فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,289
لایک لایک:  12,728
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 462 از 693 نخستنخست ... 362 412 452460461462463464 472 512 562 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,611 به 4,620 از 6930
    مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط mrmaysen نمایش پست ها
    یعنی میگین الان با دست دادن من اشتباهه، من فقط سیب یا پرتغال یا میوه های درشت رو واسش با دست میگیرم اونم میخوره!
    من الان سه ماه و خرده ای میشه دارم هنوز رو دست نمیاد فقط میتونم یکی از پاهاش رو تو دستم بگیرم ببرم بالا، وقتی که دستم رو میزارم جلو پاش که خودش بیاد بالا با گاز گرفتن دستمو میزنه کنار! میشه به نوکش هم دست بزنم ولی هنوز سر نمیده باید چگار کنم؟
    البته ببخشید که سوال من با این دوستمون تداخل پیدا کرد!
    خواهش میکنم . ببینید نظر شخصیه منه که طوطی باید خودش بتونه به تنهایی غذا بخوره ، خودش بتونه به تنهایی بازی کنه ...که اگه بنابه دلایلی شما نبودین بتونه خودش رو سیر یا سرگرم کنه ...

طوطی خودم ( که خدا ازم گرفتش ) تمام غذاها رو براش میذاشتم تو ظرف میخورد . به غیر از غذاهای جدید و تازه که سخت قبول میکرد . اونا رو با دست نگه میداشتم براش که فقط بدونه مزش چیه و بهش علاقمند شه یا جایزه هایی مثل پسته و تخمه .. غذاهای چرب ( بعد از تمرین یا بازی ) رو با دست بهش میدادم. طوطی دوست من که الان پیشمه هیچ غذایی به غیر از دونه ها رو خودش نمیخوره یعنی عادت کرده به اینکه فقط با دست بهش غذا داده بشه یا ظرف رو براش نگه دارن ( که من اصلا اینو قبول ندارم ) همیشه هم میگم اما چون یکم بد عادت شده نمیشه خیلی سریع تو نحوه غذا خوردن یا سرگرم شدنش تغییر ایجاد کرد . توصیه من به کاربرا اینه که اگه طوطی به شما اعتماد پیدا کرده دیگه نیازی نیست با دست همه غذاها رو بدین ... راحت بذارید تو ظرف خودش بخوره ..تصمیم با شماست

پیشرفتتون که خیلی خوب بوده در 3 ماه . درباره روی دست آوردن هم با روش خاصی تمرین میکنید ؟ طبق مقاله خاصی دارید پیش میرید ؟ کلا چه کاری برای روی دست آوردن انجام دادین ؟
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر موثر

تخصص
    مهندس
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15715
    میانگین پست در روز
    0.11
    تعداد ارسال ها
    110
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    خواهش میکنم . ببینید نظر شخصیه منه که طوطی باید خودش بتونه به تنهایی غذا بخوره ، خودش بتونه به تنهایی بازی کنه ...که اگه بنابه دلایلی شما نبودین بتونه خودش رو سیر یا سرگرم کنه ...

طوطی خودم ( که خدا ازم گرفتش ) تمام غذاها رو براش میذاشتم تو ظرف میخورد . به غیر از غذاهای جدید و تازه که سخت قبول میکرد . اونا رو با دست نگه میداشتم براش که فقط بدونه مزش چیه و بهش علاقمند شه یا جایزه هایی مثل پسته و تخمه .. غذاهای چرب ( بعد از تمرین یا بازی ) رو با دست بهش میدادم. طوطی دوست من که الان پیشمه هیچ غذایی به غیر از دونه ها رو خودش نمیخوره یعنی عادت کرده به اینکه فقط با دست بهش غذا داده بشه یا ظرف رو براش نگه دارن ( که من اصلا اینو قبول ندارم ) همیشه هم میگم اما چون یکم بد عادت شده نمیشه خیلی سریع تو نحوه غذا خوردن یا سرگرم شدنش تغییر ایجاد کرد . توصیه من به کاربرا اینه که اگه طوطی به شما اعتماد پیدا کرده دیگه نیازی نیست با دست همه غذاها رو بدین ... راحت بذارید تو ظرف خودش بخوره ..تصمیم با شماست

پیشرفتتون که خیلی خوب بوده در 3 ماه . درباره روی دست آوردن هم با روش خاصی تمرین میکنید ؟ طبق مقاله خاصی دارید پیش میرید ؟ کلا چه کاری برای روی دست آوردن انجام دادین ؟
    من مقالات همین سایت رو خوندم ، اوایل با دست کشیدن رو پنچه پاش شروع کردم حالا میتونم یکی از پاهاشو تو دستم بگیرم و بالا پایین کنم (مثل حالت دست دادن) ولی وقتی که دستمو میگیرم روبروی پاش تا خودش خود به خود بیاد رو دستم ، با گاز گرفتن دستم رو دور میکنه البته نه به صورت تهاجمی بیشتر مثل اینکه بهت بگه " نکن اینکارو خوشم نمیاد"
    یه مدت هم میوه جات رو کم میخوره یعنی بیشتر دورریز میکنه و بیشتر تخمه میخوره نمیدونم چکار کنم مصرف تخمش کمتر بشه ، نخ سبزیجات هم که درست کنی مثل همون حالت دورریز کردن میشه بنظرتون باید چکار کنم تا خودش با علاقه بره ظرف میوه هاشو بخوره و مصرف تخمه اش کمتر بشه!
    Everything is okay in the end
    If it's not okay,then it's not the end

همکار قدیمی

تخصص
    کارمند
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    میانگین پست در روز
    3.29
    تعداد ارسال ها
    6,284
    نقل قول نوشته اصلی توسط mrmaysen نمایش پست ها
    من مقالات همین سایت رو خوندم ، اوایل با دست کشیدن رو پنچه پاش شروع کردم حالا میتونم یکی از پاهاشو تو دستم بگیرم و بالا پایین کنم (مثل حالت دست دادن) ولی وقتی که دستمو میگیرم روبروی پاش تا خودش خود به خود بیاد رو دستم ، با گاز گرفتن دستم رو دور میکنه البته نه به صورت تهاجمی بیشتر مثل اینکه بهت بگه " نکن اینکارو خوشم نمیاد"
    یه مدت هم میوه جات رو کم میخوره یعنی بیشتر دورریز میکنه و بیشتر تخمه میخوره نمیدونم چکار کنم مصرف تخمش کمتر بشه ، نخ سبزیجات هم که درست کنی مثل همون حالت دورریز کردن میشه بنظرتون باید چکار کنم تا خودش با علاقه بره ظرف میوه هاشو بخوره و مصرف تخمه اش کمتر بشه!
    سلام.هنوز به شما در حدی اعتمادش جلب نشده که برای روی دست اومدن تمایل نشون بده.میتونید غذا یا خوراکی مورد علاقش رو روی آرنج دستتون بگذارید تا برای اومدن روی دستتون تحریک بشه اما منتظر جواب گرفتن فوری نباشید.
    من به شخصه آخر شب تا صبح حدود 9 و عصر هم یک ساعت ظرف تخمه رو در اختیارش میگذارم و در باقی ساعات ظرف حاوی میوه یا حبوبات پخته رو در اختیارش میگذارم.البته به سادگی نمیشه ذائقه ی طوطی رو عوض کرد اما باید استمرار باشه تا موفق بشید.

لطفا از مطرح کردن سوالات عمومی خود در پیام خصوصی جدا خودداری فرمایید.

کاربر اخراج شده

تخصص
    محصل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    میانگین پست در روز
    0.45
    تعداد ارسال ها
    432
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    اینبار دقت کنید . طوطی اگه پرش بد کوتاه شده باشه با قفسه سینه میخوره زمین . که این خطرناکه ...که فکر نمیکنم بد کوتاه شده باشه .. چون معمولا رو تا حدی کوتاه نمیکنن که طوطی تمام قدرت پروازش گرفته بشه . فقط تو فاصله های کوتاه تر و با سرعت کمتر میتونه پرواز کنه ...

نه دیگه شما میدین دستش، کنارش میشینید که چی بشه ؟ خوبه به حضورتون عادت میکنه اما با دست خودتون بهش غذا بدین . که مجبور شه برای خوردن غذا ، کنار دست بمونه...البته این همیشگی نیست . وقتی به دست شما اعتماد کرد و دیگه از شما فرار نکرد میتونید غذا رو به خودش بدید نگه داره
    با دست میگیرم سیب رو از پشت میله ها میاد ازم بگیره میبینه نمیتونه 2.3 بار امتحان میکنه میبینه نمیدم بهش خودشم تیکه نمیکنه ازش یا نمیتونه تیکه کنه پشیمون میشه میذاره میره رو دیواره باز

کاربر اخراج شده

تخصص
    محصل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    میانگین پست در روز
    0.45
    تعداد ارسال ها
    432
    والله من کاسکو ب این ترسویی ندیده بودم خود بچه ها هم ک گفتن سنش مناسبه برا آموزش الان فک میکنم مدت خوبی هم باشه ک مثلا حد اقل ترسش کامل ریخته شده باشه ولی اعتماد نکرده باشه ک اینطورم نیست پس حتما روش و اموزش من مشکل داره دیگه ؟

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    سلام کاسکویه من به انجیر خیلی علاقه داره اندازه ای ک اگ تو ظرف تخمه ی دونه انجیر بزارم اول انجیر رو میخوره بعد بقیه رو تو خونمون ی درخت انجیر داریم ک برای کاسکو انجیر خشک کردم و فریز کردم اشکالی نداری روزی 1 دونه بهش بدم؟

مدیر ارشد انجمن طوطی سانان

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    میانگین پست در روز
    1.85
    تعداد ارسال ها
    3,040
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    سلام کاسکویه من به انجیر خیلی علاقه داره اندازه ای ک اگ تو ظرف تخمه ی دونه انجیر بزارم اول انجیر رو میخوره بعد بقیه رو تو خونمون ی درخت انجیر داریم ک برای کاسکو انجیر خشک کردم و فریز کردم اشکالی نداری روزی 1 دونه بهش بدم؟
    سلام
    میتونید استفاده کنید

کاربر اخراج شده

تخصص
    محصل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    میانگین پست در روز
    0.45
    تعداد ارسال ها
    432
    لطفا ب سوالای منم رسیدگی شود .
    مسئولین رسیدگی کنند :ِی

کاربر ثابت

تخصص
    تخصصم عمومیه
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    سگ شیتزو و فلاورکامفا
    شماره عضویت
    3829
    میانگین پست در روز
    0.94
    تعداد ارسال ها
    1,999
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    والله من کاسکو ب این ترسویی ندیده بودم خود بچه ها هم ک گفتن سنش مناسبه برا آموزش الان فک میکنم مدت خوبی هم باشه ک مثلا حد اقل ترسش کامل ریخته شده باشه ولی اعتماد نکرده باشه ک اینطورم نیست پس حتما روش و اموزش من مشکل داره دیگه ؟
    این دیر اعتمادیش دو دلیل میتونه داشته باشه
    یک : یکی هست که خواسته یا ناخواسته اعتماد پرندتون رو از بین برده
    دو: پرندتون خاطرات نه چندان خوبی از قبل توی ذهنش هست
    اما به هر حال با محبت کردن بهش بلخره یه روز دوست صمیمی شما میشه
    بهترین کار اینه اسباب بازی های رنگی رو با دست بهش بدید
    انگشتتون رو ببرید جلوش و اجازه بدید کمی گاز بگیره تا ترسش از دستتون بریز(اما نه در حدی که دلش بخواد انگشتتون رو قط کنه)
    این روش دادن اسباب بازی رنگی با دست رو به دوستام و اقوام هم گفتن خیلی نتیجه خوبی گرفتن
    بیشتر هم کاسکوهاشون رنگ قرمز و زرد رو قبول کردن

کاربر اخراج شده

تخصص
    محصل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    میانگین پست در روز
    0.45
    تعداد ارسال ها
    432
    نقل قول نوشته اصلی توسط StarFish نمایش پست ها
    این دیر اعتمادیش دو دلیل میتونه داشته باشه یک : یکی هست که خواسته یا ناخواسته اعتماد پرندتون رو از بین برده دو: پرندتون خاطرات نه چندان خوبی از قبل توی ذهنش هست اما به هر حال با محبت کردن بهش بلخره یه روز دوست صمیمی شما میشه بهترین کار اینه اسباب بازی های رنگی رو با دست بهش بدید انگشتتون رو ببرید جلوش و اجازه بدید کمی گاز بگیره تا ترسش از دستتون بریز(اما نه در حدی که دلش بخواد انگشتتون رو قط کنه) این روش دادن اسباب بازی رنگی با دست رو به دوستام و اقوام هم گفتن خیلی نتیجه خوبی گرفتن بیشتر هم کاسکوهاشون رنگ قرمز و زرد رو قبول کردن
    آخه هرچیم بی اعتمادی باشه تو این همه مدت باید ترسش ریخته باشه دیگه کم کم دارم ب فکر کار غیر انسانی ب زور اهلی کردن میفتم هرچند ک خودم نفرت دارم و داشتم از این کار ک و کنندش
    شاید بخاطر روش منه ک رام نشده من با دست بهش هروقت بیکار شم غدذا میدم و باهاش حرف میزنم تایم خاص و دقیقی هم نداره در همه ساعات شبانه روز جز وقتی ک دیگه خوابه همین چون دوستان گفتن با دست غذا دادن خبلی تاثیر داره
    ویرایش توسط attacker9626 : 9th August 2014 در ساعت 06:01 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)