فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,285
لایک لایک:  12,724
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 441 از 693 نخستنخست ... 341391431439440441442443451491541 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,401 به 4,410 از 6928
    کاربر اخراج شده

تخصص
    محصل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    میانگین پست در روز
    0.45
    تعداد ارسال ها
    432
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    اگه دلیلتون برای برداشتن غذا اینه که غذاهای تازه بهش بدید مشکلی نیست فقط طوری نباشه که فکر کنه شما دارید بهش گشنگی میدین یا به عنوان تنبیه غذاشو برداشتین
    آره برا این ک غذا تازه باشه همیشه همین جوره فک نکنم ناراحت بشه یا فک کنه تنبیه هروقتم گشنش میشه سوت میزنه و هی نگام میکنه و ..... منم میرم یکم با دست بهش میدم تخمه یکمم میوه میدم بهش

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    آره برا این ک غذا تازه باشه همیشه همین جوره فک نکنم ناراحت بشه یا فک کنه تنبیه هروقتم گشنش میشه سوت میزنه و هی نگام میکنه و ..... منم میرم یکم با دست بهش میدم تخمه یکمم میوه میدم بهش
    سلام داداش شما که زمان زیادی از با دست غذا دادن به ریکی نگذشته میشه بگید برای اولین بار چطوری به ریکی غذا دادید با دست و عکس العملش جطوری بود قار کشید یا نه وقتی قار کشید چکار کردید چقد طول کشید که موفق شدید با دست بهش غذا بدید وقتی شروع با دست غذا دادن کردید روز اول گرفت یا روز های بعد موفق شدید اگه میشه یک توضیح کامل بدید من و بقیه استفاده کنند ممنون میشم

کاربر اخراج شده

تخصص
    سوم راهنمایی
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    ملنگو.باجریگار.عروس هلندی
    شماره عضویت
    12636
    میانگین پست در روز
    0.55
    تعداد ارسال ها
    689
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    سلام داداش شما که زمان زیادی از با دست غذا دادن به ریکی نگذشته میشه بگید برای اولین بار چطوری به ریکی غذا دادید با دست و عکس العملش جطوری بود قار کشید یا نه وقتی قار کشید چکار کردید چقد طول کشید که موفق شدید با دست بهش غذا بدید وقتی شروع با دست غذا دادن کردید روز اول گرفت یا روز های بعد موفق شدید اگه میشه یک توضیح کامل بدید من و بقیه استفاده کنند ممنون میشم
    سلامببخشيد من هم پاسخ ميدماصولا كاسكوهاهمونطوركه ميدونيم بسيارهوش بالايي دارند و بهترين زمان براي شروع كردن بادست غذادادن زمانيه كه چندمدتي از ورودش ميگذره و ترس كمتري داره و به صاحب خودش اطمينان داشته باشه و از دستش نترسه يقينا نياز به زمان داره و بانزديك شدن به قفس ممكنه رو ميله ها بره يا گارد براي حمله بگيره چون در اين زمان صاحب خود رو مانند دشمن مي بينه ولي وقتي محبت و توجه شمارو احساس كنه و عجله اي ازسوي شمانباشه كم كم عادت ميكنه و وقتي نزديك شديد بذاريد آروم بگيره والله ميگن كه در اين موقع كاسكو رو گرسنه نگهداريد تابه اجبار از دستتون بگيره ولي خودم پيشنهادنميكنم(شايدشمابه نظرات بنده توجه نكنيد ولي ميگم)زيرا ماميخواهيم كه كاسكو رو آموزش بديم نه عذاب هميشه عقيده ام اين بوده كه بذاريم كاسكو ياهرطوطي ديگر باخواست خودش به ما اطمينان كنه نه با زورمان.باتشكرياعلي

کاربر ثابت

تخصص
    تخصصم عمومیه
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    سگ شیتزو و فلاورکامفا
    شماره عضویت
    3829
    میانگین پست در روز
    0.94
    تعداد ارسال ها
    1,999

خوراکی مورد علاقه ی اکثر کاسکو ها تخمه آفتابگردان و سیب قرمز هست
    شما بهتره غذای روزانه ی کاسکوتون ذرت تازه باشه و از تخمه برای ایجاد دوستی و تشویق کاسکو استفاده کنی
    زمانی هم که از خواب بیدار میشن حسابی گرسنه هستن و غذا دادن با دَس از پشت میله های قَفَس به این جاونران راحتتره

کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    تا دوستپون پاسخ بدن بنده بگم . تا زمانیکه کاسکو از نزدیک شدن دستتون شروه به قار زدن میکنه زمان مناسبی نیست . سعی کنید توی این موقعیت فقط گاهی در جایی که نمیترسه بشینید و باهاش حرف بزنید . زمان مناسب غذا دادن به پرتده وقتی هست که خداقل با نزدیک شدن دست شما فقط پر هاش رو پف کنه .توی این زمان میترسه اما یه کم به سمت دستتون میاد . یا میاد برمیگرده . قبلا هم گفتم برای اینکه پرنده بدونه دستتون براش خوراکی میده و وحشتی نداره چندبار موقعی که با پر عای پف کرده جلو عقب رفت میوه یا غذای توی دستتو رو بندازید توی ظرفش یا حتی از همین الان چندبار سیب یا تخمه هایی که مشخصه رو بندازید توی ظرف غذاش تا ببینه و بیاد برداره بخوره ( البته اگه با نزدیک شدن دستتون به ظرف غذاش نمیترسه ) بعد از یه مدت کم کم میدونه توی دستتون غذای خوشمزه هست و میاد سمتتون . سوالی بود بگین .
    موفق باشید

کاربر اخراج شده

تخصص
    محصل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    میانگین پست در روز
    0.45
    تعداد ارسال ها
    432
    سلام منصور جان راستش ریکی رو وقتی آوردم خونه به عنوان نیمه اهلی گرفتمش یعنی وقتی میرفتم سمتش قار نمیکشید فقط میرف رو دیواره قفس ک هنوزم گاهی وقتی این کارو میکنه غذا دادن با دستم تو نخش نبودم ولی همون اولین باری ک دادم بهش گرفت فک کنم 1 ماه گذشته بود درست یادم نیست من خیلی طولش دادم ولی شماه 2 هفته بعد از ورود ی امتحان کنید ببینید واکنشش چی هست و همچنین سعی کنید اول تیکه سیب رو (چون تو میوه ها بیشتر ب سیب علاقه دارن ) رو با دست ببرید سمتش این که میگم سیب چون بزرگ تر از تخمه هست و برا گرفتن فاصله منقار اون با دستتون بیشتره .
    ببینید چیکار میکنه هر جا هست مهم نیس چ رو دیواره چ رو نشیمن دستتونو آروم ببرید سمتش . اکه فقط قار کشید آروم آروم سمتش ببرید اگه دیدی واکنش شدیدی نشون داد از خودش سریع این کارو قطع کنید و بذارید چند وقته دیگه ک بیشتر بهتون اعتماد کرد سعی کنید زیاد جلو قفسش بشینید با فاصله ای ک احساس ترس نکنه تو آشنا شدن با شما خیلی خیلی تاثیر داره .
    بچه ها میدونن شانس خوب یا بد من ریکی از اون دسته از کاسکو هایی هست ک خیلی خیلی دیر اعتماد میکنن الان بعد از گذشت 3 ماه هنوز از من ترس داره. ب نظر من معمولا البته این ی چیز ک از چندین نفر پرسیدم تقریبا 80 درصدشون این تایم زمانی رو دادن ک حدودا 5.6 ماه تونستن رام کنن کاسکوشونو پس زیاد عجله نکنید و بذارید تو این 6 ماه آروم آروم روند رام شدن طی بشه .

ببخشید طولانی شد
    ویرایش توسط attacker9626 : 24th July 2014 در ساعت 06:22 AM

کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    سلام منصور جان راستش ریکی رو وقتی آوردم خونه به عنوان نیمه اهلی گرفتمش یعنی وقتی میرفتم سمتش قار نمیکشید فقط میرف رو دیواره قفس ک هنوزم گاهی وقتی این کارو میکنه غذا دادن با دستم تو نخش نبودم ولی همون اولین باری ک دادم بهش گرفت فک کنم 1 ماه گذشته بود درست یادم نیست من خیلی طولش دادم ولی شماه 2 هفته بعد از ورود ی امتحان کنید ببینید واکنشش چی هست و همچنین سعی کنید اول تیکه سیب رو (چون تو میوه ها بیشتر ب سیب علاقه دارن ) رو با دست ببرید سمتش این که میگم سیب چون بزرگ تر از تخمه هست و برا گرفتن فاصله منقار اون با دستتون بیشتره .
    ببینید چیکار میکنه هر جا هست مهم نیس چ رو دیواره چ رو نشیمن دستتونو آروم ببرید سمتش . اکه فقط قار کشید آروم آروم سمتش ببرید اگه دیدی واکنش شدیدی نشون داد از خودش سریع این کارو قطع کنید و بذارید چند وقته دیگه ک بیشتر بهتون اعتماد کرد سعی کنید زیاد جلو قفسش بشینید با فاصله ای ک احساس ترس نکنه تو آشنا شدن با شما خیلی خیلی تاثیر داره .
    بچه ها میدونن شانس خوب یا بد من ریکی از اون دسته از کاسکو هایی هست ک خیلی خیلی دیر اعتماد میکنن الان بعد از گذشت 3 ماه هنوز از من ترس داره. ب نظر من معمولا البته این ی چیز ک از چندین نفر پرسیدم تقریبا 80 درصدشون این تایم زمانی رو دادن ک حدودا 5.6 ماه تونستن رام کنن کاسکوشونو پس زیاد عجله نکنید و بذارید تو این 6 ماه آروم آروم روند رام شدن طی بشه .

ببخشید طولانی شد
    درکنار راهنمایی هایی دوستمون باید بگم موقعی که قار میکشه نباید جلو تر برید (یک استباه توی مطلب دوستمون بود نیاز دیدم اصلاح بشه ). ببینید همیشه گفته شده شروع قار کشیدن و ترس یه سری علائم هایی داره کاملا در پرنده واضح هست هر موقع دیدین پرنده داره اون حالت رو میگیره و آماده قار زدن و ترسید هست دیگه جلوتر نرید تا هم قار نکشه هم بیشتر نترسه بعد کم کم ازش فاصله بگیرید.
    موفق باشید

کاربر اخراج شده

تخصص
    محصل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    میانگین پست در روز
    0.45
    تعداد ارسال ها
    432
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها
    درکنار راهنمایی هایی دوستمون باید بگم موقعی که قار میکشه نباید جلو تر برید (یک استباه توی مطلب دوستمون بود نیاز دیدم اصلاح بشه ). ببینید همیشه گفته شده شروع قار کشیدن و ترس یه سری علائم هایی داره کاملا در پرنده واضح هست هر موقع دیدین پرنده داره اون حالت رو میگیره و آماده قار زدن و ترسید هست دیگه جلوتر نرید تا هم قار نکشه هم بیشتر نترسه بعد کم کم ازش فاصله بگیرید.
    موفق باشید
    عزیز موافقم باهات ولیمن منظورمو شاید بد رسوندم البته گفتم تو صحبتام گاهی اوقات وقتی میری سمتشون آروم قار میکشن ک نشونه ترسون هست وقتی غذا رو بگیرن یکم کمتر میشه . تو صحبتام هم گفتم اگه واکنشش شدید تر شد دست نگه دارید منظورم از واکنش این بود ک اگه شدت قار زدنش یا خودشو زدن ب در و دیوار و ....... اینا بیشتر شد دست نگه داره .
    من ریکی رو وقتی خواستم بهش غذا بدم اولش آروم قار کشید 3.4 بار اول ولی بعد این قار کشیدنا تموم شد ایشون خودش باید بدونه چ موقع دست نگه داره تا پرندشون آسیب نبینه .
    بازم عذر میخوام اگه بد رسوندم منظورمو

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    دوستان کاسکویی که چشماش کرمه ولی سفیدی هم دور چشاش قشنگ دیده میشه چند ساله هستش؟و جوجس یا بالغ ؟

کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    دوستان کاسکویی که چشماش کرمه ولی سفیدی هم دور چشاش قشنگ دیده میشه چند ساله هستش؟و جوجس یا بالغ ؟
    سلام
    لطفا عکس بذارید اونم کاملا واضح و با کیفیت توی نور معمولی بدون فلاش . اینطوری نمیشه گفت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)