کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    TUTI
    شماره عضویت
    4843
    سلام بچه ها
    جوجوی من از دیروز عصر پر کن شده پرهاشو با نوکش قیچی میکنه نمی دونم چرا یدفعه اینطور شده اما خیلی ناراحتم توروخدا کمک کنید دیروز عصر دیدم پرهای تو سینشو کنده از دیروز عصر تا ساعت 12 شب جلوش نشستم تا نکنه دوباره صبح هم ساعت 5:30 دیدم از پرهای قرمزش کنده دوباره نشستم جلوش تا الان تا نکنه . خاهش می کنم کمک کنید تا بدتر ازین نشده ؟؟؟؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط PIKO نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    جوجوی من از دیروز عصر پر کن شده پرهاشو با نوکش قیچی میکنه نمی دونم چرا یدفعه اینطور شده اما خیلی ناراحتم توروخدا کمک کنید دیروز عصر دیدم پرهای تو سینشو کنده از دیروز عصر تا ساعت 12 شب جلوش نشستم تا نکنه دوباره صبح هم ساعت 5:30 دیدم از پرهای قرمزش کنده دوباره نشستم جلوش تا الان تا نکنه . خاهش می کنم کمک کنید تا بدتر ازین نشده ؟؟؟؟
    سلام

به زور رامش کردید؟؟؟

ببرید دامپزشکی...ممکنه دکتر آرام بخش تجویز کنه بهش

آژیده

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    4931
    سلام بچه ها
    سلام
    خوب 1 مقدار بیشتر توضیح بدین جیره غذایش و زمان تنها بودنش محلی که قفس رو گذاشتین و آیا اسباب بازی داره آخرین بار کی اسباب بازی ها رو تعویض کردین و چند وقت هست که جوجو اومده خونه شما و در آخر به عصاب خودت مسلط باش و روحیت رو از دست نده خیلی کاسکوها بودن که پر کن شدن و خوب شدن مال شما که تازه پرکن شده و با تلاش میشه از سرش بندازی تا قبل از اینکه به این کار عادت کنه

کاربر موثر

شماره عضویت
    4085
    سلام
    امروز شنیدم بعضی از پرنده فروشیها یک دارویی بنام تی ان تی میدن به این جوجه پرورشی ها یا کاسکوهایی که ضعیف هستند.این کاسکوها تا یک هفته حسابی شارژ هستند ولی متاسفانه بعد از یک هفته علائم بیماریشون دوباره نمایان میشه و بعد مرگ.
    البته تو این یک هفته مشتری بیچاره میاد و این کاسکو را میخره و ....
    دوستان اطلاعاتی دارند؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad 222 نمایش پست ها
    سلام
    امروز شنیدم بعضی از پرنده فروشیها یک دارویی بنام تی ان تی میدن به این جوجه پرورشی ها یا کاسکوهایی که ضعیف هستند.این کاسکوها تا یک هفته حسابی شارژ هستند ولی متاسفانه بعد از یک هفته علائم بیماریشون دوباره نمایان میشه و بعد مرگ.
    البته تو این یک هفته مشتری بیچاره میاد و این کاسکو را میخره و ....
    دوستان اطلاعاتی دارند؟
    کاسکوی پرورشی؟! این کاسکوها پرورشی نیستن احتمال صحیح بودن چیزی که شنیدین خیلی بالاست.
    زمانیکه طوطی ها به دنیا می یان اگر پرورشی باشن مدارک زیادی دارن که مهترین یک برگه مثل این هست

بنابراین فقط یک حلقه به پا دلیل پرورشی بودن نیست الان منم می تونم عسل رو ببرم پاش حلقه بندازن هزینه چندانی هم نداره اینها اگه پرورش بودن اینقدر آمار مرگشون بالا نبود چون بیشتر جاهای دنیا همه مدل طوطی رو از همین سن جوجگی می گیرن ولی اینقدر مرگ و میر نداره

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    فلاور-دیسکس-انواع تترا - کاکادو-کاسکو-آرا
    شماره عضویت
    4092
    سر کار خانم شهرزاد
    با نهایت احترام به نظر جنابعالی بنده هم دیدگاهم را بیان میکنم
    این برگه ها رو هر کسی میتونه تایپ و پرینت کنه و اعتبار چندانی نداره مثل شناسنامه هایی که دامپزشکهای خودمون برای طوطی صادر میکنند که اصلا ارزش نداره . ولی کاسکوهایی که سری اول اوایل بهار امسال وارد شد پرورشی بودند و این امر دقیقا با مطالعه رفتاری و اناتومی پرنده قابل مشاهده بود ولی بعد از ان شد یک دکان کاسبی ! و هر چی جوجه وارداتی از پاکستان و مشهد بود یک حلقه پا کردند و با نام حلقه پا فروختند

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    TUTI
    شماره عضویت
    4843
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    سلام

به زور رامش کردید؟؟؟

ببرید دامپزشکی...ممکنه دکتر آرام بخش تجویز کنه بهش

آژیده
    سلام
    یعنی آرامبخش تاثیری هم داره من شنیدم تاثیر نداره. کاسکوی من فوق العاده از آدما می ترسه حتی از خودم هم می ترسه دیگه چه برسه به دیگران . چون خودم نمی تونستم ازش مراقبت کنم تو این شرایط که پر کن شده فرستادمش پیش یکی از دوستان که چنتا پرنده داره گفتم شاید پیش اون پرنده ها باشه سرگرم شه و پر کنیش یادش بره . نمی دونم شاید کارم اشتباهه اما خودم روحیمو از دست دادم وقتی می دیدمش شدیدن ناراحت می شدم نتونستم تحمل کنم پر کنیشو.
    در مورد حمام کردنش و غذاش راهنماییم کنید که با این شرایط باید چطور حمام شه و چه غذاهایی براش خوبه که بخوره؟
    مرسی از لطفتون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    نقل قول نوشته اصلی توسط فائقی نژاد نمایش پست ها
    سر کار خانم شهرزاد
    با نهایت احترام به نظر جنابعالی بنده هم دیدگاهم را بیان میکنم
    این برگه ها رو هر کسی میتونه تایپ و پرینت کنه و اعتبار چندانی نداره مثل شناسنامه هایی که دامپزشکهای خودمون برای طوطی صادر میکنند که اصلا ارزش نداره . ولی کاسکوهایی که سری اول اوایل بهار امسال وارد شد پرورشی بودند و این امر دقیقا با مطالعه رفتاری و اناتومی پرنده قابل مشاهده بود ولی بعد از ان شد یک دکان کاسبی ! و هر چی جوجه وارداتی از پاکستان و مشهد بود یک حلقه پا کردند و با نام حلقه پا فروختند
    کاملا درست می فرمایید دست به کپی و تقلب در این زمینه ها اینجا عالیه . درباره سری که گفتید اطلاعی ندارم ولی اینها که الان هستن مطمئن هستم همینجا حلقه پاشون می کنن جالبیشم اینجاست سری الان خیلی هاشون چندان اهلی هم نیستن فقط جوجن با یک حلقه ولی باز خیلی ها اعتماد می کنن و کلی هزینه می کنن

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    سلام
    یعنی آرامبخش تاثیری هم داره من شنیدم تاثیر نداره. کاسکوی من فوق العاده از آدما می ترسه حتی از خودم هم می ترسه دیگه چه برسه به دیگران . چون خودم نمی تونستم ازش مراقبت کنم تو این شرایط که پر کن شده فرستادمش پیش یکی از دوستان که چنتا پرنده داره گفتم شاید پیش اون پرنده ها باشه سرگرم شه و پر کنیش یادش بره . نمی دونم شاید کارم اشتباهه اما خودم روحیمو از دست دادم وقتی می دیدمش شدیدن ناراحت می شدم نتونستم تحمل کنم پر کنیشو.
    در مورد حمام کردنش و غذاش راهنماییم کنید که با این شرایط باید چطور حمام شه و چه غذاهایی براش خوبه که بخوره؟
    مرسی از لطفتون
    کاسکوها همشون اولش به شدت از انسان می ترسن .شما کاسکوت از اول پیش خودت بود؟چند وقت بود داشتینش؟چه مراحلی طی کردین؟

کاسکوی من هم پرکن بود و به شدت از خانوم ها می ترسید قبلش صاحب خوبی نداشته گویا الان 3سال هست که دارمش پرکنیش خوب شد دیگه از خانوم ها نمی ترسه خیلی هم باهاشون بازی می کنه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    (كاسكو ) ملنگو
    شماره عضویت
    4412
    سلام من حدود یک هفته نبودم بعد از این همه خبر های نچندان خوبی که درمورد شکستن پر و پرکن شدن :62:کاسکوی بچه ها شنیدم میخوام یه خبر خوب بدم :smile (249):
    این یه هفته که من و عسل باهم رفته بودیم مسافرت عسل من به حرف اومده :smile (4)::smile (4)::smile (4)::smile (4):
    :smile (4)::smile (4)::smile (4)::smile (4)::smile (4)::smile (4)::smile (4):
    خیلی خوشحالم اولین کلمه ای که گفت سلام بود و قسمت جالبش اینجاست که من اصلا باهاش سلام کار نکردم فقط صبح ها که کاورش رو بر میداشتم بهش میگفتم سلام در عرض 2 روز عسل و الو رو هم گفته والبته یه حرف دیگه پسرم توی خونه وقتی کاراته بازی میکنه میگه هودا هودا جالب اینجاست که عسل خیلی خوشگل تکرار میکنه:93:
    از کلماتی که من باهاش تمرین میکردم فقط عسل رو میگه ظاهرا هر چی خوشش میاد یاد میگیره به نظرتون برنامم رو باهاش چه طوری تنظیم کنم ضمنا میخوام پنج تن رو باهاش شروع کنم به نظرتون یکی یکی شروع کنم و وقتی اون رو یاد گرفت برم سروقت بعدی :85:

صفحه 429 از 1238 نخستنخست ... 329379410411412413414415416417418419420421422423424425426427428429430431432433434435436437438439440441442443444445446447448479529929 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)