کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    نقل قول نوشته اصلی توسط کسری نمایش پست ها
    سلام
    شما از کجا میدونید جفت میخواد ؟
    از کجا میدونید پرندتون ماده هست ؟
    و به این فرض که ماده هست از چه طریقی میخوایید نر پیدا کنید ؟
    و اینکه جفت بشند که چی ؟ جوجه کشی کنید ؟
    و اینکه طوطی های خاکستری مثل باجریگار ها نیستند که هر پرنده ی جنس مخالفی پیشش بزارید به عنوان جفت قبول کنه بلکه خودشون جفتشون رو از بین دسته های هم نوع انتخاب میکنند ( تقریبا مثل کاکتیل ها )
    سلام دوستان ببخشيد من دير به دير ميام نت
    در جواب اقا كسري بگم
    كه الان من رفتار سيلور به طور كامل دستم اومده
    اخه قبلا به جز سيلور پرنده هاي زيادي داشتم
    قبلا يه پست توي پارسي پت گذاشته شده بود مربوط به تعيين جنسيت كاسكو از پر عهاي انتهاي دم بود كه از اون طريق سيلور ما مده محسوب ميشد.
    2.تو اين چند وقته چطوري بگم با دست راست من جفت كرده و كاراي عجيبي ميكنه وقتي از قفس بيرون ميارمش اول بايد سرشو بخارونم بعدش دور دستم ميچرخه و يه صداي تق تق مانند درمياره بعدش هرچي غذا خورده واسه دست من بالا مياره بعدشم مياد كز ميكنه(كاري كه پرنده هاي ماده قبل جفت گيري ميكنن)
    حالا مشكلم اينه كه بعد اين كارا اون نياز به جفت داره وگر نه دوباره اعصابش خراب ميشه بعدشم پركني...
    ممنون ميشم كمك كنيد

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    فلاور-دیسکس-انواع تترا - کاکادو-کاسکو-آرا
    شماره عضویت
    4092
    نقل قول نوشته اصلی توسط yazdan6 نمایش پست ها
    سلام دوستان ببخشيد من دير به دير ميام نت
    در جواب اقا كسري بگم
    كه الان من رفتار سيلور به طور كامل دستم اومده
    اخه قبلا به جز سيلور پرنده هاي زيادي داشتم
    قبلا يه پست توي پارسي پت گذاشته شده بود مربوط به تعيين جنسيت كاسكو از پر عهاي انتهاي دم بود كه از اون طريق سيلور ما مده محسوب ميشد.
    2.تو اين چند وقته چطوري بگم با دست راست من جفت كرده و كاراي عجيبي ميكنه وقتي از قفس بيرون ميارمش اول بايد سرشو بخارونم بعدش دور دستم ميچرخه و يه صداي تق تق مانند درمياره بعدش هرچي غذا خورده واسه دست من بالا مياره بعدشم مياد كز ميكنه(كاري كه پرنده هاي ماده قبل جفت گيري ميكنن)
    حالا مشكلم اينه كه بعد اين كارا اون نياز به جفت داره وگر نه دوباره اعصابش خراب ميشه بعدشم پركني...
    ممنون ميشم كمك كنيد

سلام دوست عزیز
    من نمیدونم کجا شما این مطالبی را که فرمودین مطالعه کردید . ولی تا جایی که من میدونم کاسکو یا با ازمایش خون و یا سو نو گرافی تعیین جنسیت میشه بقیه حرفها در حد حدث و گمان هست . حالاتی که شما گفتید هم کاسکو نر میتونه داشته باشه هم کاسکو ماده مستی و دون بالا اوردن کاری به جنسیت نداره . از من اگر میشنوید زیاد وقتتون رو تلف جفت پیدا کردن نکنید . پرنده شما الان شما را به عنوان جفت انتخاب کردی پس تا میتونید از این فرصت استفاده کنید و سعی کنید اموزش بیشتر بهش بدین!

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ملنگو-مرغ عشق
    شماره عضویت
    5463
    نقل قول نوشته اصلی توسط Morvarid* نمایش پست ها
    سلام دوست عزيزاولا كه هيچ كدوم از عكسها باز نشد.دوما شما يه خورده داريد زياده روي ميكنيد براي نزديك شدن به خاكستريدون اصولا موقعي كه يك پرنده تازه وارد را به منزل مي آوريد تا 10 ال 15 روز به غير از تعويض آب و غذا به پرنده نزديك نشويد تا با محيط جديد آشنايي كامل پيدا كنه بعد از اين مدت به اندازه اي جلو برويد كه قار نزنه و شما روبروي او بنشينيد و با ملايمت باهاش حرف بزنيد تا كم كم شما را به عنوان صاحب خود بشناسد.اگر وقت كرديد مطالب سايت را از اول بخونيد خيلي كمكتون ميكنه بعد اگر سيوالي براتون پيش اومد بپرسي دوستان در خدمتند.در مورد رژيم غذايشم عجله نكنيد به مورور زمان ميشه رژيمشو تغيير داد فعلا تو يك ظرف تخمه و تو ظرف ديگه حبوبات پخته شده و ميوه جات بزاريد تا كم كم عادت كنه به اونها خاكستريها سيب را خيلي دوست دارند حتما براش بزاريد و خودتونم جلوش بخوريد تا وسوسه بشه بره طرفش.منظورم از اينكه گفتم تو يه ظرفش تخمه و تو يه ظرف ديگه حبوبات و ميوه جات بزاريد يعني سه تا ظرف تو قفسش باشه و اون يكي براي آبش باشه.
    سلام ممنون از راهنمایتون جلوش که میرم اصلا غار نمیزنه سیبم گذاشتم اصلا نمیخوره پرت میکنه بیرون تخمه تو ظرفش نمیزارم با دست بهش میدم که میگرهاین

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ملنگو-مرغ عشق
    شماره عضویت
    5463
    اقا من چطوری باید عکس بذارم هر کار میکنم نمیشه

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    تو آپلود سنتر فروم آپلود کنید عکسا رو . اول باید با همین آی دی خودتون که تو فروم دارید اونجا هم ثبت نام کنید .

http://www.parsishare.ir/

ویرایش توسط sepideh : 1st December 2011 در ساعت 10:47 AM

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ملنگو-مرغ عشق
    شماره عضویت
    5463
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    تو آپلود سنتر فروم آپلود کنید عکسا رو . اول باید با همین آی دی خودتون که تو فروم دارید اونجا هم ثبت نام کنید .

آپلود سنتر اختصاصی مجموعه سایت های پارسی پت

سلام اینم عکسش الان به راحتی میریم جلوش حتا یکی از اشناه که برای بار اول امده بود رفت بهش تخمه میداد بدون اینکه غار بزنه قبول کرد مطالب که گفتید خوندم میشه قرص کلسیم تو اب حل کرد بهش داد منظورم قرص جوشانه چیکار کنم بیاد رو دستم؟
    [IMG][/IMG][IMG][/IMG]

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    (كاسكو ) ملنگو
    شماره عضویت
    4412
    سلام به دوستان
    عسل من هفت ماهی هست که با ما زندگی میکنه حدوده 3ماهی هست که حرف اومده مشکل اینجاست که هنوز ازمرد ها میترسه حتی از همسرم وقتی من میرم جلو خوبه غذا میگیره به حرف هام گوش میده ولی اگه همسرم حتی موقع رد شدن از 1متر بهش نزدیک ترباشه غار میزنه وقتهایی هم که مهمون داریم اگه مردها نزدیکش بشن غارمیزنه ولی با تمام خانوم ها خوبه و غار نمیزنه البته بگم روی دست نمیاد و اجازه هم نمیده که کسی لمسش کنه فقط بعضی وقتها که من بهش غذا میدم یواشکی پاش رو نازمیکنم که اون هم کمی جاش رو عوض میکنه یه سوال دیگه هم بود قبلاهفته ای 1 بار بیرون میاوردمش که به مرور کم کردم و شده ماهی 1 بار 2ساعت ایرادی داره ولی سخن گوییش خیلی خوبه حرفی رو که 2 روز باهاش کار کنم خوب تکرار میکنه

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    4092
    نقل قول نوشته اصلی توسط Roham نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    عسل من هفت ماهی هست که با ما زندگی میکنه حدوده 3ماهی هست که حرف اومده مشکل اینجاست که هنوز ازمرد ها میترسه حتی از همسرم وقتی من میرم جلو خوبه غذا میگیره به حرف هام گوش میده ولی اگه همسرم حتی موقع رد شدن از 1متر بهش نزدیک ترباشه غار میزنه وقتهایی هم که مهمون داریم اگه مردها نزدیکش بشن غارمیزنه ولی با تمام خانوم ها خوبه و غار نمیزنه البته بگم روی دست نمیاد و اجازه هم نمیده که کسی لمسش کنه فقط بعضی وقتها که من بهش غذا میدم یواشکی پاش رو نازمیکنم که اون هم کمی جاش رو عوض میکنه یه سوال دیگه هم بود قبلاهفته ای 1 بار بیرون میاوردمش که به مرور کم کردم و شده ماهی 1 بار 2ساعت ایرادی داره ولی سخن گوییش خیلی خوبه حرفی رو که 2 روز باهاش کار کنم خوب تکرار میکنه

سلام دوست گرامی
    بنده هم با اینگونه کاسکوها بر خورد داشته ام که با مردها رابطه خوبی نداشتند! ولی غار هم نمیزدند ! من احتمال میدم همسرتون بی حوصله باهاش بر خورد میکنه و یا وقت نمیزاره مطمئنا در صورت بر خورد مهربانانه و به همراه غذاها و تشویقی هایی که دوست داره سر به راه میشه ولی بهش باید وقت بدین .
    در رابطه با بیرون امدن از قفس هم نظر بنده این هست که هر وقت که حمام میبریدش اجازه بدین بیاد بیرون و بال بزنه هم خستگی بالهاش در میره هم زوذ تر خشک میشه در این صورت هفته ای یکبار حد اقل میاد بیرون.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    4092
    دوست عزیز
    فکر نمیکنید این طوطی توی گارد هست؟ و از روی اجبار داره اطاعت میکنه؟ به مردمک چشم و حالت پرهای پف کرده گردن توجه کنید!
    برای بر طرف کردن فقر کلسیوم امپول کلسیوم گلوکنات بگیرید تو ظرف اب 1033 نصفی بریزید تا بخوره طعم و بو هم نداره

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    5802
    سلام :
    من تصمیم دارم یه کاسکو بخرم ولی اول میخام شرایط جایی رو میخام نگهداری کنم رو توضیح بدم . من مغازه آکواریوم فروشی دارم چون صبح تا شب مغازه هستم میخاام کاسکو رو اونجا نگه دارم به نظر شما میشه تو مغازه نگه داری کنم البته با در نظر گرفتن اینکه شب از ساعت 10 تا 10 صبح هم مغازه بسته است و طوطی باید تنها بمونه ؟؟؟ درضمن چه سن و سالی برای خرید مناسبه ؟ البته اینم بگم که کاملا مبتدی هستم ولی در حال حاضر دارم مطالب فروم رو میخونم .

صفحه 447 از 1238 نخستنخست ... 347397428429430431432433434435436437438439440441442443444445446447448449450451452453454455456457458459460461462463464465466497547947 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)