فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,289
لایک لایک:  12,728
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 442 از 693 نخستنخست ... 342 392 432440441442443444 452 492 542 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,411 به 4,420 از 6930
    کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها
    سلام
    لطفا عکس بذارید اونم کاملا واضح و با کیفیت توی نور معمولی بدون فلاش . اینطوری نمیشه گفت
    http://8pic.ir/images/s65h3s8exmjh58u0oxym.jpg
    http://8pic.ir/images/lgu33byvc0e75l5e8u0y.jpg
    http://8pic.ir/images/ym2x05t0turzwwh5yjv6.jpg

چشمان کرم ولی اگه از نزدیک یکی نگاه کنه سفیدی هم دور چشاش همراه با رنگ کرم میبینه
    این کاسکو جوجس یا بالغ؟

کاربر موثر

تخصص
    ورزشکار - در حال تحصیل
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231
    میانگین پست در روز
    0.28
    تعداد ارسال ها
    245
    سلام وخسته نباشید ببخشید من برای کاسکوم دانه کتان و جوانه کندم خریدم باید چگونه و چقدر بهش بدم تا براش مضر نباشه ؟

کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    http://8pic.ir/images/s65h3s8exmjh58u0oxym.jpg
    http://8pic.ir/images/lgu33byvc0e75l5e8u0y.jpg
    http://8pic.ir/images/ym2x05t0turzwwh5yjv6.jpg

چشمان کرم ولی اگه از نزدیک یکی نگاه کنه سفیدی هم دور چشاش همراه با رنگ کرم میبینه
    این کاسکو جوجس یا بالغ؟
    از لحاظ جوجگی بله جوجست چون کاسکو قبل از سن بلوغ رو جوجه مگین و سن بلوغ کاسکو حدودا 5 6 سالگی هست معمولا . سن این کاسکو حدودا 3 تا 3.5 سال هست .
    نقل قول نوشته اصلی توسط فریماه نمایش پست ها
    سلام وخسته نباشید ببخشید من برای کاسکوم دانه کتان و جوانه کندم خریدم باید چگونه و چقدر بهش بدم تا براش مضر نباشه ؟
    کتان رو قاطی تخمه هاش میتونید بذارید . گندم جوانه زده هم یه روز در میون یه کف دست حدودا بیشترم شد موردی نداره حساس نباشید دوستداره بیشتر بهش بدین فقط هر روز ندیدن فاصله بینش بذارید

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    [QUOTE=vestlaif;206909]از لحاظ جوجگی بله جوجست چون کاسکو قبل از سن بلوغ رو جوجه مگین و سن بلوغ کاسکو حدودا 5 6 سالگی هست معمولا . سن این کاسکو حدودا 3 تا 3.5 سال هست .

سلام مرسی بابت جواب کاسکویی که چشمم کاملا زرده یا پرتغالی بالغ به حساب میاد ؟ چشم کرم در حال بالغ شدن هستش و جوجه حساب میشه درست میگم؟
    بعد کاسکوی من کاملا وحشی هستش و هنوز از دست غذا نمیگیره ولی تا باهاش حرف میزنم سوت میزنه بخصوص اینکه سلام رو قشنگ با سوت میگه هرکس بشنوه میفهمه سلامه ولی با سوته این میتونه نشونه این باشه که سخنگو میشه یا نه؟بعضی وقتا ک نزدیکش نشستم و هی سلام میگم میاد رو ظرف غذا وامیسته و گوش میده دقیق چند دقیقه ای ولی متاسفانه خیلی زیاد ازم میترسه با کوچکترین کارم مثلا در اوردن کف زیر قفس قار میکشه بعضی وقتا میره بالای قفس و قار خیلی بلند میکشه . بعضی وقتا خیلی ارومه خیلی ولی بعضی وقتا تا بخوای نزدیکش بری بی تابی میکنه اینور انور میره پراشو باز میکنه و قار میکشه صبحا ظهرا ارومه عصر و غروب کلا عوض میشه.از دست غذا نمیگیره میترسه ولی طبق فرمایشات شما بیشتر وقتا تخمه میزارم تو ظرف غذا خوریش میاد تند برمیداره و میره میخوره هرچندبار این کارو کنم از ظرفش برمیداره ولی از دست غذا نمیگیره
    ببخشید سوالهام و حرفام زیاد شد اگه جواب بدید ممنون میشم .
    ویرایش توسط منصور : 25th July 2014 در ساعت 04:45 AM

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    من کتان رو با ارزن و دانه گلرنگ قاطی میکنم و شب قبل خوابش براش میزارم که اگه صبح دیرتر بیدار بشم بخوره و گشنه نمونه ارزن هم بخر چون دوست دارن خوردن ارزن . ارزن رو بیشتر از کتان کن و قاطی کن بهش بده

کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    [QUOTE=منصور;206917]
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها
    از لحاظ جوجگی بله جوجست چون کاسکو قبل از سن بلوغ رو جوجه مگین و سن بلوغ کاسکو حدودا 5 6 سالگی هست معمولا . سن این کاسکو حدودا 3 تا 3.5 سال هست .

سلام مرسی بابت جواب کاسکویی که چشمم کاملا زرده یا پرتغالی بالغ به حساب میاد ؟ چشم کرم در حال بالغ شدن هستش و جوجه حساب میشه درست میگم؟
    بعد کاسکوی من کاملا وحشی هستش و هنوز از دست غذا نمیگیره ولی تا باهاش حرف میزنم سوت میزنه بخصوص اینکه سلام رو قشنگ با سوت میگه هرکس بشنوه میفهمه سلامه ولی با سوته این میتونه نشونه این باشه که سخنگو میشه یا نه؟بعضی وقتا ک نزدیکش نشستم و هی سلام میگم میاد رو ظرف غذا وامیسته و گوش میده دقیق چند دقیقه ای ولی متاسفانه خیلی زیاد ازم میترسه با کوچکترین کارم مثلا در اوردن کف زیر قفس قار میکشه بعضی وقتا میره بالای قفس و قار خیلی بلند میکشه . بعضی وقتا خیلی ارومه خیلی ولی بعضی وقتا تا بخوای نزدیکش بری بی تابی میکنه اینور انور میره پراشو باز میکنه و قار میکشه صبحا ظهرا ارومه عصر و غروب کلا عوض میشه.از دست غذا نمیگیره میترسه ولی طبق فرمایشات شما بیشتر وقتا تخمه میزارم تو ظرف غذا خوریش میاد تند برمیداره و میره میخوره هرچندبار این کارو کنم از ظرفش برمیداره ولی از دست غذا نمیگیره
    ببخشید سوالهام و حرفام زیاد شد اگه جواب بدید ممنون میشم .
    درباره سن گفتم خدمتتون چجوریه حالا نسبت به اون باید تطبیق داد دیگه چشم پرتغالی 10 سال به بالا هست که بله دیگه جوجه نیست .
    اینکه قار میکشه طبیعی هست میترسه دیگه ولی اینکه حرفتون رو با سوت میگه یا میاد رو ظرف غذاش طرفتون موقع حرف زدم این نشونه اشتیاقش به هم زبون شدن با شماست . باهاش تمرین کنید انشالله به حرف میاد و رام میشه سعی کنید از کنارش رد نشید و مسیر رفت آمد رو طوری تنظیم کنیدکه به هیچوجه نترسه میدونم سخته ولی اوایل رعایت کنید بعدا عادت میکنه شما هم آزاد میشین از این همه شرط . کف قفس رو اگه هر روز تمیز میکنید یه روز در میونش کنید .
    موفق باشید

کاربر موثر

تخصص
    ورزشکار - در حال تحصیل
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231
    میانگین پست در روز
    0.28
    تعداد ارسال ها
    245
    بعد یه سوال دیگه داشتم .

که هنوز ثار فندق کم نشده ولی روز های اول خیلی بلند قار میکشید روز سوم خیلی کم تر شد ولی تا الان که دو هفته میشه پیشرفت زیادی نداشته.

من غذا براش کم میذارم و به جای روزی یه بار روزی دوالی سه بار به قفسش نزدیک میشم و غذا براش میذارم اگر هم دیگه خیلی بی کار باشم میرم جایی که خیلی نترسه میشینم .

شما راه کاری ندارید که زود تر قارش بیافته ؟

البته ببخشید که زیاد سوال میکنم .

کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    بعد یه سوال دیگه داشتم .

که هنوز ثار فندق کم نشده ولی روز های اول خیلی بلند قار میکشید روز سوم خیلی کم تر شد ولی تا الان که دو هفته میشه پیشرفت زیادی نداشته.

من غذا براش کم میذارم و به جای روزی یه بار روزی دوالی سه بار به قفسش نزدیک میشم و غذا براش میذارم اگر هم دیگه خیلی بی کار باشم میرم جایی که خیلی نترسه میشینم .

دو هفته ؟ دوست عزیز عجلتون یکم زیاده . صبر داشته باشید اگر اصولی کار کرده باشید برای بعضی کاسکو ها تا چند ماه هم طبیعی هست . اینکه روزی چندبار غذاشو عوض میکنید کار اصلا خوبی نیست و ترس رو هر دقیقه برای حیون تجدید میکنه سعی کنید یکبار یا نهایتا دوبار ظرفش رو در روز پر کنید بهتره یکبار . کفی قفس رو یه روز یا دو روز در میون تمیز کنید نه هر روز . همونکه جایی میشینید که میبینه شمارو کافی هست . بیشتر از اون نزدیکش نشید و حتی از کنارش رد نشین و مراقبت کنید .

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    بعد یه سوال دیگه داشتم .

من یک نیم ماهه دارم تلاش میکنم قار نکشه هنوز نشده فقط باید صبر کنی کم کم قارش کمتر شه مثل کاسکوی من که قارش کمتر شده ولی هنوز قار میکشه فکر کنم 2 هفته زوده خیلی زود خیلی وقتا هم کلا ناامید میشه ادم ولی خب مسولیت یک موجود زنده رو برعهده گرفتیم باید صبور باشیم این موجودات هم حق دارن بعد این همه بدبختی به این سادگیا اروم نشن بقیه دوستان بیشتر راهنماییت میکنن

کاربر موثر

تخصص
    ورزشکار - در حال تحصیل
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231
    میانگین پست در روز
    0.28
    تعداد ارسال ها
    245
    ممنون از راهنماییاتون دلیل عجله من شروع مدارسه و وقت نداشتن من برای رسیدگی بهتر

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)