همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط manutd نمایش پست ها
    با سلام به همگی دوستان پرنده باز گرامی...دوستان بنده 1 سوال دارم...من 1 کاسکوی تقریبا 3 ماهه خریدم الان حدود 3 ماهه که دارمش...تقریبا6-7 ماه داره...باهاش تمرین میکنم ولی تا حالا هیچ کلمه ای یاد نگرفته...نمیدونم سن یادگیری خاصی دارن یا ایراد از جای دیگه ای هستش؟؟؟البته شیرین کاری یاد گرفته ولی حرف نمیزنه..اگه جوابمو بدید ممنون میشم...

سلام دوست عزیز

جای نگرانی نیست شما تمرین کردنو ادامه بدید به مرور به حرف میوفته

حنجره کاسکو ها در 12-14 ماهگی قادر به تقلید صدای انسان میشه

پس تا اون موقع هنوز فرصت دارید اگر هم زودتر این اتفاق افتاد که جای خوشحالیه

کاربر ساده

شماره عضویت
    7101
    با سلام
    من حدود 15 روز یه کاسکوی 2 ساله گرفتم که وحشیه. بعد این مدت از دستم تخمه میگیره یعنی دستم رو میکنم تو قفسش تخمه میخوره اما وقتی وای میستم بالا سرش غار میزنه گاهی وقتها هم که بهش تخمه میدم انگار زیر لب داره غر غر میکنه علتش چیه؟ صبحها خیلی با میله های قفسش بازی میکنه و زیر بالاش انگار خربزه میذارن وقتی بازی میکنه میخوام بهش غذا بدم میگیره میندازه؟میخوام به سرش دست بزنم میره عقب الان به این مرحله رسیده؟

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir1234 نمایش پست ها
    با سلام
    من حدود 15 روز یه کاسکوی 2 ساله گرفتم که وحشیه. بعد این مدت از دستم تخمه میگیره یعنی دستم رو میکنم تو قفسش تخمه میخوره اما وقتی وای میستم بالا سرش غار میزنه گاهی وقتها هم که بهش تخمه میدم انگار زیر لب داره غر غر میکنه علتش چیه؟ صبحها خیلی با میله های قفسش بازی میکنه و زیر بالاش انگار خربزه میذارن وقتی بازی میکنه میخوام بهش غذا بدم میگیره میندازه؟میخوام به سرش دست بزنم میره عقب الان به این مرحله رسیده؟

سلام

مگه ارتفاعش از شما پایین تره که وامیستید بالا سرش؟؟؟؟؟؟ باید ارتفاعش از زمین 90 سانت باشه

هنوز به خونه شما عادت نکرده و فکر میکنم شما خیلی زود دارید میرید سراغ مراحل بعد

بهش فرصت بیشتری بدید و برای نوازشش عجله نکنید و فعلا همین با دست تخمه دادنو ادامه بدید

علت غر غرهاشم ترس از محیط جدید و بی اعتمادیشه. کاسکو ها خیلی دیر اعتماد میکنن

همه پرنده ها صبح ها و بعد از ظهر ها شلوغ و پرتحرک میشن

براش اسباب بازی هم حتما بگذارید

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    فلاور-دیسکس-انواع تترا - کاکادو-کاسکو-آرا
    شماره عضویت
    4092
    با سلام به همگی دوستان پرنده باز گرامی...دوستان بنده 1 سوال دارم...من 1 کاسکوی تقریبا 3 ماهه خریدم الان حدود 3 ماهه که دارمش...تقریبا6-7 ماه داره...باهاش تمرین میکنم ولی تا حالا هیچ کلمه ای یاد نگرفته...نمیدونم سن یادگیری خاصی دارن یا ایراد از جای دیگه ای هستش؟؟؟البته شیرین کاری یاد گرفته ولی حرف نمیزنه..اگه جوابمو بدید ممنون میشم...

سلام دوست من
    مطمئنید که کاسکو 3 ماهه بوده خریدین ؟ کاسکوی 3 ماهه سلاک خور هست و معروف به جوجه گوشتی . من بعید میدانم که سن کاسکو ذا به شما صحیح گفته باشند . اگر ممکن هست عکس واضح از چشم طوطی در نور طبیعی بگذارید تا بشه سن را تخمین زد

با سلام
    دوست عزیز سلام
    کاسکوی شما سنش بصورتی هست که یک مقدار نیاز به فرصت بیشتر برای عادت کردن به شما داره . باز کردن بالها نشانه ترس حیوان هست که اصلا خوب نیست با احترام به نظر سر کار خانم نفیسه پیشنهاد میکنم زمان بیشتری به طوطی بدین تا شما را قبول کنه در این حالت اصرار شما نتیجه عکس میدهد . اگر ممکنه شما هم عکس بگذارید تا سن طوطی را بتوان تخمین زد

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    3828
    [quote=فائقی نژاد;49241]
    سلام دوست من
    مطمئنید که کاسکو 3 ماهه بوده خریدین ؟ کاسکوی 3 ماهه سلاک خور هست و معروف به جوجه گوشتی . من بعید میدانم که سن کاسکو ذا به شما صحیح گفته باشند . اگر ممکن هست عکس واضح از چشم طوطی در نور طبیعی بگذارید تا بشه سن را تخمین زد

با تشکر از شما دوست عزیز...روزی که خریدم چشماش کاملا مشکی بود ولی الان که 3 ماه گذشته 1 کم حلقه دور چشمش طوسی شده...سعی میکنم 1 عکس از اون اوایل که خریدمش بذارم...

کاربر ساده

شماره عضویت
    7101
    بله قفسش روی زمین هست پس باید بیارمش بالا؟ تو این مدت میتونم حمامش کنم؟وقتی به قفسش هم دست میزارم از بالا حالت غار زدن میگیره؟میتونم اینو ادامه بدم؟برای اهلی شدنش مفیده؟سپاسگزارم از راهنمایی هاتون.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    3828
    هر کاری کردم نتونستم عکس بذارم...گزینه ی فایل پیوست نداره...نمیدونم به دلیل تازه عضو شدنمه یا دلیل دیگه ای داره؟؟؟چه جوری عکسشو بذارو؟؟؟

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    هر کاری کردم نتونستم عکس بذارم...گزینه ی فایل پیوست نداره...نمیدونم به دلیل تازه عضو شدنمه یا دلیل دیگه ای داره؟؟؟چه جوری عکسشو بذارو؟؟؟

این قسمت رو مطالعه کنید

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    بله قفسش روی زمین هست پس باید بیارمش بالا؟ تو این مدت میتونم حمامش کنم؟وقتی به قفسش هم دست میزارم از بالا حالت غار زدن میگیره؟میتونم اینو ادامه بدم؟برای اهلی شدنش مفیده؟سپاسگزارم از راهنمایی هاتون.
    به نظر شما آدم عجولی هستید همه اینها تو جواب قبلی گفته شده ولی شما کامل جواب ها رو نخوندید

همونطور که گفته شد کاری به کارش نداشته باشید و بهش فرصت بیشتری بدید

ارتفاعش رو به 90 سانت برسونید

حمام نبریدش فعلا

در آخر هم بگم صبر صبر و صبر

این تاپیک و تاپیکهای مربوطه رو هم بخونید هم به خودتون کمک میکنید هم به اون زبون بسته

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    3828
    از این لینکی که گذاشتید واسه آموزش عکس آپلود کردن چیزی بالا نیمد...

صفحه 466 از 1238 نخستنخست ... 366416447448449450451452453454455456457458459460461462463464465466467468469470471472473474475476477478479480481482483484485516566966 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)