کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خاکستری - تیمنه
    شماره عضویت
    5301
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    برای چی میگید پیرزن؟!!! جانداری که میانگین سنش در طبیعت 50 ساله و در مواردی تا 70 سال نیز عمر کرده در سن 11 سالگی جوان محسوب میشه
    طوطی خاکستری آفریقایی به دلیل هوش بسیار بالایی که داره کاملا متوجه میشه که فرزند شما کم سن تر از شماست و در واقع اطمینانی به عمل و عکس العمل های دختر شما نداره.کاملا درک کرده که ممکنه به هر دلیلی از سمت دختر شما خطری متوجهش بشه که این موضوع فقط با صرف وقت و محبت از جانب دختر شما بر طرف خواهد شد

معمولا کاسکو رابطه خوبی با کودکان نداره

موفق باشید
    با عرض سلام و تبریک سال نو،
    جناب آژیده مشکل ما اینجوری حل شد که دخترم پاسخ شما رو خوند و فکر کرد! بعدش به من گفت یعنی منو مثل یه گربه صورتی می بینه؟ گفتم: آره! از اون به بعد دیگه دخترم تارا واسه جلب اعتماد جینقیل تلاش میکنه و سعی نمی کنه به زور رامش کنه! جینقیل هم خوب جواب داده! خلاصه اینکه راهنمایی زیبای شما به تنها مرافعه در منزل ما پایان داد!
    گفتم شاید بد نباشه سال نویی این خبر رسانی رو بکنم!
    شاد، سالم و پیروز باشید.
    دوستدار همگی شما عزیزان
    فرزاد

کاربر ساده

شماره عضویت
    7101
    دوستان یکی از دوستام که کاسکو داشت بهم قطره ی ضد استرس رو معرفی کرد.استفاده از این قطره خوب هست اگه هست چه کمپانی بهتر است؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    7645
    آقای آژیده امروز با اسپری پرهای هانا رو کمی خیس کردم و فقط دو سه بار قار کشید بیشتر خوشش میومد
    و موقعی که سشوار می کشیدمش حواسش نبود رفت روی چوبش ... الان هم دیگه اعتماد کرده و قشنگ غذا میگیره از دستمون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط خانوم بهار نمایش پست ها
    آقای آژیده امروز با اسپری پرهای هانا رو کمی خیس کردم و فقط دو سه بار قار کشید بیشتر خوشش میومد
    و موقعی که سشوار می کشیدمش حواسش نبود رفت روی چوبش ... الان هم دیگه اعتماد کرده و قشنگ غذا میگیره از دستمون

خیلی عالیه فقط لطفا نترسونیدش حالا برای شستن که دیگه اجتناب ناپذیره ولی کلا طوطیتون خیلی باهوشه اگر کاری کنید که بدش میاد به این زودیا فراموش نمیکنه.سعی کنید در روز بار ها و بار ها با دست بهش غذا بدید و در همین حین باهاش صحبت کنید(با لحنی آرام و محبت آمیز)
    لحن مهران شما رو کاملا متوجه میشه

موفق باشید

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir1234 نمایش پست ها
    دوستان یکی از دوستام که کاسکو داشت بهم قطره ی ضد استرس رو معرفی کرد.استفاده از این قطره خوب هست اگه هست چه کمپانی بهتر است؟
    مگه کاسکوتون مشکل خیلی حادی داره؟
    اگر جوجست و هنوز از انسان ترس داره نیازی نیست ضد استرس بدید...فقط عوامل استرس زا رو ازش دور کنید
    این محصولات برای پرندگانیه که اختلالات عصبی و روانی دارن
    در هر صورت برند ای معروف مثل ورسل لاگا و تابرنیل مصرفش موردی نداره

موفق باشید

کاربر ساده

شماره عضویت
    7293
    سلام دوستان عزیز

من امروز خواستم به کاسکوم اسپری ضد شپش یزنم خواستم رو قفسش بزنم پرواز کرد دور خونه و به دیوار خورد فرود اومد خیلی ترسیدم بعد گرفتمش اسپری رو زدم و گراشتمش قفس الان خیلی خودشو با نوکش میخوارونه به خاطر اسپری؟

خدا رو شکر حرف ردنش سر جاشه و خوب حرف میزنه......غذا هم میدم میخوره روی سیب عسل میریزم روش میدم خیلی خوب میخوره نخود اب پز هم میدم میخوره و تخمه هم میخوره ایا این غذا ها مشکلی براش درست نمیکنه؟عسل زیاد میدم

فقط احساس میکنم یکم بالش اوفتاده است بیشتر اوقات ایا طبیعه؟عکس ازش میزارم لطفا ببینید حال عمومیش و ظاهرش چطوریه؟

دوستان یه مشکلی هم که هست رابطه اش با بابام خیلی خوبه ولی وقتی من دستمو میبرم نزدیک قاز میگیره لطفا راهنمایی کنید که چی کار کنم رایطه اش بامن خوب شه؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    7645
    سلام آقای آژیده هانا یاد گرفته ظرف آب و غذاشو با نوکش میگیره بلند میکنه که بندازه
    یه ظرف غذا هم جدیدا براش گرفتم به همون رنگ اما نمیدنم این کارش نشونه اعتراضه؟ اگه آره اعتراض به چی؟
    یه چیز دیگه اینکه قبلا گردو میخورد اما دو روزه وقتی براش گردو میذارم از تو ظرفش بر میداره میندازه بیرون یه حالت لجبازی انگار
    نظرتون چیه؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    7645
    یه چیز دیگه: وقتی براش آّ و غذا میذارم دیده چطوری اون درهای کوچیک باز میشه همش با نوکش اون درهارو میاره بالا بعد ولش میکنه
    به نظرتون یعنی میخواد بیاد بیرون؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط alisharapova نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز

من امروز خواستم به کاسکوم اسپری ضد شپش یزنم خواستم رو قفسش بزنم پرواز کرد دور خونه و به دیوار خورد فرود اومد خیلی ترسیدم بعد گرفتمش اسپری رو زدم و گراشتمش قفس الان خیلی خودشو با نوکش میخوارونه به خاطر اسپری؟

خدا رو شکر حرف ردنش سر جاشه و خوب حرف میزنه......غذا هم میدم میخوره روی سیب عسل میریزم روش میدم خیلی خوب میخوره نخود اب پز هم میدم میخوره و تخمه هم میخوره ایا این غذا ها مشکلی براش درست نمیکنه؟عسل زیاد میدم

فقط احساس میکنم یکم بالش اوفتاده است بیشتر اوقات ایا طبیعه؟عکس ازش میزارم لطفا ببینید حال عمومیش و ظاهرش چطوریه؟

دوستان یه مشکلی هم که هست رابطه اش با بابام خیلی خوبه ولی وقتی من دستمو میبرم نزدیک قاز میگیره لطفا راهنمایی کنید که چی کار کنم رایطه اش بامن خوب شه؟

مشکل خاصی نباید وجود داشته باشه
    افتادگی بالش احتمالا به دلیل ضربه ایست که خورده(برخورد با دیوار).اصولا پرواز کنترل نشده و همراه با ترس خطرناکه و میتونه صدمات زیادی به طوطی بزنه یا حتی منجر به مرگ بشه
    دلیل اینکه با شما خوب نیست هم همین بلا هاییست که سرش میارید!!!!همین اتفاق امروز حتی اگر نا خواسته باشه کافیه تا از شما بترسه.پدرتون هیچ کاری به کارش نداره و اذیتش نمیکنه و باهاش بهتر از شماست
    این خیلی سادست.شما هم از همین امروز تمام کار هایی رو که (بدون استثنا) منجر به اعمال استرس به طوطی میشه رو قطع کنید و فقط محبت کنید بهش و نتیجش رو تو چند ماه ببینید

سلام آقای آژیده هانا یاد گرفته ظرف آب و غذاشو با نوکش میگیره بلند میکنه که بندازه
    یه ظرف غذا هم جدیدا براش گرفتم به همون رنگ اما نمیدنم این کارش نشونه اعتراضه؟ اگه آره اعتراض به چی؟
    یه چیز دیگه اینکه قبلا گردو میخورد اما دو روزه وقتی براش گردو میذارم از تو ظرفش بر میداره میندازه بیرون یه حالت لجبازی انگار
    نظرتون چیه؟
    یه چیز دیگه: وقتی براش آّ و غذا میذارم دیده چطوری اون درهای کوچیک باز میشه همش با نوکش اون درهارو میاره بالا بعد ولش میکنه
    سلام

بله احمالا میخواد از جای ظروف غذا بیاد بیرون که فعلا به صلاحش نیست.صبر کنید تا رام تر بشه و بیماریش هم درمان بشه

موفق باشید

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط alisharapova نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز

سلام. ضد شپش برای چی ؟؟ دکتر تجویز کرده ؟؟

غذاش فقط سیب و تخمه و نخود آب پزه؟ عسل هم معمولا وقتی استفاده می کنن که طوطی ضعیف یا مریض باشه . اگه روی سیب عسل هم نریزی می خوره . عسل رو حذف کن . از میوه ها و سبزیجات هم استفاد کن . اگه نمی یخوره کم کم بهش معرفی کن .

سلام

به نظر آقای آژیده اینم اضافه کنم که بعضی وقتا برای جلب توجه هم این کارو میکنن . شما سعی کن به این کارش زیاد توجه نکنی
    ویرایش توسط sepideh : 30th March 2012 در ساعت 02:13 AM

صفحه 479 از 1238 نخستنخست ... 379429460461462463464465466467468469470471472473474475476477478479480481482483484485486487488489490491492493494495496497498529579979 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)