کاربر موثر

شماره عضویت
    229
    نقل قول نوشته اصلی توسط فائقی نژاد نمایش پست ها
    دوستان عزیز
    منظورم از این پست استرس وارد کردن به شما نیست ولی بعضی وقتها ندانستن کار دست ادم میده . چندی پیش کاربر دکتر شهروز امدند و گفتند که طوطیشون کف قفس میخوابه و شیرین کاری انجانم میده همان موقع عرض کردم کف قفس رفتن نشانه خوبی نیست و مواظب باشید که برای ایشان حرف من قابل قبول نبود تا اینکه متاسفانه بعد چند روز خبر مر گ کاسکو را شنیدم !
    خانم سودابه اگر کف قفس رفتن طوطی ادامه پیدا کنه نیاز به جستجوی دلیل داره اگر همانطور که کسری جان گفتند از سر ترس باشه که باید روز به روز بهتر بشه وگر نه.....!
    مراقب باشید
    با تشکر از شما
    زیاد کف قفس نمی ره ، وقتی زیاد نزدیکش میشم می ره گنج قفس و پشتش را به من می کنه ولی به محض اینکه ازش دور می شم می آید بالا، البته الان چهار روزه که پیش منه ، من منتظر هستم تا دو هفته از ورودش به خانه بگذرد بعد باهاش کار کنم ،خیلی شیطان و فعال است از ساعت 6 صبح شروع می کنه به بازی ، چشمهایش براق و درخشان است ، سوراخ بینی اش هم تمیز ، شکر خدا علائم ظاهری خوبی دارد

کاربر افتخاری پارسی پت
    (همکار قدیمی مدیر ارشد)

نوع حیوان خانگی
    grey parrot , cocktail
    شماره عضویت
    2847
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mhsa نمایش پست ها
    سلام
    راجع به سخن گویی سوال داشتم.
    بچه ها آیا خاکستری شما اون حرفهای که با جواب همراه هست رو فقط جوابشو به شما میده؟
    مثلا من از یک هفته پیش اینو با جوجو کار می کنم که وقتی بهش میگم "پیشی چی میگه؟" بگه"میو"
    از دو روز بعدش وقتی ازش می پرسیدم جوابمو میداد. حالا امروز صبح دیدم خودشم داره این جمله رو میگه و بعد جوابشم میده

من برای حرف زدن بهش جایزه نمیدم چون به اندازه کافی پر حرف شده. حتی از بین حرف هایی که در طول روز ازمون میشنوه هم چند تا شو یاد گرفته و تکرار می کنه.
    فکر کنم کوکوی من از اون خاکستری ها باشه که آدمو راحت لو بده

و اینکه خیلی سعی می کنه کلمات مختلف رو بدزده و تکرار کنه. واسه همین میبینه دو سه کلمه رو کامل یاد نگرفته کلمه بعدی رو هم تمرین می کنه.
    من وقتی دیدم اینجوریه یک کلمه یک کلمه باهاش کار می کردم تا کامل یاد بگیره ولی بلا خودش دید من باهاش کار نمی کنم از بین حرف های ما میدزده و تکرار می کنه.

منو راهنمایی کنین که با این بچه حرف گوش نکن چطوری حرف بزنم.
    سلام مهسا جون
    همونطور كه آقاي آژيده گفتن بايد موقعي كه جواب سوالتون رو ميده بهش جايزه بديد تا ياد بگيره ، اما اين موضوع هست كه گاهي با خودشون تمرين ميكنن و اول سوال رو ميگن و خودشون جواب ميدن مثلا هاني صداي چند تا حيون رو بلده و همه رو وقتي بيكاره خودش ميشينه و تمرين ميكنه اول سوال ميكنه و بعد خودش جواب ميده اين اشكالي نداره ، مهم اينه كه وقتي شما سوال ميكنيد هم جواب بده .
    طوطي وقتي ديگه خيلي راحت شروع به حرف زد ميكنه كلمات رو سريعتر ياد ميگيره مخصوصا اگر از كلمه ايي خوشش بياد به همين خاطر گفته ميشه از كلمات زشت پيش طوطي استفاده نكنيد ، شما هم اگر ميبينيد طوطيتون زود به زود كلمات رو ياد ميگيره خودتون كلمه انتخاب كنيد و باهاش كاركنيد تا كلمات بيخود رو خودشون انتخاب نكن و يا اينكه حرفهاي روزمره شما كه شما ترجيح نميديد ياد بگيره رو تكرار كنه.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    كاسكو
    شماره عضویت
    4494
    سلام

از کجا میتونم از این نخ های کنفی نرم و سفید بخرم؟؟؟
    هر جا میرم از این کنف های قهوه ای دارن که یه کم زمخته . البته از اونم خریدم ولی به درد اسباب بازی درست کردن نمی خوره.

همینطور از این بست هایی که اسباب بازی رو بشه به قفس وصل کرد رو از کجا میتونم تهیه کنم؟

کاربر موثر

شماره عضویت
    18
    سلام

هر جا میرم از این کنف های قهوه ای دارن که یه کم زمخته . البته از اونم خریدم ولی به درد اسباب بازی درست کردن نمی خوره.

همینطور از این بست هایی که اسباب بازی رو بشه به قفس وصل کرد رو از کجا میتونم تهیه کنم؟
    سلام
    خرازی ها باید داشته باشند دیگه
    من که از خرازی میگیرم ( میگرفتم )
    از اونقهوه ای ها نگیرید اصلا
    پرز زیادی داره و برای تنفس پرنده و حتی انسان نا مناسبه

کاربر افتخاری پارسی پت
    (همکار قدیمی مدیر ارشد)

نوع حیوان خانگی
    grey parrot , cocktail
    شماره عضویت
    2847
    سلام

سلام
    همونطور كه كسري گفت خرازي ها معمولا دارن اين نخ ها رو ، اما خود من بيشتر از مغازه هايي كه وسايل و نخ قالي بافي دارن ميخرم نرم و پنبه اييه .
    براي بست ها هم از همون خرازي ها سوال كن شايدم لوازم تحريري ها داشته باشن و يا توليدي هاي كيف من خودم تا حالا نرفتم دنبالش.

کاربر موثر

شماره عضویت
    4085
    نقل قول نوشته اصلی توسط gsoudabeh نمایش پست ها
    با تشکر از شما
    زیاد کف قفس نمی ره ، وقتی زیاد نزدیکش میشم می ره گنج قفس و پشتش را به من می کنه ولی به محض اینکه ازش دور می شم می آید بالا، البته الان چهار روزه که پیش منه ، من منتظر هستم تا دو هفته از ورودش به خانه بگذرد بعد باهاش کار کنم ،خیلی شیطان و فعال است از ساعت 6 صبح شروع می کنه به بازی ، چشمهایش براق و درخشان است ، سوراخ بینی اش هم تمیز ، شکر خدا علائم ظاهری خوبی دارد
    سلام
    بعضی کاسکوها در ابتدای ورودشون به خونه وقتی میترسند غار میکشن بعضی میچسبند به دیواره قفس و بعضی میرن کف.بعد از یه مدت درست میشن.
    سودابه خانوم نمیخواهی تایپیک معرفی کاسکوی جدیدت را راه بندازی؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    5470
    دوستان سلام من عضو جدید هستم وخوشحالم از آشناییتون

یک سوال داشتم آیا سرماخوردگی از انسان به کاسکو سرایت میکنه یا نه ،آنفولانزا نه سرما خوردگی معمولی
    اگه سرایت میکنه راه حلش چیه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    كاسكو
    شماره عضویت
    4494
    نقل قول نوشته اصلی توسط ?FARYAD نمایش پست ها
    دوستان سلام من عضو جدید هستم وخوشحالم از آشناییتون

یک سوال داشتم آیا سرماخوردگی از انسان به کاسکو سرایت میکنه یا نه ،آنفولانزا نه سرما خوردگی معمولی
    اگه سرایت میکنه راه حلش چیه
    سلام دوست عزیز
    خوش اومدی

تا اونجا که میدونم نخیر سرایت نمی کنه.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    5470
    سلام دوست عزیز
    خوش اومدی

تا اونجا که میدونم نخیر سرایت نمی کنه.
    ممنون از بابت پاسخ
    یک سوال دیگه هم داشتم کاسکوی من تخمه نمی خوره عاشق کرفسه لوبیا قرمز میبینه خودشو میکشه توی یکی از تایپیکها خوندم کرفس مشکل زاست درسته

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    كاسكو
    شماره عضویت
    4494
    نقل قول نوشته اصلی توسط ?FARYAD نمایش پست ها
    ممنون از بابت پاسخ
    یک سوال دیگه هم داشتم کاسکوی من تخمه نمی خوره عاشق کرفسه لوبیا قرمز میبینه خودشو میکشه توی یکی از تایپیکها خوندم کرفس مشکل زاست درسته
    خیلی خوبه که کاسکوت تخمه دوست نداره! به خاطر این هم می تونی از غذاهای مقوی زیادی براش استفاده کنی. و تخمه رو برای تمرین کردن بهاش استفاده کنی.
    کرفس رو هم تا اونجا که میدونم برای طوطی خوبه... البته مسلمه که در هیچ چیزی نباید زیاده روی کرد.

صفحه 436 از 1238 نخستنخست ... 336386417418419420421422423424425426427428429430431432433434435436437438439440441442443444445446447448449450451452453454455486536936 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)