فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,285
لایک لایک:  12,724
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 437 از 693 نخستنخست ... 337387427435436437438439447487537 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,361 به 4,370 از 6928
    مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad_sun73 نمایش پست ها
    سلام به هـمگی
    این کاسکوی دوستمه حدود 1 سال اینا هم سن داره.همونطور که براتون عکس گذاشتم میخواستم ببینم این پرریزیه و طبیعیه یا این کاسکو داره پرکن میشه؟ممنون میشم کمکم کنید
    http://up.parsipet.ir/uploads/3_af2ba.jpg
    http://up.parsipet.ir/uploads/1_5f2ce.jpg
    http://up.parsipet.ir/uploads/2_87dc2.jpg
    سلام . نه دوست عزیز طبیعی نیست . این طوطی پرجوی میکنه . تو پر ریزی طبیعی هیچ جایی از بدن پرهای کرکی در نمیاد .
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربرفعال

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    عـروس هـلندی
    شماره عضویت
    3163
    میانگین پست در روز
    0.02
    تعداد ارسال ها
    53
    مرسی سپیده جان.حالا به نظرتون باید چیکار کنه دوستم؟

کاربرفعال

تخصص
    مدیر فنی آژانس هواپیمایی
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15057
    میانگین پست در روز
    0.05
    تعداد ارسال ها
    54
    سلام. میخواستم اطلاع بدم که کاسکوی من خوب شده .همه چی میخوره.حرف میزنه.سرحال هم هست. فقط یکی به من بگه چیکار کنم که بیشتر از قفس بیاد بیرون ، بیاد رو زمین.؟؟؟؟؟؟؟ خیلی خیلی برام مهمه.همش تو قفسشه.

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    مرسی سپیده جان.حالا به نظرتون باید چیکار کنه دوستم؟
    یه توضیح کامل درباره این طوطی بدین .. تا چه حد رام هست ؟ چند وقت دست دوست شماست ؟ از کی پرجوی رو شروع کرده ؟تغذیه ش چطور هست ؟ چند ساعت بیرون از قفسه ؟ ارتباطش با اعضا چطور هست .. تمام توضیحاتی که فکر میکنید لازمه گفته بشه بگید که بتونیم بهتر راهنمایی کنیم .
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafas. نمایش پست ها
    سلام. میخواستم اطلاع بدم که کاسکوی من خوب شده .همه چی میخوره.حرف میزنه.سرحال هم هست. فقط یکی به من بگه چیکار کنم که بیشتر از قفس بیاد بیرون ، بیاد رو زمین.؟؟؟؟؟؟؟ خیلی خیلی برام مهمه.همش تو قفسشه.
    خیلی خوشحالم . اتفاقا همین الان می خواستم پی ام بدم و حالش رو بپرسم . ایشالا که همیشه سلامت باشه

درباره زمین اومدن قبلا هم فکر کنم سوال پرسیده بودین . بعضی طوطی ها احساس امنیت نمیکنن تو ارتفاع پایین حتی اگه خیلی رام باشن ... چرا اینقدر اصرار دارید که روی زمین بیاد ؟

تو قفس احساس امنیت بیشتری میکنه . کاملا رام هست ؟ بدون ترس روی دست میاد ؟ یادمه گفتید رو شونه شما می نشست ... اگه جایی دور از قفس ببریدش تلاش میکنه برگرده قفس ؟؟

کاربرفعال

تخصص
    مدیر فنی آژانس هواپیمایی
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15057
    میانگین پست در روز
    0.05
    تعداد ارسال ها
    54
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    خیلی خوشحالم . اتفاقا همین الان می خواستم پی ام بدم و حالش رو بپرسم . ایشالا که همیشه سلامت باشه

درباره زمین اومدن قبلا هم فکر کنم سوال پرسیده بودین . بعضی طوطی ها احساس امنیت نمیکنن تو ارتفاع پایین حتی اگه خیلی رام باشن ... چرا اینقدر اصرار دارید که روی زمین بیاد ؟

تو قفس احساس امنیت بیشتری میکنه . کاملا رام هست ؟ بدون ترس روی دست میاد ؟ یادمه گفتید رو شونه شما می نشست ... اگه جایی دور از قفس ببریدش تلاش میکنه برگرده قفس ؟؟
    اخه ما چندین سال پیشا یه کاسکو داشتیم که خیلی شیطون بود میومد رو زمین را میرفت.از سر و کولمون بالا میرفت.خیلی دوسش داشتم.میخوام مثل اون بشه.این کاسکوم هم خیلی رامه.راحت رو دست میاد (البته وقتی بیرون از قفس باشه).ولی وقتی بیرونه سعی میکنه رو سر قفسش بشینه.یه چند دقیقه میشینه بعد میره تو..من دوست دارم طوطیم لوس باشه.از سر و کولم بالا بره.تو خونه راه بره.از تمام کارخرابی هایی هم که ممکنه انجام بده اگاهم و همش هم با جون و دل میپذیرم.
    اینم اضافه کنم ما اون کاسکو رو حدود پنج تا شش سال داشتیم بعد متاسفانه مجبور به فروشش شدیم.
    ویرایش توسط nafas. : 21st July 2014 در ساعت 02:04 PM

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    اخه ما چندین سال پیشا یه کاسکو داشتیم که خیلی شیطون بود میومد رو زمین را میرفت.از سر و کولمون بالا میرفت.خیلی دوسش داشتم.میخوام مثل اون بشه.این کاسکوم هم خیلی رامه.راحت رو دست میاد (البته وقتی بیرون از قفس باشه).ولی وقتی بیرونه سعی میکنه رو سر قفسش بشینه.یه چند دقیقه میشینه بعد میره تو..من دوست دارم طوطیم لوس باشه.از سر و کولم بالا بره.تو خونه راه بره.از تمام کارخرابی هایی هم که ممکنه انجام بده اگاهم و همش هم با جون و دل میپذیرم.
    اینم اضافه کنم ما اون کاسکو رو حدود پنج تا شش سال داشتیم بعد متاسفانه مجبور به فروشش شدیم.
    ببینید دوست من همه طوطی ها مثل هم نیستن شما نمیتونید یه طوطی رو شبیه یه طوطی دیگه کنید ...هر طوطی شخصیت منحصر بفرد خودش رو داره ،من 3 تا جوجه کاسکو داشتم با اینکه از یه پدر و مادر بودن اما هر کدوم ویژگی های خاص خودشون رو داشتن . فکر کنم قبلا این مثال رو زدم طوطی من به هیچ عنوان روی زمین نمیومد با وجود اینکه بیش از حد رام بود اما طوطی دوستم که یه طوطی وحشی بوده و بعد رام شده ،یکی از تفریحاتش اینه که روی زمین بگرده ... نظرمن اینه که یه سری شرایط رو خودشون با توجه به چیزی که تو ذهنشون هست ، انتخاب می کنن . ممکنه با قرار گرفتن تو یه شرایط خاص احساس ضعف کنن که تا وقتی خودشون نخوان و یا چیزی که باعث شده تو اون شرایط احساس ترس یا خطر کنن ، از بین نره ، نمیتونید انتظار داشته باشید که چیزی بشه که شما میخواید . اما میتونید امیدوار باشید که با گذشت زمان این مورد تا حدودی به دلخواه شما تغییر کنه ، چون طوطی هرچی بیشتر تو محیط خونه بمونه ، بیشتر احساس امنیت میکنه ... دقیقا یادم نیست که کی طوطی رو گرفتید اما از یکسال بیشنر نشده ، این رفتارش اصلا غیر طبیعی نیست . بعضی طوطی ها قفس رو امن ترین مکان میدونن . اگه نزدیک قفس ترجیح میده که داخل قفس بره و دور از قفس مشکلی نداره میتونید یه استند براش تهیه کنید و دور از قفس قرار بدین که در روز یه ساعت دور از قفس باشه که کم کم عادت کنه به محیط خارج از قفس ...

کاربر اخراج شده

تخصص
    لیسانس نرم افزار و دانشجوی ارشد نرم افزار
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، خروس لاری ، عروس هلندی ، غاز ، بوقلمون
    شماره عضویت
    14385
    میانگین پست در روز
    1.53
    تعداد ارسال ها
    1,802
    سلام به هـمگی
    این کاسکوی دوستمه حدود 1 سال اینا هم سن داره.همونطور که براتون عکس گذاشتم میخواستم ببینم این پرریزیه و طبیعیه یا این کاسکو داره پرکن میشه؟ممنون میشم کمکم کنید
    http://up.parsipet.ir/uploads/3_af2ba.jpg
    http://up.parsipet.ir/uploads/1_5f2ce.jpg
    http://up.parsipet.ir/uploads/2_87dc2.jpg

سلام دوست عزیز.
    همونطور که سپیده خانم گفتند طبیعی نیست و پرجویه.

در ضمن سنشم خیلی بیشتر از 1 ساله. شاید بین 3 تا 5/

کاربرفعال

تخصص
    روانشناس-نویسنده
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسگو.سگ.ماهی.خرگوش.لاک پشت
    شماره عضویت
    16272
    میانگین پست در روز
    0.09
    تعداد ارسال ها
    82
    نفس جون چرا دوس داری بیاد رو زمین؟؟؟ من کاسگومو 9 ساله که دارم...زیادی لوس شده...هر جا دلش میخواد میره...خرابکاری میکنه.سیم وسایل برقی و میجوه از مبل و پرده بالا میره...واسش خطرناکه چون به صدای بلند حساسه یهو میترسه اسیب میبینه...قفسش امنیت داره واسش بهتره...به زور میکنمش توقفس دکترش میگفت نذار بیاد بیرون ولی این تا تو قفس میمونه دادو بیداد میکنه...بذار کاسگوت تو قفس باشه...وسایل بازی واسش بذار.عاشق زنگولن.قفس ویه جایی بذار که بلندباشه خیلی ارتفاع و دوس دارن...

کاربرفعال

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    عـروس هـلندی
    شماره عضویت
    3163
    میانگین پست در روز
    0.02
    تعداد ارسال ها
    53
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    یه توضیح کامل درباره این طوطی بدین .. تا چه حد رام هست ؟ چند وقت دست دوست شماست ؟ از کی پرجوی رو شروع کرده ؟تغذیه ش چطور هست ؟ چند ساعت بیرون از قفسه ؟ ارتباطش با اعضا چطور هست .. تمام توضیحاتی که فکر میکنید لازمه گفته بشه بگید که بتونیم بهتر راهنمایی کنیم .
    رام در حد اینکه دوستم نواززشش میکنه..میاد روی دستش..روزی 3 ساعت بیرون قفسه.ارتباطش با بقیه خوبه.مثلا تخمه رو از دست میگیره و اینا ولی اینکه بزاره نازش کنی نه.گاز میگیره
    تغذیشم تخمه افتابگردونه فقط.بعضی موقع ها بهش فلفل دلمه ای و هندوانه اینا هم میده.میگفت چندبار به زور پرنده رو گرفته که بکنتش توی قفس.یه بچه کوچیک داره هم داره که بعضی موقع ها ادیتش میکنه.یه بار که پایین قفس بوده انگار بچش میزنه توی سر این پرنده
    منم فکر میکنم علتش همین چیزاست.امکانش هست که پرنده پرکن بشه؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)