کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    كاسكو - قناري
    شماره عضویت
    7208
    راستش تا ما را ميبينه ارومتر ميشه . شايد اين كار را ميكنه تا ما را بيدار كنه و بريم پيشش .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فعلا فقط دیسکس
    شماره عضویت
    3742
    پس همون دليل 2 براي جلب توجه و نياز به بازي و هم صحبتي و لطف و محبت بيشتر.
    اگه به اين موضوع كم توجه بشي عواقب خوبي نداره
    پس سعي كن بهش توجه كني (حالا كه اون ميخواد تو هم بهش بها بده)

کاربر ساده

شماره عضویت
    7101
    دوستان اینکخ کاسکوی من تو قفس حالت پرواز می گیره وبال میزنه طبیعیه؟گاهی اوقات هم بال و پاهاشو میکشه.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فعلا فقط دیسکس
    شماره عضویت
    3742
    آره امير جان اين كار كاملا طبيعيه
    براي رفع خستگي بال و پا هاشو به ترتيب ميكشه مثل انسان ها كه بعد از خواب بيشتر اين حالت رو انجام ميديم.
    براي بال بال زدن هم طبيعيه يه نوع تمرين پرواز و تخليه انرژيه براشون.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکودم قرمز
    شماره عضویت
    7286
    سلام الان که دارم این پیغامو مینویسم کاسکو عزیزم که اسمش عسل هست رو دیشب که یه3ساعتی رفته بودیم مهمونی اومدن خونمون وکاسکو دم قرمز رو باطلا وپول و.....ازخونمون دزدیدن ازدیشب تاحالا چشمای منو داداشم وبابا ومامانم یه کاسه خونه وهمش اشک میریزیم پلیس که اومدن گفتن اینا غریبه بودن ماالان ساکن شهرخمین هستیم میگن نمره ماشین دیده شده نمره کرمانشاه بوده حالا احتمالا کاسکو عزیزمان که نمیدونم الان کجاست وغذاشم نبردن فقط طوطی رو با قفسش که پایینش پلاستیکش آبی رنگ بوده رودزدیدن کاسکوما کلمات وحرفایی که میزد:بابارضاجون خسته نباشید،الهه خانم دوستت دارم،عزیزم دوستت دارم،النازپاشو،النازدوستت دارم ،بابارضا جون دوستت دارم ،فاطمه آ،اللهم صله علی محمدوآله محمد،نمازبخونیم الله اکبر سبحان الله سبحان الله سبحان الله الله اکبر،داآ،الو سلام حاله شما خوبه خوبی الحمدلله عباسیم خیلی ممنون کاری نداری خداحافظ،الوسلام حاج آقا خوبی هاها کاری نداری خداحافظ،میرقصیدبه حالتی که میگفت برقصیم آآآآآآودر عین حال که بشکن میزد خودشو چپ وراست میکردو....ولی بیشترهمینارومیگفت ودم قرمزشم چندتادونه دم قرمزبیشترنداشت ویه چندتادونه ریز تازه داشت جوونه میزدولی کلا چون بهش کلم بروکلی هویج وکلم معمولی رودائم بهش میدادیم پرهای طوسی براقو قشنگی داشت وچشم دورسفیدخواهشمندم هرکس چه فروشنده ها وچه افراد دیگه کسی رو دیدن که با کاسکویی با چنین مشخصاتی رو دیدن به ما با شماره تماس بگیرن09183665800 وسریع به مااطلاع بدن خواهش میکنم واون فرد رومعطل کنند ویابه آگاهی ویابه خود ماسریع اطلاع دهید داریم از غصه دق میکنیم ممنون درهمه شهرها خواهشا اگه چنین کاسکویی رو دیدن یابرای فروش اووردن لطفابه ماخبربدبد انشاالله هیچ وقت این حالی که ماداریم روشما تجربه نکنی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    (كاسكو ) ملنگو
    شماره عضویت
    4412
    کمک فکرکنم عسل داره پر کن میشه
    سلام به همه یه مدتی بودکه کف قفس عسل پر پیدا میکردم البته با ریشه چون ندیده بودم خودش بکنه گفتم شاید میریزه که پر تازه در بیاد اما یه چند روزی هستش که زیر گلوش داره یه حالتی پیدا میکنه یعنی اون پرهای کرک مانندش معلوم شده عکس میزارم کمک کنید میترسم نکنه داره پر کن میشه؟ نظر شما چییه کمک کنید البته خیلی هم عصبی هستش کلماتی رو که بلد بود دیگه خیلی کم میگه حرف زدنش خیلی کم شده بادست که بهش تخمه میدم میگیره و پرت میکنه از سقف قفس آویزون میشه و جیغ میزنه کسی نزدیکش بشه پف میکنه به طرفش حمله میکنه
    [IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    فلاور-دیسکس-انواع تترا - کاکادو-کاسکو-آرا
    شماره عضویت
    4092
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir1234 نمایش پست ها
    مدفوعش طبیعیه خیلی شل نیست ، اما اینکه این حالت میشه فقط وقتی هست که مثلا نیم ساعت که رو چوبش نیومده و داره دور قفسش بازی میکنه در حالتهای عادی اصلا اینجوری نیست انگار داره نفس نفس میزنه بعد نیم ساعت بازی کردنش.توصیه میشه که شبها پارچه بکشم رو قفسش؟حتی اگه غار بزنه؟قفسش بالاست خوبه.اما به غیر تخمه وسیب و هفته ای یه بار استخوان مرغ هر چیز دیگه ای میزارم قهر می کنه نمی خوره اینو چکار کنم؟
    سلام
    دوست گرامی
    از نوشته های شما احتمال میدهم که طوطی شما سنش بالاتر از 2 سال باشه لطفا عکس بگذارید تا سن طوطی ابتدا معلوم بشه بعد راه حل را میشه پیدا کرد

نقل قول نوشته اصلی توسط javad_291382 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان كاسكوي من چند روزي هست كه 2 ساعت اول صبح به شدت جيغ مي كشد اگر راهي براي اينكه اين كار از سرش بيفته هست ممنون ميشم راهنمايي كنيد .
    سلام
    معمولا طوطی ها اول صبح شروعبه بازی و جیغ زدن میکنند و این امری طبیعی هست پست بالا را مطالعه کنید خانم سپیده توضیح داده اند.

کاربر ساده

شماره عضویت
    7293
    با سلام

از دوستان عزیز میخوام که منو راهنمایی کنن...من تا الان هیچ پرنده ای نداشتم یه مدتی میشه تصمیم گرفتم یه جوجه کاسکو بگیرم...حالا چند تا سوال داشتم
    1-میگن جوجه کاسکو سخته نگهداریش ممکنه که بمیره؟؟؟
    یا اینکه اصلا حرف نزنه وقتی بزرگ شد؟
    البته منظورم از جوجه کاسکو 8 ماهه هستش و اینکه به نظر شما کاسکو بالغ که حرف میزنه بگیرم بهتره یا همین جوجه کاسکو؟
    از چند سالگی شروع به حرف زدن میکنه؟ممکنه اصلا رام نشه؟
    و عمرشون چقدره و کلا کمی راهنماییم کنید که چی کار کنم بهتره؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فعلا فقط دیسکس
    شماره عضویت
    3742
    نقل قول نوشته اصلی توسط alisharapova نمایش پست ها
    با سلام

از دوستان عزیز میخوام که منو راهنمایی کنن...من تا الان هیچ پرنده ای نداشتم یه مدتی میشه تصمیم گرفتم یه جوجه کاسکو بگیرم...حالا چند تا سوال داشتم
    1-میگن جوجه کاسکو سخته نگهداریش ممکنه که بمیره؟؟؟
    یا اینکه اصلا حرف نزنه وقتی بزرگ شد؟
    البته منظورم از جوجه کاسکو 8 ماهه هستش و اینکه به نظر شما کاسکو بالغ که حرف میزنه بگیرم بهتره یا همین جوجه کاسکو؟
    از چند سالگی شروع به حرف زدن میکنه؟ممکنه اصلا رام نشه؟
    و عمرشون چقدره و کلا کمی راهنماییم کنید که چی کار کنم بهتره؟
    سلام دوست عزيز
    ورودتون رو به پارسي پت خوش آمد ميگم.
    به عنوان اولين تجربه زوده كه بخوايد كاسكو نگهداري كنيد. بله همونطور كه فرموديد نگهداري كاسكو سخت هستش و نياز به تجربه داره.
    حرف زدن يا نزدن كاسكو و يا طوطي ديگه اي بسته به تلاش و صبر و تحمل شما داره و اين طور نيست كه اصلا به حرف نيان(در قبال سعي و تلاش صحيح)
    جوجه كاسكو 8ماهه يا همون چشم سياه نگهداريش خيلي سخت تره نسبت به كاسكو 1.5 يا 2 سال به بالا و درصد مرگ و مير توي اين سن خيلي بالاست.
    ممكنه اصلا حرف نزنه و ممكنه بهترين كاسكو سخن گو از آب در بياد و اون به استعداد كاسكو و تلاش صاحب اون داره كه طبيعتا نميشه حد و مرزي براش مشخص كرد.
    عمر كاسكو 60-80 ساله هستش.
    در كل من به شما پيشنهاد ميدم از ملنگو شروع كني و كم كم به كاسكو برسي(همه چيز از پايه بهتره)
    و در ضمن براي خريد به هيچ عنوان عجله نكنيد و از اعضا راهنمايي بگيريد.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    كاسكو - قناري
    شماره عضویت
    7208
    با سلام
    دوستان واقعا از سايت خوبتون تشكر مي كنم كه اطلاعات اشتباه به كسي نمي دهيد . كاسكو من جز تخمه به صورت كلي و پرتقال و نان و سيب و نخود هم به مقدار خيلي كمي مي خوره و هيچ غذاي ديگر حتي اگه نان را كمي ماستي كنيم نمي خورد از كسي كه گرفتم گفت اين پرورشي است . البته دستي نيست و از دست زدن متنفره . البته فروشنده ادم قابل اطميناني بود . نمي دونم چيكار كنم همه راهها را امتحان كردم فايده نداشت حاضره از گرسنگي بميره اما تخمه بخوره آيا از قطره استفاده كنم مفيد هست يا خير ؟ اگه چيزي هست كه ضرري نداشته باشه ممنون ميشم راهنمايي كنيد .

صفحه 469 از 1238 نخستنخست ... 369419450451452453454455456457458459460461462463464465466467468469470471472473474475476477478479480481482483484485486487488519569969 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)