرب در زمینه طوطی سانان مراجعه کنید
    جناب دکتر برهانی کیا در بیمارستان کامرانیه میتونن کمکتون کنن.البته این سوراخ بینیش دیگه بعیده درست بشه ولی اگر هنوز مشکل داشته باشه ممکنه منجر به عفونت های خیلی شدید

موفق باشید
    ویرایش توسط بابک آژیده : 30th March 2012 در ساعت 12:25 PM

کاربر ساده

شماره عضویت
    7293
    [quote=بابک آژیده;52647]
    نقل قول نوشته اصلی توسط alisharapova نمایش پست ها

سلام

مشکل شدید تنفسیی و سینوسی داشته و یا هنوز هم داره
    به دامپزشک مجرب در زمینه طوطی سانان مراجعه کنید
    جناب دکتر برهانی کیا در بیمارستان کامرانیه میتونن کمکتون کنن.البته این سوراخ بینیش دیگه بعیده درست بشه ولی اگر هنوز مشکل داشته باشه ممکنه منجر به عفونت های خیلی شدید بشه و میمیره

موفق باشید
    یعنی از ضربه نمیتونه باشه؟

خیلی خوب رفتار میکنه و خیلی خوب هم حرف میزنه یعنی باز مشکل داره؟

من تهران نیستم اینجا میتونم پیش کسی ببرم؟ارومیه؟یا عکس بفرستم اقای دکتر راهنمایی کنن؟

تو این شرایط من باید چی کار کنم خیلی نگرانم...

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11

سلام . چرا پرنده فروش به شما ضد شپش داده ؟؟ مشکل طوطی شما چیه ؟؟

این بخش رو کاملا بخون برای اینکه با میوه ها و سبزیجات و غذاهای دیگه ای که می تونی به طوطیت بدی آشنا بشی :

اصول تغذیه طوطی سانان

مهم نیست که قبلا پرش رو زدن یا نه . یا کوتاه نکردن یا کوتاه کردن ولی الان پرای جدیدش دراومده . الان می تونه پرواز کنه پس چون کنترلی روی پروازش نداره باید پرش رو کوتاه کنی یا اینکه از قفس نیاریش بیرون ( که نمیشه ) یا اینکه مراقبش باشی که نپره ( اونم نمی شه ). پس نتیجه این میشه که پرش رو باید کوتاه کنی . تا دفعه بعدی بلایی سرش نیاد . این مسئله رو جدی بگیر .خیلی خطرناکه .

آقای آژیده درباره بزرگ شدن بینیش توضیح دادن .علاوه بر عفونت های سینوسی عوامل دیگه ای هم ممکنه باعث بزرگ شدن سوراخ بینی بشه مثل عفونت های باکتریایی و قارچی و تومورهای سرطانی . پس باید حتما ببریش دکتر . عکسشم می تونی بذاری ولی اگه دیر جواب بده ممکنه دیر بشه . می تونی یه دکتر خوب تو شهرتون پیدا کنی و ببریش پیش اون . ولی اگه بتونی بیاریش تهران که خیلی بهتره.
    ویرایش توسط بابک آژیده : 30th March 2012 در ساعت 08:52 PM

کاربر ساده

شماره عضویت
    7293
    اخه تا دیروز اینطوری نبوده بعده ضربه اینجوری شده امروز که به بالای شیشه در خورده اینطوری شده بکر نمیکنم عفونت باشه خیلی خوب هم میخوره و خیلی خوب هم حرف میزنه باز عفونته؟

کاربر ساده

شماره عضویت
    7293
    حالا دوستان فکر کنیم عفونت هستش ایا قابل درمان هستش؟و اینکه با فرض اینکه عفونت هستش تا چند روز مشخص میشه که قطعی عفونت هستش؟و تا چند روز پرنده رو میکشه؟

ایا اصلا تو رفتار پرنده تاثیری نداره؟اخه رفتارش خیلی خوبه واقعا موندم چی کار کنم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    [QUOTE=alisharapova;52649]
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    یعنی از ضربه نمیتونه باشه؟

خیلی خوب رفتار میکنه و خیلی خوب هم حرف میزنه یعنی باز مشکل داره؟

من تهران نیستم اینجا میتونم پیش کسی ببرم؟ارومیه؟یا عکس بفرستم اقای دکتر راهنمایی کنن؟

تو این شرایط من باید چی کار کنم خیلی نگرانم...
    سلام

خیر غیر ممکنه اون حفره در اثر ضربه به این روز افتاده باشه

با تشکر

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    اخه تا دیروز اینطوری نبوده بعده ضربه اینجوری شده امروز که به بالای شیشه در خورده اینطوری شده بکر نمیکنم عفونت باشه خیلی خوب هم میخوره و خیلی خوب هم حرف میزنه باز عفونته؟
    حالا دوستان فکر کنیم عفونت هستش ایا قابل درمان هستش؟و اینکه با فرض اینکه عفونت هستش تا چند روز مشخص میشه که قطعی عفونت هستش؟و تا چند روز پرنده رو میکشه؟

ایا اصلا تو رفتار پرنده تاثیری نداره؟اخه رفتارش خیلی خوبه واقعا موندم چی کار کنم
    شما دقت نکرده بودید غیر ممکنه یک روزه اینجوری شده باشه

کاربر ساده

شماره عضویت
    7293
    چرا درست راهنمایی نمیکنید همش حوابتون اینه که حفره عفونته...باشه قبول عفونته حالا وقتی یه پرنده قسمت تنفسش عفونت داره کاملا سر حال میشه؟خیلی خوب همه چیز میخوره؟خیلی خوب حرف میزنه؟خیلی خوب با انسان رفتار میکنه؟
    خوب حالا این عفونت ممکنه خود به خود و به مرور زمان خوب بشه یا حتما اخرش مرگه؟و اینکه تا کی پرنده رو میکشه؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11

چرا درست راهنمایی نمیکنید همش حوابتون اینه که حفره عفونته...باشه قبول عفونته حالا وقتی یه پرنده قسمت تنفسش عفونت داره کاملا سر حال میشه؟خیلی خوب همه چیز میخوره؟خیلی خوب حرف میزنه؟خیلی خوب با انسان رفتار میکنه؟
    خوب حالا این عفونت ممکنه خود به خود و به مرور زمان خوب بشه یا حتما اخرش مرگه؟و اینکه تا کی پرنده رو میکشه؟
    فقط من تو پست آخرم حرف از عفونت زدم . کی به شما همش گفت حفره عفونته ؟؟

آقای آژیده هم گفتن از ضربه دیروز نمی تونه باشه و تو پست قبلشون هم گفتن یا این مشکل رو داشته یا الان هم داره پس به دکتر مراجعه کن . شما خودت هم نمی دونی این حفره کی ایجاد شده ، ما چجوری باید بگیم که طوطی شما هنوز درگیر این بیماری هست یا نه ؟

من دکتر نیستم ولی فکر می کنم اگه الان هم درگیر بیماریه ، باید علایم دیگه ای هم داشته باشه یا تغییری توی مدفوع یا حالاتش ببینی . درمان هم میشه ولی اینکه تو چه مرحله ایه یا اینکه هنوز درگیر هست رو دکتر باید تشخیص بده . کار سخت و پیچیده ای نیست که شما همش می گی موندم چی کار کنم . باید ببریش دکتر .چند روز هم طول نمی کشه همون روز بهت می گه که هنوز این مشکل رو داره یا نه و حالا که سورخ بینیش بزرگتر شده شما باید چه کارهایی انجام بدی. اینجا ما فقط می تونیم بگیم این علایم نشونه چی می تونه باشه .

صفحه 480 از 1238 نخستنخست ... 380430461462463464465466467468469470471472473474475476477478479480481482483484485486487488489490491492493494495496497498499530580980 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)